کانکس تصفیه آب

folder_openانواع کانکس
commentبدون دیدگاه
کانکس تصفیه آب عرضه شده در گروه صنعتی معین کانتین

کانکس تصفیه آب

کانکس تصفیه آب از تولیدات گروه صنعتی معین کانتین است . کانکس تصفیه آب به کانکس آب شیرین کن نیز معروف است . و این سازه ها برای بسیاری از موارد مانند تصفیه آب مصرفی ، شیرین کردن آب دریا و یا شیرین کردن آب چاه های آب شور می تواند کارایی داشته باشد . و این موضوع بستگی به نوع کاربری می باشد که برای این سازه ها در نظر گرفته می شود .

برای اینکه یک کانکس به عنوان محل نصب دستگاه های تصفیه آب دارای کاربرد باشد باید دارای شرایطی از جمله استحکام بالا ، عدم نفوذ آب و رطوبت به داخل سازه و عدم ورود گرمای شدید و یا سرمای شدید به داخل سازه باشد . از این رو باید تدابیری اندیشیده شود تا این سازه ها تمامی این ویژگی ها را با هم داشته باشند . ما در شرکت معین کانتین با توجه به داشتن دانش طراحی و تکنسین های مجرب می توانیم تمامی این طراحی ها را با کیفیت بالا انجام داده و سازه هایی مطابق با نظر سفارش دهنده را طراحی کرده و به خریداران عرضه کنیم . ما با توجه به اینکه شرکت ما از سازندگان مطرح سازه های فلزی می باشد این کار بدون واسطه انجام شده و حداکثر کیفیت را در کارهای خود به شما عزیزان عرضه می کنیم . در ادامه ما نحوه ساخت کانکس تصفیه آب ( کانکس آب شیرین کن ) را به شما توضیح می دهیم .

شاسی کانکس تصفیه آب

به دلیل اینکه وسایل مورد استفاده در این کانکس ها دارای وزن زیادی هستند نیاز است شاسی این نوع از سازه ها بصورت دورکلاف طراحی و اجرا شوند . شاسی های دورکلاف توانایی نگهداری وزن سازه های بالا را دارند بشرطی که این شاسی از داخل به صورت میانی مورد تقویت قرار گیرد . در شرکت معین کانتین این شاسی را با تیرآهن نمره 16 ساخته و این شاسی را بصورت میانی با تیرآهن نمره 14 تقویت می کنیم .

اسکلت کانکس تصفیه آب

اسکلت این سازه ها بصورت پروفیلی ساخته می شود . این نوع اسکلت به دلیل اینکه شاسی ، دیواره ها و سقف آن از پروفیل می باشد و بصورت یکپارچه ساخته می شود از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد و به همین جهت این نوع اسکلت بندی به همراه شاسی قابل اعتمادترین نوع بوده و همین مزایای سبب می شود که این اسکلت کاملاً ضد زلزله باشد . برای اینکه حداکثر استحکام را در این سازه ها داشته باشیم نیاز است که آن ها را با پروفیل 14 کیلویی اجرا نموده و برای استحکام کف این سازه ها باید پروفیل ریزی کف آن نیز با فاصله 36 سانتیمتر انجام شود . و از دیگر موارد قابل عنوان حداقل ارتفاع 2.6 متر بوده که بتوانیم تجهیزات داخلی آن ها را نیز نصب کنیم .

نمای بیرونی کانکس تصفیه آب

نمای بیرونی کانکس تصفیه آب به نظر مشتری بستگی دارد . این نما می توانداز نماهای ارزان قیمت مانند ورق گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک باشد و یا از نماهای شیک و گران قیمت مانند چوب ترموود باشد که قیمت نهایی سازه را افزایش می دهد . ولی از نظر من بهترین نما که دارای استحکام خوب و قابل اعتماد است نمای ورق گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک می باشد . این نما بسیار قابل اعتماد است .

عایق بندی کانکس تصفیه آب

معمولاً عایق بندی این سازه ها توسط یک پلی استایرن انجام می شود . ولی بهترین کار افزودن یک لایه پشم شیشه به این عایق بوده که می تواند این سازه را از لحاظ عایقی در سطح مناسبی قرار دهد . و بهتر است در هنگام سفارش به این موضوع توجه کنید .

کفسازی کانکس تصفیه آب

با توجه به تجربه ما استفاده از تخته ضد آب چند لایه برای مکان هایی که دارای رطوبت هستند بسیار مناسب می باشد . این تخته ها که خارجی می باشند توانایی بالایی در مقابل فشار و ضربه داشته و سبب می شود که عمر سازه افزایش زیادی یابد . شما باید به کفسازی کانکس توجه کنید که این سازه ها اگر از نظر کف به مشکلی برخورد نکنند دارای طول عمر بالایی می باشند . پس از اجرای کف تخته ضد آب نیاز است کف سازه را با ورق آلومینیوم آجدار 3 میلیمتر نسبت به رطوبت عایق نمائیم و محل اتصال دو ورق آلومینیومی را با چسب پلی اورتان عایق بندی نمائیم .

نمای داخلی کانکس تصفیه آب

بهترین نمای داخلی کانکس تصفیه آب ورق آجدار آلومینیومی 2.5 میلیمتر است . این نمای داخلی بسیار مناسب این کار بوده و تمامی دیواره ها و سقف را با این نوع نما اجرا کنیم . این کار بسیار مناسب بوده و علاوه بر شکیلی به طول عمر سازه کمک خواهد کرد .

قیمت کانکس تصفیه آب

قیمت کانکس آب شیرین کن

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هجده + چهارده =

فهرست