کانتینر ماینر

folder_openکانتینر, مقالات
commentبدون دیدگاه
کانتینر ماینر عرضه شده در گروه صنعتی معین کانتین

کانتینر ماینر

کانتینر ماینر از تولیدات گروه صنعتی معین کانتین است . این سازه ها به کانتینر ماینینگ و کانتینر تولید ارز دیجیتال نیز معروف هستند . این نوع سازه ها را به گونه ای طراحی و اجرا می کنند که بتوانند در آن ها حداکثر مقدار تراهش را تولید کرده و سودآوری را افزایش دهند از این رو باید در این سازه ها شرایط مناسبی را فراهم نمود . که در ادامه به آن ها می پردازیم .

قبل از هر توضیحی نیاز است که مزایای کانتینر را نسبت به کانکس گوشزد کنیم . کانتینرها بسیار محکم تر و با دوام تر از کانکس طراحی و تولید می شوند و این استحکام به نحوی است که مانند یک جعبه بزرگ فلزی غیر قابل نفوذ بنظر می رسند . ساخت کانتینر براساس استانداردهای سختگیرانه بوده و به دلیل آنکه در این سازه ها اموال تجاری را قرار می دهند باید بسیار محکم و غیر قابل ورود باشند .

در بازار دو نوع کانتینر وجود دارد . یک نوع کانتینر 20 فوت ( 6 متری ) و نوع دوم کانتینر 40 فوت ( 12 متری ) می باشند . ارتفاع کانتینر 40 فوت در دو مدل 2.6 متر که به نوع معمولی معروف است و ارتفاع 2.9 متر که به های کیوب معروف می باشند ساخته می شوند . ولی کانتینر 20 فوت را با ارتفاع 2.6 متر طراحی و تولید می کنند . ولی شرکت معین کانتین می تواند کانتینرهای 20 فوت با ارتفاع 2.9 متر یا همان های کیوب را در اختیار شما قرار دهد .

برای استفاده از کانتینر نیاز است تغئیراتی را اعمال نمائیم از این تغئیرات می توانیم به عایق بندی اشاره کنیم . شما می توانید داخل این سازه ها را با کمک ساندویچ پانل و یا پلاستوفوم و پشم شیشه نسبت به فضای بیرون عایق بندی حرارتی بنمائید . این کار بسیار مهم بوده و مانع تبادل هوای گرم خارج از سازه با هوای خنک شده توسط شما در فصل تابستان شود .

بیشتر افراد در ساخت کانتینر ماینر کمتر از عایق ساندویچ پانل استفاده می کنند و دلیل آن هم قیمت زیاد ساندویچ پانل ها است . بنابراین داخل این سازه ها را ابتدا شبکه بندی نموده و سپس داخل این شبکه بندی ها را از عایق پلی استایرن پر که بصورت برگه هایی با ضخامت 4 سانتیمتر است پر نموده و بعد از آن نیز یک لایه پشم شیشه بر روی عایق قبلی می کشند به این کار دبل عایق می گویند و سپس برای اینکه عایق ها خوب بر جای خود محکم بمانند از تخته های 6 میلمتر استفاده می کنند . این تخته ها هم به عنوان عایق کاربرد دارند و هم به عنوان محکم کننده سازه و از طرف دیگر مانع از خروج صدای بیشتر از این سازه ها خواهند شد .

اگر شما نیازی به زیبایی داخل این سازه ها نداشته باشید همین تخته می تواند نمای داخلی سازه شما باشد ولی اگر به زیبایی داخل آن توجه دارید می توانید از دیوار پوش پی وی سی برای زیبایی بیشتر استفاده کنید . و همین دیوار پوش نیز عایق صدا و حرارت نیز می باشد .

کف کانتینر از تخته های روغن اندود 42 میلمتر می باشد و شما می توانید کف این سازه ها را با کمک کفپوش نمد دار طرح پارکت فرش نمائید  این کار زیبایی کف سازه را بشدت افزایش می دهد و مناسب برای کار خواهد بود . و به دلیل اینکه فن این دستگاه ها می تواند گرد و خاک را به داخل بکشد این نوع کف پوش برای طی کشیدن بسیار مناسب است و شما می توانید گرد و خاک وارد شده به سازه را براحتی پاک کنید .

همانطور که می دانید دستگاه های ماینر برای تولید ارز دیجیتال گرمای زیادی تولید می کنند و هر چقدر تعداد این دستگاه ها بیشتر باشد مقدار گرمای تولید شده نیز بیشتر است از این رو باید برای خروج گرمای تولید شده فکری کرد . از نظر ما در شرکت معین کانتین بهترین ایده قرار دادن یک پارتیشن در انتهای سازه است . با کمک این پارتیشن شما می توانید هوای گرم تولید شده را از هوای خنکی که تولید می کنید جدای نمائید این کار به چند دلیل اهمیت دارد . ابتدا هزینه خنک کاری شما را کاهش می دهد . دوم به دستگاه های شما که نیازمند خنکی هستند آسیب وارد نمی کند و سوم تراهش تولید شده توسط دستگاه ها افزایش یافته و در نتیجه سود آوری شما نیز افزایش خواهد یافت و بنابراین نیاز است به این مسئله توجه کنید .

برای قرار دادن دستگاه ها در کانتینر ماینر ما نیاز به قفسه بندی داریم . از نظر ما که تعداد زیادی از این سازه ها را ساخته ایم بهترین قفسه بندی استفاده از قفسه بندی های پروفیل می باشد . این نوع قفسه بندی دارای استحکام زیادی بوده و از طرف دیگر بخاطر وجود فاصله بین پروفیل ها هوای  گرم اطرف دستگاه ها توسط فن خود دستگاه ها براحتی تخلیه شده و از انباشت گرما در اطراف این دستگاه ها جلوگیری به عمل می آورد .

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

1 × سه =

فهرست