ساخت کانکس شیک 30 متری 

folder_openکانکس ویلایی, مقالات
commentبدون دیدگاه

ساخت کانکس شیک 30 متری

ساخت کانکس شیک 30 متری از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین است . کانکس های 30 متر مربع را معمولاً در طول 12 متر و عرض 2.4 متر طراحی و تولید می نمایند . کانکس های شیک با کانکس های لاکچری دارای تفاوت هایی می باشند . زیرا کانکس های شیک از لحاظ کیفی در تیپ  کانکس های درجه یک قرار نمی گیرند . ولی کانکس های لاکچری از لحاظ کیفی در رتبه کانکس های ممتاز قرار دارند و لوازم بکار رفته در یک کانکس شیک از لحاظ هزینه و لوکس بودن در سطح پائین تری قرار دارند . از این رو کانکس های شیک با هزینه کمتری نسبت به کانکس های لاکچری تولید می شوند .

ساخت کانکس شیک 30 متری بصورت حرفه ای و دارای امکانات رفاهی بوده و معمولاً از این سازه ها برای اسکان خانوار استفاده خواهد شد . و این سازه ها را با طراحی مناسب از لحاظ فنی و کیفی تولید می نمایند .

برای حمل سازه های با طول 12 متر از یک دستگاه تریلی استفاده می شود . و تخلیه و نصب آن توسط جرثقیل صورت می پذیرد . بنابراین فضای مورد نظر لازم است گنجایش ورود هر دو خودرو را داشته باشد و بهتر است قبل از ساخت این سازه ها در شرکت محل نصب آن ها توسط یک کارشناس از شرکت مورد بررسی قرار گرفته تا مانعی برای حمل سازه و نصب آن وجود نداشته باشد . این موانع می تواند هم داخل ملک و هم خارج آن قرار داشته باشد .

برخی از اوقات تولید کننده مجبور می شود سازه را بصورت اجرا در محل بسازد . برای این کار تمامی لوازم و ادوات ساخت را به محل نصب نهایی حمل و پس از طی شده پروسه تولید توسط تکنسین های مجرب شرکت کانکس بصورت آماده در محل نصب به سفارش دهنده تحویل داده می شود و کیفیت محصول تحویلی برابر تولید آن در شرکت می باشد .

ساخت کانکس شیک 30 متری با شاسی تیر آهن و بصورت دورکلاف امکان پذیر است . زیرا کانکس های شیک با کف سرامیک به مشتری تحویل داده می شوند و این کف سازی با شاسی دورکلاف و استحکام بخشی توسط ورق  گالوانیزه شادولاین انجام می شود .

اسکلت کانکس های شیک با استفاده از پروفیل سنگین انجام می شود و برای افزایش زیبایی این سازه ها اسکلت را بصورت سقف شکسته و شیب به طول اجرا خواهند کرد . این طرح مناسب سازه های شیک و لوکس می باشد . البته کانکس های ممتاز نیز به این شیوه تولید می شوند .

نمای بیرونی کانکس های شیک باید علوه بر زیبایی از قیمت بالایی برخوردار باشد و این سازه ها را با  ورق سایدینگ فلزی طرح چوب اجرا می کنند . این نما سازی با استفاده از این روش هزینه اجرای سازه را کاهش و زیبایی مناسبی برای سازه فراهم خواهد کرد .

عایق مصرفی از جنس پلی استایرن یا همان پلاستوفوم است و برای افزایش قدرت عایقی آن از یک لایه پشم شیشه استفاده خواهد شد .

نمای داخلی کانکس های شیک باید زیبایی قابل قبول داشته و هزینه اجرای آن نیز بالا نباشد . از این رو نمای داخلی این سازه ها را با پی وی سی چاپی اجرا می کنند . این پوشش زیبایی مناسبی دارد و هزینه ساخت را افزایش چشمگیری نخواهد داد .

درب و پنجره های کانکس جزئی از نمای داخلی و خارجی آن محسوب می شود و این سازه ها برای داشتن کیفیت مناسب از پنجره های پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره استفاده می شود . و برای افزایش امنیت سازه مانند سایر سازه های دیگر از حفاظ فلزی بهره برده می شود .

امکانات رفاهی کانکس های شیک مانند کانکس های ممتاز در این سازه ها قابل اجرا است و تمامی سازه های شیک را با امکانات رفاهی مناسب طراحی و تولید می نمایند . امکانات رفاهی برای آسایش استفاده کنندگان در این سازه ها اجرا می شود . و از امکانات رفاهی داخل این سازه ها می شود به سرویس بهداشتی ، حمام و آشپزخانه اشاره نمود .

آبگرم مصرفی برای امکانات رفاهی توسط یک دستگاه آبگرمکن برقی و یا گازی فراهم می شود .

تامین گرمایش وسرمایش در کانکس های شیک و لوکس توسط کولر گازی اسپیلت فراهم خواهد شد .

دست دوم و کارکرده کانکس شیک 30 متری در بازار کم موجود است و نیاز است . خریدار آن قدری صبر و تحمل بخرج داده تا بتواند کانکس مورد نظر خود را خریداری نماید .

 گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های ویلایی پیش ساخته در تهران است . این شرکت صنعتی سال هاست به ساخت کانکس شیک 30 متری می پردازد و در این راه توانسته است این محصولات را با بهترین روش تولید نماید . و این محصولات را از لحاظ کیفی و فنی با بهترین روش های تولید به مشتریان تحویل دهد . شما عزیزان در صورت نیاز به خرید انواع کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از خدمات مشاوره ای همکاران ما برخوردار شوید .

 

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

3 × دو =

فهرست