ساخت کانکس ویلایی درجه یک 15 متر مربع 

folder_openکانکس ویلایی, مقالات
commentبدون دیدگاه
ساخت کانکس ویلایی درجه یک 15 متر مربع 

ساخت کانکس ویلایی درجه یک 15 متر مربع

ساخت کانکس ویلایی درجه یک 15 متر مربع از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین است . این سازه ها با کیفیت خوب با ابعاد 6 متر طول و عرض 2.4 متر برای مشتریان طراحی و تولید می شوند . کانکس های درجه یک بیشترین سهم را در تولید سازه های ویلایی به خود اختصاص داده اند و مشتریان زیادی را توانسته اند به خود جذب نمایند از این رو مشتری پسندتر می باشند .

کانکس های ویلایی درجه یک به کانکس های لوکس و یا شیک نیز معروفند . این سازه ها از کانکس های لاکچری ارزان تر بوده و از کانکس های معمولی با امکانات تر تولید و عرضه می شوند و در واقع همان امکانات کانکس های لاکچری را دارا بوده ولی با قیمت پائین تر عرضه می شوند .

حمل کانکس های 6 متری مانند کانکس های با طول 12 متر نیست . بلکه براحتی و با کمک یک جرثقیل سبک 3 تن می شود این سازه ها را بارگیری ، حمل ، تخلیه و نصب نمود و از این لحاظ این سازه ها هیچگونه مشکلی نخواهند داشت .

در برخی از موارد که نمی شود سازه را به محل نصب حمل کرد و یا نشود آن را نصب نمود می توانیم سازه را بصورت کامل برای مشتری در محل نصب تولید کنیم . به این شیوه اجرا در محل می گوئیم و در بیشتر مواقع منجر به کاهش هزینه های نهایی خرید می شود .

ساخت کانکس ویلایی درجه یک 15 متر مربع با شاسی تیرآهن و بصورت دورکلاف صورت می گیرد . این شاسی از بسیاری جهات استحکام بخشی شده و برای کف سرامیک مناسب می باشد . و معمولاً استحکام بخشی توسط ورق گالوانیزه ی شادولاین صورت می پذیرد .

برای اجرای اسکلت در ساخت کانکس ویلایی درجه یک 15 متر مربع از پروفیل سنگین استفاده می شود . و طرح بکار رفته برای این سازه ها نیز سقف شکسته و شیب به طول خواهد بود که این سازه ها را شیک و لوکس جلوه می دهد .

نمای بیرونی در کانکس های ویلایی درجه یک از پوشش سایدینگ فلزی خواهد بود . این نمای بیرونی زیبایی مناسبی برای این سازه ها فراهم می کند و ظاهر سازه را نیز شیک و مدرن نشان می دهد و از طرف دیگر دارای استحکام و طول عمر بالایی نیز می باشد .

عایق مصرفی از جنس پلاستوفوم است که با یک لایه پشم شیشه بصورت کامل پوشانده می شود .

نمای داخلی در کانکس های ویلایی درجه یک بگونه ای اجرا می شود که زیبایی مناسبی برای سازه داشته و قیمت آن هم مناسب باشد . برای این کار نمای داخلی سازه را با دیوار پوش پی وی سی اجرا می کنند . و برای کاهش هزینه ساخت از تخته کوبی زیرین استفاده نخواهد شد .

درب و پنجره را در این سازه ها بگونه ای اجرا می کنند که جزئی از زیبایی سازه محسوب شود و همانطور که می دانید درب و پنجره جزئی از نمای داخلی و خارجی سازه محسوب می شود و برای امنیت داخل سازه این درب و پنجره ها را به حفاظ فلزی مجهز می کنند .

ساخت کانکس ویلایی درجه یک 15 متر مربع با امکانات رفاهی مناسب و به بهترین نحو ممکن انجام می شود . و این سازه ها بدون امکانات رفاهی ساخته نمی شود . و امکانات رفاهی موجود در سازه های کوچک شامل سرویس بهداشتی ، حمام و آشپزخانه می شود .

تامین آبگرم مصرفی در یک کانکس ویلایی کوچک توسط آبگرمکن برقی و یا گازی صورت می پذیرد .

تامین لوازم سرمایش و گرمایش در سازه های ویلایی درجه یک توسط یک دستگاه کولر گازی اسپیلت فراهم خواهد شد .

ساخت کانکس ویلایی درجه یک 15 متر مربع به مقدار زیاد انجام می شود . از این رو می توانید دست دوم آن را نیز در بازار بیابید و خریداری نمائید . ولی باید این را دانست که در برخی از موارد که این سازه ها را خریداری می کنید نیاز است آن را تعمیر و بازسازی نمائید و باید هزینه آن را نیز جداگانه پرداخت کنید .

گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های ویلایی پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت صنعتی توانایی بالایی در تولید انواع سازه های فلزی قابل اسکان دارد و توانسته است سازه های فراوانی را برای اسکان تولید و عرضه نماید . تمامی این سازه ها با بهترین کیفیت از لحاظ فنی به مشتریان تحویل داده می شود . و شما عزیزان در صورت نیاز به خرید کانکس های ویلایی درجه یک می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از خدمات مشاوره ای همکاران ما برخوردار شوید .

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

5 × 4 =

فهرست