قیمت کانکس 6 متری

folder_openقیمت کانکس, مقالات
comment34 دیدگاه
قیمت کانکس 6 متری

قیمت کانکس 6 متری

قیمت کانکس 6 متری به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آن مصالح و لوازم بکار رفته در آن می باشد . کانکس های 6 متری در واقع به سازه هایی با طول 6 متر اطلاق می شود . این سازه ها می توانند با عرض 2.4 متر ، 3 متر و حتی 3.5 متر به مشتری تحویل داده شوند . سازه های 6 متری بیشترین حجم از تولید را به خود اختصاص داده اند و این سازه ها مشتری پسند ترین نوع سازه در بین تمامی سازه ها با طول های مختلف هستند .

به دلیل تولید این سازه ها در گروه صنعتی معین کانتین یک خط تولید اختصاصی مربوط به این سازه ها راه اندازی شده و در این سال ها توانسته ایم محصولات زیاد و متنوعی را به خریداران عرضه نمائیم .

کانکس های 6 متری که دارای ابعاد تقریباً 15 متر مربع با عرض 2.4 متر و 18 متر مربع با عرض 3 متر هستند در سه تیپ ممتاز ، درجه یک و معمول تولید و عرضه می شوند .

کانکس های معمولی که به کانکس های کارگری کارگاهی معروف هستند این تیپ جز پرفروش ترین تولیدات مجموعه ما می باشند . البته سازه های کارگری کارگاهی با عرض 2.4 متر طراحی و تولید می شوند . معمولاً در این سازه ها از امکانات رفاهی استفاده نخواهد شد . و دلیل آن نیز کاهش هزینه های مربوط به تولید است ولی اگر مشتری بخواهد می توانیم تمامی امکانات مورد نیاز مشتری را در این سازه ها طراحی و اجرا کنیم .

کانکس های درجه یک که در دو مدل شیک و لوکس طراحی و تولید می شوند به نسبت کانکس های معمولی کمتر بفروش می رسند و بیشتر برای اسکان و یا امور اداری از آن ها بهره برده می شود . و برای افزایش بهره وری آن ها بهتر است این سازه ها را با عرض 3 متر طراحی کرد تا بتوانیم امکانات رفاهی که به سفارش مشتری در آن جانمایی می شود را اجرا نمائیم . و اگر برای مواردی مانند اداری و دفتری از آن استفاده کنیم می توانیم براحتی میز و صندلی را در آن قرار دهیم .

کانکس های ممتاز از بالاترین درجه کیفی برخوردار است و از تمامی سازه های تولید شده  از لحاظ فنی در بالاترین سطح می باشد و کیفیت آن قابل قیاس با سایر سازه ها نیست  . این سازه ها کاملاً لوکس سازی شده و برای امور اسکان و اقامت سفارش داده می شوند و هزینه تولید این سازه ها بسیار بالاست . اما از لحاظ کیفیت فوق العاده هستند ولی به علت هزینه تولید بالا نسبت به سایر سازه ها کمتر تولید می شوند .

کانکس های معمولی از لحاظ فنی دارای مشخصات زیر می باشند : شاسی بصورت اسکی از جنس تیرآهن 14 ، پروفیل از نوع نیمه سنگین 9 کیلویی ، شکل سازه بصورت شیب به دو طرف ، ورق بدنه از نوع گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک ، عایق مصرفی از جنس پلی استایرن ( پلاستوفوم ) ، کف سازی با تخته ام دی اف ، کفپوش از جنس پی وی سی نمد دار طرح پارکت ، دیوار پوش ها از جنس پی وی سی همراه با رگه هایی از جنس پی وی سی چاپی ، درب و پنجره ها از نوع آلومینیومی تک جداره و برق کشی با بهترین لوازم موجود در بازار می باشد .

کانکس درجه یک از لحاظ فنی دارای مشخصات زیر می باشند : شاسی بصورت دورکلاف از جنس تیرآهن نمره ی 16 ، پروفیل از نوع سنگین 11 کیلویی ، شکل سازه بصورت سقف شکسته و یا شیب به طول ، کف سازی با ورق شادولاین گالوانیزه و استحکام بخشی کف سازه و بصورت کامل با سرامیک انجام می شود ، ورق بدنه از جنس گالوانیزه بوده و بصورت سایدینگ فلزی و در طرح چوب می باشد ، عایق مصرفی از جنس پلی استایرن ( پلاستوفوم ) است که برای افزایش قدرت عایقی با یک لایه پشم شیشه بصورت کامل تقویت می شود ، دیوار پوش ها از جنس پی وی سی چاپی بوده که نمای داخلی سازه را بسیار شکیل و زیبا می نمایند ، درب و پنجره در کانکس های درجه یک از جنس پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره است ، برای افزایش ایمنی داخل سازه باید درب و پنجره را به حفاظ فلزی مناسب مجهز کرد ، سیستم برق رسانی در این سازه ها با کیفیت بالا و براساس نیاز مشتری انجام می شود .

کانکس های ممتاز از لحاظ فنی دارای مشخصات زیر هستند : شاسی از جنس تیرآهن 18 بوده و بصورت دورکلاف مورد استفاده قرار می گیرد ، پروفیل از نوع سنگین 14 کیلویی ، سازه از لحاظ ظاهری بصورت سقف شکسته و یا شیب به طول اجرا می شود ، ارتفاع کانکس نسبت به سایر سازه ها حداقل 20 سانتیمتر بلند تر است ، کف سازی بصورت حرفه ای و با کمک ورق گالوانیزه شادولاین اجرا شده و برای استحکام بخشی از این کار استفاده می شود تا بتوانیم کف سازه را بصورت کامل با سرامیک فرش نمائیم ، ورق بدنه با استفاده از ورق سمنت برد ، دکوراتیو و یا ترموود اجرا می شود ، عایق مصرفی از جنس پلاستوفوم بوده که با یک لایه عایق پشم سنگ تقویت کامل می شود ، دیوار پوش ها از جنس پی وی سی روکش دار بوده و سقف داخلی را با گچ برگ اجرا می کنند ، درب سازه از نوع ضد سرقت است و پنجره ها از نوع پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره مورد استفاده قرار می گیرند و برای افزایش ایمنی داخل سازه از حفاظ فلزی متناسب با طرح و رنگ سازه استفاده خواهد شد ، سیستم برق رسانی در این سازه ها کاملاً حرفه ای و با اجناس مرغوب اجرا خواهد شد . قیمت کانکس 6 متری ممتاز از سایر سازه ها بسیار بالاتر می باشد .

در سازه های معمولی معمولاً از امکانات رفاهی استفاده نمی شود و این موضوع به دلیل کاهش قیمت کانکس 6 متری است ولی در سازه های درجه یک و ممتاز می توان براساس نیاز مشتری در آن ها از امکانات رفاهی مناسب با ابعاد سازه ها برخوردار شد . این امکانات رفاهی شامل سرویش بهداشتی ، حمام و آشپزخانه می شود . اجرای امکانات رفاهی می تواند قیمت کانکس 6 متری را افزایش چشمگیری دهد . البته با وجود افزایش قیمت کانکس 6 متری وجود این امکانات رفاهی در این سازه ها سبب آسایش بیشتر برای افراد ساکن در این سازه ها خواهد شد و بهتر است که این سازه ها را بای این امکانات رفاهی طراحی و اجرا کنیم .

معمولاً در ساخت کانکس های 6 متری به علت کمبود فضای سازه سرویس بهداشتی و حمام را بصورت مشترک می سازند . ولی اگر این امکانات را بصورت جداگانه در این سازه ها اجرا کنند بهتر است که درب سرویس بهداشتی به خارج از کانکس و درب حمام به داخل سازه باز شود . تمامی امکاناتی که شما در سرویس بهداشتی و حمام خانه خود دارید براحتی و با همان کیفیت می توانیم این امکانات را در کانکس 6 متری طراحی و اجرا کنیم . در رابطه با آشپزخانه نیز باید عرض کنم که طراحی و اجرای آشپزخانه به نظر مشتری بستگی دارد و ممکن است یک آشپزخانه در این سازه ها مانند یک آبدارخانه طراحی و اجرا شود و یا ممکن است کاملاً شیک و مدرن باشد . این موضوع به نظر سفارش دهنده بستگی خواهد داشت .

امروزه ساخت کانکس با طول 6 متر از سایر سازه ها بیشتر مورد توجه است . از مهمترین مزایای ساخت کانکس با طول 6 متر می توانیم به حمل راحت این سازه ها اشاره کنیم . شما براحتی می توانید یک کانکس با طول 6 متر را با کمک گرفتن از جرثقیل حمل کرده و با کمک همان جرثقیل می توانید در محل مورد نظر خود نصب کنید . ولی برخی از این سازه ها را که براحتی نمی توانیم در محل مورد نظر نصب نمائیم می توانیم بصورت اجرا در محل تولید کرده و به مشتری تحویل دهیم . این کار توسط تکنسین های مجرب شرکت انجام شده و سازه را بصورت کامل و مطابق با استانداردهای سازه های پیش ساخته تولید کرده و به مشتری تحویل دهیم . تولید کانکس بصورت اجرا در محل ممکن است قیمت کانکس 6 متری را قدری افزایش دهد . که این امر مربوط به شرایط ساخت و تحویل سازه در محل مورد نظر مشتری است .

گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های ویلایی پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت صنعتی توانایی تولید انواع سازه های فلزی را بصورت حرفه ای و با بهترین کیفیت دارا می باشد و این سازه ها را از لحاظ فنی و کیفی کاملاً مشابه با نیاز مشتری طراحی و اجرا می کند و شما عزیزان در صورت نیاز به خرید کانکس و یا اطلاع از قیمت کانکس 6 متری می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از خدمات مشاوره ای همکاران ما بهره مند شوید .

آخرین بروز رسانی 1398/06/17

محصولات مرتبط

34 دیدگاه. Leave new

 • قیمت

  پاسخ
  • با سلام خدمت شما .
   قیمت کانکس های 6 متر طول با کیفیت مناسب حدود 9 میلیون تومان است .
   در صورتی که نیاز به اجناس ارزان تر دارید می توانید با شماره
   09121434310 تماس حاصل فرمائید .

   پاسخ
 • با سلام . چند وقتی است که به دنبال سفارش یک کانکس هستم . و پس از مشورت
  گرفتن از برخی از تولید کنندگان و دوستانم قصد سفارش کانکس 6 متری را دارم ولی
  از نظر من کانکس 12 متری خیلی بهتر از کانکس 6 متری است . علت اینکه نمی خواهم
  کانکس 12 متری سفارش دهم بحث حمل این سازه ها است . آیا راهی وجود دارد
  که من بتوانم این سازه ها را بدون حمل تولید نمایم اگر ممکن است با شرح جزئیات
  این مورد را برای من توضیح دهید .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای ایمانی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که روش های مختلفی برای ساخت کانکس وجود
   دارد یکی از این روش ها که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد . روش ساخت این سازه
   ها به صورت اجرا در محل است . این روش در برخی از شرایط تنها روش ساخت بوده و
   در برخی از مواقع روشی بهتر است و مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرد .
   برای ساخت کانکس به روش اجرا در محل باید خدمت شما عرض کنم که بعد از طراحی
   کانکس و تائید آن توسط سفارش دهنده تمامی لوازم و ادوات ساخت به محل نصب
   حمل می شود و همانند همان روش در شرکت شاسی سازه تولید شده و بعد از آن
   اسکلت سازه ساخته می شود . و مرحله بعدی مربوط به نما سازی است و مرحله
   بعدی را با کف سازی سازه آغاز می کنند . در مرحله بعدی نوبت به اجرا عایق های
   حرارتی بوده و سپس نمای داخلی سازه نصب شده و در مراحل آخر نوبت به نصب
   پنجره ها و درب می رسد و اگر سازه نیازی به اجرای امکانات رفاهی نداشته باشد
   آخرین مرحله نصب تاسیسات آن می باشد .
   تمامی موارد بالا که به شما بصورت فهرست وار توضیح داده شد توسط تکنسین
   های مجرب شرکت انجام می شود . و کیفیت کار همانند تولیدات داخل شرکت بوده
   و برای بررسی کیفیت سازه نیز تمامی مراحل کنترل کیفی می شود تا سازه ای که
   به دست مصرف کننده می رسد با تمامی استانداردهای شرکت و ساخت سازه های
   پیش ساخته مطابقت داشته و از کیفیت بالایی برخوردار باشد .
   لازم به توضیح است که ساخت کانکس با این روش از هزینه بالاتری نسبت به ساخت
   آن در شرکت برخوردار است . و از دلایل آن می توانیم به حمل لوازم و تجهیزات به محل
   نصب نهایی ، بازگشت لوازم اضافه و تجهیزات به محل شرکت ، ایاب و ذهاب افراد شرکت
   ، طولانی بودن پروسه تولید نسبت به داخل شرکت ، تلفات لوازم مصرفی ، اجرت بیشتر
   به پیمانکاران خارج از شرکت و . . .
   هزینه بالا معمولاً یک و نیم میلیون تومان بیشتر از هزینه فروش این سازه ها از درب شرکت
   است ولی باید توجه کرد که شما از این هزینه حمل سازه را به محل نصب باید کم کنید
   تا هزینه نهایی برای شما به دست بیاید .
   اگر سوال دیگری داشته باشید در خدمت شما هستم .

   پاسخ
 • عایق مصرفی در قیمت کانکس 6 متری چه جایگاهی داشته و اگر در ساخت کانکس
  6 متری از عایقی مانند پلی اورتان بهره ببریم آیا قیمت کانکس 6 متری افزایش زیادی
  خواهد یافت و یا افزایش چندانی ندارد . اگر ممکن است در این رابطه توضیحاتی ارائه
  دهید .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای سلیمانی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که قیمت کانکس 6 متری مانند سایر سازه های
   پیش ساخته به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد ولی از مهمترین لوازمی که در قیمت
   کانکس 6 متری می تواند تاثیر داشته باشد هزینه اجرای عایق حرارتی را عنوان کنیم .
   عایق های حرارتی در ساخت کانکس به چند دسته تقسیم می شوند ولی سه مورد
   آن بیشترین استفاده را دارند . ارزان ترین عایق را می توانیم عایق پلی استایرن معرفی
   کنیم . این عایق براحتی قابل اجرا است و از اجرای آن نیز به سرعت انجام خواهد شد .
   عایق پلی استایرن از لحاظ کیفی در سطح مناسبی قرار ندارد و برای افزایش قدرت
   عایقی در این سازه ها می توانیم از یک لایه پشم شیشه بهره ببریم . البته در برخی
   از این سازه ها پشم شیشه را می توانیم به جای پلی استایرن نیز بکار ببریم .
   عایق دیگری که در ساخت کانکس پر کاربرد است . عایق پلی اورتان بوده که از لحاظ
   عایقی در سطح بسیار بالایی قرار دارد . ولی این عایق را نمی توانیم به تنهایی بکار
   ببریم و برای این منظور نیاز است که این عایق را با کمک ورق های فلزی پوشانده و
   به این شیوه بکار ببریم . امروزه ساندویچ پانل ها که دارای عایق پلی اورتان هستند
   دارای کاربرد فراوانی بوده و سعی می شود در تمامی سازه های مدرن نیز از این
   عایق بهره برد . این کار بسیار مهم بوده و کیفیت عایقی این سازه ها را افزایش محسوسی
   خواهد داد .
   بهتر است برای ساخت کانکس ها به اجرای آن با ساندویچ پانل نیز توجه کرده و از
   این عایق در طراحی سازه خود بهره ببرید . هر چند این عایق می تواند قیمت کانکس
   6 متری شما را تا حد زیادی افزایش دهد .

   پاسخ
 • اسماعیلی
  مهر 1, 1398 5:48 ق.ظ

  میخواستم بدانم که چرا بیشترین سطح تولید و فروش کانکس های تولید شده در
  ایران مربوط به کانکس های 6 متری است و این کانکس ها در ایران طرفداران زیادی
  دارد و این به چه دلایلی میباشد . لطفاً در این رابطه نیز توضیح دهید ممنون میشوم .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای اسماعیلی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که بیشترین تولید کانکس در ایران مربوط به کانکس
   های با طول 6 متر می شود . و بیشترین تولید کانکس های با طول 6 متر نیز مربوطه به
   کانکس های کارگری است . این سازه ها برای خیلی از مشاغل و نیازها مناسب است و
   می توانیم از این سازه ها در این امور استفاده کنیم .
   از دلایل استفاده از کانکس 6 متری می توانیم به راحتی جابجایی این سازه ها اشاره کنیم
   و این ابعاد از کانکس حداکثر مقداری است که می توانیم با کمک گرفتن از یک جرثقیل کوچک
   حمل کرده و از محلی به محل دیگر جابجا کنیم . و در واقع راحتی جاجایی به همراه ابعاد
   مناسب این سازه ها که حداقل 15 متر مربع را در اختیار مشتریان قرار می دهد مهمترین
   دلیل استفاده است .
   دلیل دوم این فضا برای اسکان 4 نفر می تواند کافی باشد . البته این مقدار فضا اگر نیاز باشد
   که در آن امکانات رفاهی مانند سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه استفاده شود ممکن
   است برای 3 نفر پاسخگو باشد و از طرف دیگر استفاده از این امکانات رفاهی قیمت کانکس
   6 متری را افزایش زیادی خواهد داد و باید به این موضوع نیز توجه کرد .
   لازم به توضیح می دانم که به دلیل تولید زیاد این سازه ها برای تولید این تیپ از کانکس ها
   در برخی از شرکت ها از خط تولید بهره گرفته می شود . این کار می تواند به تولید این
   سازه ها کمک فراوانی بکند و قیمت کانکس 6 متری را نیز به طور محسوسی کاهش دهد .

   پاسخ
 • چرا بیشتر کانکس هایی که در پروژه ها و کارگاه های ساختمانی از آن ها استفاده
  میشود از کانکس هایی با طول 6 متر انتخاب میشوند . آیا این سازه ها برای این
  نوع کاربری مناسب هستند و یا نه این سازه ها انتخاب خوبی برای این سازه ها
  می باشند . البته قیمت کانکس 6 متری نیز نسبت به سایز های کوچکتر از خود نیز
  مقرون به صرفه است .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای صالحی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که صحبت شما درست است . بیشتر پروژها و
   کارگاه های ساختمانی از کانکس های با طول 6 متر استفاده فراوانی می کنند . از
   دلایل این کار می توانیم به موارد زیادی اشاره کنیم . ولی از نظر من که سال هاست
   در فروش این مدل از کانکس ها سابقه دارم . خریداران این موارد را بیشتر عنوان می
   کنند :
   امکان اسکان حداقل 4 نفر در این سازه ها البته این سازه ها در صورت قرار گیری تخت
   دو طبقه قابلیت اسکان 6 نفر را نیز دارند .
   جابجایی راحت نسبت به سازه های با طول بیشتر . و شما براحتی می توانید این سازه
   ها را با کمک یک جرثقیل شهری حمل و نصب نمائید و از این بابت مشکلی وجود نخواهد
   داشت .
   امکان نصب امکانات رفاهی که معمولاً برای کانکس های مدیریتی و یا اسکان مهندسان
   بکار می رود . در این سازه ها می توانیم امکانات رفاهی مناسبی را اجرا کنیم .
   قیمت کانکس 6 متری نسبت به سایر سازه های کوچکتر از لحاظ ابعاد مقرون به صرفه
   بوده و از این سازه می توانیم به عنوان کانکس اقتصادی نیز یاد کرد .
   البته دلایل مختلفی برای هر فرد برای انتخاب این سازه ها ممکن است وجود داشته
   باشد . ولی در مجموع از این ابعاد کانکس بیشترین بهره را می برند . البته بسیاری از
   مشتریان قیمت کانکس 6 متری را برای انتخاب این سازه ها عنوان می کنند . ولی باید
   در نظر گرفت که برای پروژهای بزرگ ساختمانی قیمت کانکس 6 متری اهمیت ندارد
   بلکه جایگیری 6 نفر در این سازه ها از اهمیت بیشتری برخوردار است .

   پاسخ
 • ایا میتوانیم یک کانکس کاملاً چوبی تولید کرده و این چوب نیز از جنس ترموود باشد تا
  زیبایی سازه چند برابر شده و برای کارهای انتیک در مراکز تفریحی استفاده کنیم .
  من نمونه هایی از این سازه ها را در کشور ترکیه دیده ام که برای جذب توریست بسیار
  مناسب بوده و با بهترین کیفیت ساخته شده بود . اگر محبت کنید در این رابطه توضیح
  دهید بسیار ممنون میشوم .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای شیبانی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که ساخت کانکس با بدنه و نمای داخلی ترموود
   می تواند انجام شود . این نوع چوب دارای زیبایی زیادی بوده و در دنیا نیز طرفداران زیادی
   دارد . ولی باید توجه کرد که از این چوب نمی توانیم در مکان هایی از سازه که بارگیر بوده
   و باید سنگینی کانکس را تحمل کند بهره برد . زیرا این چوب توانایی نگهداری بار را نداشته
   و می تواند سازه شما را با مشکل مواجه کرده و در مدتی کوتاه چوب های ستون و پل
   ها خم شده و فرم خود را از دست دهند . برای اینکه بتوانیم این عیوب سازه را بپوشانیم
   باید اسکلت سازه را فلزی و یا از نوع چوب های مقاوم مانند راش تولید کنیم .
   البته باید توصیح دهم که قیمت ساخت این سازه ها بسیار بالا بوده و می تواند قیمت
   کانکس 6 متری که با این چوب ها ساخته می شوند را بسیار بالا برده و مقرون به صرفه
   نباشد . در بسیاری از مواقع برای کاهش قیمت کانکس 6 متری چوبی اقدام به اجرای
   نمای بیرونی با چوب نموده ولی نمای داخلی آن را با پی وی سی طرح چوب اجرا می
   کنند . برای ساخت این سازه ها برای نمای بیرونی آن فقط باید حدود 18 میلیون و
   پانصد هزار تومان چوب خرید و این در صورتی است که چوب مصرفی بدون ضایعات بکار
   برود . البته هزینه اجرای این نما که توسط استاد چوب کار انجام می شود نیز بالا است
   و معمولاً کانکس های لاکجری را با این نوع نما می سازند . البته قیمت کانکس 6
   متری که با این نوع مواد اولیه ساخته می شود ممکن است بیش از 5 برابر یک کانکس
   معمولی قیمت داشته داشته باشد .

   پاسخ
 • اگر ما بخواهیم برای نصب تعدادی دستگاه ماینر از یک کانکس 6 متری بهره ببریم آیا ابن
  کار مناسب است و یا باید در این سازه ها کارهایی انجام دهیم و این سازه ها را مناسب
  فرآیند استخراج ارزهای دیجیتال نمائیم . اگر این کارها انجام نشود آیا در استخراج ارزهای
  دیجیتال به مشکلی برخورد نمی کنیم . ممنون می شوم که جواب کامنت من را بدهید .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای شهیدی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که از کانکس 6 متری نیز برای نصب دستگاه های
   ماینر استفاده می کنند و از این لحاظ مشکل خاصی وجود ندارد ولی شما باید این
   موضوع را بدانید که برای استفاده از این سازه ها برای استخراج باید شرایط داخل
   این سازه ها را با زمانی که این سازه ها برای اسکان مورد استفاده قرار می گیرند
   دارای تفاوت هایی باشد . از این تفاوت ها می توانیم به اعمال یک سری عوامل
   برای استخراج و آماده سازی این سازه ها اشاره کنیم .
   بهتر است در این سازه ها برای خنک کردن داخل این سازه ها از کولر آبی بهره برد
   و بین هوای سرد تولید شده توسط این کولرها و هوای گرم تولید شده توسط این
   دستگاه ها بهتر است از یک پارتیشن بهره ببریم . هوای گرم تولید شده توسط این
   دستگاه ها را می توانیم توسط فن های قوی به خارج از سازه هدایت کنیم . این کار
   لازم و ضروری است . لازم است برای نصب این دستگاه ها و جای دادن تعداد بیشتری
   از آن ها در این سازه ها از قفسه بندی بهره ببریم . این قفسه بندی بهتر است با
   پروفیل ساخته شود تا هوای گرم در بین دستگاه ها باقی نماند .
   از مواردی که کمتر به آن توجه می شود ولی توجه به آن کاملاً ضروری و حیاتی است
   مسئله برق رسانی به این سازه ها است . اگر برق بصورت مناسب و بدون نوسان به
   این دستگاه ها نرسد این دستگاه ها اسیب دیده و به همین دلیل دچار خساراتی می
   شوند و سبب ضرر شما خواهد شد . بهترین روش برای برق رسانی به این دستگاه
   ها استفاده از سیستم برق رسانی جداگانه برای هر دستگاه است تا برق مورد نیاز
   به این دستگاه ها با کمترین نوسان به آن ها برسد .

   پاسخ
 • قیمت کانکس 6 متری براساس چه متریالی تعئین می شود و مهمترین و تاثیرگذار ترین
  این متریال کدام یک از این متریال بوده که می تواند در هزینه ساخت و تولید این سازه
  اهمیت دارد . این متریال از لحاظ کیفی چه تاثیری در طول عمر این سازه ها دارند ؟

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای طالقانی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که عوامل مختلفی در تعئین قیمت کانکس 6 متری
   تاثیر گذار است . بیشتر این عوامل مربوط به لوازم و مصالح ساخت این سازه ها بوده
   که می تواند تا 80 درصد از هزینه ساخت را به خود اختصاص دهد . از این رو باید به
   مصالح ساخت این سازه ها بیشتر از سایر موارد توجه نمود . امروزه ساخت کانکس
   نسبت به گذشته رواج بیشتری یافته و از این رو باید برای هر سلیقه ای یک سازه
   را با لوازم مختلف طراحی و تولید کرد . ولی در کل کانکس های 6 متری بیشتر برای
   موارد کارگری تولید شده و در بیشتر کارگاه ها لوازم مصرفی در ساخت این سازه ها
   با یکدیگر تفاوت خاصی ندارد . از لحاظ متریال نیز بیشترین هزینه مربوط به فلزات است
   این فلزات نیز شامل تیرآهن مصرفی ،پروفیل ، ورق بدنه و درب و پنحره ها می شود
   از این رو باید از لحاظ متریالی این مورد را خدمت شما عرض کنم . ولی از لحاظ
   هزینه ساخت نیز باید خدمت شما عرض کنم که هزینه نیروی انسانی در ساخت این
   سازه ها نقش کمی دارد و حدود 4 درصد را شامل می شود . این هزینه در بسیاری
   از موارد تاثیرگذار نبوده و به نسبت گذشته نیز از لحاظ قیمت تمام شده براساس
   درصد ساخت نیز دچار کاهش شده است .
   البته اگر کانکس بخواهد بصورت اجرا در محل ساخته شود ممکن است که هزینه
   کارگری افزایش یافته و این مسئله نیز به دلیل زمان بر بودن ساخت این سازه ها
   به این شیوه است . و ساخت کانکس بصورت اجرا در محل نسبت به ساخت آن
   در شرکت زمان بر می باشد .

   پاسخ
 • کانکس 6 متری ارزان چه فرقی با کانکس 6 متری گران قیمت دارد و این تفاوت در کدام
  قسمت ها بسیار مشهود تر است و آیا این سازه ها از لحاظ طول عمر مفید با نوع گران
  قیمت آن برابر است .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای ملایی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کانکس 6 متری ارزان و نوع گران قیمت آن از
   لحاظ شکل ظاهری تفاوت چندانی با هم نداشته و این سازه ها هر کدام دارای مشتریان
   خاص خود هستند ولی از لحاظ کیفی این سازه ها با یک دیگر تفاوت های زیادی داشته
   و همین تفاوت ها است که در کارایی و کیفیت سازه و طول عمر مفید آن تاثیر گذار بوده
   از این رو برخی از افراد که به دنبال کیفیت هستند از کانکس های ارزان قیمت استفاده
   ننموده و فقط به دنبال کانکس های گران قیمت با کیفیت هستند . از این رو باید توجه
   نمود که قیمت کانکس 6 متری می تواند کیفیت این سازه ها را نیز مشخص نموده و شما
   براساس همین قیمت کانکس 6 متری می توانید براحتی نوع کیفیت آن را تشخیص دهید
   البته یادآور می شوم که برخی از این سازه ها ممکن ات به دلایلی مانند نمای گران از
   هزینه ساخت بالایی برخوردار باشند ولی از لحاظ کیفی با کانکس های ارزان قیمت تفاوت
   چندانی نداشته باشند . از این رو در این رابطه باید عرض کنم که بهتر است که سفارش
   دهندگان کانکس به بسیاری از موارد توجه کنند ولی از نظر من و همکارانی که در مجموعه
   گروه صنعتی معین کانتین به فعالیت می پردازیم توجه به کف سازی در کانکس بسیار
   اهمیت داشته و شما نیاز است که به کف سازی سازه خود توجه کافی داشته باشید
   این کف سازی می تواند عمر مفید سازه شما را بشدت افزایش دهد . و به عبارت دیگر
   بیشترین فرسایش کانکس از جانب کف آن صورت پذیرفته و به همین دلیل اگر سازه شما
   بدرستی کف سازی شود دارای عمر مفید زیادی بوده و شما بمدت بسیار طولانی می
   توانید از این سازه ها بدون هیچ مشکلی بهره ببرید . از کف سازی های دارای طول عمر
   بالا می توانیم به کف سازی با سرامیک اشاره کنیم و اگر به هر دلیلی نمی شود سازه
   خود را با کف سازی سرامیک بسازید نیاز است که این کف سازی را با تخته ضد آب انجام
   داده که باید این مورد با کیفیت مناسب و با زیرسازی های خوب انجام شود تا در عمر
   مفید سازه شما تاثیر گذار باشد .

   پاسخ
 • نمای بیرونی کانکس ارزان قیمت از چه نوعی است و این نما چقدر هزینه دارد و این نما
  در قیمت کانکس 6 متری چقدر تاثیر گذار می باشد . در کانکس های ارزان قیمت نمای
  سقف بیرونی از چه جنسی است و این نوع پوشش چقدر هزینه دارد .

  پاسخ
  • با سلام خدمت اقای شاهینی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که نمای بکار رفته در کانکس 6 متری ارزان قیمت از
   نوع گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک است . این نما از لحاظ استحکام در سطح
   بسیار بالایی قرار دارد و این استحکام سبب می شود که طول عمر سازه نیز افزایش
   یابد . و اگر این نما به اسکلت پرچ شود بسیار به ایمنی داخل سازه کمک می کند ولی
   اگر این بدنه به اسکلت پیچ شود قابلیت باز شدن از خارج از سازه را دارد . ولی باید توجه
   نمود که تمامی کارهای ارزان قیمت بدنه سازه بصورت پیچ اجرا می شود .
   کانکس های ارزان قیمت دارای بدنه های ارزان قیمتی هستند و این بدنه ها به دلیل
   تولید زیاد و وجود مواد اولیه ارزان قیمت هزینه ساخت پائینی دارند . و این طور نیست
   که ارزان قیمت بودن آن به معنی بی کیفیت بودن آن است . ولی این سازه ها از لحاظ
   زیبایی به اندازه کانکس های دکوراتیو ، سمنت برد و ترموود نیستند .
   سقف کانکس های ارزان قیمت از نوع گالوانیزه سینوسی ( کرکره )بدون پوشش رنگ
   آمیزی بوده که این نوع بدنه نیز از لحاظ استحکام بسیار مناسب است . و به دلیل
   عدم رنگ آمیزی بدنه از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردارند . این نوع سقف اگر درست
   اجرا شوند بهترین عایق در مقابل ورود آب به داخل سازه است و درستی اجرای آن نیز
   به دو عامل قرار گیری دو عدد خم بر روی هم و شیب 20 درصد می تواند به بهترین
   نحو ممکن سقف را کاملاً ایمن سازد .
   از لحاظ هزینه می توانیم از این فرمول بهره ببریم . شما برای یک کانکس 6 متر طول نیاز
   به 17 ورق در بدنه و 8 عدد ورق در سقف دارید و این 25 ورق را اگر به قیمت خرید آن یعنی
   80 هزار تومان ضرب کنید می شود 2 میلیون تومان هزینه ورق بدنه سازه ارزان قیمت .

   پاسخ
 • برای اینکه یک کانکس 6 متری را با حداکثر استحکام تولید کنیم باید در این سازه به چه
  مواردی توجه کرده و کدام قسمتها را باید بصورت کامل تقویت نمائیم تا سازه ما از حداکثر
  استحکام برخوردار باشد . تا این استحکام سبب طول عمر سازه شود .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای روستا .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که از راه های مختلفی می توانیم سبب افزایش
   طول عمر سازه شویم و هر کدام از این مسائل کمک خواهد کرد که طول عمر سازه به
   اندازه کافی افزایش یابد . ولی از نظر من تولید کننده کف سازه تاثیر زیادی در طول عمر
   تمامی سازه ها دارد . پر استهلاک ترین قسمت ساخت یک کانکس می تواند کف این
   سازه ها باشد و این کف سازه است که از تمامی اجرای سازه زودتر فرسوده می شود
   خیلی از مشتریان برای اینکه سازه ای ارزان قیمت خریداری کنند به اجناس و کیفیت
   لوازم مصرفی در ساخت آن توجه نمی کنند . از این رو کسانی که کانکس ارزان قیمت
   تولید می کنند نیز از اجناس با کیفیت پائین تر بهره می برند . از مهمترین این لوازم که
   تاثیر مستقیم بر روی کیفیت دارد می توانیم به تخته کف و دیوار پوش ها اشاره کنیم
   در کانکس ارزان قیمت تخته کف از نئوپان 16 میلیمتر بوده که ارزان و از لحاظ کیفی
   نیز در سطح مناسبی نیست . این تخته ها از همان زمان نصب بازی داشته و موقع راه
   رفتن در کانکس متوجه بی کیفیت بودن آن خواهید شد .
   از نظر پی وی سی نیز باید خدمت شما عرض کنم که باید به این مورد نیز توجه داشته
   باشید و برای استحکام بیشتر دیوار پوش ها نیاز است که پشت این دیوارپوش ها با
   تخته پر شود و تمامی کارهای درجه یک و معمولی برای کاهش هزینه تولید از تخته
   زیرین بهره نمی برند و این امر سبب کاهش هزینه تولید و از طرف دیگر کاهش هزینه
   ساخت نیز می شود .
   از موارد دیگر که در هزینه ساخت تاثیر گذار است نوع درب و پنجره ها می باشد و این
   درب و پنجره ها بهتر است از نوع پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره باشد ولی
   بیشتر سازه ها خریداری شده از نوع آلومینیومی همراه با شیشه های تک جداره است
   از این رو این سازه ها نیز براساس کاهش قیمت کانکس 6 متری از درب و پنجره های
   ارزان قیمت تهیه و نصب می شود .
   بنابراین اگر شما بخواهید از سازه ای مناسب و با کیفیت و طول عمر مناسب بهره مند
   شوید باید از سازه های ممتاز سفارش دهید . این سازه ها کاملاً سفارشی ساز بوده
   و قیمت لوازم مصرف شده در آن ها نیز از هزینه بالایی برخوردار است و شما باید به
   این موضوع توجه داشته باشید .

   پاسخ
 • برای بسیاری از کسانی که به کانکس احتیاج دارند قیمت کانکس 6 متری مهم می
  باشد . و اگر این سازه ها ارزان سازی شوند چقدر بر روی قیمت کانکس تاثیرگذار
  بوده و این مسئله آیا سبب افزایش مشتری می شود ؟

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای الیاسی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که قیمت کانکس 6 متری در ایران مبنای بسیاری
   از قیمت گذاری ها می باشد ولی باید در نظر داشت که کانکس های 6 متری که بیشترین
   تولید را به خود اختصاص می دهند مربوط به سازه های کارگری می باشد و به همین
   جهت اگر صحبت از قیمت کانکس 6 متری کارگری باشد می توانم بگویم که به دلیل
   تولید زیاد این سازه ها قیمت آن ها نیز بسیار مناسب است اما اگر بخواهیم در رابطه
   با نوع ویلایی آن اظهار نظر کنیم باید عرض کنم که اصولاً ساخت کانکس ویلایی براساس
   نیاز سفارش دهنده انجام می شود و این سازه ها را با امکانات رفاهی طراحی و اجرا
   می کنند و به دلیل اینکه ساخت این سازه ها سری کاری نیست و باید هر کدام از
   آن ها را جداگانه طراحی و اجرا کنیم هزینه ساخت بیشتری داشته و ممکن است
   سازه ای با سازه دیگر از بسیاری از جهات متفاوت باشد .
   بیشتر کانکس های 6 متری با عرض 2.4 متر طراحی و اجرا می شوند ولی برخی
   از این سازه ها را با عرض 3 متر و حتی 3.5 متر نیز می توانیم اجرا کنیم از این رو انتخاب
   این عرض بستگی به نیاز سازنده دارد . از مشکلات عرض های بیشتر از 2.4 متر می
   توانیم به مشکلات حمل این سازه ها اشاره کنیم . و برای حمل این دست از سازه ها
   نیاز است که بارنامه ترافیکی را اخذ نمائیم .
   در هر صورت برای اینکه قیمت کانکس 6 متری را بخواهیم به خریداران عرض کنیم نیاز
   است این سازه ها را براساس هزینه ساخت قیمت گذاری نمائیم .

   پاسخ
 • صادق لو
  دی 9, 1398 10:40 ق.ظ

  تولید کانکس با طول 6 متر برای مصارف سرویس بهداشتی با چند چشمه توالت امکانپذیر
  است . و برای سیستم گرمایش آب در این سازه ها باید چه فکری کرد ؟

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای صادق لو .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که تولید کانکس 6 متری برای مصارف سرویس
   بهداشتی می تواند به دو صورت راهرودار و بدون راهرو انجام شود . و اگر این سیستم
   در یک کانکس راهرودار انجام شود حداکثر توانایی اجرای 6 عدد سرویس بهداشتی را
   خواهد داشت و اگر این سیستم در یک کانکس بدون راهرو ( مستقیم ) اجرا شود به
   دو صورت یک ردیفه و دو ریفه امکان پذیر است . در سیستم یک ردیفه حداکثر 6 پشمه
   و در سیستم دو ردیفه حداکثر 12 چشمه اجرا می شود . و این بستگی به نیاز سفارش
   دهنده خواهد داشت .
   لازم به توضیح است در بسیاری از کانکس های سرویس بهداشتی سعی می شود
   یکی از چشمه ها را به نصب آبگرمکن برقی و انبار لوازم مورد نیاز بهداشتی اختصاص
   دهند و این به نظر سفارش دهنده بستگی خواهد داشت .
   آبگرم مصرفی در این سازه ها معمولاً توسط آبگرمکن برقی فراهم می شود و اگر
   بخواهید در کانکس راهرودار آبگرمکن گازی نصب کنید این کار ممنوع است و احتمال
   گازگرفتگی افراد در این شرایط بشدت افزایش خواهد یافت و این کار غیر عاقلانه می
   باشد . ولی در کانکس مستقیم می توانیم یکی از چشمه ها را برای نصب آبگرمکن
   گازی براساس صوابط اداره گاز اختصاص دهیم و از لحاظ گازگرفتگی اشکالی وجود ندارد
   این کار به دلیل اینکه هوای مورد نیاز مستقیماً از خارج از سازه فراهم می شود کاربردی
   و بدون اشکال است .

   پاسخ
 • با سلام . برای استحکام سازی کف کانکس برای سازه ای 6 متر طول یا همان 15 متر
  مربع شما چه پیشنهادی را ارائه می دهید .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای حمودی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که ما برای کفسازی کانکس به دو روش کفسازی
   با تخته و کفسازی با سرامیک اقدام می کنیم . در کفسازی با تخته می توانیم از تخته
   هایی با کف نئوپان در سازه های ارزان قیمت و کفسازی با تخته ام دی اف در کانکس
   های معمولی و کفسازی با تخته ضد آب 18 میلیمتر در سازه های درجه یک و کفسازی
   با تخته های 42 میلیمتر در سازه های ممتاز بهره ببریم . لازم به توضیح است که تخته
   های ضد آب از هزینه اجرای بالایی برخودار بوده و این نوع تخته در بسیاری از موارد
   فقط در سازه هایی مورد بهره قرار خواهد گرفت که مشتری به دنبال حداکثر کیفیت
   می باشد و اگر نیاز باشد شما می توانید این نوع سازه را برای کارهای درجه یک و
   ممتاز تهیه کنید .
   در رابطه با کفسازی با سرامیک نیز باید خدمت شما عرض کنم که این نوع کفسازی
   نیز در سازه هایی با کیفیت بسیار بالا انجام می شود که شامل سازه های درجه یک
   و ممتاز خواهد شد . و برای کفسازی با تخته بهتر است از روش عرشه فلزی برای زیر
   سازی کار بهره ببریم این کار می تواند سبب شود که کیفیت سازه از لحاظ زیر سازی
   در حداکثر قرار گرفته و به همین منظور باید به این روش به عنوان اصولی ترین روش
   اجرای این کار نگاه شود .
   از نظر من بهترین روش اجرای کفسازی در کانکس های با استحکام بالا نوع سرامیک
   می باشد . و بهتر است سفارش دهندگان به این موضوع توجه داشته باشند .

   پاسخ
 • نفش نمای داخلی کانکس 6 متری و یا کانکس 12 متری در قیمت کانکس چگونه است و
  این قیمت گذاری در این سازه ها را چگونه محاسبه می کنند .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای یگانه .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که نقش نمای داخلی در قیمت کانکس بستگی به
   نوع دیوارپوش داخلی این سازه ها دارد و اگر شما از دیوارپوش های ارزان قیمت بهره ببرید
   هزینه اجرای آن کاهش خواهد یافت و اگر از دیوار پوش های گران قیمت بهره ببرید این هزینه
   افزایش می یابد .
   یک کانکس 6 متری ( 15 متر مربع ) 47 متر مربع دیوار پوش نیاز دارد و یک کانکس 12 متری
   ( 82 متر مربع ) دیوارپوش نیاز خواهد داشت . و هر کدام از دیوارپوش ها قیمت خاص خود را
   دارد . امروزه بیشترین استفاده دیوارپوش کانکس نوع پی وی سی آن می باشد و این نوع از
   دیوارپوش براساس کیفیت و طرح و رنگ آن قیمت گذاری خواهد شد . ارزانترین نوع دیوار پوش
   پی وی سی نوع معمولی آن است که در واقع پی وی سی خام بوده و بیشتر در نوع سفید
   آن در بازار موجود می باشد . استفاده از این دیوارپوش در کانکس های ارزان قیمت و معمولی
   متداول می باشد و دلیل آن هم ارزانی قیمت آن است . نوع دیگر دیوارپوش پی وی سی که
   به چاپی معروف است دارای طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی می باشد . در واقع این نوع
   دیوارپوش همان نوع معمولی بوده که بر روی آن طرح های مختلفی اجرا می کنند و به همین
   جهت از زیبایی بسیار زیادتری برخوردار است . این نوع دیوارپوش در کارهای درجه یک کاربرد
   دارد و از این رو گرانتر از نوع اول است . نوع دیگر دیوار پوش نیز موجود است که به دیوار پوش
   روکش دار معروف می باشد . این دیوارپوش نیز مانند نوع چاپی دارای طرح و رنگ های
   مختلفی بوده و از لحاظ استحکام محکمتر می باشد و در واقع یک لایه مخصوص را بر روی
   آن می کشند که سبب ایجاد طرح های مختلف و زیبایی بیشتر در آن خواهد شد و از این
   رو بسیار مناسب تر است ولی از لحاظ قیمت گرانتر می باشد . در کانکس های ممتاز از
   این نوع دیوار پوش استفاده می شود . البته یاد آوری می کنم که در کانکس های ممتاز
   یک تخته 6 میلیمتر در زیر پی وی سی کار نموده که این تخته سبب استحکام بیشتر
   این سازه ها خواهد شد و بهتر است که برای استحکام بیشتر این سازه ها یک تخته
   6 میلیمتر در زیر آن اجرا شود .
   برخی از کانکس های ممتاز برای زیبایی بیشتر اقدام به اجرای سقف داخلی آن ها
   با گچ برگ می کنند این گچ برگ ها را می شود رنگ آمیزی نمود و در طرح های
   مختلف وجود دارد . این کار به زیبایی بیشتر کانکس ممتاز منجر می شود .

   پاسخ
 • کانکس 6 متری ویلایی دارای چه اکاناتی بوده و این سازه ها را با کدام امکانات میتوانیم
  طراحی و اجرا کنیم .

  پاسخ
  • با سلام و خدمت آقای ملکی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کوچکترین کانکس ویلایی را میتوانیم با ابعاد
   15 متر مربع اجرا کنیم . این سازه ها در واقع با متراژ 6 * 2.5 متر اجرا شده که با
   توجه با این ابعاد میتوانیم برخی از امکانات رفاهی را در داخل این سازه ها طراحی و
   اجرا کنیم . البته در کانکس های 18 متر مربع که دارای ابعادی در حدود 3 * 6 متر
   میباشد را میتوانیم با همین امکانات رفاهی طراحی و اجرا کرده و به سفارش دهندگان
   تحویل دهیم .
   از امکاناتی که در این سازه ها قابل اجرا است میتوانیم به سرویس بهداشتی ،
   حمام و آشپزخانه اشاره کنیم و در سازه هایی که از فضای کمتری برخوردارند
   میشود سرویس بهداشتی و حمام را بصورت مشترک اجرا کرد این کار در هزینه اجرای
   این سازه ها میتواند تاثیر فراوانی داشته و از این رو نیاز است به این موضوع هم توجه
   کنیم .
   از دیگر موارد قابل اشاره در کانکس ویلایی میتوانیم به کفسازی این سازه ها با تخته
   ضد آب اشاره کنیم . این کار میتواند بر روی عمر این سازه ها تاثیر فراوانی داشته و
   به همین منظور بهتر است که این دست از سازه ها را با همین کفسازی طراحی و
   اجرا نموده و به خریداران ارائه دهیم و این موضوع بر روی قیمت کانکس 6 متری تاثیر
   خواهد داشت .
   از موارد دیگر میشود به عایق بندی این سازه ها اشاره نمود برای این سازه ها از
   عایق پلی استایرن استفاده میشود و برای افزایش قدرت عایقی نیز میتوانیم از یک
   لایه عایق پشم شیشه بهره ببریم و به همین منظور است که کیفیت عایقی این سازه
   ها با کمک این روش افزایش زیادی خواهد یافت .
   از موارد دیگر میشود به درب و پنجره این سازه ها اشاره نمود درب و پنجره این سازه
   ها از نوع پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره است و با کمک این درب و پنجره
   ها میتوانیم قدرت عایقی و زیبایی این سازه ها را افزایش زیادی دهیم .
   نمای بیرونی در این سازه ها از نوع سایدینگ فلزی است و با کمک این نمای بیرونی
   میتوانیم هم استحکام نمای بیرونی را افزایش دهیم و هم زیبایی آن را تا حد زیادی
   افزایش داده و این موضوع بسیار مهم است .
   نمای داخلی این سازه ها نیز از نوع پی وی سی چاپی بوده که در زیبایی این سازه
   ها تاثیر فراوانی دارد و به دلیل تنوع بسیار زیاد این نما نظر تمامی سفارش دهندگان را
   تامین خواهد نمود .
   لازم به توضیح است که تمامی مواردی که توضیح داده شد در قیمت کانکس 6 متری
   تاثیر داشته و میتواند قیمت کانکس 6 متری را افزایش دهد .

   پاسخ
 • ساخت کانکس 6 متری بهتر است یا کانکس 12متری . ممنون میشوم توضیحاتی ارائه دهید .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای شیرازی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که امروزه ساخت کانکس 6 متری نسبت به
   ساخت کانکس 12 متری بیشتر مورد توجه است و اگر بخواهیم دلیل این موضوع را مورد
   بررسی قرار دهیم . میتوانیم به این موضوع اشاره کنیم که حمل کانکس 12 متری برای
   بسیاری از افراد بسیار سخت و هزینه بر است شما برای حمل یک کانکس 12 متری
   نیاز است از یک دستگاه تریلی بهره ببرید و برای بارگیری نیز نمیتوانید از جرثقیل سبک
   بهره برده و نیاز دارید از جرثقیل 10 تن بهره ببرید و این کار میتواند برای شما مشکلاتی
   را بوجود بیاورد و در ضمن هزینه این کار برای شما بسیار زیاد است .
   لازم به توضیح است که حمل کانکس 6 متری این مشکلات را ندارد و شما برای مسافت
   کوتاه میتوانید از یک دستگاه جرثقیل سبک بهره برده و با کمک این جرثقیل سبک سازه
   خود را تا مسافت 100 کیلومتر بدون مشکل حمل کنید این کار میتواند برای شما بسیار
   مناسب بوده و هزینه شما را تا حدود زیادی کاهش دهد و از طرف دیگر شما برای تحویل
   سازه خود زمان بسیار کمتری را صرف خواهید کرد .
   در بسیاری از موارد برخی از سفارش دهندگان اقدام به سفارش دو عدد کانکس 6 متری
   به جای یک کانکس 12 متری میدهند این کار برای بسیاری از سفارش دهندگان معمول
   تر بوده و این نوع از سفارش بسیار معقول تر بنظر میرسد مگر آنکه شرکت یا فردی که
   به این سازه ها نیاز دارد مشخصاً تمامی مراحل کار خود را براساس این معیار برنامه
   ریزی کرده باشد و این موضوع برای این فرد مهم باشد .
   قیمت کانکس 6 متری نسبت به متراژ آن قدری از کانکس 12 متری بیشتر است و به
   همین منظور برخی از مشتریان به فکر سفارش کانکس 12 متری می افتند .
   برای ساخت کانکس ویلایی پیشنهاد ما همان ابعاد کانکس 12 متری است و شما
   میتوانید در این ابعاد برای خود امکانات رفاهی بیشتری تدارک ببینید و این موضوع
   میتواند برای برخی از سفارش دهندگان بهتر باشد .
   در مجموع قیمت کانکس 6 متری با کیفیت نیز تحت تاثیر لوازم مصرفی بکار رفته در آن
   بوده و قیمت این سازه ها را نیز همین لوازم مصرفی ساخت و امکانات رفاهی بکار
   رفته در ساخت این سازه ها مشخص خواهد کرد .

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دو + 9 =

فهرست