قیمت کانکس 12 متری

folder_openقیمت کانکس, مقالات
comment86 دیدگاه
قیمت کانکس 12 متری

قیمت کانکس 12 متری

قیمت کانکس 12 متری به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت . که مهمترین آن لوازم و مصالح بکار رفته در آن می باشد . کانکس های 12 متری در واقع به سازه هایی با طول 12 متر گفته می شود و این سازه ها را با عرض 2.4 متر ، 3 متر و حتی 3.5 متر به سفارش مشتریان طراحی و تولید می شوند . سازه های با طول 12 متر کمتر از سازه های با طول 6 متر تولید می شوند و این سازه ها در مجموع از آن سازه ها کمتر مورد پسند مشتری قرار می گیرند .

از مهمترین دلایلی که کانکس های 12 متری نسبت به کانکس های 6 متری از اقبال کمتری برخوردارند را می توانیم به سه دلیل دانست . اول قیمت کانکس 12 متری نسبت به کانکس 6 متری بیشتر بوده و کسانی که توان کمتری دارند از این سازه ها کمتر سفارش می دهند . دوم بحث فضایی است که برای نصب سازه مورد نیاز است . در برخی از محل های نصب فضایی برای این سازه ها وجود ندارد و مشتری به ناچار نمی تواند سازه ای با طول 12 متر را سفارش دهد . مهمترین دلیل که مشتریان به این سازه ها کمتر توجه می کنند را می توانیم مسئله حمل این سازه ها عنوان کنیم . برای حمل این سازه ها به تریلی نیاز است و باید تریلی به محل نصب سازه وارد شده و توسط جرثقیل تخلیه شود . این کار به فضای زیادی نیاز دارد و بهتر است قبل از سفارش کانکس با طول 12 متر به حمل این سازه ها توجه کافی داشت .

بیشتر کانکس های 12 متری با ابعاد تقریباً 30 متر مربع یا همان عرض 2.4 متر تولید می شوند و برخی از این سازه ها که کاربری اداری و یا مسکونی دارند با فضای 36 متر مربع و عرض 3 متر تولید خواهند شد . کانکس های با طول 12 متر را با سه کیفیت ممتاز، درجه یک و معمولی تولید می کنند .

کانکس های معمولی ارزان ترین نوع این سازه ها هستند و این تیپ از سازه ها معروف به کانکس کارگری کارگاهی می باشند و بیشتر کانکس های کارگری ، کارگاهی را با عرض 2.4 متر طراحی می نمایند و معمولاً در این سازه ها از امکانات رفاهی خبری نیست و حداکثر آن ها را با اتاق بندی سفارش خواهند داد . قیمت کانکس 12 متری معمولی نسبت به سایر سازه ها از قیمت پائین تری برخوردار است .

کانکس های 12 متر طول درجه یک در دو مدل لوکس و شیک طراحی و تولید می شوند . این سازه ها نسبت به کانکس های معمولی کمتر تولید خواهند شد و از این سازه ها بیشتر برای اسکان مسکونی و یا دفاتر اداری بهره برده می شود و بهتر است برای این موارد گفته شده این سازه ها را با عرض 3 متر طراحی کرده تا بشود امکانات رفاهی متناسب یا سفارش مشتری را در آن جا نمایی و اجرا نمائیم .

کانکس های ممتاز با طول 12 متر با بالاترین درجه کیفی تولید می شوند و کانکس های لاکچری در این تیپ به بازار معرفی شده اند این سازه ها کاملاً لوکس سازی شده طراحی و تولید می شوند و معمولاً آن ها را برای اسکان و اقامت سفارش می دهند و لازم به توضیح است این تیپ از سازه ها دارای هزینه تولید بالایی می باشند ولی از لحاظ کیفی فوق العاده هستند و به علت هزینه بالای ساخت آن ها از سفارش کمی برخوردار می باشند . قیمت کانکس 12 متری ممتاز بسیار بالاتر از سایر تیپ های تولیدی می باشد .

کانکس های معمولی از لحاظ فنی دارای مشخصات زیر هستند این مشخصات بر روی قیمت کانکس 12 متری تاثیر گذار است : شاسی بصورت اسکی تولید شده و از جنس تیرآهن نمره 14 است ، پروفیل از نوع نیمه سنگین 9 کیلویی است ، شکل سازه بصورت شیب به دو طرف می باشد ، ورق بدنه از نوع گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای است ، عایق مصرفی از جنس پلی استایرن ( پلاستوفوم ) ، کف سازی توسط ورق ام دی اف 16 میلیمتر صورت می پذیرد ، کف پوش از جنس پی وی سی نمد دار طرح پارکت ، دیوار پوش ها از جنس پی وی سی معمولی ( خام ) به همراه رگه هایی از جنس پی وی سی چاپی است ، درب و پنجره ها از نوع آلومینیومی همراه با شیشه های تک جداره است ، سیستم برق رسانی و سیم کشی کانکس از لوازم با کیفیت بوده و به بهترین نحو سیم کشی صورت پذیرفته است .

کانکس های درجه یک از لحاظ فنی دارای مشخصات زیر هستند : شاسی بصورت دورکلاف از جنس تیرآهن نمره ی 16 می باشد ، پروفیل این سازه ها از نوع سنگین 11 کیلویی است ، شکل ظاهری سازه بصورت سقف شکسته و شیب به طول طراحی و اجرا می شود ، کف سازی توسط ورق گالوانیزه شادولاین بوده که استحکام سازی کف برای کف سرامیک نیز توسط همین ورق صورت می پذیرد ، کف سازه کاملاً با سرامیک فرش می شود ، ورق بدنه فلزی است و از نوع گالوانیزه می باشد و در طرح سایدینگ فلزی برای این سازه ها اجرا می شود ، عایق مصرفی از جنس پلی استایرن ( پلاستوفوم ) بوده که برای افزایش قدرت عایقی از یک لایه عایق پشم شیشه استفاده می شود ، دیوار پوش ها از جنس پی وی سی است که معروف به پی وی سی چاپی می باشند و از تنوع و کیفیت مطلوبی برخوردارند ، درب و پنجره مورد استفاده از جنس پی وی سی هستند ، تمامی درب ها و پنجره های کانکس درجه یک را برای افزایش ایمنی داخل سازه به حفاظ فلزی مجهز می کنند ، سیستم برق رسانی در این سازه ها توسط داکت و بصورت روکار بوده و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است .

کانکس های ممتاز از لحاظ فنی دارای مشخصات زیر می باشند : شاسی از نوع تیرآهن نمره ی 18 بوده و بصورت دورکلاف ساخته شده و مورد استفاده قرار می گیرند ، پروفیل مورد استفاده از نوع سنگین 14 کیلویی است ، سازه های ممتاز با طرح سقف شکسته و شیب به طول اجرا شده و مناسب این سازه ها می باشند این سازه ها را با حداقل 20 سانتیمتر ارتفاع بیشتر تولید می نمایند ، کف سازی با ورق شادولاین و استحکام بخشی کف برای این سازه ها اجرا می شود و با این روش براحتی و بدون هیچ مشکلی می توان سازه را بصورت کامل با سرامیک فرش نمود ، ورق مورد استفاده برای نمای بیرونی از جنس ترمووود ، سمنت برد و یا دکوراتیو است ، عایق مصرفی در کانکس های ممتاز به گونه ای اجرا می شود که برا عدم تبادل انرژی به حداقل برسد این عایق مصرفی از جنس پلی استایرن ( پلاستوفوم ) بوده که با یک لایه عایق پشم سنگ پوشانده می شود ، دیوار پوش های مصرفی از جنس پی وی سی روکش دار می باشد و نمای سقف داخلی را نیز با گچ برگ اجرا می کنند ، درب سازه از نوع ضد سرقت است و پنجره ها نیز از جنس پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره بکار می روند ، برای ایمنی داخل سازه تمامی پنجره ها به حفاظ فلزی متناسب با طرح و رنگ سازه مجهز خواهند شد ، سیستم برق رسانی در این سازه ها بطور کامل حرفه ای بوده و از مرغوب ترین های بازار انتخاب شده اند .

در سازه های معمولی از امکانات رفاهی استفاده نمی شود ولی سازه های درجه یک و ممتاز با حداکثر امکانات رفاهی متناسب با ابعاد و نیاز مشتری و بصورت کاملاً حرفه ای و از بهترین لوازم با طول عمر بالا استفاده خواهد شد . این امکانات رفاهی حداقل می تواند شامل سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و اتاق خواب باشد . ساخت این سازه ها با امکانات رفاهی می تواند قیمت کانکس 12 متری را افزایش دهد .

از نکاتی که می توان در ساخت کانکس 12 متری به آن توجه کرد . این مورد است که اگر این سازه ها را نتوانیم به هر دلیلی به محل نصب حمل کنیم . می توانیم این سازه ها را بصورت کامل در محل نصب اجرا نمود . برای این کار نیاز است تمامی لوازم و ادوات ساخت به محل نصب نهایی حمل شده و این سازه ها در همان محل نصب بصورت کامل توسط تکنسین های شرکت تولید شود . کیفیت ساخت سازه با کیفیت سازه هایی که در شرکت تولید می شود برابر بوده و هیچگونه مشکلی بوجود نخواهد آمد . ولی لازم به تذکر است که معمولاً ساخت کانکس بصورت اجرا در محل در قیمت کانکس 12 متری تاثیر داشته و قیمت کانکس 12 متری را قدری افزایش خواهد داد . و از طرف دیگر سفارش دهنده هزینه ای را بابت حمل و نصب سازه پرداخت نخواهد کرد و در برخی از مواقع این کار قیمت کانکس 12 متری را تا حد مناسبی کاهش می دهد .

گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های ویلایی پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت صنعتی سال هاست به تولید انواع سازه براساس نیاز مشتری و بصورت کاملاً حرفه ای و طراحی هایی مدرن و مطابق با متد های روز دنیا می پردازد . این سازه ها کاملاً با کیفیت بوده و تمامی مراحل تولید آن از طراحی تا پایان مرحله ساخت را مورد بررسی قرار می دهیم و شما عزیزان در صورت نیاز به خرید این سازه ها می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از خدمات مشاوره ای همکاران ما بهره مند شوید .

قیمت کانکس 12 متری

تاریخ بروزرسانی 1398/06/17

محصولات مرتبط

86 دیدگاه. Leave new

 • برای ساخت کانکس 12 متری با بهترین کیفیت پیشنهاد شما چه نوع سازه ای است
  البته من نمی خواهم هزینه ساخت این سازه ها بالا برود و به دنبال یک سازه با کیفیت
  مناسب و کیفیت بالا می گردم . اگر ممکن است شما من را در این زمینه راهنمایی
  کنید که سازه ای که سفارش دهم هم از لحاظ کیفی مناسب باشد و هم قیمت خوبی
  داشته باشد . ممنون و سپاسگزام که کامنت را جواب می دهید .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای رسولی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که برای پاسخ به سوال شما من باید به معرفی
   سه نوع تیپ تولیدی که در ایران شرکت های مهم کانکس های 12 متری خود را براساس
   آن تولید می کنند بپردازم .
   ارزان ترین سازه تولیدی در ایران مربوط به سازه های معمولی است . این سازه ها که به
   کانکس ارزان قیمت نیز معروف هستند طرفداران خاص خود را دارد . البته یادآور می شوم
   که ارزان سازی در این سازه ها به معنی بی کیفیت بودن آن ها نیست بلکه برای ساخت
   این سازه ها به نحوی عمل می شود که از لوازم گران قیمت در ساخت آن ها استفاده
   نشود و همین دلایل سبب می شود که قیمت این سازه ها نسبت به سایر سازه ها
   کمتر بوده و هزینه ساخت آن نیز کاهش یابد . برای کاهش قیمت کانکس 12 متری در
   این سازه ها معمولاً امکانات رفاهی طراحی و اجرا نمی شود . این کار سبب کاهش زیادی
   در هزینه ساخت این سازه ها خواهد شد . البته اگر مشتری بخواهد می توانیم برای این
   سازه ها نیز امکانات رفاهی طراحی و اجرا کنیم و از این لحاظ هیچ مشکلی وجود ندارد
   ولی هزینه ساخت با توجه به نوع امکانات رفاهی افزایش می یابد . این سازه ها دارای
   طول عمر مفید 7 سال می باشند .
   نوع دیگری از این سازه ها کانکس های درجه یک هستند . این سازه ها از نوع اول کران
   تر بوده و هزینه ساخت بالاتری دارند . قیمت کانکس 12 متری درجه یک از نوع معمولی
   آن بیشتر است ولی کیفیت آن بالاتر بوده و دارای امکانات رفاهی است و به همین جهت
   این سازه ها بیشترین مشتری را به خود اختصاص می دهند . کانکس های 12 متری که
   با این شیوه تولید می شوند . به نحوی طراحی و اجرا می کنند که بتوانیم تمامی امکاناتی
   که مشتری می خواهد را در آن اجرا کنیم . از این امکانات رفاهی می توانیم به سرویس
   بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و اتاق خواب اشاره کنیم . و تمامی این امکانات اگر اجرا
   شوند هزینه ساخت این سازه ها را افزایش چشمگیری می دهند و سفارش دهنده باید
   به این موضوع توجه داشته باشد که اجرای این امکانات هزینه ساخت را بالا خواهد برد .
   این سازه ها دارای طول عمر مفید 12 سال هستند . و کانکس های شیک و لوکس در
   این نوع تیپ طراحی و اجرا می شوند .
   بالاترین کیفیت تولید کانکس در ایران در تیپ ممتاز طراحی و اجرا می شود . ساخت
   کانکس در این تیپ از هزینه بالایی برخوردار بوده و این هزینه بسیار بالا است از این رو
   تولید این سازه از سایر سازه ها بسیار کمتر است و دلیل آن هم قیمت کانکس 12 متری
   ممتاز است . البته باید متذکر شوم که تمامی لوازم مورد استفاده در این سازه ها کاملاً
   لوکس بوده و به همین دلیل قیمت کانکس 12 متری که در این تیپ تولید می شود نیز
   به مراتب بالاتر از سایر تیپ های تولیدی است . در این سازه ها تمامی امکانات مورد
   نیاز فراهم شده و طراحی آن نیز ویژه سازی می شود . تمامی امکانات از بالاترین درجه
   بوده به همین دلیل قیمت کانکس 12 متری ممتاز نیز بسیار بالا است . عمر مفید این
   سازه ها حدود 20 سال است و کانکس های لاکچری در این تیپ تولید می شوند .
   با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد متوجه می شوید که کانکسی که اگر بخواهد از
   قیمت مناسب و کیفیت مناسبی برخوردار باشد کانکس های درجه یک هستند که هم
   امکانات کانکس های ممتاز را دارند و هم از لحاظ قیمت نیز از کانکس های ممتاز بسیار
   ارزان تر هستند . بنابراین اگر به دنبال کیفیت هستید من پیشنهاد می دهم از کانکس
   های درجه یک بهره ببرید که عمر مفید بالایی نیز دارند . لازم به توضیح است که این
   عمر مفید در این سازه ها براساس استفاده دائم بدست می آید و اگر کمتر استفاده
   شود عمر این سازه ها بیشتر است و در صورت پایان عمر مفید این سازه ها شما می
   توانید این سازه ها را مورد تعمیر و بازسازی قرار داده و چند سال دیگر به عمر این سازه
   ها افزوده خواهد شد .
   اگر سوال دیگری داشتید من در خدمت شما هستم .

   پاسخ
 • سلام . عایق مصرفی در قیمت کانکس 12 متری چه نقشی دارد و اگر از عایق هایی
  مانند پلی اورتان استفاده کنیم آیا هزینه و قیمت کانکس 12 متری افزایش خواهد یافت
  و یا نه تاثیر چندانی ندارد .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای خورشیدی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که قیمت کانکس 12 متری به عوامل بسیاری
   بستگی داشته که یکی از این عوامل عایق مصرفی در ساخت این سازه ها است و
   از این رو باید به این مسئله توجه جدی نشان داد .
   بیشترین عایقی که در ساخت کانکس بکار می رود عایق پلی استایرن است . این عایق
   ارزان قیمت بوده و استفاده از آن نیز براحتی انجام می شود ولی از لحاظ عایقی در سطح
   مناسبی قرار نداشته از این رو این عایق را با کمک یک لایه پشم شیشه تقویت می کنند
   این کار از لحاظ عایقی تاثیر بسیار بالایی در این سازه ها خواهد گذاشت .
   در رابطه با عایق پلی اورتان نیز خدمت شما عرض می کنم که این عایق به تنهایی استفاده
   نمی شود و به دلیل اینکه این عایق شکننده است و ممکن است از لحاظ ظاهری دچار
   فرسایش شود این عایق را به صورت ساندویچ در آورده و آن را به عنوان ساندویچ پانل به
   مشتریان عرضه می کنند این کار برای این نوع عایق بسیار حیاتی بوده و به ارزش این عایق
   نیز کمک فراوانی خواهد نمود .
   در بسیاری از سازه ها مدرن سعی می شود که از ساندویچ پانل استفاده کرده و ساندویچ
   پانل ها را به عنوان یک پوشش مهم در سازه بکار ببرند .

   پاسخ
 • آیا در کانکس های 12 متری میشود از امکانات رفاهی بهره مند شد . و اگر این امکانات
  را بتوانیم در این سازه ها اجرا کنیم در قیمت کانکس 12 متری چه تاثیری خواهد گذاشت
  و این موضوع به چه مقداری تاثیر گذار است .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای نظری .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که معمولاً در کانکس های با طول 12 متر از
   امکانات رفاهی استفاده می شود ولی برخی از سازه های معمولی نیز وجود دارند
   که برای کاهش هزینه تولید در آن ها از امکانات رفاهی بهره ای نبرده و دلیل اصلی
   این کار نیز کاهش هزینه تولید است .
   از امکانات رفاهی که می توانیم در این سازه ها بکار ببریم می شود به سرویس
   بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و اتاق خواب اشاره کنیم . که در برخی از شرایط
   برای کاهش هزینه تولید و افزایش فضای داخل سازه سرویس بهداشتی و حمام
   را بصورت مشترک طراحی و اجرا می کنند . این کار در بسیاری از این سازه ها
   انجام می شود . و در برخی دیگر از سازه ها نیز برای کاهش هزینه می توانیم
   آشپزخانه را بصورت آبدارخانه طراحی و اجرا کنیم .
   به طور کلی اجرای امکانات رفاهی می تواند هزینه ساخت کانکس را افزایش
   دهد در برخی از این سازه ها این هزینه کمتر بوده و در برخی از این سازه ها این
   هزینه ساخت نیز بسیار بالا است و باید به این موضوع هم توجه کنیم که هر چقدر
   این امکانات بیشتر و با کیفیت تر باشد این هزینه ساخت بالاتر می رود .

   پاسخ
 • چرا بیشتر سفارش دهندگان کانکس از کانکسهایی با طول 6 متر بهره می برند و
  کمتر مایل هستند که از کانکسهای با طول 12 متر برای اسکان و اقامت بهره ببرند .
  این کار چه دلیلی دارد و در ضمن آیا ساخت کانکس با عرض 3.5 متر قابل اجرا است
  و مشکلی از لحاظ حمل بوجود نمی آورد و از طرف دیگر قیمت کانکس 12 متری را
  بشدت افزایش نخواهد داد .
  ممنون از پاسخگویی شما .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای کاشانی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که مهمترین دلیلی که کانکس ها را با طول 6 متر
   طراحی و تولید می کنند نظر سفارش دهندگان است و مهمترین دلیل برای سفارش
   دهندگان بحث حمل و نقل این سازه ها می باشد . کانکس های با طول 6 متر را براحتی
   و بدون هیچ مشکلی می توانیم با کمک گرفتن از یک جرثقیل کوچک حمل کرده و به
   مشتریان تحویل دهیم و در این رابطه هیچ مشکلی وجود ندارد ولی برای حمل کانکس
   هایی با طول 12 متر نیاز است که از یک دستگاه تریلی بهره ببریم و این کار علاوه بر
   افزایش هزینه های حمل مشکلات حمل نیز به این مسئله اضافه خواهد شد .
   در رابطه با سوال دوم شما باید عرض کنم که کانکس های با عرض 3.5 متر را براحتی
   می توانیم تولید کنیم و از این لحاظ مشکل خاصی وجود ندارد ولی حمل این سازه ها
   با مشکلاتی همراه است و برای حمل این سازه ها نیاز است که بارنامه ترافیک را از
   سازمان حمل و نقل جاده ای دریافت کنید . و نیاز به کارهای اداری و هزینه دارد .
   ولی اگر بخواهید می توانید این سازه ها را در محل نصب خود بصورت کامل طراحی و
   تولید کنید و هزینه های حمل و مشکلات آن را نیز از بین ببرید .
   این موضوع در سازه های 12 متری بسیار با اهمیت است و می تواند قیمت کانکس
   12 متری را با عرض های نامتعارف برای شما کاهش هم دهد .

   پاسخ
 • چرا تولید کانکس 12 متری نسبت به کانکس 6 متری بسیار کمتر است . و حتی در این
  رابطه در سایت های فروش کانکس مطالب کمتری نوشته می شود . و در بسیاری از
  موارد تولید کنندگان قیمت کانکس 12 متری را در سایت ها کمتر اعلام می کنند و برای
  استعلام قیمت کانکس 12 متری نیز منتظر اعلام قیمت باشیم ولی این مشکلات در
  اعلام قیمت کانکس 6 متری کمتر دیده می شود .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای صادقی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که تولید کانکس 6 متری بیشتر از کانکس 12 متری
   می باشد و کانکس های 6 متری خریداران بیشتری دارند و دلیل آن نیز حمل راحت تر این
   سازه ها و قیمت پائین تر و از طرف دیگر فضای اشغالی کمتر می باشد . ولی مهمترین
   دلیل برای عدم سفارش این سازه ها را می توانیم حمل این سازه ها عنوان کنیم . برای
   حمل این سازه ها نیاز است از یک دستگاه تریلی بهره ببریم . و این کار راحت نخواهد بود .
   به دلیل اینکه تولید این سازه ها کمتر انجام می شود . استعلام قیمت کانکس 12 متری
   با برآورد قیمت ها هر روز انجام نمی شود . و اگر مشتری خواهان خرید این سازه ها باشد
   می توانیم استعلام قیمت را بدست بیاوریم
   برای بدست آوردن قیمت کانکس 12 متری باید براساس نیاز سفارش دهنده تمامی
   امکانات رفاهی در این سازه ها را به دست آورده و در این صورت براحتی می توانیم
   قیمت را به مشتری اعلام کنیم .
   قیمت کانکس 12 متری براساس امکانات رفاهی ، نوع نمای بیرونی ، نوع نمای داخلی
   ، نوع عایق مصرفی ، نوع کف سازی سازه ، تاسیسات بکار رفته و . . . مشخص خواهد
   شد .

   پاسخ
 • در گذشته کانکس های 12 متری نسبت به امروز بیشتر سفارش داده میشد . و در
  بسیاری از پروژهای ساختمانی از این سازه ها وجود داشت . ولی امروزه کانکس
  12 متری کمتر در این پروژه ها وجود دارد . آیا دلیل این امر قیمت کانکس 12 متری
  است یا دلایل مختلف دیگری برای این کاهش وجود دارد .

  پاسخ
  • با سلام خدمت اقای شهبازی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که این صحبت شما کاملاً صحت دارد . و تولید
   کانکس های 12 متری نسبت به گذشته کمتر شده است . این کار دلایل مختلفی را
   دارد . اما اگر بخواهیم در رابطه با مهمترین عوامل آن صحبت کنیم باید دو عامل را مهمتر
   از عوامل دیگر مورد بررسی قرار دهیم . اولین و مهمترین عامل را می توانیم مسئله
   حمل و جابجایی این سازه ها بدانیم . برای حمل یک کانکس 12 متری نیاز است که
   از یک دستگاه تریلی استفاده کنیم . و در محل بارگیری نیز از یک دستگاه جرثقیل
   برای بارگیری و در محل تخلیه نیز از یک دستگاه جرثقیل دیگر استفاده کرده که
   تمامی این موارد نیاز به هزینه بیشتر نسبت به حمل کانکس های 6 متری دارد .
   و برای حمل و جابجایی علاوه بر هزینه باید زمان زیادی را نیز صرف نمود .
   علاوه بر این هزینه باید محل بارگیری فضایی برای ورود تریلی و جرثقیل را بطور همزمان
   داشته باشد . که این کار گاهی اوقات بسیار سخت و مشکل می باشد .
   در رابطه با عامل دوم می توانیم هزینه ساخت بالاتر این سازه ها را عنوان کنیم . این
   سازه ها از هزینه ساخت بیشتری برخوردار بوده و به همین دلیل توانایی پرداخت هزینه
   های ساخت برای برخی از افراد کمتر بوده و از این رو کمتر مورد توجه قرار می گیرد . در واقع
   همین عوامل سبب افزایش قیمت کانکس 12 متری خواهد شد .
   در ایران بیشتر کانکس های 6 متری مورد توجه هستند . این سازه ها را براحتی می توانیم
   با کمک یک جرثقیل سبک بارگیری ، حمل و تخلیه کنیم . و هزینه های فراوانی را نیز
   به این صورت کاهش دهیم . و از طرف دیگر جابجایی سازه در کوتاه ترین زمان و بسرعت
   انجام خواهد شد .

   پاسخ
 • میخواهم از یک کانکس 12 متری برای نصب دستگاه های ماینر استفاده کنم . من برای
  اینکه این سازه را برای استخراج ارزهای دیجیتال آماده کنم باید چه کارهایی در این
  سازه انجام دهم تا حداکثر کارایی که از این سازه نیاز دارم را بدست بیاورم اگر در
  این زمینه اطلاعاتی دارید خوشحال میشوم که در اختیار من قرار دهید .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای آقای کاشانی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که امروزه استفاده از کانکس برای نصب دستگاه
   های ماینر برای استخراج ارزهای دیجیتال بسیار رواج پیدا کرده است و این سازه ها
   مورد پسند این افراد واقع شده است . برای اینکه بتوانید از این سازه ها حداکثر بهره
   را ببرید نیاز است که در این سازه ها به برخی از موارد توجه داشته باشید از این موارد
   می توانیم به خنک کردن داخل سازه ، جدا سازی هوای خنک تولید شده توسط کولر
   و هوای گرم تولید شده توسط دستگاه ، خارج نمودن هوای گرم تولید شده ، قفسه
   بندی داخل این سازه ها و برق رسانی آن توجه ویژه ای داشته باشید .
   تمامی مواردی که در بالا به آن ها اشاره شد بسیار مهم بوده و باید تمامی این موارد
   در این سازه ها رعایت شود تا حداکثر تراهش را از این دستگاه ها بتوانید استخراج
   کنید از این رو باید در اجرای این موارد دقت داشته باشید .
   من در اینجا نکته ای را به شما دوست عزیز عرض می کنم که این دستگاه ها برق
   بسیار زیادی مصرف می کنند و باید این برق بصورت مداوم و بدون نوسان به دستگاه
   ها برسد از این رو باید دقت شود که اگر این کار بدرستی انجام نشود دستگاه های
   شما آسیب دیده و دچار مشکل جدی خواهد شد از این رو باید در اولین گام و مهمترین
   آن به تامین برق مصرفی پایدار فکر کنید .
   برای برق رسانی به این دستگاه ها بهتر است که سیستم برق رسانی شما بعد از
   ورود به سازه برای هر دستگاه مستقل عمل کرده و برای هر دستگاه یک سیستم
   برق رسانی جداگانه و قطع کننده های قابل اعتماد نصب کنید تا در هنگام استفاده
   به مشکلی برخورد نکنید .

   پاسخ
 • در بسیاری از سایت ها که قیمت کانکس 12 متری را اعلام می کنند . این قیمت ها
  بسیار بالا بوده و این قیمت ها را براساس چه معیاری به مشتریان اعلام می کنند و
  چگونه این قیمت ها محاسبه می شود . آیا می توانید در این رابطه توضیحاتی ارائه
  دهید ممنون می شوم .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای رنجبر .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که قیمت کانکس 12 متری براساس لوازم مصرفی
   در ساخت این سازه ها محاسبه می شود و این قیمت بالایی که توسط برخی از
   همکاران ما به خریداران اعلام می شود به دلیل گران فروشی همکاران ما نیست
   بلکه قیمت این سازه ها براساس همان مواد و لوازم مصرفی به همراه سود تولید
   و فروش به خریداران اعلام می شود .
   امروزه شرایط کار به نحوی است که شخصی براحتی نمی تواند جنس تولید شده
   را با قیمت خیلی بالاتر به مشتریان بفروشد مگر در شرایطی خاص مانند اجرا در محل
   و یا خدماتی که دیگر همکاران ما توانایی اجرای آن را نداشته باشند .
   لازم به توضیح می دانم که از سال 96 قیمت های کانکس شروع به افزایش نمود و
   در سال 97 این افزایش قیمت ها بسیار شدید بوده و خوشبختانه در سال 98 قدری
   این قیمت ها نشست کرده و تعدیل شده است .
   این افزایش قیمت ها به دلیل افزایش قیمت لوازم ساخت و تولید این سازه ها بوده
   و به همین دلیل باید توجه کرد که برخی از لوازم مصرفی تا 350 درصد نیز دچار رشد
   شده و این مسئله سبب شد که برخی از تولید کنندگان توانایی تولید نداشته باشند
   و از بازار تولید خارج شوند . این کار به صنعت خانه های پیش ساخته ضرر هنگفتی
   را زد و سبب شد ما این عزیزان را در بازار تولید از دست بدهیم .
   لازم به توضیح می دانم که هزینه کارگری در این سازه ها افزایش چندانی نداشته
   است و برای بسیاری از پیمانکاران تولید سازه ها صرف اقتصادی مانند گذشته ندارد
   از این رو ما در نیروی انسانی نیز دچار کمبود شدید نیز هستیم .

   پاسخ
 • در بسیاری از سایتهای مرتبط با خرید و فروش کانکس که مراجعه می کنیم بیشتر در
  مورد کانکس 12 متری و یا کانکس 6 متری به ارائه قیمت می پردازند . آیا این کار دلیل
  خاصی دارد و یا این سازه ها بصورت پایلوت به این گونه است .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای حیرانی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که بیشتر سایت ها که در رابطه با قیمت کانکس
   به اطلاع رسانی می پردازند بیشتر در رابطه با قیمت کانکس 12 متری و همچنین در
   رابطه با قیمت کانکس 6 متری به اطلاع رسانی پرداخته و در واقع اساسا این دو سازه
   برای قیمت گذاری بسیار مناسب بوده و در بیشتر موارد ما از این سازه ها به عنوان
   پایه قیمت گذاری و مبنای آن یاد می کنیم . این کار در بین بیشتر تولید کنندگان توجه
   بیشتری را به خود اختصاص داده و ما نیز در شرکت معین کانتین از این مورد بهره
   می بریم .
   البته یادآور می شوم که قیمت کانکس 12 متری و قیمت کانکس 6 متری که در این
   رابطه به آن پرداخته شد با سه درجه کیفی ممتاز ، درجه یک و معمولی تولید شده
   و به بازار مصرف ارائه خواهد شد و باید به این موارد توجه کافی داشته باشیم . ما
   نیز در گروه صنعتی معین کانتین با همین درجه ها به تولید محصولات خود می پردازیم .

   پاسخ
 • قیمت کانکس 12 متری به چه مولفه هایی بستگی دارد و این عوامل چقدر بر روی
  قیمت کانکس 12 متری می توانند تاثیر گذار باشند و چه کارهایی می توانیم در این
  سازه ها انجام دهیم که کیفیت این سازه ها افزایش زیادی یابند .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای شیرازی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که قیمت کانکس 12 متری می تواند به عوامل
   زیادی بستگی داشته باشد و این عوامل می تواند در تمامی سازه ها به یک اندازه
   نباشد ولی در کل باید بدانیم که مهمترین عامل در کیفیت و قیمت کانکس مربوط به
   لوازم مصرفی در ساخت این سازه ها می باشد .
   در بیشتر کانکس های تولید شده 80 درصد هزینه ساخت مربوط به خرید لوازم و ادوات
   ساخت این سازه ها می شود . البته این مورد در سازه های کوچکتر می تواند کمتر و
   در سازه های بزرگتر این هزینه بیشتر می باشد . از این رو باید به هزینه خرید لوازم
   ساخت به عنوان هزینه بر ترین مورد توجه نمود .
   در رابطه با مواردی که می تواند در کیفیت سازه بسیار تاثیرگذار باشد می توانیم به
   شاسی سازه ، کف سازه ، اسکلت سازه ، نمای بیرونی ، نمای داخلی ، عایق بندی
   ، درب و پنجره ها و امکانات رفاهی آن توجه نمود .
   از نظر من پر استهلاک ترین قسمت یک سازه کف آن است و بهتر است در هنگام خرید
   به کفسازی سازه توجه داشته باشید . در سازه های ارزان قیمت برای کاهش هزینه
   خرید اقدام به اجرای کف آن ها با تخته نئوپان می کنند . این کار سبب می شود که
   این سازه ها از عمر مفید کمتری برخوردار باشند . و کف سازی با تخته های ام دی اف
   در سازه هایی با کیفیت متوسط انجام می شود . و کف سازی در سازه های درجه یک
   نیز با کف سازی تخته های چند لایه انجام خواهد شد . و در کانکس های ممتاز نیز برای
   کفسازی از سرامیک بهره می برند . این کار می تواند برای این سازه ها بسیار مناسب
   بوده و کفسازی با این روش در سازه هایی که کمترین جابجایی را دارند بسیار مفید واقع
   حواهد شد و باید به این مسئله توجه کافی داشته باشید .

   پاسخ
 • ایروانی
  دی 4, 1398 9:15 ق.ظ

  برای حمل کانکس 12 متری باید به چه روشی عمل کرد . تا این سازه ها را بتوانیم براحتی
  و بدون مشکل از جایی به جای دیگر حمل کنیم . و در حمل این سازه آسیبی به سازه وارد
  نشود و این حمل در قیمت کانکس 12 متری چقدر تاثیرگذار است .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای ایروانی .
   در رابطه سوال شما باید عرض کنم که برای حمل کانکس 12 متر طول نیاز است که از
   یک دستگاه تریلی برای حمل بهره برد . و برای بارگیری نیز نیاز است که از یک دستگاه
   جرثقیل استفاده کنیم . جرثقیل بکار رفته برای این کار بهتر است از نوع 10 تن باشد و
   تجربه ثابت کرده است که جرثقیل های 3 تن مناسب این کار نیستند مگر آنکه جرثقیل
   برای بلند کردن کار استفاده شود و تریلی نیز توانایی رفتن زیر بار را داشته باشد در غیر
   اینصورت اگر جرثقیل 3 تن بخواهد گردان کار کند ممکن است سازه صدمه ببیند .
   در رابطه با حمل سازه های 12 متری با تریلی باید توجه بیشتری نسبت به سازه های
   با طول 6 متر انجام داد .
   برای تخلیه بار حتماً باید از جرثقیل 10 تن بهره برد و این جرثقیل برای نصب سازه بسیار
   ایمن تر می باشد و نیاز است برای نصب سازه از افرادی بهره ببرید که در این مسائل
   دارای تجربه کافی هستند نه افرادی که هزینه کمتری از شما طلب می کنند .
   در مجموع کار بارگیری ، حمل و تخلیه کانکس 12 متری سخت تر از نوع 6 متری است و
   بهتر است برای این کار تمامی موارد را مورد بررسی کامل قرار دهید .
   حمل این سازه ها در انتها بر روی قیمت کانکس 12 متری تاثیر زیادی دارد و هزینه حمل
   را افزایش می دهد .
   هزینه حمل کانکس 12 متری براساس هزینه بارگیری ، حمل و تخلیه سازه به دست می
   آید و شما براساس این هزینه ها می توانید تمامی موارد را محاسبه کرده و این هزینه را
   بر روی قیمت کانکس 12 متری در آخر اضافه کنید .

   پاسخ
 • برای تعیین قیمت کانکس 12 متری باید بیشتر به کدام توجه داشت . این موارد چقدر
  بر روی این قیمت تاثیر دارد . منون میشوم در این رابطه توضیحاتی ارائه دهید .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای شهابی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که تعئین قیمت کانکس 12 متری مانند سایر سازه
   ها بوده و تفاوت چندانی با آن ها ندارد و شما برای اینکه بتوانید یک سازه را تعئین قیمت
   بنمائید نیاز است که از قیمت لوازم ساخت این سازه ها بقیمت روز آگاهی داشته باشید
   و علاوه بر این باید از قیمت دست مزد پیمانکاران نیز آگاهی داشته و با توجه به تمامی
   این موارد می توانید قیمت کانکس 12 متری را به دست بیاورید .
   در ساخت کانکس باید از نحوه اجرای کار این سازه ها نیز آگاهی داشته باشید تا بتوانید
   به عنوان یک ارزیاب توانایی خود را نشان دهید .
   در بسیاری از موارد اگر شما از قیمت روز اجناس اطلاع نداشته باشید این کار برای شما
   زحمت زیادی را بوجود خواهد آورد . و اگر شما از قیمت روز اجناس اطلاع نداشته باشید
   نمی توانید قیمت واقعی این سازه ها را به دست بیاورید و اعلام قیمت کنید .

   پاسخ
 • کانکس 12 متری سه اتاقه را چگونه اتاق بندی می کنند و این اتاق بندی ها با چند درب و
  پنجره همرا است و قیمت کانکس 12 متری سه اتاق چقدر میباشد .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای سلمانی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کانکس 12 متری سه اتاقه را بیشتر برای فضاهایی
   طراحی و اجرا می کنند که نیاز به اتاق بندی در تعداد داشته باشند و بهترین کار برای
   این موارد استفاده از سازه هایی است که کمتر جابجا شوند .
   برای اینکه یک سازه 12 متری را با اتاق بندی اجرا کنیم نیاز است از دو عدد پارتیشن
   میانی بهره ببریم با این دو عدد پارتیشن میانی می توانیم این سازه را به سه قسمت
   تقیسم نمائیم و برای هر قسمت نیاز است که از یک در و حداقل یک پنجره بهره مند
   شویم ولی در بیشتر مواقع تعداد پنجره ها برای هر اتاق دو عدد می باشد و در ضمن
   نیاز است که برای هر کدام از اتاق ها نیز یک دریچه کولر طراحی و اجرا شود . از این
   رو توجه به این موضوع کمک زیادی در فصول گرم سال خواهد نمود .
   در بیشتر مواقع اتاق های اجرا شده با هم برابر می باشند ولی در برخی از مواقع افراد
   نیاز دارند از اتاق بندی هایی با مقدار متغئیر بهره ببرند از این رو نیاز است به این موضوع
   توجه ویژه ای شود .
   در رابطه با قیمت کانکس 12 متری سه اتاق باید خدمت شما عرض کنم که در هر صورت
   که این سازه ها اجرا شوند قیمت کانکس 12 متری را به دست می آورند و برای هر عدد
   پارتیشن قیمت یک میلیون و پانصد هزار تومان اضافه خواهند نمود .

   پاسخ
 • طاهرزاده
  دی 15, 1398 5:20 ق.ظ

  بهترین کفسازی در کانکس چگونه انجام میشود و این کفسازی چقدر دارای طول عمر مفید
  است . و این نوع کفسازی چقدر بر روی قیمت کانکس 12 متری تاثیر گذار است .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای طاهرزاده .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کفسازی در کانکس بسیار اهمیت دارد و این
   کفسازی می تواند عمر سازه را افزایش زیادی دهد و اصولاً اولین فرسایش یک کانکس
   از ناحیه کف آن شروع می شود و به همین دلیل باید کف سازه را به گونه ای طراحی و
   اجرا نمود که عمر سازه بشدت افزایش یابد و نیاز است که بهترین کف را برای این سازه
   ها در نظر بگیریم .
   بهترین کفسازی برای کانکس را می توانیم کف سرامیک دانست . البته این نوع کفسازی
   برای سازه هایی کاربرد دارد که در طول عمر خود دو یا سه بار جابجا شوند و برای سازه
   هایی که مدام در حال جابجایی هستند کاربرد نخواهد داشت . از این رو باید به این مهم
   نیز توجه داشته باشیم .
   کفسازی بعدی که از کیفیت بالایی برخوردار است کفسازی با تخته ضد آب است . این
   نوع تخته خارجی بوده و از کیفیت بالایی از لحاظ فنی و کیفی برخوردار است و براحتی
   دچار فرسایش نخواهد شد و معمولاً این نوع تخته در سازه هایی گران قیمت کاربرد دارد
   و اگر سازه ای می خواهید بسازید که گران قیمت است و نیاز به جابجایی زیاد دارد این
   نوع تخته بسیار مناسب است .
   کفسازی با تخته ام دی اف نیز در سازهای معمولی کاربرد دارد و اگر شما نیاز به کف
   سازی در سازه های معمولی دارید می توانید از این نوع کفسازی بهره ببرید و این نوع
   تخته نیز دارای عمر مفید بیش از دو سال می باشد .
   کفسازی با تخته نئوپان از کیفیت خوبی برخوردار نیستند و این نوع کفسازی سبب می
   شود که عمر سازه کاهش یابد و شما بهتر است از این نوع کفسازی در سازه خود بهره
   نبرید و شما را با مشکل زیادی مواجه خواهد کرد . ولی مهمترین حسن این کفسازی
   ارزان قیمت بودن آن است .

   پاسخ
 • اگر به سازه ای 12 متری با عرض 3.5 متر نیاز داشته باشم و این سازه نیز بخواهد هر
  6 ماه جابجا شود آیا میتوانم این سازه را با کف سرامیک طراحی و اجرا کنم و یا نمشود ؟

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای کمانکش .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که سازه 12 متری با عرض 3.5 متر دارای فضایی در
   حدود 42 متر بوده که این فضا مناسبی برای یک سازه می باشد و شما در این سازه می
   توانید امکانات مورد نیاز خود را جانمایی و اجرا کنید .
   در مورد اجرای کف این سازه ها با سرامیک باید عرض کنم که کفهای سرامیک برای سازه
   ای که قصد داشته باشید مرتب جابجا شود مناسب نیست و اگر سازه شما کوچکتر بود
   اشکالی در این کار وجود نداشت و به دلیل سنگین بودن کف سازه می توانست از محاسن
   باشد ولی وقتی سازه شما بزرگتر باشد . و این بزرگی نیز در عرض کانکس باشد می توان
   پس از چند جابجایی برای شما مشکل ساز خواهد شد .
   اگر شما بخواهید سازه خود را با عرض 2.5 متر بسازید اجرای کف با سرامیک مشکل خاصی
   نداشته و شما می توانید از این نوع کف برای سازه خود بهره ببرید . در ضمن اجرای کف
   سازه با سرامیک می تواند مزایای زیادی برای شما به همراه داشته باشد و به همین
   دلیل این نوع کف را ما بسیار مناسب می دانیم . از مزایای کف سرامیک می توانیم به
   افزایش ایستایی سازه ، افزایش طول عمر سازه و عدم فرسایش کف معرفی کنیم .

   پاسخ
 • نمای داخلی کانکس چقدر بر روی قیمت کانکس تاثیرگذار است و برای کاهش هزینه
  نماسازی داخلی باید چه اقداماتی انجام شود .

  پاسخ
  • با سلام و خدمت آقای کرمی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که امروزه از دیوارپوش پی وی سی برای نماسازی
   داخلی کانکس بیشترین استفاده را میبرند ولی در گذشته این نماسازی بیشتر توسط
   ام دی اف انجام میشود و این نوع نماسازی بسیار رایج بود و با توجه به اینکه این نوع
   نماسازی دارای طرح ها متنوعی بود توانسته بود در بین سازندگان کانکس برای خود
   موقعیتی را فراهم کند و با توجه به اینکه در دو نوع با ضخامت 3 میلیمتر برای کانکس
   های ارزان قیمت و نوع 6 میلیمتر برای کانکس های گران قیمت در بازار موجود بودند
   برای هر سلیقه ای نیز طرح های متفاوتی را روانه بازار کرده بودند و ما میتوانیم این نوع
   نما را در آن زمان به عنوان پرفروش ترین در بازار معرفی کنیم . اما به یکباره سلیقه تولید
   کنندگان و مصرف کنندگان از روی نمای ام دی اف خارج شد و به دیوار پوش پی وی سی
   رسید و دلیل آن را میتوانیم به ضد آب بودن پی وی سی ها اشاره کنیم که این مورد را
   میشود به مهمترین عامل در نظر گرفت .
   نمای داخلی ام دی اف به رطوبت و بخار آب حساس بود و اگر در محیطی که دارای نم
   و یا رطوبت باشد قرار گیرد پس از مدتی ورم کرده و از شکل ظاهری خود خارج میشود
   از این رو باید توجه کنید که این موضوع میتواند سبب شود که فرسایش نمای داخلی
   بوجود بیاید .
   امروزه استفاده از ام دی اف دیگر منسوخ شده است و جای آن با دیوار پوش پی وی سی
   پر شده و این نوع دیوار پوش ها دارای سه نوع کیفیت بوده که ارزان ترین نوع آن را
   میتوانیم دیوار پوش ساده معرفی کنیم . این دیوار پوش به خام نیز معروف است و در
   بیشتر مواقع با رنگ سفید تولید شده و روانه بازار میشود و لازم به توضیح است که از
   زیبایی کمتری نیز نسبت به سایر دیوار پوش ها برخوردار است و برای اینکه زیبایی سازه
   را مقداری افزایش دهند از رگه هایی از دیوار پوش چاپی در کانکس استفاده خواهد شد
   این کار زیبایی ظاهری ساز را افزایش میدهد .
   نوع دیگری از دیوار پوش معروف به چاپی است . این نوع دیوار پوش از زیبایی بسیار
   بیشتری برخوردار بوده و در طرح ها مختلف تولید میشود و بیشتر طرح های آن از طرح
   چوب بوده که بسیار مورد پسند مشتریان واقع میشود و بهتر است بدانید که این نوع
   طرح ها از کیفیت خوبی نیز برخوردار میباشند و توانسته اند مشتریان زیادی را به خود
   جلب نمایند .
   گرانترین و با کیفیت ترین نوع دیوار پوش معروف به روکش دار است . طرح های این
   نوع با نوع چاپی برابری نموده ولی به دلیل کیفیت روکش مورد استفاده طرح های
   روکش دار از کیفیت و کارایی بسیار بالاتری برخوردار بوده و مورد پسند عموم مردم
   واقع میشود و بهترین پیشنهاد برای کسانی است که به دنبال این گونه طراح ها
   میباشند .

   پاسخ
 • قیمت کانکس مسکونی با طول 12 متر در شرکت معین کانتین بر چه اساسی محاسبه
  میشود . و این سازه ها بر اساس چه معیاری قیمت گذاری خواهند شد .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای خلخالی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که قیمت کانکس مسکونی با طول 12 متر را
   براساس ابعاد کانکس و امکانات این سازه ها قیمت گذاری کرده و به همین جهت است
   که معمولاً این سازه ها را براساس نظر مشتری طراحی کرده و میسازند و مانند برخی
   از سازه ها مانند کانکس 6 متری آماده سازی شده آن موجود نیست . از این رو باید
   بدانید که این سازه ها با سه درجه کیفی ممتاز ، درجه یک و معمولی ساخته شده و
   به مشتریان تحویل داده میشوند . ما نیز در شرکت معین کانتین تمامی این درجات را
   با بالاترین استانداردها تولید کرده و در اختیار خریداران قرار میدهیم .
   بیشترین تولید کانکس 12 متری مربوط به سازه های درجه یک است . این سازه ها با
   توجه به اینکه تمامی امکانات مورد نیاز کانکس های ممتاز را دارند ولی به دلیل عدم لوکس
   سازی در این سازه ها از قیمت بسیار کمتری نیز برخوردارند و ما نیز در شرکت معین کانتین
   با توجه به این موضوع این سازه ها را با طرح های مختلفی آماده کرده و در اختیار خریداران
   قرار میدهیم . طرح های ما در این تیپ بسیار گسترده است و با توجه به تمامی سلیقه
   ها و هزینه ها میتوانیم سازه ای را به مشتریان خود معرفی کنیم ولی برخی از انواع
   لوازم ساخت از سوی ما به مشتریان پیشنهاد میشود . این کار ما سبب میشود تا
   مشتریان بتوانند راحت تر انتخاب نموده و قیمت کانکس 12 متری برای آنان با لوازم خوب
   مقرون به صرفه باشد .
   از این لوازم میتوانیم به شاسی اسکی برای کانکس با کفسازی تخته و شاسی دور
   کلاف برای کانکس با کفسازی سرامیک اشاره کنیم . اسکلت سازه برای زیبایی
   بیشتر بهتر است بصورت سقف شکسته باشد . نمای بیرونی نیز از جنس سایدینگ
   فلزی بوده که هم استحکام بالایی دارد و هم زیبایی خوبی را برای سازه به همراه
   خواهد داشت . عایق حرارتی از نوع پلی استایرن بوده که برای افزایش قدرت عایقی
   یک لایه عایق پشم شیشه نیز به آن اضافه خواهد شد . نمای داخلی از نوع دیوار پوش
   پی وی سی است که نوع چاپی آن که دارای طرح های زیادی میباشد بهترین انتخاب
   خواهد بود . درب و پنجره بکار رفته از نوع پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره
   که برای افزایش ایمنی بیشتر نیاز است که دارای حفاظ فلزی مناسب باشد . و برای
   آسایش بیشتر افراد ساکن در این سازه ها بهتر است که از امکانات رفاهی مناسب
   بهره مند شوید از این امکانات رفاهی میتوانیم به سرویس بهداشتی ، حمام ، اتاق
   خواب و آشپزخانه اشاره کنیم . این کار برای این سازه ها بسیار مفید بوده ولی به
   علت هزینه ساخت میتواند قیمت کانکس 12 متری را تا حدودی افزایش دهد .

   پاسخ
 • آیا در کانکس 12 متری میتوانیم امکانات رفاهی نظیر سرویس بهداشتی و حمام را اجرا
  کنیم . اگر اینکار قابل اجرا است هزینه اجرای آن چقدر میباشد .

  پاسخ
  • با سلام و خسته نسباشید خدمت آقای موحدی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کانکس 12 متری با عرض 2.4 متر حدود 30
   متر مربع و کانکس 12 متری با عرض 3 متر حدود 36 متر مربع فضا را به خود اختصاص
   میدهند و با توجه به اینکه این فضا برای ساخت کانکس ویلایی مناسب است بیشترین
   استفاده را از این ابعاد برای ساخت کانکس ویلایی میبرند . ما نیز در شرکت معین کانتین
   این ابعاد را به مشتریان خود پیشنهاد میدهیم . و با توجه به این فضا براحتی میتوانیم
   امکانات رفاهی را در این سازه ها طراحی و اجرا کنیم . و این موضوع سبب شده است
   بیشتر کانکس های ویلایی قابل حمل را با ابن ابعاد طراحی و اجرا میکنند .
   از امکانات رفاهی قابل اجرا در این سازه ها میتوانیم به سرویس بهداشتی ، حمام ،
   آشپزخانه و اتاق بندی اشاره کنیم . تمامی این امکانات را میتوانیم با درجه کیفی
   یک و ا ممتاز اجرا کرده و به همین جهت این سازه ها دارای طول عمر بالایی نیز
   هستند و از لحاظ کارایی در سطح بالایی قرار میگیرند و نیاز است این سازه ها را
   با درجه کیفی معمولی طراحی و اجرا نکنید زیرا این سازه ها با این درجه کیفی از
   لحاظ طول عمر در سطح بالایی قرار ندارند و از این رو سبب میشوند هزینه تعمیرات
   زیادی در آینده شامل
   حال شما بشود .
   در هنگام طراحی و اجرای امکانات رفاهی در این سازه ها باید توجه کنید که قیمت
   کانکس 12 متری برای شما افزایش چندانی نداشته باشد . زیرا در
   بسیاری از مواقع هزینه اجرای امکانات رفاهی از هزینه ساخت کانکس بسیار بیشتر
   میشود . البته در کانکس های ممتاز این هزینه همیشه بالا بوده و به همین جهت
   نهایتا قیمت کانکس 12 متری بسیار گرانتر تمام خواهد شد . و بهتر است سفارش
   دهندگان به این موضوع توجه جدب نشان دهند .

   پاسخ
 • از مهمترین مواردی که در قیمت کانکس مسکونی بیشترین تاثیر را دارد چیست و چه
  عواملی بر روی کاهش قیمت تاثیر دارد .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای شهابی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که مهمترین مواردی که در قیمت کانکس ویلایی
   و کانکس مسکونی میتواند تاثیر فراوانی داشته باشد میتوانیم به ساخت شاسی
   کانکس اشاره کنیم . بهترین نوع شاسی برای این سازه ها را میتوانیم نوع دورکلاف
   معرفی کنیم این نوع شاسی با توجه به استحکام بالا و از طرف دیگر نیز با توجه به
   استحکام سازی داخلی براحتی میشود کفسازی آن را با سرامیک انجام دهیم این
   کار سبب افزایش طول عمر سازه شده و استحکام کف سازه را نیز افزایش بسیار
   زیادی میدهد .
   از دیگر موارد میتوانیم به اجرای اسکلت سازی این سازه ها اشاره کنیم و با توجه
   به استحکام سازی در اسکلت این سازه ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده
   و به همین جهت است که نیاز است این سازه ها را با استراکچر بسیار قوی به سفارش
   دهنده تحویل دهیم . و بیشترین طرح در این زمینه شیب به طول و سقف شکسته
   میباشد که بسیار محکم و با کیفیت میباشد و از زیبایی مناسبی نیز برخوردار است .
   از دیگر موارد میتوانیم به عایق بندی این سازه ها اشاره کنیم که با توجه به این
   عایق بندی میتوانیم این سازه ها را از لحاظ عایقی در سطح مناسبی قرار داده و
   مانع از تبادل انرژی حرارتی در این سازه ها شویم . ما نیز در شرکت معین کانتین
   به این مسئله توجه جدی داریم .
   از دیگر موارد میشود به استفاده از درب و پنجره های پی وی سی در این سازه ها
   اشاره کنیم . این درب و پنجره با توجه به افزایش قیمت در کانکس میتواند هم جهت
   زیبایی این سازه ها و هم جهت عایق حرارتی به کار برود و به همین جهت باید به
   این موضوع توجه جدی داشته باشیم و توجه به این موضوع میتواند سبب افزایش
   کیفیت در قیمت کانکس 12 متری شود .
   امکانات رفاهی مهمترین قسمت در هزینه کانکس میباشد و به همین جهت این
   امکانات رفاهی سبب افزایش قیمت کانکس 12 متری میشود و باید به این مسئله
   توجه بسیار جدی داشته باشید و از طرف دیگر این امکانات سبب افزایش آسایش
   و آرامش افراد ساکن در این سازه ها شده و به همین جهت این سازه ها را بدون
   امکانات رفاهی نمیتوانیم تولید کنیم و به همین جهت است که کانکس ویلایی و
   کانکس مسکونی از گرانترین نوع سازه ها محسوب میشوند
   در رابطه با بخش دوم سوال شما باید عرض کنم که برای کاهش هزینه ساخت و
   یا کاهش قیمت کانکس 12 متری باید از اجرای امکانات رفاهی و همچنین اجرای
   کفسازی با سرامیک در آن ها صرف نظر نمود تا هزینه ساخت این سازه ها کاهش
   یابد .

   پاسخ
 • با سلام .
  بنظر شما اگر من بخواهم یک کانکس 12 متری را برای اسکان خود و خانواده ام بسازم
  باید در این سازه چه امکاناتی را لحاظ کنم و این امکانات هم باید به چه صورتی در این
  سازه ها اجرا شوند .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای مقیمی
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که اگر بخواهید از یک دستگاه کانکس 12 متری
   برای اسکان استفاده کنید نیاز است که این سازه ها را به گونه ای طراحی و اجرا کنید
   که بتواند تمامی نیاز افراد ساکن در این سازه ها را برطرف کند از این رو باید به تمامی
   موارد توجه کرده و مهمترین مورد نیز همین اجرای امکانات رفاهی است .
   ما در شرکت معین کانتین برای افرادی که نیاز به این سازه ها دارند براساس نیاز و
   تعداد افراد ساکن در این سازه ها اقدام به اجرای تمامی امکانات رفاهی میکنیم و تمامی
   این موارد را بدون کوچکترین کاستی در آن ها اجرا کرده و به همین دلیل این سازه ها
   با بالاترین کیفیت در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت .
   از مهمترین امکانات قابل اجرا در این سازه ها میتوانیم به سرویس بهداشتی و حمام
   اشاره کنیم و در صورتی که نیاز باشد میتوانیم سرویس بهداشتی و حمام را بصورت
   جداگانه در این سازه ها اجرا کرده ولی اگر نیاز باشد که این دو از هم جدا باشند بهتر
   است که درب سرویس بهداشتی به بیرون از کانکس باز شده و درب حمام نیز به داخل
   اتاق خواب باز شود و به همین جهت است که این سازه ها نیاز به طراحی براساس
   نیاز سفارش دهنده و نظر گروه فنی دارد . و از لحاظ امکانات داخل سرویس بهداشتی
   باید عرض کنم که تمامی امکاناتی که یک شخص در یک سرویس بهداشتی و یا حمام
   به آن نیاز دارد باید در این سازه ها طراحی و اجرا شود تا حداکثر کارایی و آسایش را
   برای استفاده کنندگان فراهم نماید .
   در رابطه با اتاق بندی نیز باید خدمت شما عرض کنم که بیشتر این اتاق بندی ها برای
   اتاق خواب انجام خواهد شد و نیاز است که در داخل اتاق خواب از پنجره های قدی و
   کمد دیواری استفاده کنید تا بتوانید حداکثر کارایی را در آن برای خود داشته باشید هر
   ساختمانی برای رفاه حال افراد نیاز به اجرای یک کمد دیواری دارد و از این رو باید به
   این موضوع توجه داشته باشید و از طرف دیگر شما با اجرای پنجره های بزرگ میتوانید
   نور کافی را به داخل اتاق وارد کنید .
   آشپزخانه از مهمترین قسمتهای یک سازه مسکونی محسوب میشود و شما میتوانید
   تمامی امکاناتی که در یک آشپزخانه معمولی به آن احتیاج دارید در این سازه ها اجرا
   کرده و از این بابت هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت و بهتر است به این مسئله هم
   توجه کنید که این سازه ها بهتر است با بهترین کیفیت اجرا شده و از این رو میتواند به
   شما کمک زیادی کند . از مهمترین اقلام اجرایی در آشپزخانه میتوانیم به اجرای کابینت
   و زیر کابینتی ، اجرای سینک ظرفشویی ، اجرای هود تهویه هوا ، اجرای شیرآلات
   اهرمی درجه یک و فضایی برای نصب آبگرمکن برقی و یخچال و ماشین لباسشویی
   در این سازه ها اشاره کرد .

   پاسخ
 • برای به دست آوردن قیمت کانکس کارگری 12 متر طول باید چگونه هزینه لوازم مصرفی
  را محاسبه کنیم و از طرف دیگر اگر این سازه ها با امکانات رفاهی اجرا شوند چه امکاناتی
  میتوانیم به این سازه ها اضافه کنیم .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای کمیلی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کانکس کارگری از ارزانترین نوع سازه بوده و
   در ایران این سازه ها را با کیفیت معمولی طراحی و اجرا میکنند و به همین منظور است
   که این سازه ها برای مصارفی مانند ویلایی و اداری مورد استفاده قرار نمیگیرند و برای
   کاهش هزینه های تولید در این سازه ها نیاز است که امکانات رفاهی نیز در این سازه
   ها اجرا نشود تا هزینه ساخت این سازه ها نیز از یک حد مشخص بیشتر نشود و به
   به همین منظور است که این سازه ها را جز سازه های ارزان قیمت محسوب میکنند .
   ما در شرکت معین کانتین برای ساخت این سازه ها از شاسی اسکی بهره میبریم و
   با توجه به اینکه این سازه ها دارای شاسی اسکی است میتوانیم کفسازی این سازه
   ها را با کمک تخته ام دی اف انجام میدهیم و برای برخی از سازه های مدیریتی نیز
   میتوانیم از کفسازی با تخته ضد آب بهره برده که این کار سبب افزایش طول عمر سازه
   خواهد شد و به همین منظور است که باید به این موضوع هم توجه داشت .
   اسکلت این سازه ها از پروفیل سبک اجرا شده ولی با توجه به اجرای تیر ریزی های
   اصولی از استحکام بالایی برخوردار است . نمای بیرونی نیز با کمک ورق گالوانیزه
   با پوشش رنگ الکترواستاتیک انجام میشود که این ورق بسیار محکم و قابل اعتماد
   است ولی از لحاظ زیبایی در سطح بالایی قرار ندارد . و عایق مصرفی نیز از نوع پلی
   استایرن است و در صورت نیاز میتوانیم یک لایه عایق پشم شیشه به آن اضافه کنیم
   این کار میتواند توانایی عایقی این سازه ها را تا حد زیادی افزایش دهد .
   نمای داخلی این سازه ها نیز با کمک پی وی سی انجام خواهد شد و این نوع دیوار
   پوش از کیفیت و کارایی خوبی برخوردار است و میتواند برای این سازه ها بسیار خوب
   و مناسب باشد و از هزینه اجرای مناسبی نیز برخوردار است .
   درب و پنجره این سازه ها را از نوع آلومینیومی تک جداره میسازند ولی بهتر است که
   درب و پنجره این سازه ها را از نوع پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره اجرا
   کرد و به همین منظور میتوانیم در این سازه ها از حداکثر کارایی و بهره وری هم
   بهره برده که این کار خیلی بهتر و اصولی است .
   در رابطه با امکانات رفاهی نیز باید خدمت شما عرض کنم که این امکانات معمولاً
   در این سازه ها اجرا نمیشود و مهمترین دلیل آن افزایش قیمت این سازه ها است
   ولی اگر نیاز باشد براحتی میتوانیم امکانات رفاهی مناسبی را به این سازه ها اضافه
   نموده که این کار سبب افزایش کیفیت و کارایی سازه هم خواهد شد . از این امکانات
   رفاهی میتوانیم به سرویس بهداشتی ، حمام ، اتاق خواب و آشپزخانه اشاره کنیم .

   پاسخ
 • کانکس 12 متری با کفسازی تخته برای چه مصارفی بهتر است . و کانکس 12 متری با
  سرامیک را چگونه اجرا میکنند .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای مردانی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کانکس هایی که با کفسازی تخته ساخته
   میشوند بیشتر برای سازه هایی مناسب هستند که نیاز به جابجایی زیادی داشته و
   نیاز است که مرتبط از جایی به جای دیگر حمل شوند و از این رو است که این سازه
   ها را به طور کلی سبک ساخته تا از وزن کمتری نیز برخوردار باشند و تخته های بکار
   رفته نیز در چند مدل بوده به طور مثال تخته نئوپان در کانکس ارزان قیمت کاربرد فراوانی
   دارد و این نوع تخته از استحکام کمتری نسبت به سایر تخته های دیگر برخوردار است
   و به همین جهت میتوانیم این نوع از تخته را بی کیفیت نیز بنامیم . نوع دیگری از تخته
   که به ام دی اف معروف است دارای استحکام بیشتری بوده و به همین جهت در نوع
   کانکس درجه یک نیز به کار خواهد رفت و از کیفیت بالاتری نسبت به نئوپان برخوردار
   است ولی نوع دیگری از تخته نیز موجود است که به ضد آب معروف بوده و در کانکس
   های گران قیمت از کاربرد فراوانی برخوردار بوده و از هزینه اجرای بالایی هم برخوردارند
   و از لحاظ استحکام و طول عمر نیز در سطح بالایی قرار دارد و در ایران در کانکس های
   ممتاز دارای بیشترین استفاده میباشد . البته این تخته در نوع 18 میلیمتر بوده و نوع
   42 میلیمتر در بازار مورد استفاده قرار میگیرد .
   نوع دیگری از کف سازی وجود دارد که به کفسازی با سرامیک معروف است و این نوع
   از کفسازی برای سازه هایی کاربرد دارد که نیاز به جابجایی کمتری داشته و ممکن
   است در طول عمر خود یک یا دو بار جابجا شوند از این رو کفسازی آن ها سنگین بوده
   و به همین جهت است که نباید زیاد جابجا شوند .
   برای اجرای کفسازی با سرامیک نیاز است که شاسی این سازه ها از نوع دورکلاف
   بوده و بصورت داخلی نیز مورد تقویت قرار گیرند و به همین جهت این شاسی از استحکام
   خیلی بالایی نیز برخوردار است و بعد از این مرحله نیاز است برای استحکام سازی به
   مقدار نیاز کف این سازه ها را پروفیل کشی با نوع سنگین انجام دهیم و در مرحله بعد
   میتوانیم از ورق های شادولاین برای استحکام سازی نهایی کف بهره ببریم و با کمک
   همین ورق های شادولاین که توسط پیچ به کف محکم شده است استحکام سازه
   چند برابر خواهد شد و پس از این مراحل میتوانیم کف این سازه ها را با بتون سبک که
   ترکیبی از سیمان ، پوکه معدنی و آب است انجام دهیم و نیاز است که کف سازی
   اولیه نیز توسط همان استادکار سرامیک انجام شده و تمامی کف به طور کامل و
   اصولی صاف شود و سپس میتوانیم سرامیک ها را توسط سیمان سفید به کف این
   سازه ها بچسبانیم و برای استحکام سازی بیشتر میتوانیم بین این سرامیک ها را
   با سیمان سفید بند کشی کنیم .
   کانکس هایی که با کف سازی سرامیک اجرا میشوند از استحکام خیلی زیادی برخوردار
   بوده و به همین جهت است که این سازه ها را میتوانیم جز محکم ترین نوع سازه ها
   محسوب کنیم و به همین جهت است که کفسازی با سرامیک برای سازه های گران
   قیمت انجام میشود .

   پاسخ
 • از مهمترین اشکالات کانکس 12 متری میتوانیم مسئله حمل این سازه ها را عنوان کنیم
  و همین مسئله سبب شده است که این سازه ها کمتر مورد توجه باشند . شما در این
  مورد چه پیشنهادی دارید .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای مظلومی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کانکس 12 متری نسبت به گذشته کمتر مورد
   توجه خریداران قرار میگیرد و مهمترین دلیل این مسئله را میتوانیم حمل این سازه ها
   عنوان کنیم . حمل این سازه ها زمانبر بوده و از طرف دیگر هزینه زیادی را باید برای
   حمل این سازه ها انجام داد . از این رو باید توجه داشته باشیم که برای حمل این سازه
   ها نیاز است از یک دستگاه تریلی بهره برد و برای بارگیری در محل تولید و برای تخلیه
   در محل نصب نیاز است از جرثقیل 10 تن بهره برد و به همین منظور است که این سازه
   ها با هزینه بیشتری حمل و نصب خواهند شد و این موضوع باید مورد توجه بسیاری
   از افراد قرار گیرد .
   امروزه بسیاری از سفارش دهندگان به جای خرید کانکس 12 متری دو کانکس 6 متری
   را خریداری میکنند و به همین منظور حمل آن ها را برای مسافت های کوتاه میتوانیم
   برای هر دستگاه از یک دستگاه جرثقیل کوچک استفاده کنیم و هر دستگاه جرثقیل
   میتواند این سازه ها را بارگیری کرده ، حمل نموده و در محل نصب تخلیه و نصب کند
   این کار میتواند زمان و هزینه جابجایی را کاهش دهد . و برای مسافت های بلند نیز
   میتوانیم هر دو دستگاه را با کمک یک دستگاه تریلی حمل نموده و از این لحاظ نیز
   در هنگام بارگیری و تخلیه راحت تر میتوانیم عمل کنیم .
   امروزه مانند گذشته کانکس 12 متری را تولید نمیکنند و به جای آن از کانکس 6 متری
   بهره برده ولی در مجموع دو کانکس 6 متری ازلحاظ قیمت کانکس 12 متری بیشتر
   خواهد شد و به همین منظور است که این مسئله نیاز به توجه بیشتری دارد .
   کانکس 6 متری بیشتر مورد توجه پیمانکاران ساختمانی و راهسازی است و این
   مشاغل از تعداد زیادی از این سازه ها استفاده میکنند و در مجموع کانکس 6 متری
   بیشترین حجم از تولید کانکس را به خود اختصاص داده و در بسیاری از شرکت ها
   برای این حجم تولید گسترده یک خط تولید نیز راه اندازی شده است و ما نیز در
   شرکت معین کانتین این کار را انجام داده ایم و بیشتری تولید کانکس 6 متری نیز
   مربوط به کانکس کارگری است و این سازه ها برای موارد اضطراری نیز به کار برده
   خواهند شد .

   پاسخ
 • با سلام .
  خرید کانکس 12 متر طول برای شرکت های راهسازی چه مزایایی را به همراه دارد که
  این سازه ها برای این شرکت ها از بیشتری نسبت به کانکس 6 متری برخوردارند .

  پاسخ
  • با سلام خدمت شما آقای شاهمرادی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که خرید کانکس 12 متری برای بسیاری از
   شرکت ها در گذشته بسیار معمول بوده ولی امروزه با توجه به مسائلی که میتوانیم
   مهمترین آن را حمل این سازه ها در نظر بگیریم مانند گذشته مورد توجه خریداران
   و بخصوص شرکت های ساختمانی و راهسازی نیست . این سازه ها مانند گذشته
   از تولید بالایی برخوردار نبوده و معمولاً برای برخی از سفارش دهندگان بصورت کاملاً
   سفارشی طراحی و تولید میشوند .
   برای حمل کانکس 12 متری نیاز است که حتماً از تریلی استفاده شود و به همین
   منظور باید در محل بارگیری و تخلیه یک دستگاه جرثقیل 10 تن وجود داشته باشد
   تا عملیات تخلیه و بارگیری را انجام دهد و در محل های مورد نظر نیز باید فضا به گونه
   ای باشد که قابلیت ورود تریلی و جرثقیل را با هم داشته باشد و به همین منظور
   عملیات تخلیه و بارگیری زمان بر و هزینه بر خواهد بود .
   کانکس های 6 متری این مشکلات را نداشته و براحتی و با کمک یک دستگاه جرثقیل
   سبک براحتی میتوانیم این سازه ها را بارگیری ، حمل و تخلیه نمائیم و با کمک همان
   جرثقیل میتوانیم این سازه ها را در محل مورد نظر نصب نمائیم و از این رو باید به این
   موضوع بیشتر از سایر موارد توجه داشته باشیم و ما نیز در شرکت معین کانتین به
   این موضوع توجه جدی داریم .
   ما در شرکت معین کانتین به بسیاری از مشتریان خود ساخت کانکس 6 متری را
   توصیه میکنیم و بیشتر مشتریان نیز همین سازه ها را مورد توجه قرار میدهند ولی
   برخی از مشتریان با توجه به قیمت کانکس 12 متری این سازه ها را مورد پسند قرار
   میدهند ولی مهمترین دلیل عدم خرید خود را بحث حمل و جابجایی این سازه ها
   در نظر میگیرند .
   البته من برای مسائل ویلایی و مسکونی سازه های 12 متری را به خریداران توصیه
   میکنم هر چند قیمت کانکس 12 متری ویلایی بسیار بالا بوده ولی با توجه به این
   ابعاد براحتی میتوانیم امکانات رفاهی مناسب را در این سازه ها اجرا نمائیم .

   پاسخ
 • با سلام . بهترین شاسی برای کانکس 12 متری با عرض 3 متر میتواند کدام شاسی
  باشد و این نوع شاسی چقدر بر روی عمر کانکس تاثیرگذار است .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای حمودی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که بهترین شاسی برای ساخت کانکس 12 متری
   با عرض 3 متر میتواند نوع دورکلاف باشد . این نوع شاسی برای ساخت کانکس با کف
   سرامیک بسیار مناسب بوده و میتواند با کمک این نوع کف برای این سازه ها مزایای
   فراوانی را مهیا نمود از مهمترین این مزایا میتوانیم به استحکام کف سازه ، افزایش
   طول عمر سازه ، و افزایش ایستایی سازه اشاره کنیم . تمامی این موارد میتواند منجر
   به افزایش کیفیت و کارایی سازه شود و برای بسیاری از مشتریان طول عمر سازه از
   همه موارد قابل درک تر خواهد بود و باید بدانید که بسیاری از سازه پس از چند سال
   از ناحیه کف دچار فرسایش میشوند و به همین منظور اگر کف سازی با کیفیت خوب
   انجام نشود میتواند پس از چند سال منجر به اجرای کف مجدد در این سازه ها شده
   و از این رو میتواند آسیب بسیار جدی به سازه وارد کند و به همین علت است که این
   سازه ها توانایی بسیار زیادی در افزایش کیفیت سازه دارند .
   برای برخی از سازه ها که نیاز به جابجایی زیادی دارند بهترین نوع کف استفاده از
   کفسازی با تخته چند لایه ضد آب میباشد و به همین علت است که این نوع از
   کفسازی نیز میتواند به افزایش طول عمر سازه ختم شود . لازم به توضیح است که
   تخته های ضد آب چند لایه نسبت به ضربه و فشار بسیار مقاوم بوده و به همین
   جهت میتواند کمک زیادی به افزایش طول عمر سازه بنماید و به همین منظور ما
   نیز در شرکت معین کانتین به این موضوع توجه جدی نشان میدهیم . و سازه هایی
   که نیاز به جابجایی زیادی دارند را با تخته های ضد آب چند لایه اجرا میکنیم ولی
   از ایرادات این نوع تخته میتوانیم به قیمت زیاد آن اشاره کنیم و به همین جهت است
   که این سازه ها گران تمام میشوند .

   پاسخ
 • نحوه اجرای کفسازی با سرامیک در یک کانکس فروشگاهی چگونه انجام میشود و این
  کفسازی چرا مورد توجه اداره بهداشت است

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای نامور .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کفسازی کانکس دارای مزایای بسیار زیادی
   است و همین مزای سبب شده است که بسیاری از افراد به این نوع از کفسازی توجه
   بیشتری نموده و از این جهت میتوانیم کفسازی با سرامیک را جزئی از اصول ساخت
   برخی از سازه ها در نظر بگیریم . ما نیز در شرکت معین کانتین برای کفسازی با
   سرامیک اهمیت زیادی را قائل هستیم و به همین جهت این نوع کفسازی را برای
   برخی از سازه ها به مشتریان خود پیشنهاد میدهیم . البته لازم به تذکر است که
   این نوع از کفسازی در کانکس هایی که نیاز به جابجایی زیاد دارند مناسب نیست و
   به خاطر وزن زیاد این سازه ها بهتر است که از کفسازی با تخته های ضد آب بهره
   برده که مناسبتر میباشد .
   یکی از سازه هایی که بهتر است با کفسازی با سرامیک به مشتریان تحویل داده
   شود کانکس فروشگاهی میباشد . این نوع از کانکس با توجه به اینکه در آن ها تردد
   بسیار زیاد است و به همین جهت این تردد زیاد میتواند سبب فرسایش کف این سازه
   ها نیز شود بهترین کار اجرای کف آن ها با سرامیک است و از جهت دیگر به علت
   آنکه در این سازه ها از لوازمی مانند یخچال که دارای وزن بسیار زیادی هستند بهره
   برده میشود بهتر است که کف این سازه ها بسادگی دچار فرسایش نشوند و به
   همین جهت بهترین کار ممکن استفاده از کف سرامیک برای این سازه ها است و
   در رابطه با بخش دیگر سوال شما باید عرض کنم که این کفسازی بخاطر اینکه قابلیت
   شستشوی بالایی دارند و از طرف دیگر میتوانیم در کف این سازه ها نیز از کفشور
   بهره ببریم مورد توجه اداره بهداشت نیز بوده و جزئی از استانداردهای این اداره
   محسوب خواهد شد .

   پاسخ
 • آیا کانکس 12 متری را میتوانیم بصورت دو طبقه هم اجرا کنیم و این کار بر روی قیمت
  کانکس 12 متری و کیفیت آن چه تاثیری دارد ؟

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای شاهد .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که میتوانیم کانکس 12 متری را بصورت دو طبقه
   نیز اجرا کنیم . ولی در اجرای این کار باید موارد زیادی را مورد بررسی کامل قرار دهیم
   و برای ساخت این سازه ها باید از نکاتی استفاده کنیم که در مورد سایر سازه ها
   قابل اجرا نیست . ابتدا باید بدانید که در ابتدای کار بهتر است یک نقشه از محصول
   نهایی تهیه شود و براساس همین نقشه به اجرای کار بپردازیم . و لازم به توضیح
   است که ساخت کانکس دو طبقه به دو شیوه اجرا میشود یک شیوه که بصورت یک
   تکه است یعنی سقف طبقه اول باید کف طبقه دوم باشد و یک نوع دیگر دو سازه
   بصورت جداگانه ساخته شده و در کانکس طبقه اول از ستون هایی با استحکام بالا
   استفاده میشود و کانکس طبقه دوم بر روی ستون هایی که بصورت حمال ساخته
   میشوند قرار خواهد گرفت از این رو ما میتوانیم این دو نوع ساخت را به شما پیشنهاد
   کنیم .
   ساخت کانکس دو طبقه با روش اول از زیبایی بیشتری برخوردار است ولی هزینه
   ساخت آن بسیار زیاد بوده و نیاز است که در سازه از استحکام سازی بسیار زیادی
   استفاده شود و به همین منظور این استحکام سازی منجر به افزایش هزینه ساخت
   این سازه ها خواهد شد و شما بهتر است به این موارد توجه جدی نشان دهید ولی
   در کل باید خدمت شما عرض کنم که بهترین روش ساخت این سازه ها اجرای این
   سازه ها بصورت اجرا در محل است و به همین جهت هزینه ساخت و زمان ساخت
   افزایش زیادی خواهد یافت و بهتر است به این موضوع قبل از طراحی و ساخت کانکس
   توجه جدی داشته باشید .
   نوع دوم هر دو طبقه میتوانند در شرکت ساخته شده و برای نصب نهایی به محل
   ارسال شوند . در این روش زمان ساخت و هزینه آن نیز کاهش خواهد یافت و به همین
   دلیل بیشتر سازه های دو طبقه به این روش ساخته میشوند ولی باید دقت کنید که
   این سازه ها به زیبایی سازه های نوع اول نیست .
   از نکاتی که بهتر است در ساخت سازه های نوع اول دقت کنید نمیتوانیم کف سازه
   طبقه دوم را بصورت سرامیک اجرا کنیم و دلیل آن هم سنگینی زیاد کفسازی با
   سرامیک است و به همین منظور باید به این موضوع هم در طراحی این سازه ها
   توجه زیادی نمائید .

   پاسخ
 • آیا با کمک کانتینر 12 متری میتوانیم یک کانکس 12 متری با استحکام خیلی بالا را
  تولید کنیم ؟

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای شایسته .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که برای ساخت کانکس هم میتوانیم از کانتینر
   استفاده کنیم و این کانتینرها در دو نوع 20 فوت که با طول 6 متر بوده و فضایی در حدود
   15 متر مربع را در اختیار ما قرار میدهد و نوع دیگر نیز کانتینرهای 40 فوت بوده که می
   تواند فضایی در حدود 30 متر مربع را در اختیار سفارش دهندگان قرار دهد . تمامی
   کانتینرهای 20 فوت با ارتفاع 2.6 متر است ولی کانتینرهای 40 فوت در دو ارتفاع 2.6
   متر و 2.9 متر در بازار موجود است و از نظر گروه صنعتی معین کانتین که در این زمینه
   بسیار فعال میباشد بهترین نوع کانتینر را میتوانیم 40 فوت با ارتفاع 2.9 متر به خریداران
   معرفی کنیم . این نوع از کانتینر بسیار مناسب است و ما براحتی میتوانیم از آن برای
   ساخت کانکس ویلایی هم بهره ببریم . البته در بسیاری از موارد از این سازه ها برای
   ساخت کانکس اداری و مسکونی نیز بهره برده میشود .
   همانطور که میدانید این سازه ها به خاطر قابلیت حمل و جابجایی مورد توجه زیادی
   است و شما براحتی میتوانید این سازه ها را از محلی به محل دیگر جابجا نموده و
   این حسن را از نظر بسیاری از افراد میتوانیم بزرگترین حسن این سازه ها به خریداران
   معرفی کنیم از این رو بهتر است به این موضوع از همه جهات توجه بیشتری نمائیم .
   در گروه صنعتی معین کانتین میتوانیم کانکس کانتینرهای تولید شده با کیفیت های
   مختلف را بازدید نموده و تا آنجایی که مشتریان به امکانات رفاهی مختلف نیاز داشته
   باشند میتوانیم در این سازه ها برای این عزیزان مهیا کنیم .
   از امکانات رفاهی قابل اجرا در این سازه ها میتوانیم به سرویس بهداشتی ، حمام ،
   آشپزخانه و اتاق خواب اشاره کنیم . تمامی این امکانات برای آسایش و راحتی افراد
   ساکن در این سازه ها بکار خواهد رفت و از این رو بهتر است به این مورد هم توجه
   زیادی نموده و به همین منظور میتوانیم تمامی موارد مورد نیاز سفارش دهندگان را
   در آن ها مهیا کنیم .
   از دیگر مزایای کانکس کانتینرها میتوانیم به استحکام بسیار بالای این سازه ها و
   قابلیت کاملاً ضد زلزله بودن آن ها اشاره کنیم و این موارد نیز از محاسن بزرگ این
   سازه ها محسوب خواهد شد .

   پاسخ
 • کانکس کشاورزی که برای تولید مواد کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرند باید از لحاظ
  فنی دارای چه مشخصاتی هستند .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای عارف .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کانکس کشاورزی از تولیدات و سازه هایی
   است که در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و تولید میشوند . این سازه ها را باید به
   گونه ای طراحی و تولید کنیم که تمامی شاخصه های لازم را برای حداکثر تولید مواد
   کشاورزی را داشته باشیم . ما در شرکت معین کانتین به تمامی این موارد توجه کرده
   تا سازه های تولیدیمان دارای بالاترین کیفیت و کارایی باشد .
   کانکس کشاورزی بهتر است با کمک کانتینر ساخته شود . کانتینرها دارای استحکام
   بسیار زیادی بوده و به همین جهت میتواند کمک فراوانی را برای سازه به همراه
   داشته باشد و نیاز است که کانتینرها نسبت به تبادل حرارتی کاملاً ایزوله شوند تا
   بالاترین کارایی را از نظر مصرف انرژی داشته باشند .
   نیاز است داخل این سازه ها یعنی دیواره ها ، سقف و کف این سازه ها نسبت به
   رطوبت کاملاً عایق بوده و به همین منظور باید تمامی بدنه داخلی را با کمک ورق
   آلومینیوم آجدار محافظت میکنیم و نیاز است به این مسئله توجه جدی نشان دهید
   مورد بعدی را میتوانیم قفسه بندی داخل این سازه ها عنوان کنیم و به همین جهت
   باید به گونه ای این قفسه بندی انجام شود تا بتوانیم از حداکثر فضا برای این کار
   بهره برده و به همین جهت باید به این مسئله توجه کافی داشته باشیم و ما نیز
   میتوانیم با قفسه بندی و ایجاد چند طبقه در این سازه ها فضای کافی را برای ایجاد
   فضای بزرگتر ایجاد کنیم .
   نور مورد نیاز این سازه ها بصورت غیر مستقیم تولید میشود و به همین جهت نیاز است
   که این نور بصورت 24 ساعته به محصولات تابیده شود تا مواد غذایی بصورت تولید شده
   و برای کشت بعدی سازه را آماده سازی کنیم و به همین جهت میتوانیم این موضوع را
   در الویت قرار دهیم .

   پاسخ
 • کانکس با متراژ 36 متر مربع که قابلیت حمل نیز داشته باشد بهتر است با چه ابعادی
  طراحی و ساخته شود .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای شهریاری .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که معمولاً ساخت کانکس 36 متر مربع با ابعاد
   12 متر طول و عرض 3 متر صورت میپذیرد و این نوع ابعاد برای حمل سازه بسیار مناسب
   بوده و ابعادی مناسب برای سازه هایی است که نیاز به حمل دارند و این سازه ها را
   میتوانیم با کمک یک دستگاه تریلی حمل نموده و بارگیری ، تخلیه و نصب این سازه
   ها با کمک یک دستگاه جرثقیل صورت میگیرد و ما نیز در شرکت معین کانتین با این
   شیوه این دست از سازه ها را حمل نموده و به خریداران عرضه میکنیم .
   برای اینکه یک کانکس با متراژ 36 متر مربع را بتوانیم بسازیم و این سازه ها نیز توانایی
   حمل و جابجایی را داشته باشند نیاز است تمهیداتی در این سازه ها صورت گیرد و
   این تمهیدات میتواند بر روی قیمت کانکس 12 متری تاثیرات فراوانی داشته باشد .
   برای اینکه بتوانیم یک سازه 36 متر مربع را براحتی حمل کرده و این سازه برای این
   ویژگی مناسب باشد میتوانیم این سازه ها را با کفسازی تخته ساخته و به همین جهت
   نیاز است که در آن ها به سبک سازی کف توجه ویژه ای شود و بهتر است که کفسازی
   این سازه ها با تخته نئوپان و یا ام دی اف صورت نگیرد که این نوع کفسازی از استحکام
   بسیار کمتری برخوردار بوده و میتواند طول عمر سازه را تا حد زیادی کاهش دهد و بهترین
   کفسازی با تخته میتواند با تخته های ضد آب چند لایه صورت پذیردکه این کار میتواند بر
   روی عمر مفید سازه تاثیر فراوانی داشته باشد .
   کفسازی با سرامیک برای سازه هایی که نیاز به جابجایی زیاد دارند مناسب نیست و
   شما بهتر است از این نوع کفسازی برای سازه هایی که نیاز به جابجایی زیاد دارند
   استفاده نکنید که سبب میشود در جابجایی های زیاد به استراکچر سازه آسیب برسد
   از دیگر موارد قابل ذکر میتوانیم به اجرای بدنه این سازه ها به صورت تیر ورق اشاره کنیم
   و این نوع از بدنه برای سازه هایی که نیاز به جابجایی دارند مناسب است و در صورت
   استفاده از ساندویچ پانل برای این سازه ها ممکن است در صورتی که این ساندویچ
   پانل ها به درستی بکار برده نشوند بر روی کیفیت و طول عمر سازه تاثیر بسیار منفی
   داشته باشد .

   پاسخ
 • برای فروش کانکس ویلایی دست دوم باید کدام یک از موارد را بیشتر مورد بررسی قرار
  دهیم تا فروش کانکس با بالاترین قیمت انجام شود .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای فرجی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که در هنگام فروش کانکس دست دوم باید به
   مواردی توجه کنید تا سازه شما سریعتر و با قیمت بالاتر به فروش برسد از مواردی که
   میتوانیم به آن اشاره کنیم میتوانیم به تعمیر قسمت هایی که نیاز به تعمیر دارند . این
   کار میتواند کمک فراوانی را به شما کند و بیشتر افرادی که برای خرید کانکس مراجعه
   میکنند به سازه توجه بسیار زیادی نموده و تمامی موارد را مورد بررسی قرار میدهند
   از مهمترین مواردی که مورد بررسی قرار میگیرد را میتوانیم به کف این سازه ها اشاره
   کنیم . در کفسازی سازه باید توجه زیادی نمود که میتوانیم مهمترین عامل فرسایش
   این سازه ها را از ناحیه کف آن ها عنوان کنیم و با توجه به اینکه اگر این سازه ها از
   ناحیه کف دارای ضعف باشند بسرعت دچار فرسودگی شده و تعمیر و بازسازی کف
   این سازه ها نیز هزینه بر است . برخی از این سازه ها از کیفیت و استحکام بسیار
   بالایی برخوردار بوده که از این نوع کف ها میتوانیم به کف سرامیک اشاره کنیم که این
   نوع کف بیشتر برای سازه هایی بکار میرود که نیازی به جابجایی ندارند و یا اگر سازه
   شما نیاز به جابجایی دارد بهترین نوع کف هم استفاده از تخته های چند لایه ضد
   آب است و این تخته های به دلیلی استحکام بالا در مقابل فشار و ضربه بسیار مقاوم
   بوده و بسیار مناسب است .
   از دیگر موارد که در هنگام فروش باید دقت شود را میتوانیم به زیبایی نمای بیرونی این
   سازه ها معرفی کنیم و هر چقدر این نما از کیفیت برخوردار باشد و تمیز به نظر برسد
   سازه مورد توجه خریداران قرار خواهد گرفت .
   نمای داخلی کانکس نیز مانند نمای بیرونی از اهمیت برخوردار بوده و به همین منظور
   بهتر است به نمای داخلی سازه و تمیز بودن آن نیز توجه داشته باشیم تا شما براحتی
   بتوانید سازه مورد نیاز خود را به فروش برسانید .
   اگر سازه ای دارای امکانات رفاهی باشد مشتریان بیشتری داشته و نیاز است که این
   امکانات رفاهی از سلامت و کیفیت خوبی برخوردار باشند و اگر این طور باشد سازه
   شما براحتی بفروش میرسد ولی بهتر است بدانید که در صورت نیاز به تعمیرات در
   امکانات رفاهی این سازه ها از افت شدید قیمت برخوردار خواهند بود و بهتر است به
   این موضوع توجه کافی داشته باشید و بهتر است نظافت در امکانات رفاهی رعایت شود
   تا خریداران سازه شما را براحتی بازدید کرده و این سازه را با قیمت بالا از شما خریداری
   کنند .

   پاسخ
 • کانکس ویلایی کوچک 15 متر مربع با چه ابعادی ساخته میشوند و این سازه ها را با
  چه امکاناتی طراحی و اجرا میکنند .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای کوهسار .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کانکس ویلایی کوچک 15 متر مربع را با
   ابعاد 2.4 * 6 متر طراحی و اجرا میکنند . این سازه ها از کوچکترین سازه های ویلایی
   محسوب شده و دارای طرفدارن خاص خود نیز میباشد . تولید این نوع از سازه ها
   در گروه صنعتی معین کانتین در تیراژ بالا صورت میگیرد و به همین دلیل این سازه ها
   را با امکانات مختلف برای کسانی که به این سازه ها نیاز دارند انجام میدهیم .
   این سازه ها را معمولاً بدون امکانات رفاهی میسازند و در دو طرح ساده و طرح ویلایی
   به بازار مصرف ارائه خواهند شد و بیشترین طرفدار این سازه ها در طرح ویلایی بوده
   که دارای بدنه ای از جنس سایدنیگ فلزی میباشد که این نوع بدنه فلزی بسیار محکم
   بوده و از لحاظ زیبایی نیز حرفی برای گفتن دارد .
   در صورتی که مشتری بخواهد میتوانیم در این سازه ها امکاناتی را طراحی و اجرا کنیم
   از این امکانات میتوانیم به سرویس بهداشتی ، حمام ، و آشپزخانه اشاره کنیم و به
   این ترتیب این سازه ها جزئی از سازه های درجه یک محسوب خواهد شد و بهتر
   است در طراحی این سازه ها به عایق سازه ، نمای داخلی ، درب و پنجره توجه کرده
   تا کیفیت و کارایی سازه نیز افزایش خوبی بیابد .

   پاسخ
 • برای ساخت کانتینر صنعتی با حداکثر کیفیت باید به چه مسائلی توجه جدی نشان
  داد ممنون میشوم توضیح دهید .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای تبرکی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که بهترین کار برای ساخت کانتینر صنعتی استفاده
   از کانتینر های شرکت های کشتیرانی میباشد و این سازه ها از طول استحکام بسیار
   بالایی برخوردار بوده و به همین جهت نیز این سازه ها دارای طول عم بسیار بالایی نیز
   میباشند از این رو ما در شرکت معین کانتین از این نوع سازه برای ساخت کانتینر صنعتی
   بیشترین بهره را میبریم و به همین منظور است که میتوانیم این سازه ها را با این روش
   به بهترین نحو ممکن طراحی کرده و به خریداران تحویل دهیم .
   البته برخی از سفارش دهندگان از سازه های دست ساز برای این کار بهره میبرند و
   براحتی میتوانند در این سازه ها مواردی را که به آن نیاز دارند را طراحی و اجرا نمایند از
   این رو نیاز است به تمامی این موارد به صورت حرفه ای توجه نمود تا سازه ای که به
   دست خریداران میرسد از لحاظ کیفی و فنی در سطح بسیار بالایی قرار داشته باشد
   از مزایای کانتینر های دست ساز میتوانیم به اجرای این سازه ها با طول ، عرض و ارتفاع
   دلخواه فرد سفارش دهنده اشاره کنیم . و این مزیت میتواند برای این سازه ها بسیار
   ارزشمند باشد ولی در برخی از موارد است که این سازه ها را با همان ابعاد سازه های
   شرکتی طراحی و اجرا میکنند .
   باز هم متذکر میشوم که ساخت کانتینر صنعتی بهتر است با کانتینرهای شرکتی انجام
   شود که میتواند مزایای زیادی را برای سفارش دهندگان مهیا کند و همین استحکام
   بسیار زیاد این سازه ها هم در بدنه و هم در کف این سازه ها میتواند بزرگترین حسن
   ساخت کانتینر صنعتی باشد .
   در ساخت کانتینر صنعتی نیاز است به عایق بندی بدنه اشاره کنیم و برای این منظور
   تمامی بدنه داخلی را با پروفیل شبکه بندی نموده و سپس داخل این شبکه بندی را
   میتوانیم با عایق پلی استایرن پر نموده و سپس یک لایه عایق پشم شیشه اضافه
   نموده و در مرحله آخر برای استحکام سازی بیشتر و زیبایی داخلی سازه از ورق های
   آلومینیوم آجدار استفاده کنیم . و در صورتی که نیاز باشد از همین ورق های آجدار
   برای کفسازی سازه نیز بهره خواهیم برد .

   پاسخ
 • منصورزاده
  اسفند 17, 1398 8:42 ق.ظ

  کانکس مورد استفاده در باغ برای اسکان یک خانواده 6 نفره باید از چه نوعی باشد
  و این سازه ها بهتر است با چه متریالی ساخته شوند .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای منصور زاده .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که برای اسکان در داخل باید بهتر است از کانکس
   ویلایی استفاده شود . در اصل کانکس ویلایی برای باغ بسیار مناسب تر است و این
   سازه ها را در ایران به همین منظور میسازند و مشتریان زیادی از این سازه ها برای اسکان
   استفاده های زیادی میبرند .
   ساخت کانکس ویلایی که برای 6 نفر مناسب باشد باید حداقل دارای فضایی در حدود
   50 متر مربع باشد و متوسط فضای اختصاص یافته به هر فرد نیز حدود 8 متر خواهد بود
   البته اگر نیازی به اجرای امکانات در این سازه ها نباشد ممکن است این فضا تا حدود
   36 متر مربع نیز کاهش یابد و به همین منظور باید به تعداد نفرات داخل این سازه ها و
   امکانات رفاهی مورد نیاز داخل این سازه ها توجه جدی نشان داد و از این رو بهتر است
   به این مسئله توجه فراوانی داشته باشیم .
   در شرکت معین کانتین به ساخت این سازه ها توجه فراوانی شده و در صورت نیاز ما
   میتوانیم این سازه ها را برای شما بصورت اجرا در محل نیز طراحی نموده و در همان
   محل ساخت به مرحله اجرا در بیاوریم .
   در کانکس های ساخته شده در گروه صنعتی معین کانتین به موضوع امکانات رفاهی
   توجه فراوانی میشود و به همین منظور ما اقدام به اجرای امکاناتی نظیر سرویس
   بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و اتاق خواب در این سازه ها نموده که این کار میتواند
   برای افراد ساکن در این سازه ها بسیار مفید واقع شود .
   بهترین روش اجرای این سازه ها با کف سرامیک بوده و بهتر است به این موضوع توجه
   فراوانی نمود و به همین منظور ما در شرکت معین کانتین این سازه ها را با کفسازی
   سرامیک اجرا نموده که این کار میتواند عمر مفید این سازه ها را تا حدود زیادی افزایش
   دهد و بهتر است به کفسازی با سرامیک در این سازه ها توجه فراوانی شود .

   پاسخ
 • قیمت کانکس 12 متری با نمای بیرونی ترموود و عایق بندی مناسب چقدر میباشد .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای شهابی .
   در رابطه با قیمت کانکس 12 متری که با نمای ترموود و عایق بندی مناسب باید عرض
   کنم که نیاز است برای ساخت این سازه ها توضیحاتی را ارائه دهم . بخاطر اینکه حدود
   دو سال است که قیمت لوازم ساخت کانکس از هیچ ثباتی برخوردار نیست ما در شرکت
   معین کانتین تمامی قیمت ها را براساس قیمت روز محاسبه نموده و در اختیار خریداران
   قرار میدهیم از این رو باید عرض کنم که برای محاسبه این قیمت ها ابتدا باید قیمت
   استراکچر یا همان اسکلت سازه محاسبه شده و سپس قیمت نمای بیرونی و عایق
   بندی ، اجرای نمای داخلی ، اجرای کفسازی ، اجرای درب و پنجره سازه و امکانات
   رفاهی را در این سازه ها مورد محاسبه قرار میدهیم .
   تمامی این سازه ها با سه درجه کیفی معمولی ، درجه یک و ممتاز طراحی و ساخته
   میشوند البته بالاترین قیمت ساخت به کانکس ممتاز و پائین ترین قیمت نیز به کانکس
   معمولی میرسد .
   با توجه به اینکه شما در کامنت خود از نمای بیرونی ترموود یاد کرده اید باید خدمت
   شما عرض کنم که این نما با درجه کیفی ممتاز طراحی و ساخته میشود و هزینه اجرای
   این سازه بسیار بالا است . و عایق بندی به کار رفته نیز در این سازه ها با یک لایه عایق
   پلی استایرن بوده که برای افزایش قدرت عایقی در این سازه ها از یک لایه پشم سنگ
   در بدنه این سازه ها استفاده خواهد شد . با توجه به این مطالبی که خدمت شما
   عرض کردم هزینه ساخت این سازه ها افزایش خواهد یافت .
   لازم به توضیح است که قیمت بدنه ترموود که از خارج از ایران وارد میشود با قیمت دلار
   محاسبه خواهد شد و قیمت هر متر مربع از این نما حدود 30 دلار است و با دلار 15
   هزار تومان هزینه ساخت آن برای هر متر مربع 450 هزار تومان بوده که اگر به متراژ
   حدود 70 متر ( با مقدار ضایعات احتمالی ) حدود 31 میلیون تومان هزینه خرید این
   نوع از نما خواهد شد . البته برای سقف این سازه ها از تایل های فلزی استفاده
   میشود که هزینه خرید آن جداگانه محاسبه خواهد شد .
   قیمت خرید ترموود را که در بالا عرض کردم بدون محاسبه هزینه نصب است که آن
   نیز جداگانه محاسبه میشود .

   پاسخ
 • از بهترین روشهای محاسبه قیمت کانکس 12 متری ویلایی کدام روشها است .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای جمالوند .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که برای محاسبه قیمت کانکس 12 متری ویلایی
   نیاز است ابتدا یک نقشه با جزئیات مختلف از این سازه ها تهیه شود که این نقشه
   باید براساس تمامی نیازهای سفارش دهنده بوده و تمامی امکانات و لوازم مختلف
   مورد نیاز را نیز در آن مشخص کرده باشیم و سپس یک کارشناس از شرکت که به
   تمامی قیمتهای روز بازار آشنا است برای شما قیمت نهایی سازه را محاسبه کند .
   و کسانی که در این زمینه اطلاعات ضعیفی دارند نمیتوانند برای شما راهگشا باشند
   تا قیمت کانکس 12 متری را مشخص کنند از این رو نیاز است به این موضوع توجه
   جدی داشته باشید . شخصاً افرادی را از نزدیک میشناسم که با قیمتهای لوازم ساخت
   کانکس آشنا نبوده اند و وقتی قیمتی را به خریداران عنوان میکنند با قیمت تمام شده
   کانکس بسیار متفاوت بوده و این کار سبب متضرر شدن تولید کننده شده است و پس
   از اینکه تولیدکننده در میانه راه با قیمتها آشنا میشود شروع به کاهش کیفیت سازه
   نموده تا در این بین هم سودی داشته باشد و نتیجه کار سازه ای با کیفیت پائین بوده
   که در مجموع این سفارش دهنده بوده است که ضرر واقعی را داده است .
   از لوازمی که باید در هنگام سفارش کانکس در فاکتور لحاظ کرد و نیاز است در هنگام
   فاکتور شدن کیفیت آن ها نیز نوشته شود میتوانیم به : تیرآهن مورد نیاز برای ساخت
   شاسی ، پروفیل مورد نیاز برای ساخت استراکچر ، ورق بدنه یا نمای بدنه برای نما
   سازی نهایی سازه ، عایق مصرفی و مناسب برای عایق بندی بدنه سازه ، ورق مورد
   نیاز که بهتر است از نوع شادولاین باشد برای استحکام سازی کف برای اجرای سرامیک
   ، بتون سبک برای کفسازی زیرین سرامیک ، سرامیک ، نمای داخلی سازه که بهتر
   است از نوع پی وی سی باشد ، درب ضد سرقت ، پنجره های پی وی سی همراه
   با شیشه های دوجداره ، حفاظ فلزی پنجره ها براساس درخواست و نیاز سازه ، اجرای
   امکانات رفاهی مناسب براساس نیاز افراد ساکن در این سازه ها ، اجرای تاسیسات
   داخلی سازه ، مهیا نمودن آب گرم مصرفی برای سازه و آب سرد مورد نیاز و . . .
   تمامی مواردی که در بالا به آن اشاره شد نیاز است که در سازه مورد استفاده قرار گیرد
   و بهتر است در هنگام اجرای این سازه ها به امکانات رفاهی داخل این سازه ها توجه
   ویژه ای شود که این امکانات رفاهی برای این سازه ها بسیار مهم و حیاطی است و
   باید این امکانات رفاهی در این سازه ها به طور کامل رعایت شده که این کار میتواند
   به کیفیت نهایی سازه و طول عمر سازه ها کمک فراوانی کند . از این رو نیاز است که
   به این موضوع توجه جدی داشته باشید .

   پاسخ
 • کانکس مهندسی ساز به چه سازه هایی اطلاق میشود و نیاز است در این سازه ها
  چه مواردی را رعایت کنیم .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای نصیری .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کانکس مهندسی ساز یک اصطلاح در بین
   کسانی است که به کار طراحی کانکس مشغول هستند و در اصل کار ما سازه ای
   به نام مهندسی ساز نداریم . و در موضوع طراحی نیز به سازه هایی اطلاق میشود
   که تمامی مراحل ساخت این سازه ها مطابق با استانداردهای سازه های فلزی بوده
   و تمامی مباحث عایق بندی آن بصورت کاملاً اصولی در این سازه ها اجرا میشود و
   این سازه ها تمامی این موارد را در خود اجرا میکنند .
   در کانکس مهندسی ساز حداقل ارتفاع سازه 2.2 متر و حداکثر ارتفاع نیز 3.2 متر
   بوده که بتوانیم این سازه ها را براحتی از زیر پل های احداث شده عبور دهیم و از این
   رو نیاز است تمامی این موارد در ساخت آن ها لحاظ شود .
   در کانکس مهندسی ساز توجه به عایق سازه و عایق بندی آن بسیار مهم بوده تا در
   این سازه ها کمترین اتلاف انرژی را نداشته باشیم و به همین دلیل عایق این سازه ها
   را نمیتوانیم از نوع پلی استایرن در نظر بگیریم مگر آنکه این نوع عایق را با کمک یک
   عایق دیگر مانند پشم شیشه مورد تقویت قرار دهیم .
   در مورد نماسازی داخلی نیز باید عرض کنم که در این سازه ها نیاز است که قبل از
   اجرای نماسازی تخته کوبی این سازه ها به طور کامل انجام شود و تمام داخل سازه
   به طور کامل تخته کوبی شده و بر روی تخته کوبی داخلی نیز اقدام به نصب دیوار پوش
   نمائیم این کار میتواند سازه را از لحاظ عایقی نیز تقویت کند و استحکام زیر سازی برای
   نماسازی داخلی سازه را نیز بشدت افزایش دهد .
   تمامی درب و پنجره های این سازه ها باید از لحاظ عایقی در سطح بالایی بوده و مانع
   از تبادل انرژی حرارتی شوند از این رو باید درب این سازه ها را از نوع ضد سرقت
   انتخاب نموده که دارای لایه های عایقی است و تمامی پنجره ها نیز از نوع مقاوم به
   تبادل انرژی حرارتی بوده که میتوانیم پنجره های پی وی سی همراه با شیشه های
   دوجداره را معرفی کنیم .
   اجرای امکانات رفاهی نیز بسیار مهم است و در صورت اجرای امکانات رفاهی باید به
   تمامی مواردی که به استحکام و طول عمر این سازه ها کمک میکند را در آن ها اجرا
   نموده و به همین جهت است که ما به این موارد بسیار توجه خواهیم نمود و نیاز است
   که این مورد بصورت ویژه بررسی شود زیرا در صورت نیاز به تعمیرات در این سازه ها
   هزینه تعمیر و بازسازی این نوع از امکانات میتواند بسیار زیاد باشد .

   پاسخ
 • برای کفسازی در کانکس 12 متری بهترین شیوه اجرا کدام مورد است .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای شجاعی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که برای کفسازی در کانکس 12 متری میتوانیم
   به دو شیوه عمل کنیم . کفسازی برای کانکس هایی که نیاز به جابجایی زیاد دارند که
   میتوانیم آن را با تخته اجرا کنیم و کفسازی برای سازه هایی که نیازی به جابجایی
   ندارند که میتوانیم آن را با سرامیک انجام دهیم .
   برای کفسازی با تخته میتوانیم از شاسی اسکی استفاده کنیم . این نوع کفسازی در
   بیشتر کانکس ها انجام میشود و برای سازه های ارزان قیمت با نئوپان انجام شده که
   از کیفیت خوبی برخوردار نیستند و نوع دیگر که با ام دی اف انجام میشود که از کیفیت
   بیشتری برخوردار است و طرفداران زیادی دارد و نوع دیگری نیز وجود دارد که با تخته
   ضد آب چند لایه انجام میشود که این تخته ها نسبت به فشار و ضربه بسیار مقاوم
   بوده و به همین دلیل میتوانیم این نوع کفسازی را برای سازه هایی با قیمت بالا
   انجام دهیم که مورد پسند تر است .
   برای کفسازی با سرامیک نیاز است که شاسی این سازه ها را به صورت دورکلاف
   ساخته که این نوع شاسی دارای استحکام بسیار بالایی بوده و کیفیت مناسبی را
   برای سازه به همراه دارد . در مجموع کفسازی با سرامیک میتواند به این سازه ها استحکام
   و کیفیت بیشتری را به ارمغان بیاورد .
   برای کفسازی با سرامیک نیاز است که ابتدا بر روی شاسی ورق گالوانیزه شادولاین را
   بصورت عرشه فلزی بکار برد و از بتون سبک نیز برای کفسازی اولیه و از سرامیک برای
   تزئین این سازه ها استفاده نمود این کار در بسیاری از مواقع رایج است .

   پاسخ
 • کانتینر صنعتی با چه ویژگیهایی طراحی و ساخته میشود و این سازه ها را با چه کیفیتی میسازند .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای قدیری .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که ساخت کانتینر صنعتی نیازمند داشتن الزاماتی
   است که مهمترین این الزامات استحکام و کارایی این سازه میباشد . ما در این چند
   سال اخیر در شرکت معین کانتین اقدام به طراحی و اجرای تعداد زیادی از این نوع از
   کانتینرها نموده ایم که تمامی آن ها براساس سفارش مشتری بوده و در ساخت این
   سازه ها تمامی مواردی که سفارش دهنده به آن نیاز داشته است را رعایت نموده
   ایم و به همین منظور در ابتدای کار نقشه ای از سازه را ترسیم نموده و در همان
   ابتدای کار تمامی نواقص کار را بررسی و رفع نموده ایم و چون این سازه ها برای
   مشاغل بکار میرود از تکنسین های بسیار با تجربه شرکت بهره برده تا تمامی سازه
   ها از لحاظ کیفی در سطحی باشد که مشتری انتظار دارد و به همین جهت میتوانم
   بگویم که ساخت کانتینر صنعتی با کانکس بسیار متفاوت است .
   لازم به توضیح است شرکت معین کانتین سعی میکند که در هنگام طراحی و اجرای
   این سازه ها از کانتینر های شرکت های کشتیرانی استفاده کند که این نوع از سازه
   ها از استحکام بسیار بالایی برخوردار بوده و این استحکام در بدنه و کفسازی این سازه
   ها بسیار بالا است و به همین جهت ما براحتی میتوانیم بیش از نیمی از کار را به جلو
   حرکت نموده که بسیار مهم است .
   در مرحله بعد میتوانیم داخل این سازه ها را براساس همان نقشه تائید شده توسط
   سفارش دهنده اجرا کرده که نیاز است تمامی داخل این سازه ها برای عدم تبادل
   حرارتی کاملاً نسبت به گرما و سرما ایزوله شوند .
   ما در کانتینر صنعتی سعی بر این داریم که این سازه ها بدون پنجره اجرا شوند که می
   توانند برای بهره بردن حداکثری در این سازه ها کمک شایانی را به سفارش دهندگان
   داشته باشند و این موضوع بسیار مهم و حیاتی میباشد .
   در مجموع ساخت کانتینر صنعتی نیازمند تجربه کافی بوده و به همین جهت است که
   نیاز است وقت زیادی را برای طراحی این سازه ها و پیاده سازی طرح بکار برده تا سازه
   مطابق با نظر مشتری طراحی و اجرا شود .

   پاسخ
 • تجهیز یک کانکس 12 متری به امکانات رفاهی چگونه صورت میگیرد و برای این سازه ها
  بهترین امکانات از چه نوعی است .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای محمودی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که تجهیز کانکس 12 متری به امکانات رفاهی
   نیازمند هزینه بوده و این کار میتواند قیمت کانکس 12 متری را برای شما تا حدود زیادی
   افزایش دهد . از این رو نیاز است که تمامی موارد را در این سازه ها رعایت کنیم تا
   براساس هزینه ای که انجام میدهید کیفیت و کارایی سازه نیز افزایش محسوسی
   یابد از این رو ما در شرکت معین کانتین به این مسئله توجه زیادی نموده تا سازه های
   تولید شده در این شرکت مورد توجه خریداران واقع شود .
   وقتی صحبت از امکانات رفاهی در کانکس میشود بیشتر توجه به آسایش بیشتر برای
   افراد ساکن در این سازه ها است و با توجه به اینکه این نوع از سازه ها میتوانند برای
   افراد ساکن در این سازه ها آرامش بیشتر به همراه داشته باشد میتوانیم در این سازه
   ها امکانات رفاهی نظیر سرویس بهداشتی ، حمام ، اتاق خواب و آشپزخانه را فراهم
   کنیم . اگر میخواهید در قیمت کانکس 12 متری صرفه جویی کنید میتوانید سرویس
   بهداشتی و حمام را بصورت مشترک اجرا کرده که این کار میتواند به فضای داخل سازه
   نیز کمک فراوانی کند .
   تمامی امکانات رفاهی بهتر است با کیفیت بالا طراحی و ساخته شوند تا این سازه
   ها بتوانند برای شما از لحاظ کیفی بسیار مناسب باشد . طراحی در این سازه ها
   باید به کیفیت آن منجر شود .
   به دلیل اینکه بیشتر این سازه ها با ابعاد 12 متر طول ساخته میشوند معمولاً اگر
   با عرض 2.5 متر باشند میتوانند فضایی در حدود 30 متر مربع را برای شما به همراه
   بیاورند و اگر با عرض 3 متر همراه باشند فضایی در حدود 36 متر مربع را به شما
   تحویل خواهند داد .
   با توجه به این مواردی که خدمت شما عرض کردم میتوانم بگویم که این سازه ها
   برای کسانی که نیاز به یک سازه ویلایی قابل حمل دارند بسیار مناسب بوده و این
   ابعاد میتواند به این عزیزان کمک فراوانی کند .

   پاسخ
 • قیمت کانکس 12 متری با کیفیت درجه یک چقدر میباشد و این سازه ها برای این
  کیفیت دارای چه لوازمی هستند .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای شعبانی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که قیمت کانکس 12 متری با کیفیت درجه یک
   حدود 32 میلیون تومان است و فضایی که این سازه به شما میدهد در حدود 30 متر
   مربع است و این سازه را ما بدون امکانات رفاهی به شما اعلام کرده ایم در صورت
   اجرای سرویس بهداشتی و حمام بصورت جداگانه 8 میلیون تومان و در صورت اجرای
   آشپزخانه با دو متر کابینت بالا و پائین حدود 2 میلیون و پانصد هزار تومان به این هزینه
   اضافه خواهد شد .
   از لوازمی که در ساخت این سازه بکار میرود میتوانیم به استفاده از شاسی اسکی
   برای ساخت ، استفاده از پروفیل 11 کیلویی برای ساخت استراکچر ، استفاده از
   نمای سایدینگ فلزی برای بدنه ، استفاده از عایق حرارتی پلی استایرن در بدنه و
   تقویت این عایق توسط یک لایه پشم شیشه به عنوان تقویت کننده ، اجرای نمای
   داخلی این سازه ها با کمک دیوار پوش پی وی سی چاپی با طرح و رنگ انتخابی
   سفارش دهنده ، استفاده ار تخته ام دی اف برای کفسازی کف و اجرای کفپوش طرح
   پارکت برای زیبایی و لطافت کف ، استفاده از درب و پنجره های پی وی س همراه با
   شیشه های دوجداره که هم دارای زیبایی مناسبی است و هم عایق بسیار خوبی
   در مقابل تبادل انرژی حرارتی خواهد بود ، استفاده از حفاظ فلزی برای درب و پنجره
   ها که میتواند کمک فراوانی را برای افزایش امینت داخل سازه باشد ، استفاه از لوزام
   با کیفیت برای برق رسانی و لوله کشی آب که میتواند تاثیر بسیار زیادی در افزایش
   طول سازه داشته باشد .
   تمامی لوازم بالا همیشه در این سازه ها بکار میرود و اگر شما نیاز به لوازم و امکانات
   بیشتری در این سازه ها داشته باشید ما میتوانیم تمامی این لوازم و امکانات را در
   اختیار شما قرار دهیم و هزینه تفاوت آن را از شما دریافت کنیم .

   پاسخ
 • از تاثیر گذارترین موارد در قیمت کانکس 12 متری و کانکس 6 متری معمولی کدام موارد میباشد .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای خداجو .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که قیمت کانکس 12 متری و کانکس 6 متری
   میتواند به عوامل زیادی بستگی داشته باشد از مهمترین این عوامل میتوانیم به لوازم
   مورد استفاده در ساخت این سازه ها اشاره کنیم و در واقع میتوانیم بگوئیم که حدود
   هشتاد درصد از هزینه ساخت یک کانکس مربوط به هزینه خرید این لوازم خواهد
   شد . و اگر بخواهید در هزینه ساخت این سازه ها صرفه جویی خوبی را داشته باشید
   باید بر روی قیمت لوازم ساخت این سازه ها توجه بیشتری نمائید .
   ما در شرکت معین کانتین به مسئله لوازم ساخت کانکس توجه زیادی داریم و اعتقاد
   داریم که اگر بخواهیم قیمت کانکس 12 متری را با کاهش قیمت لوازم ساخت آن انجام
   دهیم مطمئناً بر روی کیفیت این سازه ها تاثیر گذاشته و به همین جهت میتواند کیفیت
   این سازه ها را تا حدودی کاهش دهد .
   باید توجه داشته باشید که برخی از سازه ها از همان اول یعنی زمان سفارش براساس
   ارزان سازی به تولید کننده سفارش داده میشود از این سازه ها میتوانیم به کانکس
   کارگری اشاره کنیم . این سازه ها از قیمت بسیار کمی برخوردار بوده و هزینه ساخت
   کمتری نسبت به سازه های دیگر برخوردار است و ما نیز در شرکت معین کانتین به این
   موضوع توجه کافی داریم از لوازمی که میتواند قیمت کانکس 12 متری را تا حدودی کاهش
   دهد میتوانیم به نمای بیرونی کانکس ، عایق بندی داخل سازه ، نمای داخلی کانکس
   ، کفسازی کانکس ، درب و پنجره بکار برده شده در ساخت این سازه ها ، اجرای
   تاسیسات داخل کانکس و اجرای امکانات رفاهی این سازه ها و مهمترین قسمت در
   ارزان سازی کانکس نیز مربوط به عدم اجرای امکانات رفاهی این سازه ها است .

   پاسخ
 • برای کفسازی یک کانکس ویلایی 12 متری پیشنهاد شما چه نوع کفسازی است ؟

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای یزدانی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که برای کفسازی یک کانکس ویلایی 12 متری میتوانیم پیشنهادات مختلفی را ارائه دهیم . اگر سازه شما نیاز به جابجایی زیاد دارد میتوانید این کفسازی را با تخته انجام دهید . برای سازه هایی که میخواهند هزینه کفسازی را کاهش دهند استفاده از تخته نئوپان پیشنهاد میشود ولی این تخته از کیفیت خوبی برخوردار نبوده و سبب میشود که عمر مفید کانکس کاهش محسوسی بیابد ولی اگر تخته ای بهتر میخواهید میتوانید از تخته ام دی اف استفاده کنید که تخته ای مناسب بوده و از طول عمر بالایی هم برخودار است و به همین علت در سازه های درجه یک از این تخته ها استفاده های زیادی میشود . و اگر به دنبال بالاترین کیفیت و طول عمر هستید پیشنها میدهم از تخته چند لایه ضد آب بهره ببرید که این نوع از تخته دارای طول عمر بالا و کیفت عالی هستند و این تخته ها در مقابل فشار و ضربه از خود مقاومت بالایی نشان میدهند و اشکال این تخته ها هزینه بالای اجرای این تخته ها میباشد و به همین دلیل مشتریان کمتری از این تخته ها استقبال میکنند .
   در رابطه با نوع دیگر کفسازی میتوانیم کفسازی با سرامیک را پیشنهاد دهیم . این نوع از کفسازی برای سازه هایی مناسب است که نیازی به جابجایی ندارند و معمولاً جای آن ها ثابت است . این نوع از کفسازی دارای مزایای بسیار زیادی میباشند ولی افزایش طول عمر سازه ، عدم فرسایش کف و ایستایی بالا از مزایای این نوع از کفسازی بوده و به همین جهت از این نوع از کفسازی در سازه های گرانقیمت استقبال زیادی میشود .

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

15 − 2 =

فهرست