فروش کانکس

folder_openکانکس ها
comment64 دیدگاه
فروش کانکس

فروش کانکس

امروزه صنعت کانکس و خانه های پیش ساخته بشدت درحال رشد و شکوفایی است . این صنعت در کشور ایران از دهه ی 40 شمسی با ورود کیوسک های مطبوعاتی به مردم ایران معرفی شده و در آن زمان این سازه ها را بطور کامل فلزی ساخته و مانند یک قوطی بزرگ فلزی طراحی و تولید می کردند و از هیچ گونه امکانات رفاهی در ساخت آن ها بهره برده نمی شد .
سال ها طول کشید این سازه ها دچار تحول و رشد شدند و این اتفاق در ایران از اواخر دهه ی 60 در این سازه ها شروع شد و به عایق های حرارتی در بدنه ی آن ها توجه شده و از عایق حرارتی پلاستوفوم بهره برده شد . ولی کم کم از دهه ی 70 امکانات رفاهی را در این سازه ها اجرا نمودند و از این لحاظ این سازه ها دچار تحول زیادی شدند . و امروزه این سازه ها را می توانیم با بالاترین امکانات رفاهی و بهترین عایق حرارتی در بدنه آن ها تولید کرده و به مشتریان تحویل می دهند .
کانکس ها دارای انواع مختلفی می باشند ولی در مجموع آن ها را می توانیم به چهار گروه مسکونی ، اداری ، فروشگاهی ، صنعتی و کشاورزی تقسیم بندی نمائیم . و هر کدام از این سازه ها را می توانیم در سه تیپ ممتاز ، درجه یک و معمولی تولید کرده و عرضه نمود .
بیشترین حجم از تولید کانکس مربوط به سازه های مسکونی می باشد که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و بیشترین حجم از تولید مربوط به این سازه ها است و ناگفته نماند سازه های اسکان کارگری کارگاهی را نیز جز همین دسته به حساب می آورند که بیشترین حجم از تولید سازه های مسکونی به تولید سازه های کارگری  کارگاهی اختصاص دارد . البته سازه های کارگری در مواقع ضروری و بحران ها بسیار کارا بوده و به عنوان کانکس های اضطراری برای اسکان حادثه دیدگان زلزله ، سیل و حوادث غیر مترقبه مورد استفاده قرار می گیرند .
کانکس های مسکونی از لحاظ هزینه ساخت با یکدیگر متفاوت هستند و این سازه ها را می توانیم با ابعاد کوچک و یا ابعاد بزرگ طراحی و تولید نمائیم .
کانکس های مسکونی در سه تیپ ممتاز ، درجه یک و معمولی تولید شده و به بازار مصرف عرضه می شوند .
سازه های معمولی که به کانکس های ارزان قیمت معروف هستند بیشترین تولید را به خود اختصاص می دهند و کانکس های کارگری جزئی از این سازه ها محسوب خواهند شد .
کانکس های درجه یک دارای دو گروه عمده ی کانکس های شیک و کانکس های لوکس می باشند . این سازه ها بیشتر برای کانکس های مسکونی و کانکس ویلایی تولید می شوند . این سازه ها امروزه در حال رشد و شکوفایی بوده و در صنعت خانه های پیش ساخته دارای جایگاهی ویژه هستند و برخی از این سازه ها بسیار پیشرفته و هوشمند ساخته می شوند . کانکس های ویلایی دیگر مانند گذشته نبوده و برخی از این سازه ها بسیار مجهز بوده و می توانند برق مصرفی خود را توسط سلول های خوشیدی تولید کرده و به مصرف ساختمان برسانند . حتی در مدل های پیشرفته آن گرمایش و سرمایش سازه نیز توسط همین برق ایجاد خواهد شد . و باید توجه کرد که امروزه کانکس های ویلایی پرچمدار صنعت خانه های پیش ساخته محسوب شده و با بهترین کیفیت در حال تولید هستند .
کانکس های تیپ ممتاز که سازه های لاکچری نیز دراین تیپ قرار می گیرند از هزینه بالای تولید برخوردارند و مقدار تولید آن به خاطر هزینه بالا بسیار کم است و فقط سازه های ویلایی مسکونی را با این سازه ها تولید می کنند .
از لحاظ امکانات رفاهی سازه های معمولی را بدون امکانات رفاهی تولید می کنند . ولی کانکس های درجه یک و کانکس های ممتاز را با امکانات رفاهی بالا و متناسب با نیاز مشتری طراحی و تولید خواهند شد . حداقل امکانات رفاهی در کانکس های درجه یک و ممتاز شامل سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و اتاق خواب بوده که تمامی این موارد با دقت طراحی و اجرا می شوند و شما نباید هیچگونه تفاوتی را از لحاظ امکانات رفاهی در این سازه ها با منزل مسکونی خود را داشته باشید .
کانکس اداری برای امور اداری و دفتری بیشترین کاربرد را داشته و از آن ها می توانیم در بسیاری از این کاربری ها براساس نیاز مشتری بهره ببریم و بهتر است برای رفاه بیشتر پرسنل اداری و ارباب رجوع آن ها را بصورت دو تکه طراحی و تولید نمائیم و در ساخت آن ها به امکانات رفاهی مناسب اندیشیده شود تا بهترین آسایش و رفاه را برای این سازه ها تامین نمائیم . کانکس های اداری نیز مانند کانکس های ویلایی دارای امکانات بوده و این امکانات برای رفاه حال استفاده کنندگان از سازه بسیار با اهمیت است . در این سازه ها می توانیم سرویس بهداشتی و آشپزخانه را طراحی و اجرا کنیم . ولی بهتر است که کف این سازه ها را از نوع سرامیک اجرا کرده که می تواند مزایای بسیاری برای این سازه ها داشته باشد . فروش کانکس اداری در ایران بصورت سفارشی انجام خواهد شد .
کانکس فروشگاهی نیز جزئی از سازه هایی است که توانسته است در این چند سال اخیر مشتریان زیادی را به خود جذب نماید . این سازه ها را باید متناسب با شرایط یک فروشگاه واقعی طراحی و تولید کرد و نباید هیچگونه تفاوتی را از لحاظ کاربری مشتری در آن حس نماید این سازه ها مانند فروشگاههای واقعی دارای ویترین بوده و از کرکره ی برقی در آن ها استفاده می شود و تمامی امکانات یک فروشگاه واقعی در آن لحاظ شده است . این سازه ها را به گونه ای طراحی و اجرا می کنند که در فروش کانکس تاثیر گذار بوده و بتواند مشتریان زیادی را به این سازه ها جذب نمود . فروش کانکس فروشگاهی در ایران بصورت سفارشی و برای مشاغل می باشد .
کانکس صنعتی دارای تنوع بسیار زیادی است این کانکس ها را برای مشاغل مختلف طراحی و تولید می کنند . برخی از این سازه ها در تعداد خیلی بالا و بصورت انبوه تولید می شوند و از میان آن ها شاخص ترین را می توانیم کانکس بی تی اس مخابراتی و یا کانکس پست برق معرفی نمائیم ولی تولید کانکس های صنعتی محدود به این دو نیست و دارای گستردگی بسیار زیادی است و معمولاً تولید آن ها براساس طراحی از قبل توسط شرکت ارائه دهندگان خدمات انجام می شود . و تولید کنندگان کانکس فقط آن ها را براساس نقشه دریافتی می سازند . کانکس های صنعتی در ایران معمولاً برای شرکت ها تولید شده و افراد برای استفاده شخصی این سازه ها را سفارش نمی دهند . و در طراحی این سازه ها باید به تمامی موارد ایمنی و کیفی آن توجه ویژه ای نمود . فروش کانکس صنعتی در ایران برای شرکت های خاص مانند مخابرات بسیار زیاد است .
کانکس کشاورزی چند سالی است که وارد عرصه شده است و در این چند سال رشد و گسترش فراوانی داشته و توانسته است موفقیت هایی بدست آورد و شاخص ترین آن ها را می توانیم کشت هیدروپونیک معرفی کنیم . این علم مختص کشورهای پیشرفته بود ولی چند سالی است وارد کشور شده و توانسته است رشد فراوانی نماید و براحتی می توانیم در سازه ای به مساحت 36 متر مربع به اندازه ی یک زمین کشاورزی به مساحت حداقل یک هکتار محصولات کشاورزی با راندمان تولید بالا دست بیابیم البته کانکس های کشاورزی فقط مربوط به کشت هیدروپونیک نبوده و می توانیم به کانکس پرورش طیور ، کانکس طیور تخم گذار ، کانکس کشت علوفه ، کانکس کشت نشا و . . .  اشاره نمائیم . طراحی و فروش کانکس کشاورزی در ایران رو به رشد بوده و می توانیم بگوئیم که در آینده از این سازه ها بسیار خواهیم شنید . ولی در مجموع این نوع سازه ها در ایران در حال رشد بوده و در آینده بسیاری از این سازه ها می توانند به تولیدات کشاورزی کمک شایانی نمایند .
امکانات رفاهی جزئی جدا نشدنی تمامی سازه های پیش ساخته می باشد و تمام این سازه ها را می توانیم با امکانات رفاهی مناسب طراحی و تولید کنیم ولی برخی از این سازه ها از امکانات رفاهی کمتری بهره برده ولی برخی دیگر دارای امکانات رفاهی بیشتری هستند . بعضی از این امکانات رفاهی مورد استفاده کاملاً اختصاصی بوده و برای برخی از این سازه ها قابل اجراست ولی برخی کاملاَ عمومی است و در بیشتر این سازه ها قابل اجرا می باشد . از امکانات رفاهی عمومی می توانیم به کف سرامیک ، سیستم سرمایش و گرمایش را معرفی نمائیم ولی برخی از این امکانات رفاهی اختصاص مربوط به یک یا چند سازه ی اختصاصی است از این امکانات رفاهی می توانیم به اجرای سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه اشاره نمائیم . در مجموع امکانات رفاهی در فروش کانکس تاثیر زیادی داشته و می توان گفت که برخی از این سازه ها بدون امکانات رفاهی قابلیت فروش کانکس وجود ندارد .
اجرای تمامی امکانات رفاهی باید با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت صورت پذیرد تا این امکانات رفاهی با بالاترین طول عمر مفید و مناسب ترین قیمت در اختیار افراد باشد .
یکی از شناخته شده ترین شرکت های تولید کانکس در ایران گروه صنعتی معین کانتین است . این شرکت صنعتی که توانایی بالایی در طراحی و تولید کانکس دارد توانسته است با توجه به سال ها تجربه در رابطه با ساخت کانکس سازه هایی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت طراحی کرده و به خریداران عرضه نماید . تمامی سازه های تولید شده در این شرکت صنعتی از بالاترین کیفیت فنی برخوردار هستند . فروش کانکس در این شرکت با بهترین کیفیت همراه است و مشتریان فراوانی را برای خود داشته باشد .
گروه صنعتی معین کانتین نقش زیادی در توسعه ی این صنعت در سطح کشور دارد . از این رو طراحی های سازه های فلزی این شرکت مبتنی بر گسترش این صنعت به اقصی نقاط ایران می باشد . و سازه های تولید شده کاربردی بوده و طراحی آن مختص به یک منطقه ی خاص نیست .
خرید کانکس نیاز به ارزیابی شخص داشته تا بتوانید با کمترین هزینه و پائین ترین قیمت کانکس مورد نظر خود را خریداری نمائید ولی این خرید ارزان نباید منجر به خرید اجناس بی کیفیت شود .
از مهمترین تولیدات این شرکت صنعتی ساخت کانکس ویلایی می باشد . این سازه ها را برای اسکان و اقامت افراد طراحی و تولید می کنند و لازم است از تمامی امکانات رفاهی براساس ابعاد و نیاز مشتری استفاده شود .
از دیگر خدمات ارائه شده در این شرکت فروش کانکس دست دوم می باشد . این خدمات برای کسانی مفید است که به هر دلیلی نیاز به خرید کانکس دست دوم دارند . و می توانند با خرید این سازه ها در هزینه ی خود صرفه جویی مناسبی داشته باشند . فروش کانکس دست دوم امروزه بازار خوبی را فراهم نموده است .
امروزه یکی از بهترین شیوه های تامین خدمات بهداشتی در پروژه های ساختمان سازی استفاده از کانکس های سرویس بهداشتی و حمام می باشد . با این سازه ها می توانید امکانات رفاهی که در اختیار همکاران خود قرار می دهید را افزایش داده و از این لحاظ خدامات مناسبی را ارائه دهید .
شما عزیزان در صورت نیاز به خرید انواع کانکس و یا کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین با شماره 09121434310 ارتباط برقرار کرده و از خدمات مشاوره ای همکاران ما بهره مند شوید .
انواع خدمات گروه صنعتی معین کانتین به قرار زیر است : فروش کانکس ویلایی فروش کانکس مسکونی فروش کانکس اداری فروش کانکس کشاورزی فروش کانکس صنعتی فروش کانکس کارگری فروش کانکس کانتینر فروش کانکس مطبوعات فروش کانکس نگهبانی فروش کانکس بلیط فروشی فروش کانکس گلفروشی فروش کانکس خدمات شهری فروش کانکس سرویس بهداشتی فروش کانکس حمام
منبع :  کانکس

تاریخ آخرین بروزرسانی    1398/07/15

محصولات مرتبط

64 دیدگاه. Leave new

 • با سلام قیمت کانکس ویلایی به چه عواملی بستگی دارد و این سازه ها با توجه به اینکه
  در ایران تولید می شوند آیا لوازم مصرفی در ساخت آن ها تولید کشور است و یا وارداتی
  است . و اگر ممکن است درباره اصلی ترین لوازم توضیحاتی ارائه دهید .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای سعیدی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم . که قیمت کانکس های ویلایی به عوامل بسیار
   زیادی بستگی دارد ولی مهمترین عامل در قیمت کانکس ویلایی مربوط به هزینه خرید
   لوازم ساخت کانکس می شود . این هزینه می تواند بیش از هشتاد درصد از هزینه ساخت
   یک کانکس را شامل شود .
   کانکس های ویلایی را می توانیم به دو صورت ساخت در شرکت و یا اجرا در محل ساخته
   و به مشتریان تحویل دهیم . هزینه ساخت کانکس بصورت اجرا در محل بیشتر از هزینه
   ساخت این سازه ها در شرکت است و از این رو باید به این موضوع نیز توجه شود .
   در ایران می توانیم بگوئیم که بیشتر قطعات و لوازم ساخت سازه های پیش ساخته در
   داخل کشور تولید می شود . هر چند که برخی از این لوازم دارای مواد اولیه خارجی بوده
   و در داخل کشور مونتاژ شده و براساس نیاز این سازه ها طراحی و اجرا می شود .
   اگر بخواهیم در رابطه با ساخت کانکس های ویلایی و فروش کانکس ویلایی مطالبی را
   ارائه دهیم این مطالب بسیار گسترده بوده و نیاز است که به مسائل مختلفی پرداخته
   شود و هر کدام از این مسائل در جای خود باید بحث و گفتگو شود .

   پاسخ
 • با سلام . بیشترین فروش کانکس در ایران مربوط به کدام یک از سازه ها می باشد .
  و ایا این سازه ها به صورت انبوه در خط تولید ساخته می شوند و یا نه تولید آن ها
  محدود به اجرای خارج از خط تولید است .
  اگر به سوال من جواب بدهید بسیار سپاسگزارم .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای حیدری .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که بیشترین تولید کانکس در ایران مربوط به
   کانکس کارگاهی است . این کانکس به نام های دیگری نیز خوانده می شود که از
   این نام ها می توانیم به کانکس کارگری و کانکس ارزان قیمت اشاره کنیم . البته
   امروزه بیشتر کانکس ها تولید شده در ایران با الهام گرفتن از این سازه ها بوده و
   حتی کانکس های ویلایی نیز از این سازه ها الهام گرفته اند .
   تولید این کانکس ها معمولاً در خط تولید انجام نمی شود . ولی برخی از شرکت های
   تولید کننده کانکس از جمله گروه صنعتی معین کانتین برای تولید کانکس 6 متری خود
   یک خط تولید اختصاصی دارد . در این خط تولید تمامی مراحل کار بصورت کامل انجام
   شده و از محاسن این خطوط تولید می توانیم به سرعت بالای تولید و کاهش هزینه
   ساخت اشاره کنیم . ولی باید توجه کرد که این خطوط تولید هزینه داشته و در زمانی
   که تولید کم باشد ساخت کانکس در این خطوط مقرون به صرفه نیست .
   البته یاد آور می شوم که کانکس کارگری از بیشترین فروش نیز برخوردار است و از این
   سازه ها به دلیل تولید بالا در مواقع ضروری مانند زلزله نیز بهره برده و در واقع این سازه
   ها همان کانکس هایی هستند که در زمان وقوع حوادث طبیعی به کار می روند .

   پاسخ
 • برای یک پروژه نیاز به خرید تعداد زیادی کانکس کارگری را دارم . می خواستم بدانم که این
  تیپ از سازه ها که در شرکت شما تولید می شوند با چه کیفیتی و با چه معیاری طراحی
  و تولید می شوند . و می خواهم این کانکس ها از کیفیت خوبی برخوردار باشند که اگر زمانی
  خواستیم این کانکس ها را به عوان کانکس دست دوم به فروش برسانیم از کیفیت خوبی
  برخوردار باشند و فروش کانکس دست دوم آن نیز راحت تر باشد اگر ممکن است در این
  رابطه توضیحاتی را ارائه دهید .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای سالاری .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که طراحی و تولید کانکس های کارگری براساس
   نیاز سفارش دهندگان انجام می شود . ولی در مجموع تمامی کانکس های کارگری را
   براساس یک نوع رویه و از یک نوع مواد با کیفیت های مختلف می سازند و بیشتر این
   سازه ها نیز از لحاظ شکل ظاهری کاملاً شبیه به هم بوده و از این رو این سازه ها با
   یک کیفیت به دست سفارش دهندگان خواهد رسید . ولی برخی از تولیدکنندگان برای
   کاهش قیمت برای فروش کانکس اقدام به اجرای این سازه ها با کیفیت پائین تر می
   کنند که این کار سبب کاهش عمر مفید این سازه ها می شود . و اگر شما این سازه ها
   را برای پروژه بعدی نیاز داشته باشید نیاز است که سازه های قدیمی خود را بفرش رسانده
   و سازه جدیدی سفارش دهید . و اگر بخواهید آن ها را بصورت دست دوم بفروش برسانید
   به دلیل کیفیت پائین مستعمل بوده و باید با قیمت پائینی بفروش برسانید . از این رو بهتر
   است برای کانکس های نگهبانی از سازه هایی با کیفیت مناسب بهره ببرید .
   از مسائلی که نیاز است در کانکس های کارگری به آن توجه شود . تخته کف بهتر است از
   نوع ام دی اف باشد و از خرید کانکس های کف نئوپان خودداری کنید . پنجره و درب بهتر است
   از نوع پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره باشد تا هزینه گرمایش و سرمایش داخل
   این سازه ها که به عهده شماست کاهش یابد . و بهتر است که بدنه این سازه ها نیز از
   عایق پشم شیشه اجرا شود این موضوع نیز برای کاهش هزینه سرمایش و گرمایش داخل
   این سازه ها بسیار مفید است . ورق بدنه نیز بهتر است که از نوع ورق 0.3 میلیمتر و بالا تر
   بوده که سبب استحکام سازه خواهد شد . هر چند این کار سبب افزایش قیمت می شود
   ولی از طرف دیگر در هنگام فروش کانکس به صورت دست دوم از قیمت بالاتری نیز برخوردار
   است .

   پاسخ
 • چرا کانکس های تولید شده در ایران تقریباً به یک شکل می باشند و تمامی این کانکس
  ها شبیه به هم طراحی و تولید می شوند . هر چند در کانکس های ویلایی تنوع بیشتری
  وجود دارد . اگر تغئیراتی در شکل ظاهری کانکس ها ایجاد شود در فروش کانکس می
  تواند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد . به نظر شما هم اینطور نیست .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای بیگلو .
   در رابطه با سوال شما که مربوط به تنوع کم کانکس های تولید شده در ایران از لحاظ
   شکل ظاهری است باید عرض کنم . این موضوع بیشتر مربوط به مسئله ارزان سازی
   است . اگر بخواهیم به مساله ارزان سازی کانکس در ایران بپردازیم متوجه می شویم
   که بسیاری از کانکس ها در واقع همان کانکس های کارگری بوده که دارای تغئیراتی
   محدود و یا بیشتر شده اند . لازم به توضیح می دانم که امروزه اگر بخواهید کانکس های
   کارگری و یا الهام گرفته از کانکس های کارگری را از دیگر سازه ها تمیز بدارید . باید به
   ورق بدنه این سازه ها توجه کنید . اصولاً ورق بدنه در کانکس های کارگری از نوع گالوانیزه
   با پوشش رنگ الکترواستاتیک است . این سازه ها دارای بدنه هایی ارزان قیمت بوده و
   برای زیبایی بیشتر که در فروش کانکس تاثیر زیادی خواهد داشت . بدنه این سازه ها را
   رنگ آمیزی مجدد می کنند که معمولاً این رنگ آمیزی براساس نظر مشتری انجام خواهد
   شد .
   فروش کانکس به تنوع جنس و قیمت کانکس بستگی دارد . برخی از مشتریان به دنبال
   طرح های جدید و شیک و برخی دیگر به دنبال یک سازه با قیمت مناسب هستند و این
   مسائل در فروش کانکس تاثیر گذار خواهد بود .
   البته برای برخی از مشتریان طرح های ارائه شده از سوی آنها از اهمیت برخوردار است و
   این طرح ها نیز که معمولاً در حجم کم به تولید می رسند نیز سبب افزایش قیمت شده و
   ممکن است در فروش تاثیر گذار باشد .

   پاسخ
 • سالاروند
  مهر 15, 1398 4:54 ب.ظ

  خرید و فروش کانکس دست دوم و تعئین قیمت کانکس ها چگونه انجام می شود و
  برای اینکه بتوانیم قیمت یک کانکس را بدست بیاوریم باید به چه مواردی توجه کنیم که
  در هنگام خرید کانکس بتوانیم با بهترین قیمت کانکس مورد نظر خود را خریداری کنیم
  اگر می توانید در این زمینه راهنمایی هایی ارائه نمائید .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای سالاروند .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که برای تعئین قیمت کانکس باید به عوامل زیادی
   توجه کنیم . از این عوامل می توانیم به لوازم خرید ساخت و هزینه اجرت ساخت و هزینه
   حمل لوازم و … اشاره کنیم . از این موارد پر هزینه ترین قسمت مربوط به هزینه خرید
   لوازم است که می تواند بیش از هشتاد درصد از هزینه را شامل شود . از این رو باید به
   این موارد دقت زیادی نمود . قیمت لوازم براساس کیفیت و قیمت بازار تعئین خواهد شد .
   شما در هنگام خرید و یا فروش کانکس باید به خیلی از مسائل توجه کنید . از این موارد
   می توانیم به شاسی ، پروفیل مصرفی و تعداد آن ها و وزن هر شاخه پروفیل ، نمای
   بیرونی کانکس ، نمای داخلی کانکس ، عایق مصرفی ، کف سازی و نوع آن ، پنجره
   مصرفی در ساخت سازه ، درب سازه ، سیستم تاسیسات سازه و امکانات رفاهی آن
   توجه کنیم
   تمامی مواردی که در بالا به آن اشاره شد در هزینه ساخت این سازه ها تاثیر گذار بوده
   و می تواند هزینه ساخت سازه را افزایش و یا کاهش دهد . و از نظر من باید یک فردی
   که به نحوه ساخت این سازه ها آشنائیت دارد و توانایی استخراج قیمت کانکس را دارد
   قیمت سازه را به دست بیاورد . و ارزیابی اصلی باید به عهده این فرد باشد . در صورتی
   که به نحوه ساخت کانکس و قیمت روز مصالح آگاهی نداشته باشید قیمت سازه نیز
   به دست نخواهد آمد .
   اگر شما می خواهید سازه ای را خریداری کنید و قصد قیمت گذاری سازه را دارید باید
   از فردی که در این زمینه توانایی دارد بهره ببرید .

   پاسخ
 • بیشترین فروش کانکس در ایران مربوط به کانکس های کارگری است . حتی از این سازه
  ها به عنوان کانکس ویلایی استفاده می شود . با این تولید زیاد این سازه ها چرا قیمت
  کانکس کارگری در این چند سال افزایش زیادی یافته است این افزایش قیمت کانکس
  به چه دلایلی بوده است آیا می توانید در این رابطه توضیحاتی ارائه دهید .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای نادری .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که بیشتر کانکس تولید شده در ایران مربوط به
   کانکس کارگری است . این سازه ها بیشترین حجم از تولید و عرضه را به خود اختصاص
   داده است . حجم این تولید در حدی است که برای بسیاری از کارها از این سازه ها
   بهره می برند و در برخی از این شرکت ها برای تولید این سازه ها خط اختصاصی
   وجود دارد . این خط تولید می تواند سرعت ساخت و هزینه های تولید را کاهش
   دهد .
   از دلایلی که می توانیم برای افزایش قیمت این سازه ها عنوان کنیم . افزایش قیمت
   لوازم ساخت و تولید این سازه ها است . در یکی دو سال گذشته به علت افزایش
   قیمت دلار هزینه های ساخت این سازه ها تا 300 درصد افزایش یافت . و این هزینه
   ها سبب افزایش قیمت کانکس و کاهش سود ساخت این سازه ها شده است . در
   این مدت اجرت ساخت افزایش چندانی نیافت و تنها همین مورد با افزایش زیادی مواجه
   نشد ولی بقیه موارد از افزایش زیادی برخوردار بوده است . از این رو باید توجه داشت
   که این هزینه های ساخت برای بسیاری از تولید کنندگان مشکل ساز بوده و فروش
   کانکس این عزیزان نیز تحت تاثیر این موارد قرار گرفت از این رو نمی توانیم این سود را
   در جیب تولید کننده دید . بلکه تولید کننده نیز دچار ضرر شده است و دیگر مانند گذشته
   توانایی زیادی در تامین لوازم مورد نیاز ندارند و از این لحاظ تحت فشار هستند .
   البته باید یادآوری کنم که در این بین پیمانکاران نیز دچار مشکل شده و اجرت ساخت این
   عزیزان نیز دارای افزایش چندانی نشده است . از این رو برخی از این پیمانکاران تغئیر
   شغل داده و به شغل های دیگری روی آورده اند . و این صنف امروزه با کاهش نیروی
   انسانی برای تولید این سازه ها مواجه هستند .

   پاسخ
 • در هنگام خرید کانکس باید به چه مواردی دقت کرد که بتوانیم این سازه ها را با کیفیت
  بالا و قیمت مناسب خریداری نمود . اگر ممکن است اطلاعات کاربردی در این زمینه
  ارائه دهید ممنون می شوم .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای فرهادی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که در هنگام خرید کانکس باید به مواردی توجه
   کنید که این موارد بسیار مهم بوده و باید به این موارد توجه جدی نشان داد . از این
   موارد می توانیم به صورت فهرست وار به این موارد توجه کرد : شاسی کانکس ، نوع
   اسکلت و پروفیل بکار رفته در ساخت این سازه ها ، ورق بدنه ، عایق مصرفی در ساخت
   این سازه ها و کیفیت و دانسیته بکار رفته در آن ، نمای داخلی ، درب و پنجره های سازه
   ، امکانات رفاهی و تاسیسات بکار رفته در ساخت کانکس .
   تمامی موارد بالا در ساخت و قیمت کانکس اهمیت دارد . و اگر شما به دنبال یک سازه
   مناسب از لحاظ قیمت و کیفیت هستید بهتر است به سازه ها درجه یک توجه کنید .
   این سازه ها از لحاظ کیفی و قیمت در سطح مناسبی بوده و تمامی امکانات مورد نیاز را
   نیز در خود دارند و باید توجه کنید که کانکس های ممتاز نیز همین امکانات را دارا بوده ولی
   به علت اینکه در ساخت آن ها از لوازم گران قیمت بهره برده می شود هزینه ساخت
   بالاتری داشته و به همین دلیل مشتریان کمتری دارند و لازم به توضیح است که کانکس
   های معمولی از هزینه ساخت کمتری برخوردارند و از لحاظ کیفی نیز در سطح پائین تری
   بوده و آن ها را برای کاهش هزینه ساخت بدون امکانات رفاهی می سازند .

   پاسخ
 • با سلام . برای فروش کانکس دست دوم یا همان کارکرده باید چطور مشتری پیدا کنم .
  چند مدتی است می خواهم سازه دست دوم خود را بفروش برسانم و مجددا یک کانکس
  نو خریداری کنم . ولی متاسفانه برای سازه خود نتوانستم مشتری فراهم کنم سپاسگذار
  هستم من را در این رابطه مورد راهنمایی قرار دهید .

  پاسخ
  • با سلام خدمت شما دوست عزیز .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که فروش کانکس دست دوم یا همان کارکرده در
   ایران براحتی صورت می گیرد . شما می توانید سازه خود را به همان شرکت تولید کننده
   کانکس مجدداً بفروش برسانید . و یا می توانید سازه خود را در اپلی کشین های فروش
   مانند دیوار و یا شیپور آگهی کرده و از این طریق کانکس خود را به افرادی که به هر دلیلی
   نیاز به خرید کانکس دست دوم شما دارند بفروش برسانید . و از خدمات ارائه شده در
   این اپلی کیشن ها می توانیم به عکس کانکس و اعلام نوع سازه و قیمت پیشنهادی
   خود بنمائید . این کار برای فروش سازه شما بسیار راحت بوده و براحتی و با هیچ هزینه
   ای مجدداً سازه خود را بفروش برسانید .
   در رابطه با تعویض کانکس دست دوم خود با یک کانکس نو می توانم بگویم که این کار
   نیز می تواند با یک شرکت تولید کننده این سازه ها انجام شود و سازه دست دوم خود
   را به این شرکت فروخته و یک سازه نو که به آن نیاز دارید را مجدداً از همان شرکت تهیه
   کنید . این کار می تواند در هزینه حمل شما نیز تاثیر گذار باشد . و در واقع همان وسیله
   ای که سازه شما را حمل کرده در بازگشت سازه دست دوم شما را نیز به تولید کننده
   برگرداند .
   البته اگر سازه شما هر چقدر از لحاظ شکل ظاهری نو بنظر برسد فروش آن نیز اگر به
   قیمت مناسب باشد بسیار راحت به خریدار واقعی می رسد و از این لحاظ شما دچار
   هیچ زحمتی نخواهید شد . ولی اگر سازه شما از لحاظ شکل و شمایل فرسوده باشد
   فروش آن ممکن است زمان بر بوده و یا شما باید آن را با قیمت پائین تر به فروش برسانید
   از مهمترین دلایل عدم خرید سازه ها می توانیم به دو مورد قیمت بالای کانکس دست
   دوم اعلامی از سوی فروشنده و هزینه حمل آن معرفی کنیم . شما باید به این دو مورد
   در هنگام فروش توجه داشته باشید .

   پاسخ
 • برای خرید و فروش کانکس های دست دوم و کارکرده کدام نوع کانکس بهتر بوده و براحتی
  می توانیم آن سازه را مورد معامله قرار دهیم و اگر سازه ای دارای امکانات رفاهی باشد
  چطور می توانیم براحتی این سازه را بفروش برسانیم .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای جاویدی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که خرید و فروش کانکس 6 متری دست دوم یا همان
   کارکرده براحتی انجام می شود . این سازه ها بسیار پر طرفدار بوده و شما براحتی می
   توانید این سازه ها را مورد معامله قرار دهید . و پرفروش ترین نوع سازه در میان کانکس 6
   متری نوع کارگری آن است که این سازه ها از تولید بسیار بالایی برخوردار بوده و به همین
   جهت دست دوم و کارکرده آن نیز در بازار بسیار زیاد بوده و شما براحتی می توانید این سازه
   ها را بفروش مجدد برسانید . شما باید توجه داشته باشید که کانکس های دست دوم
   امروزه بسیار مشتری داشته و این سازه ها در بسیاری از مواقع مورد پسند خریداران
   واقع می شود .
   شما باید در هنگام خرید کانکس توجه داشته باشید که کانکس دست دوم را به قیمت خریده
   و این سازه برای شما گرانتر از نوع کارنکرده آن در نیاید . برای این منظور شما باید قیمت یک
   سازه را براساس قیمت نو آن منهای 40 درصد برای سازه های بسیار سالم در نظر بگیرید و
   اگر سازه نیازی به تعمیر داشته باشد باید قیمت تعمیر سازه را محاسبه و این مقدار را از همان
   قیمت سازه کثر نمائید این کار می تواند قیمت نهایی شما را مشخص کند . البته باید این
   موضوع را نیز بدانید که اگر بابت خارج نمودن محل هزینه اضافی بخواهید پرداخت کنید آن نیز
   باید در محاسبات شما به دست بیاید تا سازه شما کاملاً مقرون به صرفه باشد . در غیر این
   صورت شما بصورت یکطرفه در این مسئله ضرر خواهید نمود .

   پاسخ
 • برای خرید و فروش کانکس سرویس بهداشتی بهتر است کدام ویژگی های اییت سازه
  را مورد بررسی قرار دهیم و برای اینکه بتوانییم این سازه ها را مورد معامله قرار دهیم
  باید کدام ویژگی را در نظر داشته باشیم ؟

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای مرادی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که در هنگام خرید کانکس سرویس بهداشتی باید
   به خیلی از موارد توجه کنید ولی متاسفانه بسیاری از خریداران فقط به قیمت این سازه
   ها توجه کرده و بسیاری از موارد را توجه نمی کنند . و این در حالی است که با توجه به
   هزینه خرید کانکس سرویس بهداشتی باید به طول عمر و کیفیت سازه نیز توجه داشت
   تا سازه ای که توسط خریدار تهیه می شود از کیفیت مناسب و طول عمر بالایی نیز
   برخوردار باشد . از مهمترین قسمت هایی که نیاز به توجه زیادی دارد می توانیم به کف
   سازه و امکانات داخلی آن اشاره کنیم .
   کف کانکس سرویس بهداشتی بهتر است از جنس فایبرگلاس بوده که این کف دارای
   استحکام زیاد است و برای اینکه استحکام کف سازه را افزایش دهند اقدام به ساخت
   آن با تقویت پروفیل می کنند . این کار به استحکام نهایی آن کمک فراوانی خواهد نمود
   و از طرف دیگر برای زیبایی کف این سازه ها از سرامیک بهره می برند این کار کمک
   فراوانی به استحکام بخشی کف آن خواهد کرد .
   از امکانات داخلی یک سرویس بهداشتی می توانیم به شیرآلات ، فلاش تانک ، شلنگ
   فنری با کیفیت ، روشویی ، آینه ، فن تهویه هوا ، جا مایعی ، رخت آویز و . . . اشاره
   کنیم این امکانات بسیار با اهمیت بوده و سبب می شود که این سازه ها از لحاظ کیفی
   در سطح بسیار مناسبی قرار گیرند و به همین جهت نیاز است به امکانات داخلی این
   سازه ها توجه زیادی داشته باشید .

   پاسخ
 • تولید کانکس فروشگاهی در گروه صنعتی معین کانتین به چه شیوه ای انجام میشود
  و این نوع سازه ها که در شرکت شما تولید میشوند از لحاظ کیفی چگونه ساخته
  میشوند ؟

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای پدرام .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که تولید کانکس فروشگاهی در شرکت معین کانتین
   با درجه کیفی یک انجام می شود و به دلیل هزینه ساخت کانکس ممتاز این سازه ها با
   کیفیت ممتاز کمتر تولید می شوند .
   کانکس فروشگاهی ممتاز همان امکانات کانکس فروشگاهی درجه یک را داشته ولی به
   دلیل استفاده از لوازم لوکس و گرانقیت در ساخت آنها از هزینه ساخت بالاتری برخوردارند
   و به همین دلیل بیشتر مشتریان کانکس درجه یک را مورد پسند قرار می دهند .
   برای ساخت کانکس فروشگاهی که بیشتر برای عرضه مواد غذایی سفارش داده می
   شوند باید قوانین اداره بهداشت را به کار بست و برای کسانی که در این زمینه دارای
   تجربه هستند اجرای این قوانین براحتی می باشد . این قوانین برای بهداشت محیط
   لازم و ضروری است و باید بکار بسته شوند .
   از مهمترین قوانین می توانیم به اجرای کفشور در کف سازه برای جمع آوری آب فاضلاب
   جمع شده در کف کانکس ، اجرای دیواره های داخلی قابل شستشو ، اجرای درب ورودی
   برای عدم ورود حشرات و جانوران موذی ، اجرای روشویی برای شستشو ، دفع بهداشتی
   فاضلاب تولید شده ، اجرای سایبان اصولی برای عدم تابش مستقیم نور خورشید به
   محصولات عرضه شده و . . .
   تمامی مواردی که در بالا اشاره شد باید در کانکس اجرا شوند تا مجوز فعالیت صنفی
   برای شما صادر شود و در صورتی که این مجوز صادر شود و بعد از مدتی سازه شما
   نتواند این خدمات را مانند روز اول تحویل دهد ممکن است مجوز شما لغو شود . بنابراین
   شما باید سازه ای با کیفیت داشته باشید و این امر نیازمند داشتن هزینه بیشتر است .
   ما در شرکت معین کانتین به تمامی این موارد توجه کرده و تمامی نظرات سفارش
   دهندگان را بصورت کتبی ثبت نموده و تمامی موارد که نیاز است اجرا شود را نیز به
   کار می بریم تا سازه مورد نظر براساس نظر مشتری و اداره بهداشت اجرا شود .
   ما سعی می کنیم که تمامی سازه های تولید شده فروشگاهی را با کف سرامیک
   تحویل دهیم این کار بسیار مهم است و به طول عمر سازه شما کمک فراوانی خواهد
   نمود و برای اینکه سازه تولید شده از کیفیت خوبی برخوردار باشد سرامیک را به عنوان
   کار نهایی در پایان نصب سازه انجام می دهیم و سازه را نیز به گونه ای طراحی و اجرا
   می کنیم که این سازه قابلیت جابجایی در آینده را نیز داشته باشد .

   پاسخ
 • بنظر شما برای فروش کانکس دست دوم خود باید چگونه عمل کنیم تا بتوانیم کانکس
  خود را با قیمت مناسب به فروش برسانیم .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای تربتی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که اگر شما قصد فروش کانکس دست دوم خود را
   داشته باشید نیاز است که قبل از هر کاری نمای بیرونی سازه را شستشو نموده و
   نمای داخلی آن را نیز تا حد ممکن تمیز کنید . و از تمیز کردن کف داخل کانکس نیز
   نباید غافل شوید این کارها در نگاه اول بسیار به چشم خواهد آمد و نظر خریدار را
   مساعد می کند و در مرحله بعد نیاز است که درب و پنجره کانکس ریگلاژ شده و
   براحتی باز و بسته شوند و نواقص آن برطرف شود .
   از دیگر مواردی که اگر به آن ها رسیدگی شود که در فروش کانکس بسیار تاثیر دارد
   می توانیم به سلامت کف کانکس اشاره کنیم . کف کانکس که معمولاً از جنس تخته
   است بهتر است اگر نیازی به تعمیر داشته باشد آن را قبل از فروش انجام دهید این
   کار نقش مهمی در افزایش قیمت کانکس دست دوم دارد .
   در مجموع خریداران کانکس دست دوم به سلامت کانکس اهمیت می دهند و سازه
   هایی را می پسندند که از سلامت فنی و بصری زیادی برخوردار باشند . از این رو
   بهتر است که شما به این دو موضوع توجه کافی داشته باشید .

   پاسخ
 • نکاتی که باید در هنگام خرید کانکس بکار ببریم تا سازه خوبی را که به آن نیاز داریم تهیه
  کنیم و اگر این نکات را بکار نبریم ممکن است دچار خسارت شویم . اگر در این مورد
  اطلاعاتی دارید ارائه دهید .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای خشرو .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که در هنگام خرید کانکس باید به نکات زیادی توجه
   کنید . این نکات تاثیر زیادی بر روی قیمت کانکس و کیفیت آن خواهد داشت . برخی از
   این نکات فنی بوده و برخی دیگر کیفی و بعضی از آن ها هر دو مورد را شامل خواهد شد
   بنابراین باید هر دو مورد را بررسی نموده و آن ها را بکار ببریم .
   از نظر من مهمترین قسمت یک کانکس که باید به آن توجه کنید کفسازی آن میباشد و
   اولین جایی که در هنگام استفاده از کانکس دچار اشکال میشود همین کفسازی کانکس
   بوده و اگر از اجناس بی کیفیت ساخته شود و از طرف دیگر نیز اگر به خوبی با پروفیل
   زیر بندی نشود در کوتاه مدت دچار مشکل شده و سبب می شود که سازه بسرعت دچار
   فرسودگی شده و اشکالاتی را بوجود آورد . از نظر من بهترین کفسازی با سرامیک انجام
   میشود ولی در برخی از مواقع که کانکس زیاد جابجا می شود کفسازی با سرامیک خوب
   نیست . و اگر خواستید با تخته کفسازی کنید تخته های ضد آب چند لایه بسیار مناسب
   هستند .
   عایق بندی کانکس نیز اهمیت فراوانی دارد . در کانکس های معمولی عایق بندی با
   پلی استایرن انجام می شود و در این سازه ها نیاز است که یک لایه پشم شیشه به
   عنوان تقویت کننده عایق بدنه بکار برود که این کار بسیار مناسب میباشد .
   بهتر است درب و پنجره های کانکس از نوع پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره
   باشد این کار علاوه بر زیبایی بیشتر کانکس سبب عدم تبادل حرارتی خواهد شد و این
   موضوع بسیار با اهمیت بوده و بهتر است به آن توجه خیلی زیادی بشود . البته یاد آور
   میشوم که برای ایمنی بیشتر نیاز است که تمامی درب و پنجره ها به حفاظ فلزی مناسب
   مجهز شوند .
   از نکات دیگر میتوانیم به اجرای امکانات رفاهی در این سازه ها اشاره کرد . امکانات
   رفاهی نقش بسیار مهمی در کیفیت این سازه ها دارد و اگر شما بخواهید کیفیت
   سازه را افزایش دهید بهتر است به امکانات رفاهی آن ها توجه زیادی داشته باشید .

   پاسخ
 • کانکس ماینر تولید شده در شرکت معین کانتین دارای چه ویژگی هایی میباشد . و این
  سازه ها در شرکت شما چگونه تولید میشوند و در این سازه ها برای فصول گرم سال
  چه اقداماتی انجام شده است .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای قدیمی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که ساخت کانکس ماینر چند سالی است که
   در شرکت معین کانتین انجام میشود . و این سازه ها با توجه به اینکه چند سالی
   است که در این مجموعه طراحی و تولید میشوند از کیفیت سازه ای و فنی بالایی
   برخوردار میباشند . لازم به ذکر است که ما در شرکت خود مشاوره ای هم برای تمامی
   مسائل فنی به خریداران عرضه میکنیم و در این مجموعه به تمامی موارد از جمله بحث
   خنک سازی آن مسلط بوده و تمامی این موارد را در کار بکار می گیریم .
   ما در شرکت معین کانتین برای خنک کردن دستگاه های ماینر از کولر آبی استفاده می
   کنیم این کولرهای آبی از نوع 7000 بوده و توانایی ورود حداقل 3500 متر مکعب هوای
   خنک شده را برای دستگاه ها در ساعت فراهم می کنند و از نظر ما برای هر 25 دستگاه
   یک کولر آبی مناسب است . این وسیله ارزان بوده و هزینه برق مناسبی داشته و
   از طرف دیگر هوای خنک تولید می کند و چون این دستگاه ها به هوا نیاز دارند نه به
   خنک بودن فضای نصب آن ها بنابراین نیاز است که هوایی در اختیار آن ها قرار گیرد
   که حداکثر 45 درجه حرارت داشته باشد و هر چقدر این هوا تا منفی 5 درجه خنکتر
   باشد کارایی سیستم ها بسیار مناسب میشود و شما باید توجه کنید که اگر مقدار
   هوا گرمتر باشد مقدار تراهش تولید شده توسط دستگاه ها نیز کاهش مییابد و از
   این رو شما باید به این موضوع توجه کنید .
   از دیگر موارد میتوانیم به قفسه بندی داخل این سازه ها اشاره کنیم و تمامی این
   کانکس ها همراه با قفسه بندی می باشد و این مورد نیز می تواند به خنک سازی
   دستگاه کمک کند بشرطی که هوا بتواند از قفسه ها رد شود و بهترین پیشنهاد
   نیز استفاده از قفسه بندی با پروفیل میباشد .
   سیستم برق رسانی نیز از مواردی است که باید ه صورت جدی در این سازه ها به آن
   توجه شود و اگر در برقرسانی به این سازه ها نوسانی ایجاد شود به دستگاه ها آسیب
   رسیده و آن ها را دچار اشکال جدی نموده و سبب میشود که دستگاه آسیب دیده و
   سرمایه شما نیز تلف میشود . و از طرف دیگر اگر بحث آسیب نباشد با قطع شدن برق
   زمانی برای رسیدن دستگاه ها به اوج کاری خود نیاز است که شما با توجه به این مورد
   دچار ضرر خواهید شد .

   پاسخ
 • بنظر شما برای عایق کاری کانکس مسکونی بهترین عایق از چه نوعی است تا
  بالاترین ایزولاسیون را در این سازه ها داشته باشیم .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای محمدی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که بهترین عایق که در یک کانکس مسکونی
   میتوانیم بکار ببریم عایق پلی اورتان است . این عایق ها در بدنه هایی به نام ساندویچ
   پانل کاربرد دارد و با کمک این عایق ها میتوانیم کمترین تبادل حرارتی را در سازه داشته
   باشیم . عایق پلی اورتان مورد استفاده برای مناطق مختلف با هم فرق دارند و شما
   برای مناطق معتدل از ساندویچ پانل با ضخامت 4 تا 6 سانتیمتر و برای مناطق گرم و
   یا سرد با ضخامت 8 تا 10 سانتیمتر و برای مناطق خیلی گرم و خیلی سرد ساندویچ
   پانل با ضخامت 12 تا 15 سانتیمتر مورد استفاده قرار میگیرند .
   لازم به توضیح میدانم که ساندویچ پانل از نظر برخی از افراد از زیبایی مناسبی برخوردار
   نیست و برای افزایش زیبایی بیشتر در این سازه ها میتوانیم از نمای بیرونی با طرح های
   مناسب مانند دکوراتیو ، سمنت برد و یا ترموود استفاده کنیم . و برای زیبایی بیشتر در
   نمای داخلی نیز میتوانیم از پی وی سی روکش دار بهره برده که در زیبایی داخل و خارج
   سازه بسیار تاثیرگذار میباشد .
   برای کانکس هایی که از پروفیل و ورق در ساخت آن ها استفاده میشود . شما میتوانید
   از عایق پلی استایرن ( فوم ) استفاده کنید . توانایی عایقی این نوع از پوشش در سطح
   بالایی قرار ندارد و شما میتوانید برای تقویت قدرت عایقی آن از یک لایه پشم شیشه
   و یا پشم سنگ بهره ببرید . این کار میتواند قدرت عایقی این سازه ها را افزایش زیادی
   دهد .
   لازم به ذکر میدانم که بیشتر افراد به عایق کف کانکس توجه کمی میکنند و نیاز است
   که در کانکس های ساندویچ پانل کف سازه را با ساندویچ پانل طراحی کرده و در کانکس
   های تیر ورق نیز از یک لایه پشم شیشه در کف بهره برد که این کار نیز کمک زیادی
   در قدرت عایقی این سازه ها خواهد نمود .

   پاسخ
 • در فروش کانکس عایق حرارتی چقدر تاثیرگذار است و اگر بخواهیم در این سازه ها برای
  افزایش قدرت عایقی یک لایه پشم سنگ اضافه کنیم آیا باید سازه ای جدید ساخته شود
  و یا سازه های آماده قابلیت تغییر را دارند ؟

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای مردانی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که در هنگام فروش کانکس برخی از خریداران به
   عایق مصرفی توجه کرده و به دنبال عایقی هستند که از لحاظ کیفی در سطح بسیار
   مناسبی عمل نموده تا کیفیت عایقی مناسبی داشته باشند . پر کاربردترین نوع عایق
   را میتوانیم عایق پلی استایرن معرفی کنیم . این عایق برای سازه هایی که در مناطق
   معتدل هستند بسیار مناسب میباشد ولی برای مناطق گرم و یا سرد نیاز است برای
   افزایش قدرت عایقی یک لایه پشم شیشه به این عایق اضافه کنیم از این رو باید به
   این مسئله توجه کافی داشت . که اگر این لایه اضافه شود میتواند از لحاظ عایقی بسیار
   خوب عمل نموده و کمک فراوانی را بدهد . ما نیز در شرکت خود این عایق را به مشتریان
   پیشنهاد داده و استقبال خوبی از آن میشود . البته باز نیز یادآور میشوم که عایق پلی
   استایرن نیاز است با یک لایه پشم شیشه بکار برود .
   عایق پلی اورتان عایق دیگری است که از لحاظ عایقی بسیار مناسب است و میتواند
   کمک فراوانی را برای عدم تبادل انرژی حرارتی انجام دهد و استفاده از این عایق از
   سوی برخی از مشتریان بکار گرفته میشود ولی باید توجه داشته باشید که این عایق
   گران بوده و به همین جهت است که بسیاری از مشتریان از این عایق استقبال کمتری
   میکنند . ولی از لحاظ قدرت عایقی این نوع عایق بسیار مناسب خواهد بود .
   در رابطه با بخش دیگری از سوال شما باید عرض کنم که اگر شما بخواهید یک کانکس
   با عایق پشم شیشه از ما دریافت کنید ما برای شما یک سازه جدید ساخته و در کمترین
   زمان به شما تحویل میدهیم . و این روش ساخت بهتر است و کیفیت سازه نیز بالاتر
   خواهد بود .

   پاسخ
 • کفسازی کانتینر از چه نوع جنسی است و آیا این نوع کفسازی در کانکس نیز قابل اجرا
  است و اگر این طور میباشد مزایا و معایب آن چیست ؟

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای مجیدی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کفسازی کانتینرها از زمان تولید آن ها تا به
   امروزه دچار تحول زیادی شده اند . در سالهای دهه 80 میلادی کف کانتینرها از جنس
   تخته های الوار بود و این تخته ها با کمک روغن کاملاً ضد آب میشدند ولی با گذشت
   زمان تخته های چند لایه ضد آب جایگزین آن ها شدند و این جایگزینی از دهه 90 میلادی
   به اینطرف انجام شد و توانست جایگزین الوارهای قدیمی شوند . با کمک این تخته
   های چند لایه استحکام کف کانتینر افزایش زیادی یافت و با وجود این تخته ها بود
   که کانتینرهای های کیوب که لیفتراک ها توانایی ورود به آن ها را داشتند ساخته شدند
   در این چند ساله این تخته های ضد آب که بیشترشان با ضخامت 42 میلیمتر عرضه
   میشوند توانسته اند جایگاه ویژه ای برای خود به دست بیاورند .
   امروزه برای استحکام کانتینرها ( مخصوصاً 40 فوت هایکیوب ) یک ورق ضخیم در انتهای
   کانتینر اجرا میشود و همین ورق توانسته است که استحکام کف کانتینر بشدت افزایش
   یابد این کار بسیار کارآمد بوده است .
   از سال 2015 میلادی به اینطرف بر روی تخته های چند لایه یک لاستیک 5 میلیمتر
   کشیده شده است . این لاستیک مزایای زیادی را برای این سازه ها به همراه دارد
   و سبب میشود که استحکام تخته چند لایه بیشتر شده و از طرف دیگر نیز سبب شده
   است که کارایی و استحکام کف کانکس نیز افزایش زیادی میابد .
   در رابطه با اجرای تخته کف کانتینر در کانکس باید یادآوری کنم که این نوع تخته در
   بازار موجود است ولی به علت هزینه بالای و وزن سنگین آن اجرای آن در کانکس انجام
   نمیشود و به همین علت از نوعی تخته ضد آب 18 میلیمتر استفاده میشود . این تخته
   دارای دو لایه لمینت در دو طرف خود بوده که سبب افزایش استحکام و ضد آب شدن
   سازه خواهد شد .

   پاسخ
 • بیگ محمدی
  بهمن 29, 1398 3:20 ب.ظ

  مهمترین عوامل در فروش کانکس مسکونی و ویلایی چیست و چه عواملی بر روی کیفیت
  فنی آن بیشتریت تاثیر را دارد ؟

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای بیگ محمدی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که مهمترین عوامل در فروش کانکس مسکونی و
   یا کانکس ویلایی را میتوانیم وجود امکانات رفاهی در ساخت این سازه ها عنوان کنیم .
   باید توجه داشته باشیم که این سازه ها از لحاظ کیفی در سطح بسیار بالایی قرار دارد .
   و از طرف دیگر همین امکانات رفاهی سبب افزایش کیفیت این سازه ها برای اسکان
   شده و به همین جهت است که افرادی که از این سازه ها سفارش میدهند به دنبال
   داشتن امکانات رفاهی در آن ها بوده و به همین جهت است که این سازه ها گران
   قیمت تر از سایر سازه به دست مصرف کنندگان میرسد .
   از دیگر مواردی که در این سازه ها مورد توجه است میتوانیم به کف سرامیک آن ها
   اشاره کنیم . این کف سرامیک برای استحکام و عدم فرسایش این سازه ها بسیار
   اهمیت داشته و به همین جهت باید با بهترین کیفیت ممکن اجرا شوند تا بر روی
   طول عمر سازه تاثیر مستقیم داشته و اجرای آن ها بسیار با اهمیت است .
   از موارد دیگر در کانکس مسکونی یا کانکس ویلایی میتوانیم به نمای بیرونی این
   سازه ها اشاره کنیم . این نمای بیرونی به علت زیبایی بسیار مناسب آن ها سبب
   میشود که زیبایی و کیفیت سازه افزایش بسیار زیادی یافته و از طرف دیگر همین
   نمای بیرونی سبب افزایش هزینه های ساخت این سازه ها شده و به همین جهت
   است که ما کانکس مسکونی و کانکس ویلایی را از سازه های گران قیمت در هنگام
   فروش کانکس به سفارش دهندگان می دانیم .
   عایق مصرفی در ساخت کانکس ویلایی میتواند از نوع پلی اورتان باشد که در قالب
   ساندویچ پانل به مشتریان عرضه میشود . لازم به توضیح میدانم که بیشتر این سازه
   ها با عایق پلی استایرن که توسط پشم شیشه مورد تقویت قرار گرفته است به
   مشتریان عرضه میشوند این عایق برای سازه های معمولی و تیر ورق کاربرد دارد
   ولی عایق پلی اورتان در سازه های ساندویچ پانل دارای کاربرد است .
   تمامی این مواردی که در بالا به شما توضیح دادم در کیفیت فنی و هزینه کانکس در
   هنگام فروش کانکس تاثیر مستقیم دارد و شما باید به تمامی این موارد توجه کنید .

   پاسخ
 • فروش کانکس ویلایی تولید شده با استانداردهای جهانی دارای چه ویژگی هایی میباشد
  و این سازه ها چقدر هزینه بر هستند .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای جمشیدی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که ساخت کانکس ویلایی باید مطابق با استاندارد
   سازه های فلزی طراحی و تولید شود و از این رو باید به تمامی استانداردهای ساخت این
   سازه ها توجه جدی نشان داد . و به همین علت است که برخی از تولید کنندگان این
   سازه ها به کارهای اصولی معروف بوده و برخی دیگر را به عنوان سازندگان مطرح در این
   صنف شناسایی نمیکنند .
   اجرای استانداردهای ساخت این سازه ها بیشتر در مورد استراکچر یا همان اسکلت
   سازه وجود دارد و بهتر است از همان ابتدای طراحی به نحوه ساخت استراکچر بیشتر
   توجه نموده و از همان ابتدا تمامی موارد را مخصوصاً موارد مربوط به استحکام سازی
   این سازه ها را مورد توجه کافی قرار دهیم . ما نیز در شرکت معین کانتین به این موارد
   توجه جدی نموده و تمامی سازه های تولید شده در شرکت را مطابق با استانداردهای
   جهانی اجرا میکنیم . لازم به توضیح است که استحکام سازی استراکچر به معنی
   سنگین سازی استراکچر نیست بلکه باید تمامی موارد مورد نیاز اجرا شود و حتی
   ممکن است سازه استاندارد سبکتر از سازه غیر استاندارد باشد .
   از دیگر موارد میتوانیم به نحوه اجرای امکانات رفاهی در این سازه ها مطابق با اصول
   ساخت این سازه ها توجه نمود . به دلیل اینکه ساخت این سازه ها بسیار هزینه بر
   است و به همین جهت میتوانیم بگوئیم که نیاز است که تمامی استانداردها در آن
   لحاظ شده و بسیاری از این استانداردها میتوانند بر روی کیفیت سازه تاثیر مستقیم داشته
   و سبب افزایش طول عمر سازه نیز خواهد شد و از این رو باید به تمامی این موارد نیز
   توجه نموده و آنها را در کار ساخت سازه بکار ببریم .
   از موارد دیگر میتوانیم به کفسازی سازه اشاره کنیم . این کفسازی اگر بصورت اصولی و
   استاندارد ساخته شود بر روی طول عمر سازه تاثیرات فراوانی خواهد گذاشت و از این
   رو سازه های استاندارد دارای طول عمر بسیار زیاد بوده و ممکن است سازه های غیر
   استاندارد در کفسازی از طول عمر بسیار کمی برخوردار باشد و به همین جهت نیاز
   است به تمامی این موارد توجه کافی داشته باشید .
   از دیگر موارد میتوانیم به عایق مصرف شده در بدنه سازه اشاره کنیم . این موضوع نیز
   از اهمیت برخوردار است و سبب میشود که شما یک هزینه اولیه انجام داده و در طول
   استفاده از سازه نیز هزینه های زیادی را هر ساله بابت صرفه جویی در انرژی داشته
   باشید و تمامی این موارد مهم هستند .
   درب و پنجره نیز از دیگر موارد قابل اشاره است . از نظر گروه صنعتی معین کانتین
   درب و پنجره بسیار مهم است و بهترین نوع مصرفی را میتوانیم درب و پنجره های
   پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره معرفی کنیم که از کیفیت و زیبایی
   بسیار زیادی برخوردار است .

   پاسخ
 • اگر بخواهیم یک کانتینر را به یک استخر تبدیل کنیم باید چه اقداماتی در این سازه ها انجام دهیم .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای کاشانی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که در ایران برای ساخت استخر قابل حمل از
   کانتینر استفاده نمیشود و این کار در ایران به مقدار کم انجام میشود و مهمترین دلیل
   این عدم اجرای این کار را میتوانیم هزینه زیاد ساخت استخر توسط کانتینر عنوان کنیم
   ساخت استخر توسط کانتینر هزینه بر بوده و به همین جهت است که این مورد کمتر
   انجام خواهد شد .
   برای اینکه بخواهیم یک کانتینر را به استخر تبدیل کنیم نیاز است که یک کانتینر 20 فوت
   و یا یک کانتینر 40 فوت تهیه کنیم . از این رو بهتر است که این کانتینر از نوع اپن تاپ
   بوده که از استحکام بالایی در بدنه برخوردار بوده و ضخامت ورق این سازه ها نیز بیشتر
   است و به همین جهت این سازه ها خیلی بهتر میباشند .
   برای ساخت کانتینر استخر باید کف این سازه ها که از تخته است را با کمک ورق 2
   میلیمتر بصورت آب بند جوشکاری نمود و هیچگونه درزی در این سازه وجود نداشته
   باشد و در مرحله بعد باید درب های سازه را از آن جدا نموده و سپس قسمت درب سازه
   را نیز مانند کف کانکس بصورت کامل آب بند نمود .
   پس از اطمینان از جوشکاری های صورت گرفته میتوانیم تمامی زوایا و محل اتصالات را
   با چسب های مخصوص بصورت کامل آب بند نمود . این کار میتواند کمک زیادی به آب
   بند بودن این سازه ها کند . پس از انجام تمامی این کارها کانتینر استخر آماده است و
   اگر سفارش دهنده نیاز داشته باشد میتوانیم برای محل شیرجه و یا محل چرخیدن دور
   استخر فضایی ایجاد نمود و حتی در صورت سفارش میتوانیم قسمت هایی از سازه را
   با شیشه اجرا نموده تا از بیرون داخل سازه را نیز بتوانیم ببینیم . تمامی این کارها در
   این کانتینر استخر ها قابل اجرا است و از این بابت هیچ مشکلی وجود ندارد .

   پاسخ
 • برای اجرای آشپزخانه در یک کانکس مسکونی نیاز است به چه عواملی دقت شود
  تا این سازه ها با کیفیت بسیار بالا در اختیار افراد علاقه مند قرار گیرد .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای فراست .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که برای اجرای آشپزخانه در یک کانکس مسکونی
   نیاز است که به موارد زیادی توجه کنید از این موارد میتوانیم به جانمایی برای اجرای
   تمامی مواردی که در این آشپزخانه نیاز است اشاره کنیم . بهترین کار برای این مسئله
   داشتن یک نقشه برای جا نمایی میباشد و با توجه به این جانمایی براحتی میتوانیم
   محل نصب لوازم را از قبل پیش بینی نموده و از این بابت هم در زمان و هم در نحوه
   اجرای سازه صرفه جویی خواهد شد و از طرف دیگر میتوانید هزینه اجرای این سازه
   ها را نیز تا حدودی کاهش دهید .
   لوازمی که میتوانیم در یک آشپزخانه اجرا شده در کانکس مسکونی نصب کنیم میتوانیم
   به کابینت و زیرکابینتی ، سینگ طرفشویی به همراه شیرآلات مورد نیاز ، هود آشپزخانه
   ، نصب آبچکان استیل ، نصب گاز رومیزی ، محلی برای نصب یخچال ، محلی برای نصب
   ماشین لباسشویی ، محلی برای نصب ماشین ظرفشویی و . . . اشاره کنیم .
   با توجه به مواردی که در بالا اشاره کردم متوجه میشوید که اجرای آشپزخانه در کانکس
   مسکونی کم هزینه نیست و به همین منظور باید در هنگام خرید و فروش کانکس به
   این مسائل توجه کنید که کانکس مسکونی از هزینه بر ترین نوع سازه بوده و میتواند
   هزینه زیادی را برای شما به همراه داشته باشد و بهتر است به این موضوع و مسئله
   هم توجه کنید و از طرف دیگر اگر بخواهید یک کانکس را با هزینه کم و بخصوص محل
   آشپزخانه آن را راه اندازی کنید میتواند برای شما دردسر آفرین شده و آشپزخانه آن
   یا کیفیت لازم را ندارد و یا بسرعت مستهلک خواهد شد و بنابرای باید به این موضوع
   هم توجه داشته باشید .
   از مسائلی که باید به آن توجه کرد نحوه تامین آبگرم مصرفی میباشد و اگر از آبگرمکن
   برقی استفاده میکنید میتوانید آن را در داخل کانکس نصب کنید ولی اگر از آبگرمکن
   گازی استفاده میکنید برای عدم گازگرفتگی افراد میتوانید آن را در خارج از کانکس
   نصب کرده و برای عدم یخزدگی رادیاتور آن ها نیز باید آن را در داخل یک کابینت
   نصب کنید . این کار میتواند کمک فراوانی را برای شما داشته باشد .

   پاسخ
 • کانتینر انباری که در شرکت معین کانتین مورد معامله قرار میگیرد باید دارای چه ویژگی
  هایی باشد تا حداکثر کارایی را از این سازه ها داشته باشیم .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای تقی زاده .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کانتینر های عرضه شده برای مصارف انباری
   در شرکت معین کانتین در دو نوع دست ساز و شرکتی به خریداران عرضه میشود و از
   این رو باید خریداران در مرحله اول بدانند که به دنبال چه نوع سازه ای بوده و برای نگهداری
   چه محصولاتی نیاز به خرید این کانتینرها دارند و از این رو پس از مشخص شدن این
   موارد براحتی میتوانیم کانتینر مورد نیاز خریداران را به آن ها معرفی کرده و این خریداران
   سازه مورد نظر خود را از میان محصولات شرکت معین کانتین تهیه کنند .
   از مزایای کانتینرهای دست ساز میتوانیم به اجرای عرض این سازه ها براساس نیاز
   سفارش دهنده اشاره کنیم و عرض این سازه ها را میتوانیم براساس همان ابعاد مورد
   در خواست سفارش دهنده اجرا نمود و حداکثر عرض برای آن ها میتواند 3.5 متر باشد
   . البته اگر به عرض بیشتر نیاز باشد میتوانیم آن را بصورت دو تکه و یا چند تکه نیز طراحی
   و اجرا نمود و به همین علت این عرض میتواند برای این سازه ها بسیار باشد .
   از معایب این سازه ها میتوانیم به استحکام کمتر نسبت به کانتینرهای شرکتی اشاره
   کرد . ولی در کل این سازه ها برای برخی از سفارش دهندگان بسیار مناسب است .
   کانتینرهای شرکتی بسیار محکم بوده ولی در ابعاد مشخص برای شرکت های بزرگ
   کشتیرانی ساخته میشود . این سازه ها در دو نوع کانتینر 20 فوت و کانتینر 40 فوت
   در ایران وجود دارند و عرض این کانتینرها استاندارد بوده و بصورت 2.5 متر در بازار
   مصرف موجود است .
   این سازه ها دارای مزایای بسیار زیادی هستند از مزایای آن ها میتوانیم به استحکام
   بسیار زیاد آن ها هم در بدنه و هم در کف این سازه ها اشاره کرد . در مجموع باید
   یادآوری کنم که این کانتینرها براساس استانداردهای سخت گیرانه طراحی و تولید
   میشوند و از این رو است که این سازه ها را در تمام دنیا با استحکام بالا میسازند .
   بصورت خلاصه عرض کنم که استحکام این سازه ها در حدی است که با توجه به
   شرایط میتوانیم بیش از 10 عدد از این کانتینرها را با بار بر روی هم سوار کنیم و
   بدون اینکه به کانتینر زیرین آسیبی وارد شود .
   توصیه ما نیز به خریداران استفاده از کانتینرهای شرکتی است و این کانتینرها کاملاً
   محکم و قابل اعتماد بوده و به همین منظور است که این سازه ها را ما به خریداران
   خود پیشنهاد میدهیم و این سازه ها را میتوانید در نمایشگاه شرکت معین کانتین نیز
   مورد بررسی کامل قرار داده و سازه مورد نظر خود را با هر شرایط مالی انتخاب کنید
   و ما نیز در شرکت معین کانتین به خریداران بهترین کارشناسی ها را ارائه میدهیم .

   پاسخ
 • کانتینر صنعتی که در شرکت معین کانتین طراحی و ساخته میشود از لحاظ کیفی و
  فنی دارای چه ویژگی هایی میباشد و این سازه ها را اگر بخواهیم مورد تقویت قرار
  دهیم باید چه اقدامی انجام دهیم .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای شوقی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کانتینر صنعتی از تولیدات گروه صنعتی معین کانتین
   است . این سازه ها برای استفاده های صنعتی دارای کاربرد بسیار زیادی بوده و ما نیز
   چند سالی است که این سازه ها را مورد طراحی و ساخت قرار داده ایم و توانسته ایم
   در این چند سال گذشته تعداد زیادی از این سازه ها را برای افرادی که به آن ها نیاز
   داشته اند تولید کرده و تحویل دهیم و از این رو این سازه ها با بالاترین کیفیت از لحاظ
   فنی و کیفی در اختیار این عزیزان قرار گرفته است و به همین منظور است که ما در
   شرکت معین کانتین به این مسئله توجه فراوانی داریم .
   برای ساخت کانتینر صنعتی نیاز است که یک کانتینر به انتخاب سفارش دهنده انتخاب
   شود و بعد از این مرحله میتوانیم در این سازه ها محل قرار گیری درب را برش داده و
   به همین منظور این کار باید توسط استادکار مربوطه انجام شود . و در مرحله بعد
   داخل این سازه ها را عایق بندی نموده و برای این کار نیاز است که داخل این سازه
   ها شبکه بندی شده و در بین این شبکه ها اقدام به نصب عایق پلاستوفوم نمائیم
   و بعد از این مرحله میتوانیم برای افزایش قدرت عایقی در این سازه ها اقدام به اجرای
   یک لایه پشم شیشه بر روی این عایق ها نموده تا قدرت عایقی این سازه ها در سطح
   مناسبی افزایش یابد .
   پس از طی شدن این مراحل میتوانیم در این سازه ها اقدام به نماسازی داخلی نمائیم
   بهترین نمای داخلی این سازه ها میتواند با ورق آلومینیوم آجدار انجام شود و با کمک
   این ورق ها میتوانیم داخل این سازه ها را با حداکثر زیبایی اجرا نموده و به همین دلیل
   این نوع ورق برای این سازه ها بسیار مناسب است و برای عدم ورود آب و ضد آب
   نمودن این سازه ها نیاز است که از گرده ماهی در بین اتصال ورق ها بهره برده و تمامی
   ایمنی سازه را نیز با حداکثر کارایی اجرا نمائیم .
   در مرحله بعد میتوانیم درب این سازه ها را که بهتر است از نوع سردخانه ای باشد در
   این سازه ها نصب کنیم و با کمک این درب میتوانیم کارایی و ایمنی این سازه ها را
   افزایش داده و از طرف دیگر این درب از یک عایق حرارتی مناسب برخوردار است .
   این سازه ها نیازی به اجرای کف ندارند و به دلیل استحکام فوق العاده ای که کف
   کانتینر دارد میتواند برای این سازه ها بسیار مفید باشد ولی در کل اگر نیاز باشد
   میتوانیم کفسازی این سازه ها را با سرامیک انجام داده که این سرامیک میتواند
   زیبایی و استحکام کف این سازه ها را افزایش بسیار زیادی دهد و یا در برخی از
   سازه ها میتوانیم برای اجرای کف سازی از ورق آلومینیوم آجدار بهره ببریم این کار
   میتواند کمک زیادی برای افزایش زیبایی و کیفیت داخل سازه بکند .

   پاسخ
 • در رابطه با فروش کانکس نگهبانی باید چه مسائلی در آنها رعایت شود تا این سازه
  ها دارای حداکثر کارایی باشد .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای جلیلی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که در هنگام فروش کانکس نگهبانی نیاز است
   که برای آسایش فرد نگهبان داخل این سازه ها اقداماتی صورت گیرد تا شرایط نگهبانی
   در داخل این سازه ها به بهترین نحو ممکن انجام شود و در داخل این سازه ها نیز باید
   امکاناتی را قرار دهیم که ممکن است هزینه ساخت این سازه ها را بشدت افزایش
   دهد و بنابراین نیاز است به تمامی این موارد توجه کافی داشته باشیم .
   از مهمترین موارد که بهتر است در این سازه ها در هنگام طراحی کانکس توجه شود
   میتوانیم به عایق بدنه این سازه ها توجه کنیم . بهترین عایق بکار رفته در بدنه این
   سازه ها از نوع پلی اورتان است این بدنه معروف به ساندویچ پانل بوده و از لحاظ
   عایقی میتواند کیفیت این سازه ها را تا حدودی افزایش دهد و بنابراین بهتر است به
   این موضوع توجه داشته باشیم ولی هزینه اجرای کانکس نگهبانی با این بدنه زیاد
   بوده و به همین منظور سازه های نگهبانی را کمتر با این جنس میسازند و بیشتر افراد
   این سازه ها را با عایق پلی استایرن سفارش میدهند که عایق خوبی نیست ولی برای
   افزایش قدرت عایقی در این سازه ها میتوانیم از یک لایه عایق پشم شیشه استفاده
   کنیم و این عایق میتواند قدرت عایقی این سازه ها را تا حدودی افزایش دهد و بهتر
   است به این موضوع هم توجه داشته باشیم .
   از موارد دیگر میتوانیم به عایق بندی کف این سازه ها اشاره کنیم این عایق بندی در
   فصول سرد سال میتواند سبب افزایش قدرت عایقی این سازه ها شده و از ورود سرما
   از کف این سازه ها به داخل جلوگیری به عمل آورد .
   بهتر است درب و پنجره این سازه ها از جنس پی وی سی باشد این نوع درب و پنجره
   به دلیل دارا بودن شیشه های دوجداره میتواند عایق بسیار مناسبی برای سرما و گرما
   باشد و به همین جهت برای این سازه ها بسیار مناسب و کاربردی است . این کار
   میتواند کمک بسیار مناسبی برای این سازه ها بوده و سبب میشود که کیفیت عایقی
   و زیبایی سازه تا حد بالایی افزایش یابد و از طرف دیگر نیز برای افزیش ایمنی داخل
   این سازه ها بهتر است تمامی پنجره ها و درب آن به حفاظ فلزی مجهز شوند و به
   همین منظور باید به این موضوع هم توجه شود .
   در کانکس نگهبانی از امکاناتی مانند سرویس بهداشتی ، حمام و آشپزخانه استفاده
   نمیشود ولی اگر سفارش دهنده به این نوع از امکانات نیاز داشته باشد براحتی می
   توانیم در داخل آن ها اینگونه از امکانات را طراحی و اجرا نموده و از این بابت جای
   هیچگونه نگرانی وجود ندارد .

   پاسخ
 • مقاوم سازی کف کانکس به چه روش هایی انجام میشود و این سازه ها اگر بخواهند
  با کفسازی تخته مورد استحکام سازی قرار گیرند باید چه کارهایی در آنها قرار گیرد .

  پاسخ
  • با سلام خدمت شما آقای شباهنگ .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که در ساخت کانکس برای مقاوم سازی کف این
   سازه ها به دو روش عمل میکنیم و برای سازه هایی که نیاز به جابجایی ندارند و مالک
   سازه نیز برای هزینه کردن در این سازه ها مشکلی ندارد بهتر است که کفسازی این
   سازه ها با کمک سرامیک انجام شود و به همین جهت میتوانیم کف این سازه ها را با
   کمک سرامیک اجرا کنیم تا حداکثر کارایی را در این سازه ها داشته باشیم .
   برخی از سازه ها که دارای جابجایی زیادی هستند را بهتر است با تخته کفسازی کنیم
   و این کفسازی نسبت به سرامیک بسیار سبکتر بوده و میتواند کارایی سازه را تا حدودی
   افزایش دهد و به همین جهت در برخی از سازه ها بیشتر مورد توجه قرار میگیرند و به
   همین جهت کفسازی با تخته بیشتر از کفسازی با سرامیک اجرا میشود .
   در کانکس های ارزان قیمت از تخته های ارزان قیمت مانند نئوپان استفاده میشود و
   در این نوع کفسازی کیفیت سازه نیز کمتر است و به دلیل استفاده از این نوع کف
   عمر مفید سازه نیز کمتر بوده ولی در کل فروش کانکس ارزان قیمت برای بسیاری
   از مصارف نسبت به سایر سازه ها بیشتر است .
   نوع دیگر کفسازی با تخته با تخته های ام دی اف انجام میشود . کیفیت این نوع
   از تخته بیشتر از نوع نئوپان بوده و به همین جهت این نوع کفسازی در کانکس های
   درجه یک بیشتر انجام میشود و برای کسانی که به دنبال کیفیت بیشتر هستند
   بهتر است از این نوع کفسازی بهره میبرند .
   از نظر گروه صنعتی معین کانتین بهترین نوع کفسازی با تخته با کمک تخته های
   ضد آب چند لایه انجام میشود و اگر سازه ای با این نوع کفسازی طراحی و اجرا شود
   میتوانیم بگوئیم که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و بهتر است به این موضوع
   توجه کنید . تخته های ضد آب نسبت به فشار و ضربه بسیار مقاوم بوده و به همین
   جهت میتوانند طول عمر سازه را تا حدود زیادی افزایش دهند و بهتر است به این
   موضوع توجه کنید ولی بهتر است بدانید که این نوع از کفسازی میتواند هزینه اجرای
   کانکس را تا حدود زیادی نیز افزایش دهد و به همین جهت ما نیز در شرکت معین
   کانتین به این مسئله توجه میکنیم . ولی در کل اگر به دنبال کیفیت بالا میباشید ما
   نیز این نوع کفسازی با تخته را به شما پیشنهاد میدهیم .

   پاسخ
 • کانکس سیار برای اینکه از کیفیت خوبی بهره مند باشد باید دارای چه معیارهایی بوده
  تا کارایی مناسبی داشته باشد

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای صفوی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کانکس سیار یکی از تولیدات گروه صنعتی
   معین کانتین است . ما در شرکت معین کانتین این سازه ها را با کیفیت بالا تولید کرده
   و در اختیار خریداران قرار میدهیم و برای اینکه بتوانیم این سازه ها را با بالاترین کیفیت
   در اختیار خریداران قرار دهیم نیاز است که در برخی از موارد به استحکام سازی بیشتر
   سازه اقدام نموده تا سازه از کیفیت و کارایی مناسبی برخوردار باشد .
   همانطور که میدانید کانکس های سیار با کمک چرخ های زیرین خود توانایی کشیده
   شدن را دارا هستند و به همین منظور باید این چرخها تمامی اصول حمل سازه را
   دارا بوده و بتوانند وزن بار خود که در واقع کانکس و لوازم داخل آن است را تحمل کند
   از این رو باید با کیفیت خوب اجرا شده و به همین منظور در دو نوع فنردار و بدون فنر
   طراحی و اجرا میشوند و نوع فنردار آن گرانتر بوده و از ارتفاع بیشتری هم برخوردار
   است و محور و چرخ زیرین آن ها نیز از نوع پیکانی است .
   این سازه ها در دو نوع تک محور و دو محور ساخته میشوند و نوع دو محور آن گرانتر
   است و میتواند وزن بیشتری هم تحمل کند و از استحکام سازه ای بالاتری هم برخوردار
   است و به همین جهت میتوانیم نوع دو محور آن را تائید کنیم .
   کف کانکسی که بر روی محور قرار میگیرد باید دارای استحکام بسیار زیادی باشد تا توان
   نگهداری وزن را نیز داشته و با کمک این استحکام زیاد بتوانیم وزن و ضربه ای که به سازه
   وارد میشود را نیز تحمل کنیم .
   از مواردی که بهتر است به خریداران تذکر داده شود میتوانیم به عدم مجوز حرکت این نوع
   از سازه ها در جاده ها و خیابان های شهری است و بیشتر این سازه ها توسط پیمانکاران
   جاده سازی و خطوط انتقال خریداری میشوند و این سازه ها را با کمک تراکتور و یا دیگر
   ادوات میتوانیم در طول مسیر حمل کنیم . از دیگر موارد قابل ذکر میتوانیم به نداشتن
   ترمز مستقل در این سازه ها اشاره کنیم و این ترمزها میتواند سبب شود که سازه خود
   نگهدارنده بوده که این موضوع با توجه به نداشتن تجربه ساخت در ایران در این سازه ها
   نیز اجرا نمیشود .

   پاسخ
 • کانکس مسکونی با کیفیت دارای چه مشخصات فیزیکی هستند و برای افزایش کیفیت
  باید چه اقداماتی انجام داد .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای بهاری .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کانکس مسکونی با کیفیت را با درجه کیفی
   ممتاز طراحی کرده و میسازند . البته نوع دیگری از این سازه ها را با درجه کیفی یک
   طراحی و اجرا میکنند . ما نیز در شرکت معین کانتین هر دو مورد را طراحی و اجرا کرده
   که نوع ممتاز آن بسیار گران قیمت بوده و نوع درجه یک آن از قیمت کمتری برخوردار
   است .
   تمامی کانکس های مسکونی با امکانات رفاهی ساخته میشوند و این امکانات رفاهی
   جزئی از این سازه ها محسوب شده و بهتر است در این سازه ها امکانات رفاهی با
   کیفیت مناسب طراحی و اجرا شوند ما نیز در شرکت معین کانتین سازه های خود را با
   بهترین کیفیت به خریداران عرضه نموده و در این مورد بسیار توجه میکنیم . زیرا اگر این
   سازه ها با کیفیت مناسب طراحی و اجرا نشوند در صورت نیاز به تعمیرات از هزینه
   بالایی برخوردار بوده و سبب میشود که مشکلاتی برای شما بوجود بیاید . از امکانات
   رفاهی قابل اجرا در این سازه ها میتوانیم به سرویس بهداشتی ، حمام ، اتاق خوب
   و آشپزخانه اشاره کنیم .
   از موارد دیگر که در این سازه ها بیشتر مورد توجه واقع میشود میتوانیم به نمای بیرونی
   و نمای داخلی این سازه ها اشاره کنیم . این دو مورد میتواند برای این سازه ها از
   اهمیت زیادی برخوردار بوده و نیاز است به این موارد توجه جدی داشته باشیم و ما نیز
   در شرکت معین کانتین سعی بر بالاترین کیفیت داریم از این رو نمای بیرونی را در کانکس
   درجه یک از نوع سایدینگ فلزی و در نوع ممتاز از نوع سمنت برد ، دکوراتیو یا ترموود
   اجرا میکنیم و نمای داخلی را در نوع درجه یک از نوع پی وی سی چاپی و در نوع ممتاز
   از پی وی سی روکش دار اجرا خواهیم کرد .
   کفسازی در کانکس مسکونی در شرکت معین کانتین با استفاده از سرامیک انجام
   خواهد شد . در کانکس درجه یک کفسازی را با سرامیک اجرا میکنیم و در نوع ممتاز
   برای افزایش کیفیت سازه کفسازی را با سرامیک و گرمایش از کف اجرا میکنیم که
   این موارد بر روی کیفیت سازه تاثیر فراوانی خواهد داشت .
   درب کانکس در نوع درجه یک از نوع پی وی سی بوده و در تیپ ممتاز درب سازه ها
   از نوع ضد سرقت انجام خواهد شد . و در کانکس درجه یک و ممتاز پنجره های کانکس
   را از نوع پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره اجرا میکنیم .

   پاسخ
 • نحوه حمل صحیح کانکس 12 متری به چه روشی میباشد که هزینه زیادی متوجه خریدار
  نشود ممنون از پاسخگویی شما دوست عزیز .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای خداکرمی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که بحث حمل کانکس های 12 متری از مباحث
   مهم در ساخت کانکس بوده و این موضوع همیشه از هزینه های زیادی هم برخوردار
   است و برای اینکه بخواهیم این سازه ها را حمل کنیم باید به موارد زیادی توجه کنیم
   از مهمترین موارد میشود به توانایی ورود تریلی و جرثقیل به صورت همزمان به محوطه
   که اینکار نیازمند وجود فضای مناسب در محل میباشد . در برخی از مواقع که فضا کم
   است میتوانیم بار را توسط جرثقیل از زمین بلند کرده و تریلی پس از ورود به محوطه
   به زیر بار رفته و بارگیری صورت گیرد .
   از مشکلات دیگر میتوانیم به چرخاندن این سازه ها در هوا برای بارگیری ، تخلیه و یا
   نصب آن ها اشاره کنیم و این کار میتواند در برخی از مواقع سبب آسیب دیدن سازه
   شود این موضوع در بسیاری از مواقع اتفاق افتاده و خود بنده نیز شاهد آن بوده ام .
   از دیگر مشکلات با توجه به اینکه حداکثر ارتفاع کانکس در بالاترین نقطه به 2.6 متر
   میرسد و ارتفاع کف تریلی نیز 1.5 متر است و در مجموع به 4 متر و 10 سانتیمتر خواهد
   رسید و به همین جهت ممکن است این سازه ها با شاخ و برگ درختان برخورد کنند و
   به سقف سازه آسیب هایی برسد بهتر است قبل از هر اقدامی به این موضوع هم توجه
   داشته و در صورت نیاز شاخه های خشک درختان را در محوطه حرس نموده که این کار
   میتواند کمک فراوانی را برای شما به همراه داشته باشد و به همین جهت است که
   شما باید به عدم صدمه دیدن سقف سازه نیز توجه داشته باشید .
   در مجموع حمل کانکس 12 متری بر خرید کانکس و فروش کانکس تاثیر فراوانی داشته
   و این موضوع امروزه جزئی از معایب کانکس 12 متری محسوب شده و این موضوع در
   فروش کانکس 12 متری تاثیراتی گذاشته است و بهتر است به این موضوع توجه فراوانی
   نمائید .

   پاسخ
 • کانکس نگهبانی برای نگهبان 24 ساعته باید دارای چه متراژی بوده و این سازه ها را
  بهتر است با چه امکاناتی طراحی و تولید شوند .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای آقاخانی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که برای ساخت کانکس نگهبانی که شخص
   نگهبان بخواهد در این سازه ها بصورت 24 ساعته در آن ساکن بوده نیاز است مانند
   سازه های سرایداری با امکانات بیشتر از کانکس معمولی ساخته شود .
   با توجه به گفته های بالا نیاز است که این سازه ها از امکانات رفاهی و استراحتی
   نیز برای شخص نگهبان برخوردار بوده تا کیفیت و آسایش بیشتری را در این سازه
   ها برای شخص فراهم نمائیم .
   اگر این سازه بخواهد در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و اجرا شود نیاز است از یک
   سازه باب طول 6 متر و متراژ 15 متر مربع بهره برد . و نیاز است که در این سازه ها
   محلی برای شغل نگهبانی تهیه دیده و یک اتاق جداگانه نیز در آن طراحی و اجرا شود
   و در داخل اتاق از آبدارخانه ، سرویس بهداشتی و حمام نیز بهره برد و این اتاق را باید
   به نحوی طراحی و اجرا نمود که بتوانیم تختی نیز در داخل آن جا نمایی کنیم .
   در این نوع از سازه ها میتوانیم تمامی امکاناتی که شخص نگهبان به آن نیاز دارد را
   طراحی و اجرا کرده و نیاز است که در این زمینه هیچ گونه مشکلی برای فرد بوجود
   نیاید از این رو باید به این مسئله توجه زیادی نمود .
   در این سازه ها باید به امکانات رفاهی در جهت آسایش فرد نگهبان توجه نموده و در
   این سازه ها باید تمامی تاسیسات سازه ای را از جمله وجود آب گرم و تمامی لوله
   کشی های مورد نیاز را طراحی و اجرا نمود و در سیم کشی این سازه ها باید روالی
   را اجرا نمائیم که تمامی سیم ها از نمره های 4 و 6 بوده تا در صورت نصب سیستم
   گرمایشی از طریق برق اشکالی برای سیم کشی بوجود نیاید و در داخل و بیرون از
   سازه نیاز است که سیم کشی های دوربین بصورت کامل انجام شده و به همین جهت
   باید در طراحی سازه تمامی این موارد در آن لحاظ شود .

   پاسخ
 • در خرید کانکس ویلایی و کانکس مسکونی اهمیت کفسازی چقدر است .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای هوشنگی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که در خرید کانکس ویلایی و کانکس مسکونی
   کفسازی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بهتر است که در کفسازی کانکس
   به موارد بسیار زیادی توجه داشته باشیم تا سازه ای که خریداری میکنیم از این لحاظ
   در سطح بالایی قرار داشته باشد . از نظر من و دیگر همکارانم در شرکت های مختلف
   کفسازی با سرامیک از اهمیت بسیار بالایی در افزایش طول سازه برخوردار است و
   اگر به این موضوع توجه بسیار زیادی بنمائیم میتوانیم عمر سازه را افزایش بسیار زیادی
   داده و به همین جهت نیاز است به این موضوع توجه کافی داشته باشیم .
   برای کفسازی با سرامیک نیاز است به موارد زیادی توجه کنیم . از این موارد میتوانیم
   به اجرای شاسی سازه به صورت دورکلاف اشاره کنیم و اگر این شاسی ها را بصورت
   دورکلاف با تقویت داخلی اجرا کنیم میتوانیم به استحکام بیشتر سازه کمک فراوانی
   کنیم . بهتر است برای تقویت داخلی و بیرونی شاسی سازه از تیرآهن با نمره 18
   و 16 استفاده کنیم .
   بعد از اجرای شاسی سازه میتوانیم استحکام سازی کف آن را بصورت عرشه فولادی
   انجام دهیم و این کار توسط ورق های گالوانیزه صورت خواهد پذیرفت و تمامی این
   ورق های گالوانیزه به شاسی پیچ شده و سپس میتوانیم عملیات بتون ریزی را در
   این سازه ها انجام دهیم و لازم به توضیح است نباید از تخته چوب به جای ورق گالوانیزه
   استفاده کرده که پس از مدتی این تخته چوب فرسوده شده و از استحکام سازه کاهش
   خواهد یافت و به همین جهت باید به این موضوع توجه کافی داشته باشیم .
   برای بتون زیزی باید از بتون سبک بهره ببریم این بتون ترکیبی از پوکه معدنی ، سیمان و
   آب است که کف سازه را بسیار سبک نموده و همان کارایی بتون معمولی را نیز دارد و
   باید 7 سانتیمتر این بتون ریزی کف انجام شود و بر روی این بتون ریزی سرامیک ها را با
   سیمان سفید بچسبانیم که این کار میتواند کمک فراوانی را برای ما داشته باشد و به
   همین جهت باید به این موضوع توجه فراوانی داشته باشیم .
   بعد از جسباندن سرامیک به کف سازه میتوانیم برای استحکام بخشی بیشتر بین این
   سرامیک ها را بندکشی نموده که این کار میتواند به استحکام سازی بیشتر کف این
   سازه ها کمک شایانی بنماید .
   لازم میدانم که توضیح دهم که کف سرامیک برای سازه هایی که نیاز به جابجایی کمتر
   دارند بسیار مناسب است و این کف برای سازه هایی که دارای جابجایی زیاد هستند
   مناسب نبوده و ممکن است به استحکام سازه آسیب های جدی وارد کند .

   پاسخ
 • فروش کانکس مسکونی با نماسازی داخلی دیوار پوش پی وی سی بهتر است یا
  ام دی اف و مزایا و معایب هر کدام چیست .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای سرداری .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که فروش کانکس مسکونی با نماسازی دیوار
   پوش پی وی سی امروزه رواج بسیار زیادی دارد و این نوع نما امروزه جایگزین نمای
   ام دی اف شده است و ما براحتی میتوانیم نمای دیوار پوش پی وی سی را در بیشتر
   سازه ها مشاهده کنیم .
   در گذشته بیشتر کانکس ها را با نمای ام دی اف اجرا میکردند و برای کانکس های
   ارزان قیمت از ام دی اف 3 میلیمتر و برای کانکس های گران قیمت از ام دی اف 6
   میلیمتر بهره میبردند ولی امروزه استفاده از ام دی اف منسوخ شده است و دلیل آن
   را میتوانیم حساسیت ام دی اف به رطوبت اعلام کنیم . این مورد سبب میشود که
   اگر ام دی اف در مجاورت آب و یا رطوبت قرار گیرد بعد از مدتی کاملاً کیفیت و شکل
   اولیه خود را از دست داده و به همین جهت است که نیاز است این نوع از بدنه در
   کانکس مورد استفاده قرار نگیرد . البته یکی از دلایل عدم استفاده از ام دی اف را
   میتوانیم اجرای سخت و زمانبر آن اشاره کنیم . این نوع از دیوار پوش برای اجرای آن
   زمان بیشتری سپری شده و به همین جهت است کمتر مورد استفاده قرار میگیرد و
   دلیل دیگر را میتوانیم به زمان ورود دیوار پوش پی وی سی اشاره کنیم که در زمان
   ورود این نوع از نماسازی به کانکس قیمت آن کمتر از قیمت ام دی اف بود و به همین
   جهت بسیاری از کارگاه داران به سرعت پی وی سی را جایگزین نمای ام دی اف
   نمودند .
   امروزه در کانکس مسکونی از دیوار پوش پی وی سی استفاده میشود این دیوار پوش
   براحتی و با کمترین زمان مورد استفاده قرار میگیرد و از طرف دیگر براحتی میتوانیم
   این نوع از پی وی سی را در سازه بکار ببریم و برای نصب آن نیز فقط به یک نفر احتیاج
   است و زمان استفاده از آن نیز بسیار کم بوده و همانطور که در بالا نیز اشاره کردم این
   دیوار پوش نسبت به رطوبت حساس نبوده و تغئیر شکلی هم در آن ایجاد نمیشود و
   از طرف دیگر دارای طرح های بسیار زیادی بوده و ما میتوانیم از بین طرح های متنوع
   آن نمای مورد نظر خود را انتخاب کنیم .

   پاسخ
 • پس از خرید کانکس حمل این سازه ها چگونه انجام میشود ؟

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای خمسه .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که پس از خرید کانکس شما نیاز به حمل این سازه ها دارید و این حمل برای سازه های کوچک تا طول 6 متر با کمک یک دستگاه جرثقیل برای فواصل کمتر از 100 کیلومتر انجام میشود و برای فواصل طولانی این کار با کمک یک دستگاه خاور کفی انجام میشود . و این وسیله میتواند سازه شما را به هر محلی که شما میخواهید سازه را نصب کنید انجام میشود و از این لحاظ هیچگونه مشکلی بوجود نخواهد آمد و از این رو باید به این مسئله توجه داشته باشید .
   ولی برای سازه هایی که از طول 6 متر بیشتر هستند تا طول 12 متر را با تریلی حمل میکنند و برای بارگیری ، تخلیه و نصب این سازه ها نیاز است که از یک دستگاه جرثقیل مناسب بهره ببریم و این کار میتواند کمک زیادی به شما بکند . ولی باید توجه داشته باشید که حمل کانکس با تریلی هزینه و زمان بیشتری را طلب میکند و این موضوع بسیار مهم است .
   برخی از سازه هایی که از حد استاندارد بزرگتر است را میتوانیم به صورت اجرا در محل تولید کرده و به خریداران تحویل دهیم . ما در شرکت معین کانتین برای این منظور از تکنسین های مجرب بهره برده و با کمک این تکنسین ها میتوانیم تمامی سازه های مورد نیاز سفارش دهندگان را طراحی و اجرا کنیم و در این زمینه هیچگونه مشکلی نداریم .

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

7 + شش =

فهرست