تولید کانکس 6 متری با شاسی اسکی

تولید کانکس 6 متری با شاسی اسکی

تولید کانکس 6 متری با شاسی اسکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین است . تولید کانکس 6 متری ( 15 متر مربع ) بیشترین حجم از تولید در ایران را به خود اختصاص داده است و به عبارت دیگر این سازه ها پرفروش ترین نوع در ایران می باشند تولید کانکس 6 متری با شاسی اسکی ( موازی ) برای مصارف راه سازی و عمرانی ، کارگاههای ساختمانی ، اسکان ارزان قیمت ، در مواقع ضروری ، و اضطراری بیشترین استفاده را دارند .
ابعاد در نظر گرفته شده برای این سازه ها 2.4 * 6 ( 15 متر مربع ) و 3 * 6 ( 18 متر مربع ) است .
همانطور که در بالا اشاره شد کانکس 2.4 * 6 ( 15 متر مربع ) بیشترین حجم از تولید در ایران را به خود اختصاص داده است و این سازه ها در انواع مختلف طراحی و تولید می شوند ولی نوع کانکس کارگری کارگاهی آن از لحاظ تولید بیشتر از سایر سازه ها کاربرد دارد . این سازه ها معروف به کانکس ارزان قیمت است و معمولاً بدون امکانات رفاهی تولید می شوند . در ساحت کانکس کارگری از لوازم گران قیمت استفاده ای نمی شود ولی کیفیت ارزان قیمت است و به همین دلید قیمت آن نیز مناسب می باشد .
شاسی استفاده شده در کانکس 6 متری با شاسی اسکی بصورت موازی و در طول سازه می باشد . کف این کانکس ها را با تخته های نئوپان ( در گروه صنعتی معین کانتین تخته نئوپان استفاده نمی شود ) ، ام دی اف و یا تخته های ضد آب اجرا می نمایند و نمی توان کف آن ها را با کمک سرامیک و ملات بصورت کامل با سرامیک فرش کرد . برای اجرای کف توسط سرامیک شاسی دور کلاف استفاده می شود .
گاهی اوقات از این سازه ها بعنوان کانکس اداری ، کانکس مدیریتی ، کانکس مهندسی نیز استفاده شده و مشکلی از این بابت وجود ندارد .
عمر این سازه ها نیز بسیار مناسب است و می توان از آن ها 5 تا 10 سال استفاده نمود . البته این عمر مفید بر اساس استفاده ی دائم بدست می آید و پس از آن با یک تعمیر مجدداً چند سال به طول عمر آن افزوده خواهد شد .
برخی از کانکس های ویلایی ارزان قیمت نیز به همین شیوه طراحی واجرا می شوند ، از این دست می توان به کانکس ویلایی کوچک 15 متر مربع اشاره کرد در این سازه ها می توان امکانات سرویس بهداشتی و حمام به همراه آشپزخانه را طراحی و اجرا نمود .
در صورت اجرا امکانات سرویس بهداشتی و حمام به همراه آشپزخانه د این سازه ها لازم است آب گرم مصرفی آن توسط یک آبگرمکن برقی مهیا شود ولی اگر گاز شهری در دسترسی باشد می توان آبگرمکن گازی را در خارج از کانکس برای تامین آبگرم مصرفی نصب نمود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح وسازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران است . این شرکت صنعتی از بزرگترین تولید کنندگان سازه های 6 متری در ایران می باشد و برای تولید کانکس های 6 متری ( 15 متر مربع ) د این شرکت یک خط تولید اختصاصی قرار دارد . تمام محصولات خروجی از این خط تولید از لحاظ کیفی مورد بررسی کامل قرار می گیرد . شما عزیزان در صورت نیاز به خرید این تیپ از سازه ها لازم است با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما بهره مند شوید .

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

16 − یازده =

فهرست