ساخت کانکس مغازه

folder_openکانکس فروشگاهی
commentبدون دیدگاه
ساخت کانکس مغازه گروه صنعتی معین کانتین

ساخت کانکس مغازه

ساخت کانکس مغازه از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین است . در واقع کانکس های مغازه همان کانکس فروشگاهی می باشد ، این سازه ها جهت ارائه خدمات فروشگاهی بر اساس نیاز مشتری طراحی و تولید می شوند . این سازه ها بر اساس ابعادی که مشتری مشخص می کند تولید می شوند . بیشتر مشتریان بر اساس ابعاد و فضای در اختیار خود نسبت به ابعاد سازه تصمیم گیری می نمایند .
ساخت کانکس مغازه ای معمولاً بصورت ثابت طراحی می شود و برای این کار لازم است شاسی آن از تیر آهن نمره ی 16 انتخاب شود و لازم است برای ساخت اسکلت کانکس مغازه از پروفیل استفاده شده و این پروفیل ها در این سازه ها باید از نوع سنگین انتخاب شود .
ورق بدنه این سازه ها را می توان از نوع ساندویچ پانل انتخاب کرد ، ساندویچ پانل ها برای این منظور بسیار مناسب هستند و بزرگترین حس آن بدون هیچ مشکلی می توان قفسه ها را بر روی این بدنه ها نصب نمود . ساندویچ پانل ها استحکام مناسبی برای این منظور دارند .
کف این سازه ها باید از تخته های ضد آب چند لایه بسیار محکم هستند اجرا شود و برای این کف از کف پوش نمد دار بهره برد .
در صورت عدم جابجایی سازه در طول چند سال می توان کف این سازه ها را با اجرای تمهیداتی سرامیک نمود ، این کار محاسن زیادی به همراه دارد که مهمترین آن استحکام بخشی کف بخاطر تردد زیاد و سنگینی کف است ، سنگین تر شدن کف کانکس ایستایی سازه را افزایش می دهد و کانکس دیگر دچار لرزش در هنگام وزش باد نمی شود .
یکی از مهمترین قسمت های ساخت کانکس مغازه نمای جلویی این سازه است ،نمای جلویی این سازه را بهتر است با ویترین و درب ورودی طراحی کرد . این کار بهترین طراحی را برای جذب مشتری برای این سازه ها به همراه دارد و با کمک یک کرکره ی برقی می توان درب ورود و ویترین سازه را از سرقت احتمالی در هنگام بسته بودن مغازه حفاظت نمود .
سیستم برق رسانی در این سازه ها دارای اهمیت است سیم کشی در این سازه ها بصورت روکار و توسط داکت انجام می شود برای سیم کشی در این سازه ها لازم است سیم های نمره ی 4 و 6 بهره برد .
نور پردازی در این سازه اهمیت فراوانی دارد ، این سازه ها را باید جهت ورود و جذب مشتری در هنگام شب نورپردازی نمود ؛ نور پردازی هم در داخل کانکس و هم خارج آن صورت می گیرد ، این نور پردازی زیبایی سازه را افزایش می دهد .
در صورتی که مشتری بخواهد می توان در هنگام ساخت کانکس مغازه سرویس بهداشتی نیز اجرا نمود و بهتر است درب آن به فضای خارج از کانکس باز شود تا از لحاظ بهداشتی مشکلی ایجاد نشود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در ایران می باشد . سازه های طراحی و تولید شده در این شرکت با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه تولید می شوند و محصولات این شرکت از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار دارد و قیمت محصولات بسیار مناسب است . شما عزیزان در صورت نیاز به هرگونه کسب اطلاعات در رابطه با خرید کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما برخوردار شوید .

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

14 + 3 =

فهرست