تولید کانکس 6 متری همراه با آشپزخانه

folder_openدسته‌بندی نشده

تولید کانکس 6 متری همراه با آشپزخانه

تولید کانکس 6 متری همراه با آشپزخانه از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین است . کانکس 6 متری ( 15 متر مربع ) بیشترین حجم از تولید را به خود اختصاص داده است . دلیل استفاده از این سازه  ( 40 / 2 * 6 متری ) بخاطر استاندارد بودن ابعاد آن می باشد . این سازه ها را می توان با یک خاور با کف 6 متر براحتی از محلی به محل دیگر جا به جا می کنند و یا می توان برای فواصل کوتاه حداکثر 50 کیلومتری این سازه ها را با یک جرثقیل کوچک 3 تن حمل نمود و در محل تحویل مشتری داد . البته برای فواصل دور هر دستگاه تریلر می تواند 2 عدد از این سازه ها را حمل نمود و در محل نصب تحویل خریدار نماید .
ابعاد استاندارد این سازه ها 40 / 2 * 6 متر ( تقریباً 15 متر مربع ) و یا 3 * 6 متر ( 18 متر مربع ) است و برای حمل ابعاد 3 * 6 متر لازم است مجوز ترافیک جاده ای صادر شود .
تولید کانکس 6 متری همراه با آشپزخانه در سه تیپ ممتاز ، درجه یک و معمولی انجام می شود . شکل ظاهری هر سه تقریباً شبیه به هم است ولی هزینه ی ساخت کانکس ممتاز نسبت به کانکس معمولی حداقل دو برابر می باشد . همین کیفیت لوازم سبب می شود عمر مفید یک سازه ی ممتاز 10 سال و عمر مفید یک سازه معمولی حداکثر 5 سال باشد . البته این عمر مفید بر اساس استفاده مداوم و پیوسته حساب شده است و در ضمن پس از پایان عمر مفید می توان آن را تعمیر نمود و مجدداً برای چند سال از آن بهره برد .
در تولید کانکس 6 متری همراه با آشپزخانه دو نوع شاسی کاربرد دارد . نوع اول شاسی اسکی ( موازی ) و شاسی دور کلاف سازه هایی که شاسی اسکی تولید می شوند معمولاً با تخته های نئوپان ، ام دی اف و چند لایه ی ضد آب کف سازی می شوند ولی شاسی دور کلاف برای کف سرامیک بسیار مناسب است .
برخی از کانکس های ویلایی را با طول 6 متر می سازند از این دست از سازه ها می توان به کانکس ویلایی کوچک 15 متر مربع اشاره کرد .
برخی از سازه های 6 متری دارای امکانات رفاهی می باشند . این امکانات رفاهی می تواند شامل سرویس بهداشتی و حمام به همراه آشپزخانه باشد .
آشپزخانه مورد استفاده در این سازه ها دارای امکانات کابینت و زیر کابینتی به همراه آب چکان است . سینک ظرفشویی از جنس استیل همراه با شیر آلات اهرمی درجه یک می باشد ، تمامی این سازه ها با گاز رومیزی و هود جهت تهویه ی هوا به مشتری تحویل داده می شود .
جهت تامین آبگرم مصرفی بهره برد ولی باید آبگرمکن گازی در خارج از کانکس و در داخل یک محفظه ی فلزی نصب شود و دلیل آن هم عدم گاز گرفتگی افراد در داخل سازه است و نصب آبگرمکن گازی در داخل محفظه عدم یخ زدگی رادیاتور آبگرمکن در زمستان است .
کانکس 6 متری همراه با آشپزخانه بصورت دست دوم و کارکرده مشتریان فراوانی دارد و می توان این سازه ها را براحتی به تولید کننده ی آن و یا سایر افراد فروخت .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران است . این شرکت صنعتی یکی از بزرگترین تولید کنندگان کانکس های 6 متری در ایران است . کانکس های 6 متری در ایران پرفروش ترین نوع سازه های فلزی است . از این رو در این شرکت یک خط تولید برای ساخت این محصولات با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت دایر است . کیفیت محصولات تولیدی از طراحی تا پایان مرحله ی تولید مورد بررسی کامل قرار می گیرند شما عزیزان در صورت نیاز به خرید کانکس های 6 متری می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از خدمات مشاوره ای همکاران ما برخوردار شوید .

محصولات مرتبط

فهرست