تولید کانکس 6 متری همراه شاسی دور کلاف

folder_openدسته‌بندی نشده
commentبدون دیدگاه

تولید کانکس 6 متری همراه شاسی دور کلاف

تولید کانکس 6 متری همراه با شاسی دور کلاف از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین است . این سازه ها برای مصارف زیادی کابرد دارد . از این سازه ها در کانکس کارگری استفاده نمی شود . معمولاً از این سازه ها در کانکس ویلایی ، کانکس اداری ، کانکس فروشگاهی و مصارف دیگر برده می شود .
ابعاد این سازه ها 2.4 * 6 متر ( تقریباً 15 متر مربع ) و 3 * 6 متر ( 18 متر مربع ) می باشد . ولی نوع 15 متر مربع آن تولید بیشتری دارد .
کانکس های با عرض 2.4 متر ( 15 متر مربع ) بدون محدودیت و مجوز ترافیک جاده ای حمل می شوند .
کانکس های بیش از عرض 2.4 متر نیاز دارند برای حمل در جاده ها مجوز ترافیک دریافت نمایند .
تولید کانکس 6 متری همراه با شاسی دور کلاف نیازمند تمهیداتی در کف است ، این شاسی ها با تیر آهن نمره 16 تولید می شوند و از تیر آهن نمره ی 14 برای تقویت میانی آن بهره برده می شود .
تولید کانکس 6 متری همراه با شاسی دور کلاف معمولاً با دو نوع کف به مشتری تحویل داده می شود . نوع اول تختخ های ضد آب چند لایه است ولی نوع دوم متفاوت بوده و تمام کف با کمک ورق های شادولاین گالوانیزه تقویت شده و سپس توسط سرامیک و ملات سیمان بطور کامل سرامیک می شود . این نوع کف بسیار محکم می باشد و دچار فرسودگی نخواهد شد و بدلیل سنگینی کف از ایستایی بالایی برخوردار خواهد بود که از مزایای یک کانکس خوب می باشد ولی بهتر است سرامیک کف در محل نصب اجرا شود .
این سازه ها بدلیل محکمی کف برای کانکس های فروشگاهی ، ویلایی ، کانکس اداری ، کانکس مهندسی ، کانکس مدیریتی و دهها تیپ کانکس دیگر بسیار مناسب هستند .
کانکس های 6 متری را می توان با امکانات رفاهی مناسب طراحی و تولید نمود . این امکانات رفاهی جهت آسایش استفاده کنندگان در این سازه ها اجرا می شوند .
امکانات رفاهی عموماً شامل سرویس بهداشتی و حمام به همراه آشپزخانه است تمامی سرویس های بهداشتی و حمام بصورت مشترک بوده و دارای توالت ایرانی فلاش تانک ، دوش حمام ، روشویی ، آینه ، فن ، شیر آلات اهرمی ، جامایعی می باشند .
برای تامین آب گرم مصرفی در این سازه ها بهتر است از آبگرمکن برقی بهره برد . ولی در صورت لوله کشی گاز شهری می توان یک آبگرمکن گازی در خارج از سازه نصب و آبگرم مصرفی را از طریق آن تامین کرد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این شر کت صنعتی یکی از بزرگترین تولید کنندگان کانکس 6 متری در سطح کشور است . تولید کانکس 6 متری در این شرکت در یک خط تولید اختصاص انجام می شود . تولیدات خروجی این خط با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می شود . کیفیت محصولات تحت بررسی بوده و از مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از خدمات مشاوره ای همکاران ما برخوردار شوید .

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یک × 1 =

فهرست