تولید کانکس ضد زلزله

تولید کانکس ضد زلزله

تولید کانکس ضد زلزله از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین است . تمامی کانکس های تولید شده که بر اساس استاندارد ساخته شده اند کاملاً ضد زلزله تولید می شوند . این سازه ها بطور کامل در برابر زلزله مقاومت نشان می دهند و از این بابت هیچ گونه مشکلی وجود نخواهد داشت . مکانیزم ساخت این سازه ها در واقع مانع از تخریب آن ها در زمان زلزله خواهد شد . گواه این ادعا تخریب هیچ سازه ی کانکسی در زلزله های این چند سال اخیر در سراسر کشور است و حتی برای زلزله زدگان نیز بخاطر همین حسن از کانکس زلزله ( اسکان اضطراری ) بهره برده می شود .
برای خیلی از افراد  که با ساخت کانکس آشنا نیستند این سوال بوجود می آید که دلیل عدم تخریب زلزله در این سازه ها چیست و همیشه این سوال را تولید کنندگان این سازه ها پرس و جو می کنند .
علت عدم تخریب سازه های فلزی در هنگام زلزله به چند عامل کلیدی باز می گردد . اولین دلیل را می توان در سبکی این سازه ها عنوان نمود . سازه های فلزی یا همان کانکس سبک هستند این سازه ها برای یک فضای 15 متر مربع و با شاسی تیرآهن نمره ی 14 حداکثر 600 کیلوگرم می باشد .
عامل مهم دیگ یکپارچگی این سازه ها است . این سازه ها بطور کامل یکپارچه تولید  می شوند یعنی شاسی به اسکلت که تشکیل شده است از بدنه و سقف کاملاً متصل می باشد همین عامل سبب می شود که در هنگام وقوع زلزله کانکس به تمام جهات حرکت کرده و اصطلاحاً زلزله را رد نماید .
در تمام دنیا از این دو ویژگی در ساخت خانه های مدرن بهره برده می شود . این دو ویژگی در واقع همان سبک سازی و یکپارچگی فوندانسیون و اسکلت سازه است که در تولید کانکس ضد زلزله به آن توجه ویژه می شود .
حتی اگر کانکس ها در اثر وقوع زلزله های فوق العاده شدید تخریب هم شوند ( محال است ) آوار بوجود آمده بسیار سبک بوده و همین امر مانند آسیب دیدن افراد خواهد شد .
در تمام کشورهای زلزله خیز جهان به خانه های پیش ساخته توجه زیادی می شود از این دست از کشورها می توان به ژاپن اشاره کرد ، این کشور سالهاست از تولید این سازه ها حمایت کامل می کند و در مکان هایی که ساختمان های بلند مرتبه ساخته نمی شوند از این طرح ها بهره برده می شود .
در کشور ژاپن این سازه ها را سازه های سبز می نامند و معمولاً تولید انرژی مصرفی توسط سقف آن که تشکیل شده است از پنل های فتو الکتریک تامین می شود .
بهتر است مدیران شهرسازی در این نسبت به تولید کانکس ضد زلزله احتمام بورزند و آن را به رسمیت بشناسند .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت صنعتی همگام با دیگر تولید کنندگان این سازه ها به تولید کانکس ضد زلزله و کانکس مستحکم  می پردازد . ولی کیفیت محصولات تولیدی این شرکت بدلیل رعایت اصول و فنی و مهندسی بالا بوده و قیمت محصولات نیز بسیار مناسب است .
تمامی محصولات از لحاظ کیفی مورد بررسی کامل قرار می گیرند و شما عزیزان در صورت نیاز به خرید کانکس ضد زلزله می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از خدمات مشاوره ای همکاران ما برخوردار شوید .

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سه + 3 =

فهرست