تولید کانکس ارزان قیمت

folder_openدسته‌بندی نشده
commentبدون دیدگاه

تولید کانکس ارزان قیمت

تولید کانکس ارزان قیمت از خدمات ارائه شده د ر گروه صنعتی معین کانتین است . تولید کانکس ارزان قیمت برای کسانی که نمی خواهند برای خرید کانکس هزینه ی زیادی انجام دهند  صورت می پذیرد .
تولید کانکس ارزان قیمت نباید سبب کاهش کیفیت محصولات خروجی شود . بلکه دیگر از لوکس سازی خبری نیست و محصول نهایی زیبایی سازه های لوکس و شیک را ندارند . زیرا برخی از کانکس های لوکس بدنه ای به ارزش تمام سازه ی ارزان قیمت دارند ، از این سازه ها می توان به سازه هایی با نمای کامپوزیت ، دکوراتیو و ترموود اشاره کرد .
همانطور که اشاره شد کانکس ارزان قیمت نباید باعث کاهش کیفیت محصولات شود و استفاده ی لوازم و مواد اولیه ی لوکس در آن وجود ندارد .
تیر اهن شاسی مورد استفاده شده در این سازه ها از نوع همان تیر آهنی است که در سازه های گران قیمت استفاده می شود .
پروفیل های مورد استفاده از نوع ورق گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک با ضخامت 30% انتخاب می کنند .
عایق به کار رفته از نوع پلی استایرن ( فوم ) است .
تخته ی کف نئوپان ( در گروه صنعتی معین کانتین از نئوپان استفاده نمی شود ) و یا ام دی اف استفاده می شود .
نمای د اخلی از پی وی سی های معمولی (پی وی سی ) خام است .
کف پوش مورد استفاده از نوع معمولی است ( در این شرکت تمامی کف پوش ها از نوع پی وی سی نمددار می باشد )
پنجره ها و درب از آلومینیوم همراه با شیشه ی تک جداره انتخاب می شوند .
سیم کشی های روکار توسط داکت است .
در این سازه ها از امکانات رفاهی خبری نیست و آن ها بصورت سالنی تحویل مشتری می دهند . این کار فقط بخاطر کاهش هزینه های تولید است .
اگر مشتری درخواست امکانات رفاهی داشته باشد تمامی امکانات رفاهی مناسب را می توان در این سازه ها لحاظ نمود و از این بابت مشکلی وجود ندارد . از امکانات رفاهی این سازه ها می توان به سرویس بهداشتی و حمام به همراه آشپزخانه اشاره کرد .
تمامی توضیحات را به طور مختصر به شما عزیزان عرض نمودم ، ولی استفاده ار کانکس های ارزان قیمت را در انتها عرض می نمایم : بیشتر این سازه ها برای پروژه ها ی ساختمانی ، کارگاه های عمرانی و راه سازی ، اسکان اضطراری و در زمان وقوع زلزله استفاده می کنند .
در واقع این سازه ها به کانکس کارگری ، کانکس کارگاهی و کانکس کارگری و کارگاهی معروف هستند .
این سازه ها بیشترین تولید خود را به خود اختصاص داده اند ، از این رو دست دوم آن ها نیز به عنوان کانکس کارکرده در بازار به وفور موجود است .
گروه صنعتی معین کانتین طراح وسازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در ایران است . این شرکت صنعتی یکی از بزرگترین تولید کنندگان کانکس ارزان قیمت و کانکس کارگاهی در ایران می باشد . تمامی محصولات تولیدی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد . کیفیت این محصولات از طراحی تا پایان تولید مورد بررسی کامل قرار میگیرند . تا محصول نهایی از لحاظ کیفی تمام استانداردها رعایت نماید . شما عزیزان در صورت نیاز به خرید کانکس ارزان قیمت می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از خدمات مشاوره ای همکاران ما برخوردار شوید .

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سه × پنج =

فهرست