کانکس ویلایی با ساندویچ پانل

قیمت کانکس ویلایی گروه صنعتی معین کانتین

ساخت کانکس ویلایی با ساندویچ پانل

یکی از محصولات تولید شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس ویلایی با ساندویچ پانل است . این سازه همان کانکس  ویلایی هستند که برای مناطق سرد و گرم طراحی و ساخته می شوند . بدنه این کانکس ها از ساندویچ پانل بوده و معمولاً عایق آن از نوع پلی یورتان انتخاب می شود . عایق های پلی یورتان بسیار مناسب بوده و با دانسیته ی 40 مورد استفاده قرار می گیرند . و در واقع داخل کانکس ویلایی را بصورت یک یخچال بزرگ شبیه سازی می نمایند . تمامی سازه هایی که با عایق پلی یورتان ساخته می شوند با پنجره های دو جداره و درب عایق به حرارت تحویل مشتری می شوند .
از نظر گروه صنعتی معین کانتین بهترین کانکس های ویلایی را می توان از ساندویچ پانل تولید نمود . این پانل ها با ضخامت 4 الی 10 سانتیمتر تولید می شوند . عایق آن ها بصورت تزریقی بوده و پانل ها در عرض یک متر و طول دلخواه تولید می شوند . این پانل ها در کنار یکدیگر و به وسیله ی خم هایی که از پیش برای نصب تعبیه شده بصورت نر و مادگی در داخل هم چفت شده وتولید یک دیواره ی محکم و یکپارچه را می دهند . برای ساندویچ پانل می توان مزایای زیادی در نظر گرفت که از این مزایا ، به این موارد می توان اشاره کرد : بهترین عایق برای حفظ انرژی و دمای محیط ، مقاومت مناسب در برابر ضربه ، سبک بودن ، مقاومت خیلی بالا در مقابل زلزله ، سرعت عمل بالا در هنگام اجرا و …
از مزایایی که در بالا اشاره شد می توان برجسته ترین آن را ضد زلزله بودن این مدل از سازه دانست . این سازه ها به دلیل یکپارچه بودن اسکلت و سبک بودن ساندویچ پانل ها در مقابل زلزله مقاومت بسیاری از خود نشان داده و می توان گفت بیشترین مقاومت را در برابر زلزله از خود نشان می دهد . تاکنون گزارشی در رابطه با تخریب این مدل ازسازه ها در برابر زلزله گزارش نشده است و حتی اگر این سازه ها تخریب هم بشوند بدلیل سبک بودن آوار آن موجب صدمه دیدن افراد نخواهد شد . و این عامل مهمترین دلیل رشد این تیپ از سازه ها بوده است .
از مهمترین دلایل دیگر می توان به سرعت بالای اجرا اشاره کرد . یک کانکس ویلایی با ساندویچ پانل با متراژ 60 متر مربع را بصورت اجرا در محل می توان ظرف مدت 10 روز ساخته و تحویل کارفرما داد . و اگر در کارخانه ساخته شود برای نصب و اجرای آن در محل مشتری فقط یک روز زمان نیاز است .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بهترین مجریان خانه های پیش ساخته در ایران می باشد . تمامی تولیدات این شرکت صنعتی با تکیه بر تجربه و دانش پرسنل خود می باشد و توانسته است پروژه های بسیاری در سراسر ایران اجرا نماید . شما عزیزان برای کسب آگاهی بیشتر می توانید با گروه مشاوران این مجموعه صنعتی ارتباط برقرارکرده و از راهنمایی و مشاوره ی آنان به بهترین نحو برخوردار شوید . مشاوران این شرکت صنعتی تمامی مزایا و معایب سازه را به بصورت صادقانه به شما اعلام می کنند و شما عزیزان تصمیم گیرنده خواهید بود .

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

11 − 5 =

فهرست