کانکس نانوایی

folder_openکانکس فروشگاهی
commentبدون دیدگاه
کانکس نانوایی گروه صنعتی معین کانتین

کانکس نانوایی

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس نانوایی می باشد ، کانکس های نانوایی دارای طراحی و ساخت منحصر به خود هستند در گذشته کانکس نانوایی توسط سازمان غله ی کشور سفارش داده می شد اما امروزه ساخت کانکس نانوایی توسط اشخاص حقیقی و یا سازمان هایی مانند ارتش ، سپاه و یا حتی مدیریت کشور صورت می گیرد .
کانکس نانوایی از مجموعه ی کانکس فروشگاهی محسوب می شود . البته این سازه ها قدری با کانکس های فروشگاهی دارای تفاوت هایی می باشد .
در طراحی کانکس نانوایی باید به آئین نامه های اداره ی بهداشت توجه کافی داشت مانند : برخوردای از سرویس بهداشتی و حمام بصورت جداگانه ، قابل شستشو بودن کف و دیوارهای کانکس ، داشتن کف شور مناسب در کف کانکس ، محلی برای نگهداری آرد و دیگر افزودنی ها با داشتن درب و تهویه مناسب و …
در گروه صنعتی معین کانتین ، برای ساخت کانکس نانوایی به دو صورت ثابت و قابل جابجایی طراحی صورت می گیرد که کانکس های ثابت معمولاً دارای ابعاد بزرگتری هستند .
شاسی کانکس های نانوایی را بصورت دور کلاف و با تیر آهن طراحی می نمایند و از تیرآهن های دیگر نیز برای تقویت داخلی بهره برده می شود و توسط پروفیل های سنگین برروی شاسی عمل تقویت برای ساخت کف کانکس صورت می پذیرد و در جاهایی که تنور گردان نانوایی قرار می گیرد و مکان هایی که هم زدن آرد است بایستی بخاطر سنگینی دستگاه از تیر آهن های بیشتری بهره برد .
اسکلت ( استراکچر ) کانکس نانوایی توسط پروفیل های سنگین وبا ارتفاع 2.7 متر انجام می گیرد و می توان سقف آن را بصورت شیب یک طرفه و یا شیب به دو طرف اجرا نمود ولی در هر صورت بخاطر وجود گرما درداخل ماموایی در فصل گرم سال وجود دستگاه تنور نانوایی باید سقف کمتر از 2.5 متر نباشد .
نمای بیرونی را می توان از ورق های گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک انتخاب نمود .
عایق کانکس را از یک لایه پشم شیشه به همراه فوم 4 سانت اجرا می کنند .
نمای داخلی کانکس نانوایی را از ورق های گالوانیزه انتخاب می نمایند هم به دلیل استحکام ، ضد آتش و قابلیت شستشو بالا ؛ کف کانکس نانوایی را معمولاً در نوع قابل جابجایی از تخته های چند لایه ی ضد آب انتخاب می نمایند و بروی تخته ها ورق آلومینیومی آجدار نصب می نمایند ولی در نوع ثابت ورق های گالوانیزه ی شادولاین را برای پروفیل هایی که به شاسی جوش شده اند پیچ می کنند و توسط ملات سیمان و سرامیک کف سازی می نمایند و بخاطر آئین نامه اداره ی بهداشت باید برروی کف کانکس یک یا چند عدد کف شور نصب نمود .
در گروه صنعتی معین کانتین درب شیشه های نانوایی را از شیشه های سکوریت انتخاب می نمایند و برای حفاظت از درب شیشه ای نیز کرکره برقی نصب می شود و تمامی پنجره ها نیز بصورت یک تکه بدون درب باز شو و دارای حفاظ آهنی محکم هستند .
تمامی کانکس های نانوایی دارای سرویس بهداشتی بوده و در آن ها از بهترین وسایل استفاده می شود و بخاطر مسائل بهداشتی و درب ورود و خروج آن به داخل کانکس باز نمی شود .
کانکس نانوایی دارای یک اتاق برای استراحت کارگران و یک اتاق برای نگهداری آرد و دیگر افزودنی ها هستند و درب آنها از نوع اچ پی ال انتخاب می شود .
سیم کشی کانکس بصورت روکار ، توسط داکت از بهترین لوازم موجود در بازار تهیه می شود و از سیم های ضخیم نمره ی 6 میل و 10 میل بیشترین کاربرد را دارد .
لوله کشی کانکس نانوایی توسط لوله های سفید و بصورت روکار انجام می شود و در تمام کانکس بصورت سردو گرم قرار دارد و سرویس بهداشتی وحمام نیز با لوله کشی کامل تحویل مشتری می شود .
سیستم سرمایش و گرمایش کانکس را می توان توسط کولر های گازی اسپیلت طراحی و اجرا نمود .
گروه صنعتی معین کانتین می تواند تمامی نیازهای مورد نیاز مشتریان را با طراحی و پلان های مورد نیاز اجرا نماید شما عزیزان در صورت نیاز می توانید با گروه مشاوران شرکت ارتباط برقرار کرده و از مشاوره و راهنمایی آنان برخوردار شوید .

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

10 + دوازده =

فهرست