طراحی کانکس فروشگاهی

folder_openکانکس فروشگاهی
commentبدون دیدگاه
طراحی کانکس فروشگاهی گروه صنعتی معین کانتین

طراحی کانکس فروشگاهی

طراحی کانکس فروشگاهی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین است . طراحی کانکس فروشگاهی بر اساس سفارش مشتری و بر مبنای فضای مورد نیاز مشتری صورت می پذیرد ، برای طراحی کانکس فروشگاهی لازم است به موارد زیادی توجه شود و در ادامه به این موارد اشاره می شود .
ساخت کانکس فروشگاهی بر اساس ابعاد و اندازه ی ارائه شده از سری مشتری صورت می پذیرد .
بهتر است در طراحی کانکس فروشگاهی ، سقف کانکس را نمای جلو حداقل 2.5 متر و نمای پشت آن را نیز 2.2 متر تا 2.7 متر انتخاب کرد و در واقع شیب به صورت یک طرفه و به پشت کانکس باشد .
درب ورودی کانکس معمولاً در نمای جلویی کانکس انتخاب می شود .
بهتر است در کنار درب ورودی ازیک عدد ویترین شیشه ای بهره برد و برای ایمنی بیشتر لازم است که شیشه از نوع 10 میلیمتر نشکن باشد کف کانکس به چند روش قابل اجرا است که به صورت مختصر به آن ها اشاره می شود :
روش اول : استفاده از تخته های ضد آب است و برای زیبایی بیشتر نیز از کف پوش بهره برده می شود و این روش بخاطر تردد خیلی زیاد جوابگو نیست .
روش دوم : استفاده از سرامیک است . این روش دارای مزایای بیشتر نیز از کف پوش بهره برده می شود و این روش بخاطر تردد خیلی زیاد جوابگو است .
روش سوم : کانکس فروشگاهی بدون کف است ، این روش ارزان ترین نوع می باشد ولی باید در هنگام جابجایی کانکس بسیار دقت شود که کانکس نپیچد و جا به جایی توسط افراد مجرب صورت پذیرد تا صدمه ای به سازه وارد نشود ، البته معمولاً این سازه ها را در محل می سازند ولی اگر مشتری نیازمند طرح های بهتر و جذاب تری است ، برای ساخت بدنه می توان از تنوع متریال مختلف مانند کامپوزیت ، سمنت برد ، ترموود و … بهره برد .
نمای داخلی کانکس فروشگاهی را می توان از ام دی اف و یا پی وی سی انتخاب کرد . این نوع نماها برای زیبایی داخلی کانکس بهترین انتخاب است .
معمولاً کانکس فروشگاهی را بدون پنجره می سازند و درب آن را بصورت بازشو و از جنس آلومینیوم سنگین انتخاب می کنند .
بهتر است برای درب و ویترین جلویی کانکس مغازه های از کرکره برقی بهره برد و دیگر نیازی به حفاظ برای درب ویترین در مواقع تعطیلی کانکس نیست در صورتی که مشتری بخواهد می توان در ساخت کانکس فروشگاهی از سرویس بهداشتی بهره برد و در این صورت درب سرویس بهداشتی به خارج از کانکس و فضای آزاد باز می شود .
سیم کشی مورد استفاده در کانکس فروشگاهی بصورت روکار و توسز داکت انجام می پذیرد و لازم است برای این کار از سیم های نمره ی 4 و 6 بهره برد و از مقدار کافی روشنایی برای جذاب شدن داخل کانکس برای جذب مشتری استفاده کرد .
نورپردازی خارجی کانکس بسیار اهمیت دارد ، از این رو طراحی کانکس فروشگاهی باید به این مسئله توجه زیادی شود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در ایران می باشد . طراحی کانکس فروشگاهی در این شرکت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می شود ، تمامی امکانات لازم در این سازه ها برای رفاه حال فروشنده در آن اجرا شده تا مشکلی از این بابت ایجاد نشود . شما عزیزان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما برخوردار شوید .

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

14 + 9 =

فهرست