ساخت کانکس سردخانه

folder_openکانکس صنعتی
commentبدون دیدگاه
ساخت کانکس سردخانه گروه صنعتی معین کانتین

ساخت کانکس سردخانه

ساخت کانکس سرد خانه از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین است . ساخت کانکس سردخانه نیازمند بررسی استفاده بوده و بر اساس آن طراحی سازه صورت می پذیرد . قبل از تولید این سازه ها لازم است نوع بهره برداری از این سازه ها و مقدار ابعاد آن مشخص شود .
 کانکس سردخانه ای از انواع کانکس صنعتی محسوب می شوند . و بیشترین کاربرد آن ها در صنایع گوشت ، لبنیات ، میوه جات و صنایع دارویی است و چون دمای نگهداری هر کدام با هم متفاوت است نوع سازه متخص به همان فعالیت طراحی می شود .
تمامی سازه های ساخته شده برای مصارف سرد خانه چه آن هایی که زیر صفر هستند و یا بالای صفر می باشند ، دارای بدنه ی ساندویچ پانل با جنس عایق پلی اورتان با دانسیته ی 40 می باشند و تفاوت آن ها در کیفیت عایق میانی و ضخامت ساندویچ پانل می باشد و هر چقدر ضخامت ساندویچ پانل بالاتر باشد عایق آن بهتر است .
همانطور که در بالا توضیح داده شد برای حفظ سرمای داخلی ضخامت ساندویچ پانل و نوع عایق مصرفی مهمترین قسمت سردخانه است . این ساندویچ پانل ها برای محصولات کشاورزی 4 سانتیمتر و برای محصولات لبنی و گوشت 8 سانتیمتر و برای نگهداری سرم ها و دارو 10 سانتیمتر مورد استفاده قرار می گیرد .
برای ساخت کانکس سردخانه از دو نوع یخچال بهره برده می شود یک نوع دمای بالای صفر و دیگری دمای زیر صفر درجه است و برای هر دو مورد می توان از موتورهای برقی و یا موتورهای ترموکینگ ( هم برقی و هم با سوخت مایع ) استفاده کرد و البته موتورهای ترموکینگ هزینه ی زیادی برای ساخت به همراه دارد .
موتورهای برقی سردخانه بالای صفر درجه از لحاظ صدا کمصدا تر از نوع زیر صفر درجه هستند .
زمان روشن بودن موتورهای زیر صفر درجه بسیار بالاتر از موتورهای بالای صفر درجه است و همین عامل استهلاک این موتورها افزایش می دهد برای ساخت کانکس سردخانه مخصوص گوشت لازم است نمای داخلی از الزامات اداره ی بهداشت می باشد .
درب کانکس سردخانه را از جنس ساندویج پانل با همان ضخامت بدنه می سازند و دستگیره های آن نیز مخصوص بوده و کیفیت بالا درب دا می بندد ولازم است دور درب با لاستیک درزگیر احاطه شود که مانع خروج سرما ورود گرد و خاک به داخل کانکس می شود .
برای سهولت حمل اجناس در داخل کانکس سردخانه می توان از تعدادی ریل در سقف بهره برد . البته قبل از نصب این ریل ها لازم است نسبت به استحکام بخشی سقف تمهیداتی اجرا شود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . تمامی سازه های اجرا شده در این شرکت با بهترین کیفیت ساخته شده و قبل از تحویل به مشتری مورد بررسی کامل قرار می گیرند و به دلیل آنکه تمامی مراحل ساخت کانکس و خانه های پیش ساخته در این شرکت انجام می شود قیمت تمام شده محصولات پایین می باشد و شما عزیزان در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما برخوردار شوید .

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

19 − یازده =

فهرست