کانکس ویلایی کوچک

folder_openکانکس ها, کانکس ویلایی
comment2 دیدگاه
کانکس ویلایی

کانکس ویلایی کوچک

یکی از محصولات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس ویلایی کوچک است . این تیپ از سازه ها برای استفاده در باغ های شخصی و یا در مجتمع های توریستی ویلایی کاربرد فراوان دارد .
کانکس ویلایی کوچک در ابعاد 30 متر مربع ساخته می شود و برای اسکان یک خانواده ی 3 الی 4 نفره کاملا مناسب می باشد . کانکس ویلایی کوچک با هزینه ی مناسب و صرف زمانی کمتر از بیست روز ساخته شده و تحویل مالک داده می شود . این تیپ از سازه ها بسیار شیک و با دوام ساخته می شوند .
در گروه صنعتی معین کانتین بدنه ی کانکس ویلایی کوچک از نوع ساندویچ پانل انتخاب می شود . ساندویچ پانل ها دارای عایق میانی از جنس پلی اورتان می باشند . و این عایق با دانسیته 40 بصورت تزریقی بکار برده می شود . و بهترین عایق برای عدم تبادل انرژی و حرارت محسوب می شوند . و داخل کانکس ویلایی شیک مانند یخچال بزرگ در مقابل سرما و یا گرما محافظت می نماید و تمامی پنجره ها از نوع دوجداره می باشد تا کمترین هدر رفت انرژی را در کانکس شاهد باشیم .
کانکس ویلایی کوچک 15 متر مربعی دارای امکانات رفاهی مناسب از جمله سرویس بهداشتی و حمام می باشد . و در سرویس بهداشتی آن تمامی امکانات قرار داده می شود . علاوه بر این امکانات در این سازه یک آشپزخانه طراحی و اجرا می شود . تمامی امکانات لازم برای رفاه افراد ساکن در آن در این آشپزخانه نصب و جانمایی می شود .
کانکس ویلایی کوچک در دو نوع به مشتری عرضه می شود . در نوع اول نمونه ی آماده شده آن در نمایشگاه موجود است و مشتری پس از حضور در نمایشگاه نسبت به سفارش و خرید کانکس اقدام می کند و در این مدت 20 روزه شروع به آماده سازی فوندانسیون لازم در ملک خود جهت نصب کانکس کرده و اقدامات لازم را انجام می دهد . و پس از انجام مرحله ی فوندانسیون کانکس ویلایی خودرا تحویل گرفته بارگیری می شود و سپس به ملک خود برده و در آنجا بصورت کامل نصب خواهد شد .
در نوع دوم پس از بازدید لازمه از ملک و مکان دقیق تعبیه ی کانکس مرحله ی اجرای فوندانسیون انجام پذیرفته سپس کانکس ویلایی کوچک بصورت اجرا در محل احداث می شود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین سازندگان کانکس و خانه های پیش ساخته در ایران می باشد . این شرکت صنعتی با توجه به سالها تجربه و داشتن نیروهای حرفه ای می تواند تمامی پروژه های شما عزیزان را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تحویل دهد . شما عزیزان در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره می توانید با مشاوران  این شرکت صنعتی ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی آنان برخوردار شوید .

محصولات مرتبط

2 دیدگاه. Leave new

 • بهترین کانکسهای تولید شده در ایران از چه نوعی هستند .
  از کیفیت سازه های ساندویچ پانل از دیگر کانکس ها ارجیحیت دارد .

  پاسخ
  • سلام .
   کانکس های تولید شده در ایران هر کدام دارای مشخصات و کارایی خاص خود است .
   بیشتر تولیدات برای کاهش قیمت از نوع کانکس های معمولی است .
   کانکس های معمولی دارای سرعت ساخت بالاتری نیز هستند .
   تغئیرات در این سازه ها براحتی و با هزینه کمتری نسبت به سایر سازه ها انجام خواهد شد .

   نوع دیگری نیز کانکس های ساندویچ پانل است .
   هزینه ساخت بالاتری نسبت به کانکس های معمولی دارد .
   کیفیت سازه در صو ت درست کار شدن بالا است .
   عایق بسیار مناسبی برای عدم تبادل انرژی در آن بکار رفته است .
   قیمت بالاتری نسبت به کانکس های معمولی دارد .
   سرعت ساخت پائین تری نیز نسبت به سازه های معمولی دارا است .
   در انتها لازم به توضیح است که باید در انتخاب سازنده ی کانکس های ساندویچ پانل دقت کرد .
   این سازه ها برای ساخت نیاز به تخصص دارند .
   بسیاری از سازه های ساندویچ پانل از لحاظ استحکام اسکلت فلزی در سطح پائینی قرار دارند .
   برخی از شرکت های تولید کننده کانکس مانند ماموت از کارهایی با کیفیت بالا برخوردارند .

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

15 − 6 =

فهرست