کانکس لاکچری

کانکس لاکچری گروه صنعتی معین کانتین

کانکس لاکچری

یکی از تولیدات گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس لاکچری است . کانکس لاکچری نام محصولی بوده که در گروه صنعتی معین کانتین به آن نگاه ویژه ای در مرحله طراحی به ظاهر لوکس و زیبایی آن داشته و حساسیت های زیادی در انتخاب متریال آن وجود دارد . و دلیل آن نیز سفارشی سازی کانکس در کلاس کاری بالا بوده که در واقع کاربری آن برای دفتر فروش یا نمایشگاهی در یک مجموعه خواهد بود . و همین متفاوت و لوکس بودن می تواند شما را در ذهن مخاطب دارای اهمیت ویژه ای کرده و این امر می تواند از طریق این سازه ها و تمامی متعلقات و وسایل وابسته به سازه صورت پذیرد .
همین دلایل سبب شده است این سازه  را با نام کانکس شیک و کانکس لوکس شناسایی شود .
در این سازه ها فرم ها در متریال هایی که دارای درجه ی کیفی بسیار بالا و لوکسی هستند . با رنگ های جذاب بیشترین استفاده را برده که می توان در این زمینه در جهت کیفیت و زیبایی کانکس قرار گیرد .

کاربرد کانکس لاکچری

کاربرد کانکس لاکچری محدود به کانکس اداری و کانکس فروشگاهی نیست . و می توان در هر بخش اقدام به سفارش و خرید کانکس لاکچری نمود . و از دلایل و کاربرد کانکس لاکچری ایجاد تفاوت و برند سازی اشاره کرد به طوری که امروزه شرکت های تولیدی زیادی هستند که هزینه ی زیادی انجام می دهند که منجر به متفاوت بودن و در نهایت برند سازی شود . و اگر قصد استفاده از کانکس برای این منظور دارید باید به سراغ خرید کانکس لاکچری و کانکس لوکس و یا سفارش آن را بدهید . تا با این کار ذهنیتی فراتر از شغل خود در مشتری و مخاطبین ایجاد نموده و عملکرد شما و یا محصولتان تاثیر گذار تر واقع شود .

ساخت کانکس لاکچری

برای سفارش ساخت کانکس لاکچری لازم است ابتدا از مرحله جمع آوری اطلاعات ، آنالیز خدمات ، طراحی ، بررسی های فنی و اجرایی و در نهایت ایده پردازی عبور کرده و یا می توانید این موضوع را به گروه صنعتی معین کانتین بسپارید . و تمامی این مراتب توسط همکاران ما پیگیری خواهد شد . و می توان برای این منظور یک متخصص بعنوان پروژه و مسئول پیشبرد کار از ابتدا تا انتها در خدمت شما عزیزان قرار گرفته تا بهترین کمک برای پیشبرد کار و ایجاد نتیجه ی مطلوب باشد .

قیمت کانکس لاکچری

کانکس لاکچری معمولاً براساس متراژ محاسبه نمی شود و مصالح بکار رفته در آن ها در هر کار متفاوت است . مگر آنکه خریدار از نمونه های قبلی موردی را انتخاب نماید و بنابراین برآورد هزینه و مجموع قیمت کانکس لاکچری با در نظر گرفتن نوع مصالح بکار رفته و شرایط ساخت مشخص می شود . گاهی اوقات مشتری خواهان اجرای کار با یک قیمت مشخص است و از این رو طراح باید تمامی مسائل طراحی و اجرا را طوری معین کند که قیمت تمام شده ی آن از یک حد فرا تر نرود . بنابراین تمامی این مسائل می تواند تحت الشعاع تعئین قیمت توسط مشتری قرار گیرد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از برندهای برتر تولید سازه های فلزی و خانه های پیش ساخته در ایران می باشد . تمامی تولیدات این مجموعه ی صنعتی با بهترین کیفیت و مناسب قیمت در اختیار خریداران قرار می گیرد . و شما عزیزان در صورت نیاز به کسب اطلاعات در زمینه ی خرید و سفارش کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی آنان برخوردار شوید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

14 − ده =

فهرست