کانکس برای زلزله کرمان

folder_openکانکس اضطراری, کانکس زلزله, کانکس ها
commentبدون دیدگاه
کانکس ثابت گروه صنعتی معین کانتین

کانکس برای  زلزله کرمان

در گروه صنعتی معین کانتین یکی از مهمترین برنامه ها تهیه کانکس برای زلزله کرمان است . تهیه کانکس برای زلزله کرمان برای اسکان زلزله زدگان و هموطنانی است که خانه هایشان در زلزله دچار آسیب شده و بهترین اسکان برای آنها در کوتاه مدت ، استفاده از کانکس می باشد .
در زلزله ای که در سال 96 اتفاق افتاد خانه های بسیاری از هموطنان دچار آسیب شد و برای شروع عملیات آوار برداری و بازسازی ساختمان های تخریب شده نیاز به سر پناهی موقت برای اسکان این عزیزان احساس می شد
در این زمان یکی از بزرگترین مشکلات پیش رو نبود تولید کنندگان سازه های پیش ساخته در استان است و باید از تولید کنندگان مستقر در تهران برای این منظور استفاده شود .
گروه صنعتی معین کانتین برای مواقع ضروری حداقل 100 دستگاه کانکس آماده تحویل در مجموعه کارخانه و نمایشگاه خود نگهداری می کند و با توجه به داشتن دو خط تولید کانکس به صورت انبوه می تواند در این مواقع راهگشا باشد . ولی باید توجه داشت حجم تخریب ها گسترده است ، بنابراین لازم دانسته می شود  برنامه تولید در دو شیفت کاری افزایش یابد و تولید به سه برابر حالت عادی برسد تا بتوانیم به سفارشات رسیده پاسخگو بوده تا نیاز هموطنان عزیز در این راه تا حدودی حل شود .

مشکلات پیش روی تهیه کانکس برای زلزله کرمان :

از جمله مشکلات تهیه کانکس برای زلزله کرمان می توان به هزینه های حمل از تهران تا مقصد کرمان اشاره کرد . این هزینه حمل باعث افزایش قیمت تمام شده کانکس در مقصد می شود ، بنابراین بهترین انتخاب برای این منظور استفاده از کانکس 4 * 2.4  متر است و می توان با هر دستگاه تریلر 3 عدد از این نوع کانکس های تولیدی را به کرمان رسانید و هزینه حمل را تقسیم بر سه کرده تا هزینه انتقال هر دستگاه از تهران تا کرمان کاهش یابد .
در این شرایط پیشنهاداتی از سوی برخی از دست اندرکاران در رابطه با تولید کانکس در کرمان مطرح می شود . ولی باید توجه داشت در صورت عملی شدن این موضوع تجهیز کارگاه در این منطقه زمانبر بوده و علاوه بر آن نیروی کار برای این شرایط به سختی در آن منطقه قابل دسترسی است . و هزینه تمام شده تولید در کرمان بیشتر از تهران است زیرا در کارخانه با توجه به وجود خط تولید و امکانات آن تولید با قیمت مناسب تری صورت می پذیرد .
تهیه کانکس برای زلزله کرمان باید با کارشناسی انجام گیرد . زیرا بیشتر کانکس های ارسالی به کرمان از نوع معمولی بوده و برای اسکان کارگری در کارگاههای ساختمانی در مناطق معتدل مانند تهران طراحی می شود و ساخته شده اند ولی بدلیل گرمای زیاد در روز و سرمای زیاد شب در کرمان لازم است از کانکس های با بدنه ساندویچ پانل بهره برد این سازه ها نسبت به تبادل بسیار خوب عمل می کنند از این رو تهیه کانکس برای زلزله کرمان بهتر است با دقت بیشتری انجام پذیرد .
ما نیز از خیّرین محترم که به تهیه کانکس برای زلزله کرمان کمک نموده اند تشکر و قدردانی ویژه ای داریم .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد .این شرکت صنعتی توانایی زیادی در تولید کانکس برای مواقع ضروری دارد و با توجه به داشتن دو خط تولید فعال در مجموعه ی خود با راندمان بالا و سرعت مناسب می تواند در این زمینه راهگشا باشد و تمامی تولیدات شرکت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد . و شما عزیزان در رابطه با هرگونه کمک برای ارسال کانکس به مناطق زلزله زده می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از آنان در این زمینه مشاوره و راهنمایی دریافت نمائید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سیزده + یازده =

فهرست