کانکس باغی

folder_openکانکس ها, کانکس ویلایی
commentبدون دیدگاه
کانکس باغی گروه صنعتی معین کانتین

کانکس باغی

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس باغی است . کانکس باغی در ابتدا برای سکونت موقت و اسکان نیروی کار در باغ مورد استفاده قرار گرفت .
در ابتدا از کانکس کارگری که دارای یک سالن است  بهره گرفته شد . اما پس از رشد صنعت خانه های پیش ساخته بخش های دیگری مانند : اتاق خواب ، سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و تراس نیز به آن افزوده شده و این سازه ها تبدیل به یک خانه ی مسکونی کامل شدند . این خانه های مسکونی علاوه بر اسکان موقت در فصول مختلف سال قابلیت زندگی یک خانوار با شرایط مناسب را دارا می باشد . و این سازه ها علاوه بر کانکس باغی به کانکس ویلایی نیز معروفند .
امروزه با توجه به اینکه باغ ها و ملک های مشجر جزء عرصه های سبز کشوری محسوب می شوند . دیگر براحتی نمی توان در آن ساخت و ساز انجام داد در بسیاری از مواقع ساخت و ساز غیر مجاز بوده و سازمان های زیربط با آن به شدت برخورد می کنند . ولی کانکس ها جزء بنا محسوب نمی شوند و برای ساخت آن ها نیازی به مجوز نیست بنابراین از لحاظ ساخت سفارش دهنده مشکلی نخواهد داشت .
معمولاً کانکس باغی توسط افراد برای اسکان و گذراندن اوقات خود در آخر هفته و یا گاهی اوقات برای ماندن سرایدار و خانواده اش سفارش داده می شود . در هر صورت لازم است امکانات رفاهی آن با شرایط اسکان فرد منطبق باشد و شخص استفاده کننده دچار زحمت نشود .
  قبل از تولید لازم است یک پلان از کانکس باغی تهیه شود .برای تهیه ی این پلان یک کارشناس که از سوی گروه صنعتی میعن کانتین به محل اعزام و با توجه به دانش ساخت خانه های پیش ساخته اقدام به ترسیم نقشه ی اولیه و فضای موجود می نماید . این نقشه ی اولیه که بر اساس مراجعه ی کارشناس این شرکت و بازدید از محل نصب صورت گیرد .پس از آن به گروه طراحی شرکت ارسال شده و نقشه های دو بعدی و سه بعدی براساس همان نقشه ی اولیه تولید می شود .
گاهی اوقات بدلیل مشکلات حمل کانکس به محل لازم است کانکس مورد نظر در همان باغ بصورت اجرا در محل ساخته و تحویل داده شود . که برای این کار لازم است ادوات و تجهیزات ساخت به همراه مصالح به محل مورد نظر حمل شود .
در بعضی از مواقع کانکس باغی بصورت نیمه ساخته در شرکت به محل نصب حمل می شود . و پس از نصب توسط جرثقیل در محل مورد نظر تکنسین های مربوطه ، باقی مراحل ساخت را در محل انجام می دهند . در هر صورت کیفیت ساخت کانکس نهایی در هیچ کدام از مراحل کاهش نیافته و کانکس تحویلی بسیار با کیفیت است .
شکل و ظاهر سازه که در باغ مورد استفاده قرار می گیرد بهتر است که شبیه کلبه باشد . تا با شکل و فضای آن همخوانی داشته باشد نمای بیرونی را از طرح های شبیه چوب مانند پانل طرح چوب و یا سایدینگ های طرح چوب بهره برد .
در نمونه های گران قیمت از چوب های ترمو استفاده می شود .
قیمت کانکس های باغی بستگی به هزینه کردن لوازم مصرفی و تزئینی در داخل و بیرون کانکس دارد و بیشتر هزینه متوجه ی بیرون کانکس است که باید زیبایی بیشتری داشته باشد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در در تهران است ؛ این شرکت صنعتی با دارا بودن پرسنل با تجربه و آشنا به کار پروژه های بسیاری در سطوح کشور به انجام رسانیده است .
مدیران این گروه صنعتی اعتقاد دارند که تمامی خواسته های مشتریان لازم الاجراست و سعی و کوشش خود را برای رسیدن به خواست مشتری انجام می دهند ؛
این گروه صنعتی بی هیچ ادعایی یکی از بهترین سازندگان کانکس در کشور بوده و از امکانات لازم برای رضایت مشتریان استفاده می کند .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

5 × 2 =

فهرست