کانکس آشپزخانه کوچک

folder_openکانکس آشپزخانه, کانکس ها
commentبدون دیدگاه
کانکس آشپزخانه کوچک گروه صنعتی معین کانتین

کانکس آشپزخانه کوچک

یکی از خدمات ارایه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس آشپزخانه کوچک است . کانکس آشپزخانه کوچک را با نام کانکس آبدارخانه نیز می شناسند . کانکس آشپزخانه کوچک یک کانکس خدماتی محسوب می شود . در این سازه ها که برای رفاه کارکنان مورد استفاده قرار می گیرد لازم است تمامی امکانات مورد نیاز برای یک آشپزخانه در آن لحاظ شود . این امکانات باید به گونه ای در سازه جانمایی شود که شخص و یا اشخاص استفاده کننده از خدمات آن آسایش و آرامش موجود در یک آشپزخانه ی معمولی را داشته باشند .
کانکس آشپزخانه کوچک معمولاً دارای امکانات کاربردی مانند : اتاق غذا خوری پرسنل ، آبدار خانه و مطبخ می باشد . که هر بخش دارای امکانات مختص به خود می باشد ، کانکس آبدارخانه با ابعاد متفاوتی ساخته می شود که گاهی اوقات ابعاد آن کمتر از 4 متر مربع بوده ولی گاهی می تواند تا 40 متر مربع نیز افزایش یابد .
از امکانات داخلی کانکس آشپزخانه کوچک می توان به کابینت آشپزخانه که مجهز به سینک ظرفشویی به همراه شیر اهرمی ، گاز رومیزی برای پخت و پز غذا ، هود برای تهویه هوای داخل کانکس در هنگام پخت پز و همچنین قسمتی برای شستو شوی ظروف بزرگ اشاره نمود .
در مواردی نیز وجود دارد ( در کانکس آبدارخانه ) که معمولا ابعاد کانکس کوچک در حدی کوچک است که شخصی به عنوان آبدارچی در آن مستقر می شود که خدمات ارائه شده به پرسنل و میهمانان در بیرون از کانکس و در محل مورد نظر ارائه می شود .
برای ساخت کانکس آشپزخانه از ساندیچ پانل استفاده می شود . بدنه ی داخلی و بیرونی ساندویچ پانل از ورق 0.5 میلیمتر از جنس آلوزینک است و عایق داخلی آن از پلی اورتان می باشد . بنابراین این پانل ها بسیار محکم بوده قابلیت شستشو کامل دیواره ی داخلی کانکس را دارند و در صورتی که زیبایی داخلی کانکس مهم باشد می توان از دیوار پوش های P V C  بهره برد .
دیوار پوش های P V C خود دارای انواع مختلفی هستند که نوع خام آن کاملاً به رنگ سفید می باشد . و نوع چاپی
در این سازه ها به دلیل وجود رطوبت و بخار نمی توان از M D F  به عنوان دیوار پوش بهره برد . M D F  ها به رطوبت و بخار هوا حساس بوده و پس از مدتی شکل ظاهری خود راه از دست می دهند .
کف کانکس آشپزخانه را به دلیل شستشو بالا و مداوم بهتر است با سرامیک کف سازی نمود . در این حالت کف کانکس را می توان مورد شستشو قرار داد برای سرامیک کف کانکس باید از ورق های شادولاین فلزی بهره برد . و با استفاده از ملات سیمان سرامیک ها برای کف سازی بکار برد . و برای خروج فاضلاب شستشو ی کف آن نیز باید در کف کانکس از چند عدد کف شور استفاده کرد .
معمولاً  کانکس آشپزخانه کوچک محل غذا خوری پرسنل نیست . ولی اگر به اندازه ی کافی فضا وجود دارد می توان از یک پارتیشن جدا کننده برای این منظور استفاده کرد . که کانکس را به دو بخش آشپزخانه و غذا خوری تبدیل می نماید . این کار باعث بهداشت بیشتر آشپز خانه می شود .
برای ورود پرسنل لازم است درب دیگری به صورت جداگانه و به داخل سالن  طراحی شود . این کار می تواند به بهداشت غذایی کمک بسیاری کند . از این رو وجود این درب لازم است .
از متعلقات و لوازم داخل کانکس آشپزخانه کوچک می توان به مخزن ذخیره آب در مکان هایی که به شبکه آب شهری دسترسی ندارند بهره برده . و برای دفع فاضلاب کانکس آشپزخانه نیاز به سیستم لوله کشی مناسب است و به تعداد لازم باید از یخچال معمولی و فریزر استفاده کرد .
برای شستشوی دیگ آشپزخانه نیز بهتر است فضایی در نظر گرفت . این فضا کمک زیادی برای سرعت بخشیدن به خدمات ارائه شده می کند .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد این شرکت صنعتی یکی از بهترین سازندگان کانکس در کشور ایران است . تمامی قسمت های طراحی ساخت و فروش کانکس توسط همین مجموعه صورت می پذیرد .شما عزیزان در صورت خرید کانکس از این شرکت می توانید از بهترین قیمت و کیفیت بهره مند شوید . تمام تولیدات این شرکت با بهترین کیفیت طراحی و ساخته می شوند . شما عزیزان در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما بهره مند شوید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هفده − 4 =

فهرست