مزایای ساخت کانکس

folder_openدرباره ی کانکس, کانکس ها
commentبدون دیدگاه
مزایای ساخت کانکس گروه صنعتی معین کانتین

مزایای ساخت کانکس

امروزه ساخت کانکس مانند گذشته در سطح کم صورت نمی گیرد و شرکت های زیادی به واسطه ی مشتری فراوان وارد این عرصه شده اند . دیگر کمتر کسی را می توان یافت که از مزایای ساخت کانکس مطلع نباشد ؛ مهمترین مزیت ساخت کانکس را می توان دو عامل سرعت زمان ساخت و هزینه ی پائین تر از بنای ساختمانی معرفی کرد .
بعضی از کانکس ها را می توان در 12 ساعت کاری طراحی و تولید نمود و هزینه ساخت را نسبت به بنا حداقل به یک سوم رسانید . همین دو دلیل مهم ترین عامل گرایش افراد به سمت تولید کانکس است .
بسیاری از اشخاص زمان زیادی را نمی توانند صرف ساخت سازه بنمایند و در کوتاه ترین زمان به سازه مورد نظر خود نیاز دارند .
از دیگر مزایای ساخت کانکس می توان در عدم جواز ساخت سازه جستجو نمود سازه های پیش ساخته نیازی به اخذ مجوز ساخت ندارند و در واقع از لحاظ شهرداری و قوانین آن جز بنای احداثی محسوب نمی شوند و همین عامل باعث ساخت بنا در پشت بام و حیاط به عنوان انباری یا استراحت گاه شده است . از مزیت های دیگر می توان به قابلیت جابجایی کانکس از جایی به جای دیگر اشاره کرد . کانکس های با عرض 3.5 متر تا طول 15 متر را به راحتی و با یک تریلر می توان به هر نقطه ی ایران جابجا نمود ولی اگر مقدار آن بیشتر از حد بزرگ باشد می توان آنرا بصورت دو یا چند تکه طراحی کرده ، و پس از حمل به محل مورد نظر مونتاژ شده و پس از تجهیزات به سفارش دهنده تحویل داده می شود و یا می توان آن را بصورت اجرا در محل طراحی و اجرا نمود .
همانطور که می توانید مقاومت یک سازه در مقابل زلزله با وزن آن رابطه معکوس دارد و در واقع هرچه وزن کانکس کمتر باشد مقاومت آن در مقابل زلزله بیشتر است .سقف کانکس های معمولی دارای وزنی سبک بوده و این وزن کمتر از 10 کیلوگرم در متر مربع است . و این در حالی است سقف خانه های معمولی بیش از 200 کیلو گرم در متر مربع است . همین عامل باعث می شود سازه ی کانکس ها در مقابل زلزله از خود مقاومت نشان دهد . هنوز گزارشی در رابطه با تخریب کانکس در هنگام زلزله در جایی نخوانده ایم و همین عامل یکی از عوامل مهم سبک سازی سازه در مهندسی نوین می باشد و مهندسان با توجه به این عامل سازه ها در هنگام طراحی بهینه سازی می نماید .
کانکس های تولید شده در صورت نیاز به تعمیر قابلیت تعمیر داشته و می توان آن را براحتی در زمان کوتاهی بازسازی نمود . هیچ کاری در کانکس تعمیر کانکس غیر ممکن نیست و براحتی با هزینه ای مناسب می توان آن را مانند روز اول تعمیر نمود .
کانکس ها را می توان پس از چند سال استفاده در صورت عدم نیاز به آن ها بصورت دست دوم برای فروش عرضه کرد . و پس از خرید کانکس دست دوم می توان آن را تعمیر نموده و از آن مانند یک کانکس نو بهره برداری نمود . کانکس دست دوم خواهان و مشتریان زیادی داشته و براحتی می توان آن را بفروش رسانید .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس , کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد .این شرکت صنعتی با توجه به علم روز تولیدات خود را به مشتریان عرضه می نماید . تمام تولیدات این شرکت از طراحی تا اجرا در مجموعه ی تولیدی این شرکت انجام می پذیرد . و شما مشتریان عزیز در صورت نیاز می توانید از گروه مشاوران این شرکت بهره برد و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما بهره مند شوید . مشاوران این شرکت با بهره مندی از علم روز می توانند بهترین مشاور شما در این عرصه باشند .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سیزده + 11 =

فهرست