باز سازی کانکس

folder_openخدمات کانکس, کانکس ها, مقالات
commentبدون دیدگاه
باز سازی کانکس گروه صنعتی معین کانتین

باز سازی کانکس

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین باز سازی کانکس است . بازسازی کانکس از جمله خدماتی می باشد که هرچند سال یک بار هر خریدار به آن نیاز پیدا می کند . باز سازی کانکس می تواند شامل موارد متعددی از جمله بازسازی فضای داخلی یا نمای خارجی شود . البته در بعضی مواقع این تعمیرات شامل جزئیات و متعلقات وابسته به کانکس است .
گاهی اوقات باز سازی کانکس شامل اضافه شدن بنا می شود . اضافه بنا در بسیاری از این سازها پس از چند سال می تواند فضایی بزرگتر در اختیار مالک کانکس قرار دهد . در هنگام اضافه بنا می تواند تعمیرات کانکس قبلی را نیز اجرا نمود .
در گروه صنعتی معین کانتین باز سازی کانکس بصورت جزئی و یا بازسازی اساسی صورت می پذیرد .
این باز سازی کانکس شامل تمام سازه های پیش ساخته ، اعم از تولیدات مجموعه ی معین کانتین و یا سایر تولید کنندگان کانکس انجام می گیرد .
گاهی اوقات برای تغئیر کاربری نیاز است مقداری از کانکس هم از لحاظ شکل ظاهری و هم نمای داخلی آن تغئیر کند .
  در هنگام تغئیر کاربری باید قطعات فرسوده تعمیر شده و شکل و شمایل سازه مطابق با خواست مشتری دچار تغئیرات شود .
هزینه های باز سازی کانکس بستگی به مقدار بازسازی و تعداد قطعاتی که نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند متفاوت است و قیمت باز سازی بعد از بازدید توسط کارشناسان گروه صنعتی معین کانتین قابل برآورد است .
در بسیاری از موارد برای باز سازی کانکس نیازی به جابجایی آن و حمل به کارخانه نیست . و تمام مراحل باز سازی در محل کانکس صورت می پذیرد . ولی اگر مشتری بخواهد با صرف هزینه ی بیشتر می توان کانکس را به کارخانه حمل نمود و تعمیرات را در محل کارخانه انجام داده و پس از آن کانکس به مکان قبلی باز می گردد .
از نظر اقتصادی عملیات باز سازی کانکس به صرفه است . و در بسیاری از موارد با کمترین هزینه تمامی معایب و اشکالات بوجود آمده رفع می گردد و کانکس همانند روز اول خود خواهد شد . و اگر شما عزیزان کانکسی دارید و نیاز به تعمیر و بازسازی دارد می توانید در اصرع وقت تماس گرفته تا کارشناسان شرکت به محل مراجعه کرده و هزینه ی آن را اعلام نمایند . و بازسازی کانکس در کمترین زمان ممکن توسط گروه تکنسین های شرکت انجام پذیرد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بهترین طراحان و تولید کنندگان سازه های فلزی و خانه های پیش ساخته در کشور می باشد . تمامی تولیدات این شرکت صنعتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب به خریداران محترم عرضه می شود .
بازسازی کانکس می تواند در تمامی سازه ها از جمله کانکس کارگری ، کانکس ویلایی ، کانکس مدیریتی ، کانکس اداری ، کانکس فروشگاهی ، کانکس مسکونی ، کانکس سردخانه  و  . . . قابل اجرا است.
بیشترین بازسازی این سازه ها در کانکس کارگری صورت می گیرد . زیرا در این کانکس ها بیشترین حجم اسکان وجود دارد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بهترین طراحان و سازندگان سازه های فلزی در ایران است . تمامی تولیدات این شرکت صنعتی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار خریداران می باشد . محصولات تولیدی این شرکت قبل از تحویل به خریداران مورد بررسی کامل قرار گرفته و نواقص احتمالی آن برطرف می شود . شما عزیزان در صورت نیاز به خرید انواع کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما برخوردار شوید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نوزده − 7 =

فهرست