کیوسک نگهبانی

folder_openکانکس نگهبانی, کانکس ها
commentبدون دیدگاه
کیوسک نگهبانی گروه صنعتی معین کانتین

کیوسک نگهبانی

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کیوسک نگهبانی است . کیوسک نگهبانی را کانکس نگهبانی نیز می نامند . این سازه جهت قرارگیری پرسنل حراست در جلوی درب شرکت ها و یا سازمان ها ، هتل ها ، مجتمع های مسکونی ، مجتمع های اداری ، تالارهای پذیرایی و . . . کاربرد دارد . معمولاً این سازه ها ابعاد بزرگی نداشته و بین 4 تا 6 متر مربع ساخته می شوند . این مدل سازه ها با کانکس دفتر حراست که محل کارت زدن پرسنل است متفاوت می باشد . و مانند آن دارای اتاق استراحت و آشپزخانه نیست و این کیوسک محل قرار گرفتن نگهبان بوده که بصورت شیفتی با شخص دیگری تعویض می گردد . کیوسک نگهبانی معمولاً بصورت 24 ساعته به فعالیت پرداخته و می توان از یک کیوسک مشترک برای نگهبان و مسئول حراست  بهره برد . امروزه پرسنل نگهبان جزء دائم مجموعه های کاری محسوب شده و هر چند این شغل از گذشته های دور نیز وجود داشته است .
از ویژگی های کانکس نگهبانی می توان به وجود سه عدد پنجره در اطراف و یک درب بازشو به بیرون اشاره کرد . که بازشو نیز حداقل 40 درصد شیشه بوده تا بتوان از هر چهار جهت به محیط اشراف داشت . البته امروزه با کمک تکنولوژی روز می توان توسط سیستم مانیتورینگ و دوربین های مدار بسته به محیط بیرون کاملاً اشراف داشت و تمام ورود و خروج را بصورت الکترونیکی و تصویر ثبت کرد تا در صورت بروز مشکل رسیدگی به آن با سرعت بالاتری انجام شود . لذا سیستم آن می تواند با سیم و یا بدون سیم و بصورت آی پی باشد . در این کیوسک ها سیم کشی تلفن و زنگ خطر از الزامات است و در آنها نیز طراحی و اجرا می شود . تا شخص نگهبان در مواقع مورد نیاز براحتی به آن دسترسی داشته و بتواند با دیگران ارتباط برقرار نماید .
از مهمترین بخش های کیوسک نگهبانی می توان به میز کار یا پیشخوان اشاره کرد . که محل قرار دادن دفتر ثبت گزارش روزانه و سیستم مانیتورینگ می باشد . که بهتر است به سمت درب اصلی ورود و خروج افراد مراجعه کننده و مسلط به آن سمت قرار داده شود .
در رابطه با حفاظت از کیوسک نگهبانی می توان تمامی پنجره ها و درب را به حفاظ آهنی مجهز کرد . ولی این حفاظ باید طوری نصب شود که در دید نگهبان اخلال ایجاد نکند و بهتر است بصورت لولایی ساخته شود و برای هر کانکس ممکن است طراحی ویژه همان کانکس اجرا شود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس نگهبانی در ابعاد و اندازه های مختلف می باشد . این شرکت صنعتی طرح های زیبا و مدرن از سازه های کامپوزیت و دکوراتیو را طراحی کرده و تولید نموده است . شما عزیزان می توانید قبل از هرگونه سفارش با گروه مشاوران این شرکت ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی آنان برخوردار شوید .

 

Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج × دو =

فهرست