کانکس گرمخانه فرش

folder_openکانکس صنعتی
commentبدون دیدگاه
کانکس گرمخانه فرش

کانکس گرمخانه فرش

 

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس گرمخانه فرش است . کانکس گرمخانه فرش برای خشک کردن فرش در شرکت های شستشوی فرش کاربرد دارد . در واقع شرکت های شستشوی فرش بدلیل مسولیت و کمبود جا نمی توانند از فضای باز برای خشک کردن بهره ببرند . زیرا آفتاب در تابستان رنگ فرش ها را می تواند تغئیر دهد و یا باران فرش ها را خیس و یا گرد و غبار بر روی آن ها نشسته و باید مجدداً عمل شستشو انجام شود . بنابراین در گروه صنعتی معین کانتین با تدبیری که اندیشیده شده است . اقدام به ساخت کانکس گرمخانه  فرش نموده است تا علاوه بر حل این مشکلات این شرکت ها در زمان بندی تحویل فرش بتوانند برنامه ریزی نموده تا بدون هیچ مشکلی مشتریان خود را راضی نمایند .
کانکس گرمخانه فرش را در ابعاد 3 * 6  متر و یا  6 * 12  متر تولید می نمایند . این سازه ها را از جنس پانل با پوشش پلی اورتان می سازند و درب های آن نیز از همین حنس تهیه می شود . کانکس گرمخانه فرش از دو جنس دستگاه گرم کن و خود سازه تشکیل می شود . و در واقع دستگاه گرمکن گرمایی در حدود 50 درجه ی سانتیگراد تولید کرده و با دمش با آن را وارد سازه می کند . که همین دمش باد سرعت خشک کردن را چند برابر می نماید . این کانکس ها مجهز به تابلوی برق مدارهای فرمان P L C  یا همان مدار فرمان کامپیوتری هستند که زمانی که حرارت و رطوبت بالاتر از خد مجاز شد دامپرهای تعبیه شده در کانکس را باز کرده تا حرارت و گرمای غیر مجاز از کانکس خارج شود و پس از کاهش دما و رطوبت و رسیدن به حد مجاز مجدداً دامپرها بسته شوند .
کانکس گرمخانه فرش مجهز به ریل هستند و فرش ها را بر روی آن پهن کرده و مجدداً ریل را به داخل کانکس می فرستند در هر کدام از این کانکس ها ( 6 متری ) تا 20 عدد فروش چیده می شود . معمولاً این مدل از کانکس ها را به صورت بغل باز شو می سازند و برای خارج نشدن حرارت در کانکس از نوار های لاستیکی بهره می برند .
انرژی مورد نیاز برای دستگاه گرم کن از گاز طبیعی و یا در صورت نبود آن از گاز مایع تامین می شود که هم ارزان است و هم در دسترس
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته با توجه به داشتن تجربیات بسیار در صنعت کانکس و کانتینر کشور می تواند تمامی پروژه های شما عزیزان را با بالاترین کیفیت طراحی و تولید نماید . شما عزیزان قبل از سفارش کانکس مورد نظر خود می توانید از خط تولید این گروه صنعتی دیدن کرده و توسط تیم مشاوران این شرکت از طرح ها و مدل های تولید شده و در حال تولید آگاهی یابید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

2 × 5 =

فهرست