کانکس نیروگاهی

folder_openکانکس صنعتی, کانکس ها
commentبدون دیدگاه
کانکس نیروگاهی گروه صنعتی معین کانتین

کانکس نیروگاهی

 

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس نیروگاهی است . این مدل از سازه ها در این تیپ و با مشخصات زیر به کانکس نیروگاهی معروف هستند . در واقع کانکس نیروگاهی را طوری می سازند که نسبت به بعضی از شرایط و محیط ایزوله باشند . کانکس نیروگاهی فقط کاربرد در صنایع نیروگاهی نداشته و در برخی از صنایع کاربرد زیادی دارند و مهمترین عامل سفارش آن ایزوله بودن نسبت به بعضی از شرایط است .
کانکس نیروگاهی از لحاظ ساختار سازه دارای اسکلت فولادی با شاسی تیرآهن که دیواره و سقف آن از ساندویچ پانل پیش ساخته با ضخامت 4 تا 10 سانتیمتر است . برای این تیپ از سازه در نظر می گیرند .
عایق آن از پلی اورتان با دانسیته ی 40 و از نوع نسوز تزریقی انتخاب می شود . و همین عامل موجب می شود تا این سازه ها مقاومت زیادی در مقابل سرما و گرمای شدید از خود نشان دهند و بتوان از آن در مناطق با اقلیم سرد بکار برد . این سازه ها دارای کاربرد زیادی هستند و از آنها می توان در نیروگاه تولید برق ، تصفیه خانه های آب ، و در معادن استخراج زغال سنگ ، میادین نفتی ، شرکت های تولید شن و ماسه و . . . استفاده نمود . البته لازم به ذکر است کانکس های مخابراتی بی تی اس نیز از این تیپ محسوب می شوند .
از دلایل استفاده از کانکس نیروگاهی می توان چند نمونه را نام برد : کانکس نیروگاهی مقاومت بالایی در برابر شرایط جوی دارند . و علاوه بر این کانکس ها در برابر گرد و غبار ایزوله هستند . و از دیگر دلایل می توان به عایق صدا بودن به دلیل فوم پلی اورتان اشاره کرد
درب کانکس نیروگاهی نیز از جنس ساندویچ پانل می باشد و درب نیز به لاستیک دور درب برای جلوگیری از ورود گرد و غبار و تبادل هوای بیرون مجهز است . زیرا در بعضی از فضاهای کاری مانند : معادن گرد و غبار و صدای بیش از حد معمول می تواند بر روی دستگاه های حساس و گران قیمت تاثیر گذاشته و کارایی آن را کاهش دهد .
برای سیستم سرمایش و گرمایش کانکس نیروگاهی از کولرهای گازی با توان گرما و سرما سازه بهره برده می شود . که راه اندازی آن برای اپراتور براحتی صورت گیرد . معمولاً این سازه ها را به فن و هواکش هایی با کاربری مورد نظر شرکت مجهز می نمایند . و در برخی از مواقع هواکش ها را نیز برای ورود گرد و غبار به کانکس فیلتر گرد و غبار مجهز می نمایند . در واقع این مدل از سازه ها را باید نسبت به ورود گرد و غبار به داخل ایزوله نمود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته توانایی اجرای سازه های ساندویچ پانل با ابعاد و اندازه های مورد نظر شما عزیزان را دارد . این شرکت صنعتی صنعتی می تواند ساندویچ پانل های مورد نظر شما را با ابعاد و اندازه های دلخواه بهیه کرده و به شما عزیزا با بهترین قیمت تحویل دهد .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیست − سیزده =

فهرست