کانکس نمایشگاهی

folder_openکانکس فروشگاهی
commentبدون دیدگاه
کانکس نمایشگاهی یا همان کانکس مغازه ای

کانکس نمایشگاهی

 

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس نمایشگاهی است . همانطور که از نام این کانکس مشخص است برای ارائه خدمات نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع سازه ها در ابعاد و اندازه های مختلف و به دلخواه ساخته و تحویل داده می شود . و موارد مورد مصرف در داخل کانکس به دلیل ویژه سازی از طرف مشتری مشخص شده اما در نوع سازه ی اصلی با توجه به استقامت سازه از سوی طراحان گروه صنعتی معین کانتین به مشتری پیشنهاد می شود .
اساس کار ساخت کانکس نمایشگاهی در این است که بسیاری از کسانی که دارای نمایشگاه سیار در شهر هستند و یا کسانی که سالانه و یا ماهیانه از این نمایشگاه ها استفاده می کنند . زمان زیادی در ساخت نمایشگاه صرف می نمایند و این امر نیازمند طراحی از قبل و از بین رفتن زمان می باشد . و همیشه آنطور که شخص می خواهد انجام نمی شود . و دلیل دوم پس از اینکه نمایشگاه کار خود را به پایان رساند شخص باید تمام طراحی خود را از بین برده و در این بین تمام هزینه ای که نموده است از بین می رود . بنابراین علاوه بر اتلاف وقت ، هزینه و سرمایه شخص نیز از بین می رود . در این بین بهترین پیشنهاد استفاده از کانکس نمایشگاهی می باشد که شخص یک بار هزینه ی طراحی و ساخت را می دهد و دیگر با چنین مشکلاتی مواجه نخواهد شد .
برای ساخت کانکس نمایشگاهی سفارش دهنده به شرکت صنعتی معین کانتین مراجعه کرده و تمامی طرح ها و نظرات خود را عنوان می کند و طراحان این شرکت چند طرح پایلوت با توجه به نظر مشتری تهیه می نمایند . پس از مشخص شدن طرح پایلوت محل قرار گیری ویترین و سایر تجهیزات مورد نیاز در پلان دیگر طراحی می شود . و سپس نوع بدنه و دیوار پوش مشخص می شود . و پس از تائید نهایی سفارش دهنده تولید کانکس را شروع و در تمامی مراحل شخص شفارش دهنده از تحوه ی ساخت بازدید کرده و اگر نظر جدیدی بخواهد اضافه کند بدون هیچ مشکل و محدودیتی به سازه اضافه خواهد شد تا نظر مشتری در تمام مراحل اجرا شود . معمولاً ساخت این سازه ها یک هفته طول می کشد و در این زمان سفارش دهنده تجهیزات مورد نظر را خریده و هم زمان در کانکس نصب می شود .
برای جابجایی کانکس نمایشگاهی در سطح شهر می توان از جرثقیل  استفاده کرد . اما اگر کانکس بزرگ است باید آن را با تریلی حمل نمود و توسط جرثقیل بر روی زمین قرار داد . و کانکس خیلی بزرگ را می توان دو تکه و یا چند تکه طراحی و اجرا نمود . و پس از حمل آن ها را به هم چسباند و از وجود آن ها برای کسب و کار بهتر بهره برد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در ایران است . این شرکت صنعتی با توجه به دارا بودن پرسنل مجرب و کار آزموده می تواند تمامی طرح ها و سفارشات شما عزیزان را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و در کوتاه ترین زمان تولید کرده و به شما عزیزان در سراسر کشور تحویل دهد . شما عزیزان بهتر است قبل از هرگونه سفارش با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما بهره مند شوید . این کار سبب می شود با دید بهتر انتخاب خود را به انجام برسانید .

 

Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 × چهار =

فهرست