کانکس لوکس

folder_openکانکس شیک, کانکس لوکس
commentبدون دیدگاه
کانکس لوکس گروه صنعتی معین کانتین

کانکس لوکس

یکی از تولیدات گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس لوکس است . امروزه کانکس ها و سازه هایی با ظاهری شیک را اصطلاحاً کانکس لوکس می نامند . و کانکس لوکس یکی از محصولات این شرکت صنعتی برای کاربردهای خاص و تشریفاتی می باشد و خریداران اصلی این نوع سازه ها معمولاً ارگان ها و شرکت های بزرگ هستند که قصد ارائه خدامات ویژه ای دارند و می خواهند بگونه ای متفاوت عمل کرده و در ذهن مخاطب خود ماندگار بوده و نام آنرا با ارائه خدمات متمایز بشناسند . از این دست از ارگان ها و سازمان ها می توان به شهرداری تهران اشاره کرد که سعی در ارائه خدمات نوین با کارایی بیشتر برای حل مشکلات شهروندان و ایجاد حس رضایتمندی از عملکرد خود داشته است . و در کنار این مسائل قصد دارد شهر تهران را به زیبایی ، فرهنگ و نظارت عمومی مشهور کند . و این باعث جذب گردشگران داخلی و توریست های کشورهای مختلف می شود . و برای این منظور می توان به یکی از اهداف برای ارائه خدمات شهری با نصب کانکس های راهنمای توریست که وظیفه ی راهنمایی و معرفی آثار تاریخی و فرهنگی در سطح شهر را برعهده دارد اشاره کرد . و قطعاً برای این منظور نمی توان از یک کانکس معمولی که برای اسکان کارگران از آن بهره می برند استفاده کرد . و برای ارائه بهتر خدمات و اینکه خدمات ثبت کند نیازمند طراحی و تولید یک کانکس لوکس می باشیم .
علاوه بر شهرداری تهران بسیاری از ارائه دهندگان خدمات بانکی از مشتریان کانکس لوکس می باشند . و از میان بانک ها می توان به بانک شهر اشاره کرد . که بیشترین کانکس لوکس را برای ارائه این خدمات بکار گرفته است . این سازه ها بسیار شکیل و مدرن طراحی و تولید می شوند و در بدنه ی خارجی آن از نمای کامپوزیت بهره برده می شود . و با کمک نورپردازی داخلی و خارجی موجب جذب مشتری خواهد شد . این کانکس لوکس را می توان سرآمد تمامی این سازه ها معرفی کرد .
لازم به ذکر است امروزه استفاده از کانکس لوکس در شاخه ها و کاربری های مختلفی وارد شده و مختص به یک مجموعه و یا سازمان نیست . و برخی از این تیپ از سازه ها را با ابعاد بسیار کوچک و بعضاً با ابعاد بسیار بزرگ طراحی و تولید می کنند . و برخی را برای فضای شهری و برخی دیگر کاربرد درون سازمانی دارند .
نوعی از این سازه ها برای کانکس فست فود در محیط های آموزشی و درمانی به عنوان ایستگاه خدمات شهری کاربرد فراوانی یافته اند و هر روز بر علاقه مندان به این نوع سازه ی پیش ساخته در حال افزایش است .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت صنعتی یکی از پرچمداران صنعت سازه های فلزی و خانه های پیش ساخته در ایران است . تمامی پرسنل این شرکت دارای تجربه کاری مناسب در این زمینه می باشند و هر ساله برای پیشبرد اهداف این مجموعه مورد آموزش قرار می گیرند . شما عزیزان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تولیدات این مجموعه می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمای و مشاوره ی آنان برخوردار شوید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نوزده + هفده =

فهرست