کانکس سردخانه

folder_openکانکس صنعتی
commentبدون دیدگاه
کانکس سردخانه گروه صنعتی معین کانتین

کانکس سردخانه

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس سردخانه است . این مدل از سازه ها دارای مصارف یخچال و سردخانه ی صنعتی هستند . این نوع سازه ها دارای کاربرد فراوانی هستند اما بیشترین کاربرد آنها در صنایع گوشت ، لبنیات ، میوه جات و صنایع داروی می باشد . و چون دمای هر کدام از این محصولات با هم متفاوت هستند بنابراین نوع سازه ی آنها را مختص به همان فعالیت طراحی می نمایند . و در واقع سازه های آنها از لحاظ مصالح بکار رفته با هم متفاوت هستند .
تمامی کانکس های سردخانه چه آنهایی که زیر صفر هستند و آنهایی که بالای صفر کار می کنند از جنس ساندویچ پانل ساخته می شوند و تفاوت آنها از نوع جنس نرم داخل ساندویچ پانل و ضخامت آن است و در واقع هر چقدر ضخامت ساندویچ پانل بیشتر باشد سرمای بیشتری در داخل خود نگهداری می کند . بهترین جنس ساندویچ پانل در ایران از پانل های پلی اورتان با دانسیته ی 40 که توسط دو ورق از جنس آلوزینک به ضخامت 0.5 میلیتر می باشد .
همانطور که گفته شد برای حفظ دمای داخلی ضخامت ساندویچ پانل و نوع آن مهمترین قست از سردخانه است که برای محصولات کشاورزی از عایق 4 سانتیمتر و برای محصولات لبنی و گوشت عایق 8 سانتیمتر و برای داروها و سرم از عایق 10 سانتیمتر بهره برده می شود .
در ساخت کانکس سردخانه از دو نوع یخچال بهره برده می شود . یک نوع یخچال بالای صفر و دیگری یخچال های زیر صفر که معمولاً یخچال های بالای صفر بدون صدا هستند و زمان کمتری روشن می شوند . و محل قرار گرفتن موتورو لوازمات متعلقه یخچال در بیرون از کانکس و معمولاً در بالای آن است .
برای ساخت کانکس سردخانه برای نگهداری گوشت باید از استیل برای نمای داخلی آن بهره برد . در غیر اینصورت مجوز بهره برداری برای این مدل از کانکس صادر نخواهد شد .  دلیل آن هم در شستشوی راحت و از بین رفتن راحت میکروب و عفونت از روی استیل عنوان می شود .
درب کانکس سردخانه را از هما عایق پلی اورتان می سازند . و برای خارج نشدن سرما و وارد نشدن گرد و غبار به داخل کانکس از لاستیک های دور درب بهره برده می شود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته می باشد . این شرکت صنعتی در حال گسترش محصولات خود بصورت ساخت صنعتی است . این شرکت صنعتی با توجه به دارا بودن تیم طراحی و ساخت مجرب می تواند تمامی کانکس های شما عزیزان را با بهترین کیفیت طراحی و تولید نماید . شما عزیزان در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره می توانید با گروه مشاوران این شرکت ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی آنان برخوردار شوید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

5 + سیزده =

فهرست