کانکس تجارتی

folder_openکانکس فروشگاهی
commentبدون دیدگاه
کانکس مغازه ای

کانکس تجارتی

یکی از محصولات و تولیدات گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس تجارتی است . کانکس تجارتی در واقع همان کانکس مغازه ای می باشد . البته در بسیاری از اصناف و مشاغل از این سازه ها برای مصارف فروشگاهی استفاده می شود و به کانکس فروشگاهی معروفند .
کانکس تجارتی با سایر کانکس ها قدری متفاوت است و این تفاوت بدلیل کاربرد آن می باشد که در ادامه در این رابطه بیشتر توضیح داده می شود .
کانکس تجارتی براساس شغل و محل قرارگیری و فضایی که در اختیار شخص است ابعاد آن مشخص می شود .
بهتر است برای زیبایی بیشتر این تیپ از سازه ها بدنه ی آنها را از ورق ها و متریال جدید استفاده کرد . از متریال جدید می توان به نمای دکوراتیو و یا کامپوزیت اشاره کرد .
نمای کامپوزیت نسبت به نمای دکوراتیو از اقبال بیشتری در این تیپ از سازه ها برخوردار است .
در صورت استفاده از طرح های دکوراتیو بهتر است سقف کانکس را از ورق های طرح سفال اجرا کرد ، که زیبایی بدنه را دو چندان می کند .
درب و ویترین کانکس تجارتی را بهتر است از نوع شیشه ای انتخاب کرد و در صورت امکان درب بصورت ریلی و اتومات باز و بسته شود .
در مواقعی که کانکس به فعالیت مشغول نیست بهتر است برای حفاظت از سازه درب و ویترین آنرا توسط کرکره ی برقی محافظت کرد و این کرکره های برقی مجهز به ریموت کنترل هستند .
به دلیل رفت و آمد زیاد در کانکس تجارتی بهتر است کف آنرا با کمک پلاستیک تزئین کرد . و برای استقامت بیشتر لازم است سرامیک بر روی عرشه شادولاین فلزی اجرا شود .
کانکس تجارتی را می توان با کمک دوربین های مدار بسته کنترل کرد . اینکار می تواند به امنیت بیشتر سازه در موقع باز بودن و یا بسته بودن کانکس کمک کند . و حتی با کمک سیستم IP می توان تصاویر زنده را بر روی موبایل صاحب سازه به نمایش گذاشت .
امروزه بسیاری از کانکس های تجارتی را بصورت هوشمند طراحی و اجرا می نمایند .
هزینه ی ساخت کانکس های تجارتی از کانکس های معمولی گرانتر است و دلیل آن نیز بهره گیری از لوازم با کیفیت تر در یاخت آنها است .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در ایران می باشد . تمامی تولیدات این شرکت صنعتی از استانداردهای لازم برخوردار است . و تمامی لوازمات و مواد اولیه برای ساخت کانکس از بهترین های بازار تهیه شده و تقدیم شما عزیزان می شود . شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از گروه مشاوران معین کانتین استفاده کرده و از راهنمایی آنان برخوردار شوید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یک + بیست =

فهرست