اجاره ی کانکس

folder_openاجاره ی کانکس
commentبدون دیدگاه
اجاره ی کانکس در گروه صنعتی معین کانتین

اجاره ی کانکس

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین اجاره ی کانکس است . معمولاً اجاره ی کانکس توسط پیمانکاران ساختمانی و عمرانی صورت می پذیرد و در واقع با این کار می توانند کارگاه ساختمانی خود را با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان تجهیز کنند .
کانکس اجاره در انواع مختلف و ابعاد متفاوت و امکانات مورد نیاز امکان پذیر است و برای این کار لازم است به اداره ی فروش معین کانتین و یا نمایشگاه آن مراجعه کرده و کانکس های مورد نیاز خود را مورد بازدید قرار داده و انتخاب نمائید .

موارد مورد استفاده اجاره ی کانکس

همانطور که گفته شد بیشتر تقاضا کنندگان برای اجاره ی کانکس پیمانکاران ساختمانی و عمرانی هستند و این عزیزان بیشترین متقاضیان این نوع سازه ها هستند .
یکی دیگر ازمشتریان این دست از سازه ها نمایشگاه های موقت می باشند . این موسسات این سازه ها را اجاره نموده و از این ها برای موارد مختلفی بهره می برد . و پس از پایان زمان نمایشگاه ها دیگر به این کانکس ها احتیاج ندارند از اینرو آنها را بصورت موقت اجاره کرده و پس از آن پس می دهند .
نمایشگاه های موقت معمولاً برای اجاره ی کانکس از سازه هایی مانند سرویس بهداشتی ، نمازخانه ، استراحت گاه ، فروشگاه ، فست فود و . . . بیشترین بهره را برده تا بتوانند در هزینه ی نگهداری و هزینه ی نهایی آن صرفه جویی نمایند .

شرایط اجاره ی کانکس

برای اجاره ی کانکس لازم است به محل نمایشگاه و دفتر معین کانتین مراجعه کرده و کانکس مورد نظر خود را پس از بررسی و اعلام تعداد آن انتخاب نمائید و سپس براساس مقدار قیمت کانکس مبلع اجاره ی کانکس مشخص می شود .
برای اجاره ی کانکس اجاره نامه ای میان اجاره کننده و گروه صنعتی معین کانتین به امضا می رسد و مدت زمان آن ، شرایط و مبلغ مورد نیاز جهت اجاره ماهیانه در آن مشخص می شود و پس از آن مراحل انتقال کانکس به محل مورد نظر صورت می پذیرد .

نگهداری کانکس در مدت زمان اجاره

در زمانی که کانکس در اجاره و دست شخص یا مصرف کننده است . باید نسبت به نگهداری وسلامت آن دقت شود و بهتر است کانکس دچار نقص فنی یا مواردی این چنینی نشود . و باید در مقابل صدمه دیدن از ماشین آلات ساختمانی و راه سازی محافظت به عمل آید .
قبل از تحویل کانکس به خریدار از نمای بیرونی و داخلی آن عکس گرفته می شود . تا مشخص باشد ایرادات احتمالی قبل از تحویل کانکس وجود نداشته باشد .
البته در صورت آسیب دیدن کانکس جای نگرانی وجود ندارد زیرا می توان کانکس را تعمیر نمود و مجدداً از آن استفاده کرد . و فقط هزینه ی آن از اجاره کننده دریافت خواهد شد .

مدت زمان اجاره ی کانکس

مدتی برای اجاره ی کانکس مشخص نمی شود و می توان آن را بصورت دائم تمدید نمود و از این لحاظ مشکلی وجود ندارد ولی بهتر است این زمان بیشتر از شش ماه طول نکشد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بهترین و معروفترین تولید کنندگان سازه های فلزی و خانه های پیش ساخته در ایران می باشد . این شرکت صنعتی دارای دارای محصولات با کیفیت و قیمت مناسب است . تمامی محصولات از لحاظ کیفی مورد بررسی قرار می گیرند و شما عزیزان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات تولیدی این شرکت می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی آنان برخوردار شوید .

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

1 + شانزده =

فهرست