کانکس هوشمند

کانکس ویلایی

کانکس هوشمند

 

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس هوشمند است . کانکس هوشمند نوع دیگری از تولیدات این شرکت صنعتی می باشد و دارای امکانات و متعلقات متفاوتی نسبت به کانکس های دیگر است و در دو نوع اداری و مسکونی ویلایی طراحی و تولید می شوند . و دلیل ساخت این تیپ از سازه ها ویژگی های منحصر به فرد و نوین برای آسایش سفارش دهنده می باشد . و در ضمن از این سازه ها در بسیاری از کشورهای توسعه یافته بهره برده می شود و در صورتی نیاز باشد این گروه صنعتی توانایی صادرات این محصولات را دارد .
از مشخصات فنی این مدل از سازه ها می توان به نصب درب اتوماتیک اشاره کرد . و در صورتی که نیاز نباشد می توان برای باز و بسته کردن درب از ریموت کنترل بهره برد . و درب های آن در صورت اتوماتیک بودن شیشه ای بوده ولی در نوع ریموت کنترل دار می توان از درب ضد سرقت نیز استفاده کرد .
کانکس هوشمند را می توان به پانل های سلول های خورشیدی برای تامین برق مورد نیاز کانکس مجهز کرد و محل نصب این پانل ها بر روی بام آن قرار دارد . این پانل ها با تابش نور خورشید به مدت پنج ساعت می توانند برق مورد نیاز کانکس را برای سه روز فراهم نمایند . استفاده از تکنولوژی تولید برق به روش سلول های خورشیدی ( فتوالکتریک ) بیشتر برای مناطق کوهستانی و مکان هایی که دسترسی به شبکه برق پایدار ندارند امری الزامی است و هر چند که هزینه ی اولیه ی راه اندازی آن نسبتاً بالا است . اما پس از گذشت چندی تمام هزینه های آن جبران می شود و شخص استفاده کننده از انرژی پاک و بدون هزینه برخوردار می شود .
کانکس هوشمند به سیستم روشنایی و برق پیشرفته مجهز است . و از طریق اینترنت و اپلیکیشن مخصوص که بر روی گوشی نصب است می توان آنرا کنترل کرد .
کانکس هوشمند دارای سیستم دوربین مدار بسته می باشد . که کنترل و حفاظت از کانکس را با کمک اینترنت از هر مکان در دنیا مقدور می سازد . و این ویژگی از مهمترین مزیت های این تیپ از سازه ها می باشد .
مشخصات دیگر کانکس هوشمند از جمله اسکلت ( استراکچر ) و شاسی ، ورق بدنه و دیوار پوش ها مانند کانکس های دیگر طراحی و تولید می شود . البته این مشخصات در حال بروز رسانی و پیشرفت هستند و امید می رود در سالهای آینده بتوان پنجره های این تیپ از سازه ها را نیز هوشمند نمود و مقدار نور طبیعی وارد شده به کانکس را کنترل کرد و شیشه ها را از نوع فتوالکتریک اجرا کرد .
برای آینده پیش بینی می شود خانه های پیش ساخته دچار تحول عظیمی شوند و سیستم های کامپیوتری پیشرفته نیز وارد این عرصه شده و زندگی راحت تری را برای افراد فراهم سازند .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته می تواند تمامی سازه ها و ایده های شما عزیزان را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت طراحی نموده و به مرحله ی تولید و اجرا برساند شما عزیزان برای آگاهی از بهترین روش ها و ایده های ساخت با گروه مشاوران این شرکت صنعتی ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی آنان برخوردار شوید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج + 7 =

فهرست