کانکس فانتزی اداری

folder_openکانکس اداری, کانکس ها
commentبدون دیدگاه
کانکس فانتزی اداری گروه صنعتی معین کانتین

کانکس فانتزی اداری

 

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس فانتزی اداری می باشد . این مدل از سازه ها از محصولات پر طرفدار این شرکت صنعتی است . کانکس فانتزی اداری دارای ابعاد بزرگ و طراحی خاص و دارای متریال ویژه هستند و به همین دلیل این محصول از پر طرفدارترین محصولات این شرکت صنعتی می باشد .
طراحی این سازه به گونه ای است که مناسب برای کاربری اداری و یا مدیریت پروژه و حتی دفتر شرکت می باشد . طول این تیپ از سازه ها 12 متر و عرض آنها 3 متر می باشد و براحتی می توان در آن مبلمان اداری ، میز کنفرانس و میز منشی را و حتی لابی برای انتظار مراجعه کنندگان قرار داد . کانکس فانتزی اداری با ظاهری بسیار زیبا و متفاوت نسبت به سازه های دیگر می توانند به خوبی امکان تفکیک کاربری را به بیننده منتقل نماید . به طوری که شخص مراجعه کننده در هنگام ورود به مجموعه می تواند براحتی آنرا از دیگر کانکس ها تشخیص داده و دفتر مدیریت و اداری را تشخیص دهد .
در گروه صنعتی معین کانتین ، کانکس فانتزی اداری را با ترکیبی از کامپوزیت و چوب ترمو ( ترموود ) می سازند که در کنار ترکیب رنگ های روشن و تیره جلوه ی خاصی به نمای این کانکس می دهد . در ساخت این سازه از شیشه های بزرگ سکوریتی که وظیفه ی تامین نور طبیعی را بر عهده دارن  بهره برده می شود . و علاوه بر این پنجره ها را از نوع پنجره های بازشو و یا ریلی انتخاب می کنند . و بهتر است پنجره ها را به حفاظ ضد سرقت مجهز کرد و درب این تیپ از سازه ها از نوع ضد سرقت انتخاب می شود که باعث محفوظ ماندن اسناد و مدارک در برابر سرقت می شود . و امنیت سازه را بدین ترتیب می توان حفظ کرد .
در کانکس فانتزی اداری می توان یک عدد سرویس بهداشتی نصب نمود . و در صورت نیاز قسمتی از آنرا به آبدارخانه تبدیل کرد . این دو مزیت می تواند به تشخیص کارفرما به این سازه اضافه شود .
معمولاً کانکس فانتزی اداری را بر روی سکو نصب می نمایند تا از گزند و آسیب رسانی توسط ماشین آلات ساختمانی در امان بمانند و بتوان از آن در طول سال های طولانی بهره برد . و در صورت جابجایی کارگاه و یا شرکت می توان آنرا براحتی از مکانی به مکان دیگر انقال داد ، زیرا این سازه ها بسیار محکم و مقاوم هستند .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت صنعتی دارای بهترین ایده در طراحی و ساخت انواع کانکس و کانتینر می باشد . تمامی پرسنل این شرکت از افراد با تجربه و فنی انتخاب می شوند . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با گروه مشاوران این شرکت صنعتی ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی آنان برخوردار شوید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هشت − 4 =

فهرست