کانکس شهر بازی

folder_openکانکس خدمات شهری
commentبدون دیدگاه

کانکس شهر بازی

 

یکی از تولیدات گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس شهر بازی است . کانکس شهر بازی از محصولات خدماتی رفاهی محسوب می شود . این تیپ ازسازه ها که در مجتمع های تفریحی ، شهر بازی ها و پارک ها نصب می شوند . و مطمئناً در مجتمع های تفریحی از این تیپ از سازه ها که برای تفریح آنها را مجهز نموده اند دیده اید و از انواع بازی ها و سرگرمی هایی که بصورت کیوسک هایی که کنار هم چیده شده اند برخورد داشته اید .
صاحبان این حرفه ها برای اینکه همه روز مجبور به جابجایی تجهیزات نباشند و همچنین در هنگام بارندگی و یا وزش باد آسیبی به دستگاه های آنها که غالباً از تجهیزات گران قیمت هستند آسیبی وارد نشود . اقدام به سفارش این تیپ از سازه ها نموده تا این تجهیزات را در داخل آنها جانمایی و نصب کنند از اینرو بسیاری از آنها به سراغ تولید کنندگان سازه های پیش ساخته آمده و پس از ارائه طرح خود وامکان سنجی نیازهای آنها طرح های مورد نظرشان را سفارش می دهند . بسیاری از مدلهای کانکس شهر بازی با یکدیگر از لحاظ ابعاد متفاوت بوده ولی از لحاظ شکل ظاهری به خاطر متحدالشکل بودن مجموعه یکی می باشند . معمولاً این طرح ها باعث ساماندهی بهتر و چیدمان صحیح فضایی آنها شده که باعث افزایش مشتریان و تقاضای استفاده از خدمات ارائه شده توسط آنان می شود .
ابعاد کانکس شهربازی متناسب با فضایی که بهره بردار در اختیار دارد و تجهیزات بازی آن مشخص می شود .
ابعاد کانکس نباید به متحدالشکل بودن این فضا آسیب برساند .
لازم است برای جلب توجه مشتریان بخصوص کودکان از نورپردازی داخلی و خارجی کانکس بهره برد .
برای حفاظت بیشتر کانکس شهر بازی می توان در صورت نصب پنجره آن را به حفاظ مجهز کرد .
درب ورودی اصلی کانکس بصورت کرکره برقی انتخاب نمود و درهنگام شب به وسیله کرکره درب کانکس بسته شود .
گروه صنعتی معین کانتین که صاحب طرح و ایده های منحصر به فردی است . برای تولید این تیپ از سازه ها معمولاً از ادغام دو یا چند طرح بهره برده و یا طرح های فروشگاهی را با هم ترکیب نموده و در انتها با کمک کامپیوتر طرح مورد نظر بهینه سازی شده و پس از تائید مشتری طرح نهایی به تکنسین های خط تولید سپرده می شود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده  انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد .
این شرکت که صاحب سالها تجربه و نوآوری در صنعت پیش ساختگی می باشد . یکی از بهترین سازندگان کانکس کشور است که می تواند تمامی طرح ها و ایده های شما عزیزان را به مرحله ی اجرا برساند . شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با گروه مشاوران این شرکت صنعتی ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی آنان برخوردار شوید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

8 + 20 =

فهرست