کانکس خاص

folder_openکانکس شیک, کانکس لوکس
commentبدون دیدگاه
کانکس خاص گروه صنعتی معین کانتین

کانکس خاص

 

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس خاص است . این سازه ها بیشتر مورد توجه شرکت ها و ارگان های بزرگ می باشد . و در واقع با سفارش این سازه ها قصد متمایز بودن با دیگر رقبای خود را دارند . و معمولاً این سازه ها را با امکانات بالاتری نسبت به کانکس های معمولی سفارش می دهند . در این سازه ها معمولاً نماهای کامپوزیت با استقبال بیشتری همراه است . و به نورپردازی آن توجه بیشتری می شود که شخص بیننده از خارج از کانکس توجه خود را به داخل آن معطوف نماید . در بیشتر این کانکس ها نورپردازی خارج از کانکس نیز مورد توجه می باشد . از این دست از سازه ها می توان به کانکس های بانک ها اشاره کرد که دارای ظاهری شکیل از جنس کامپوزیت و با نورپردازی های ویژه هستند . همین کانکس ها موجب فعالیت 24 ساعته ی بانک در طی 7 روز هفته و بدون تعطیلی شده است .
کانکس خاص نیاز به طراحی ویژه نسبت به کانکس های معمولی دارد و این طراحی باید براساس نیاز مشتری و با ایده های آن سازمان همخوانی داشته باشد . البته ممکن است خاص بودن فقط در شکل ظاهری و نمای بیرونی سازه و فرم کلی آن باشد . و یا فقط در نمای داخلی و کار آن صورت پذیرد . و گاهی نیز هر دو مولفه برای خریدار و سفارش دهنده مهم است . زیرا در بیشتر این سازه ها خدمات خاص و مرتبط با فعالیت آن سازمان عرضه می شود و همین تمایز باعث جذب مشتری خواهد شد و اساس سفارش این سازه ها نیز همین متمایز بودن با دیگران است .
محل قرارگیری کانکس خاص معمولاً در محل های پر تردد و یا مکان های توریستی فاقد خدمات این شرکت می باشد . و سفارش دهنده می خواهد در آن محل حضور فیزیکی داشته باشد .
ابعاد این کانکس ها با توجه به محل قرارگیری طراحی و ساخته می شوند و نباید باعث اخلال در رفت و آمد مردم شود .
تمامی این کانکس ها مجهز به درب کشویی اتوماتیک هستند . و برای رفاه بیشتر از کولرهای گازی دو منظوره ( سرما و گرما ) بهره برده می شود . بیشتر نمای خارجی آن از شیشه و کامپوزیت ساخته می شوند و برای ایمنی بیشتر شیشه ها از نوع سکوریت و با حفاظ استیل عرضه می شوند .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت صنعتی یکی از بهترین طراحان و سازندگان کانکس در ایران است . تمامی سازه های تولیدی این شرکت قبل از تولید طراحی شده و ایرادات احتمالی در هنگام طراحی برطرف می شود . شما عزیزان برای آگاهی بیشتر می توانید با گروه مشاوران این شرکت صنعتی ارتباط برقرار کرده و از راهنمای و مشاوره ی آنان برخوردار شوید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

19 + دو =

فهرست