کانکس حمام

کانکس حمام گروه صنعتی معین کانتین

کانکس حمام

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس حمام می باشد . مزیت استفاده از حمام های پیش ساخته در این است که اجرای مراحل بنایی ، ایزولاسیون و مشکلات دیگر را ندارند و از دیگر مزایای آن می توان به جابجایی های مدام در سطح کارگاه های ساختمانی اشاره کرد . و البته همانطور که می دانید بیشترین کاربرد کانکس حمام در شرکت های ساختمانی و مکان هایی است که شخص نمی خواهد هزینه ی زیادی بابت ساخت انجام دهد . این سازه ها بدون اتلاف وقت تهیه شده و براحتی مورد استفاده کارفرما قرار خواهند گرفت . گروه صنعتی معین کانتین در این مقاله به چند نمونه از کانکس حمام اشاره خواهد کرد :

کانکس حمام تک چشمه :

واحد شمارش حمام های پیش ساخته اصطلاحاً چشمه نامیده می شوند . و وقتی صحبت از کانکس حمام تک چشمه به میان می آید منظور سازه ای کوچک برای استفاده یک نفر است . این کانکس ها معمولاً به دو صورت راهرو دار و بدون راهرو تولید می شوند . و نمونه های راهرو دار آن بزرگتر بوده و از لحاظ قیمت نیز گرانتر می باشند . معمولا کانکس های حمام راهرو دار را بصورت رختکن می سازند و می توان در راهروی آن یک عدد روشویی با آینه بصب نمود . کف کانکس حمام را از فایبرگلاس که با سرامیک تزئین شده است می سازند . و به دلیل آنکه فضا کم می باشد . نمی توان از آب گرم کن گازی در آن استفاده کرد . ولی استفاده از آب گرم کن برقی بهتر می باشد . تمامی امکانات در یک حمام معمولی خانگی در این کانکس ها موجود است و شخص استفاده کننده با مشکلی مواجه نخواهد شد .
لازم به ذکر است کانکس حمام تک چشمه بدون راهرو یا همان مستقیم نیز تمامی این امکانات را دارند . ولی معمولاً آنها را بدون روشویی ساخته و آب گرم کن آن را خارج از محیط کانکس قرار می دهند . و درب آن مستقیماً به خارج حمام باز می شوند .

کانکس حمام چند چشمه :

کانکس های حمام چند چشمه به سازه هایی گفته می شوند که چند چشمه حمام در یک سازه قرار گرفته که در دو نوع راهرو دار و مستقیم طراحی و تولید می شوند . این سازه ها را می توان تا 12 چشمه طراحی و تولید نمود در نوع راهرو دار روشویی و آینه در راهرو به نسبت تعداد چشمه ها نصب می شوند . ولی در نوع مستقیم در داخل هر چشمه یک عدد آینه و روشویی قرار دارد . تمامی چشمه ها دارای امکانات کافی از قبیل شیرآلات اهرمی به همراه شلنگ ، آینه ، روشویی ، فن تهویه هوا ، حوله خشک کن برقی ، فلاش تانک و سیستم لوله کشی آب سرد و گرم بصورت مجزا وجود دارند . و در صورت درخواست مشتری می توان به اندازه ی کافی از سرویس ایرانی و یا فرنگی بهره برد . و معمولاً در چشمه های تعداد بالا یکی از چشمه های تبدیل به اتاق تاسیسات شده و آب گرم کن برقی و ادوات نظافت و دیگر وسایل بهداشتی را در آن قرار می دهند .
لازم به ذکر است معمولاً کانکس های سرویس بهداشتی بالای چهارچشمه را بصورت راهرو دار می سازند و در صورت نیاز می توان تمامی کانکس ها را به مخزن آب و سپتیک فاضلاب مجهز نمود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته می تواند تمامی طرح ها و ایده های شما عزیزان را در رابطه با ساخت انواع کانکس حمام به مرحله ی اجرا و تولید برساند . این شرکت صنعتی در ساخت کانکس حمام دارای تجربه ی بسیاری است و توانسته است بسیاری از محصولات خود را به سراسر کشور و حتی کشورهای همسایه صادر نماید . شما عزیزان در صورت نیاز می توانید با مشاوران این شرکت صنعتی ارتباط برقرار کرده و از مشاوه و راهنمایی آنان برخوردار شوید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پانزده − 8 =

فهرست