کانکس برگر

کانکس برگر گروه صنعتی معین کانتین

کانکس برگر

 

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس برگر است . این مدل از سازه ها برای استفاده به عنوان فست فود و یا ساندویچی در فضای شهری مورد استفاده قرار می گیرد . به این صورت که غذا در داخل کانکس تهیه و پخت می شود و در بیرون از کانکس سرو می شود . بعضی از این کانکس ها به عنوان غذای بیرون بر فعالیت می کنند . ولی برخی دیگر با فاصله ی کمی از کانکس به طوری که مزاحمتی برای عابرین پیاده ایجاد نشود میز و صندلی در پیاده رو قرار می دهند . این ایده از اوایل سالهای دهه ی پنجاه وارد شهرهای بزرگ شد و طرفداران بسیاری به خود جذب نمود و استقبال مردم از این شیوه افزایش چشمگیری داشت . و به سرعت به فضاهای دیگر شهری بخصوص پارک ها وارد شدند . امروزه پارک های بزرگ دارای
چنین سرویس هایی می باشند و مشتریان بسیاری برای تهیه ی غذا به آنها مراجعه می کنند .
برای نصب این سازه ها بهترین مکان ، فضاهای شهری پر جمعیت می باشد . البته محل قرار گیری کانکس باید به گونه ای باشد که اختلالی در رفت و آمد مردم ایجاد نکند . و میز و صندلی هایی که در جلوی کانکس برگر برای سرو غذا قرار می گیرد ایجاد سد معبر نکند . از مهمترین محل هایی که در آنها از کانکس برگر استفاده می شود . می توانبه این مکان ها اشاره کرد : پارک های بزرگ مانند ارم ، آب و آتش ، پردیسان ، ساعی ، پارک چیتگر ، پارک شیان و . . . و از مکان ها : بازار بزرگ تهران ، جلوی ورزشگاه آزادی و . . .
کانکس برگرها به خاطر فضای کم خود که حدود 5*3 متر است را می توان براحتی با کمک یک جرثقیل سبک از جایی به جای دیگر منقل کرد . البته بعضی از کانکس برگرها به صورت متحرک و سیار می باشند و می توان توسط یک یدک کش از مکانی به مکان دیگر منتقل نمود .
تجهیزات داخل کانکس برگرها سلیقه ای بوده و توسط سفارش دهنده خریداری می شود و نصب آنها با توجه به پلان طراحی آن توسط تکنسین های گروه صنعتی معین کانتین انجام خواهد شد . ولی بهتر است خرید آنها هم زمان با طراحی آن صورت گیرد تا فضای قرارگیری و ابعاد آن از قبل مشخص شده باشد . لازم به ذکر است قبل از قرارگیری سازه مالک کانکس برگر اقدام به دریافت پروانه یا همان مجوز از اداره بهداشت و شهرداری می نماید . این مجوزها گاهاً همراه با پرداخت اجاره ی فضا به صورت ماهیانه می باشد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت صنعتی دارای بالاترین تجربه و امکانات در زمینه طراحی کانکس و خانه های پیش ساخته است . پرسنل مجرب این شرکت با تجربه کاری بالا می توانند تمامی پروژه های بزرگ و کوچک شما عزیزان را با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان تحویل دهند . این شرکت صنعتی کانکس های شما عزیزان را می تواند بصورت اجرا در محل با کمترین هزینه بسازد .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

3 + 12 =

فهرست