کانکس بازیافت زباله

کانکس بازیافت زباله گروه صنعتی معین کانتین

کانکس بازیافت زباله

 

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس بازیافت زباله می باشد . کانکس بازیافت زباله از جمله مبلمان شهری بوده و توسط شهرداری ها سفارش داده می شوند . این کانکس ها به سرعت در شهرداری های مراکز استان کشور مورد استقبال قرار گرفتند و شهروندان تمامی این شهرها با توجه به اهمیت بسیار به محیط زیست توانستند از این کانکس ها بهره مند شوند .
اساس کار کانکس بازیافت زباله جمع آوری پسماند های خشک بویژه کاغذ بوده است . این کاغذها پس از فرآیند بازیافت به چرخه ی تولید بازگردانده می شوند . همانطور که می دانید تولید کاغذ نیازمند قطع درختان جنگلی می باشد . تا بتوان از طریق آن خمیر چوب تهیه کرده و پس از طی شده فرآیند پیچیده و هزینه بر کاغذهای مصرفی را تولید نمود . از اینرو بسیاری از جوامع بخصوص جوامع توسعه یافته وارد چرخه ی بازیافت کاغذ شده و توانسته اند تکنولوژی آنرا ارزان سازی و در اختیار کشورهای در حال توسعه قرار دهند . امروزه بازیافت کاغذ از لحاظ ارزش معنوی نسبت به گذشته دارای اهمیت بیشتری بوده و در واقع مهمترین دلیل آن حفظ جنگل های جهان است . و از اینرو در بسیاری از کشورها سازمان و نهادهای دولتی و خصوصی بانی جمع آوری و تفکیک پسماند هستند .
در کشور ایران ابتدا شهرداری تهران اقدام به سفارش کانکس بازیافت زباله نمود . و در واقع شهرداری تهران بانی این طرح در کشور می باشد . و به سرعت وارد مراکز استان های دیگر شد و توانستند با تبلیغات وسیع و آگاه ساختن مردم نسبت به این امر گام های موثری بردارند . امروزه بازیافت به دو صورت تر و خشک صورت می پذیرد . که پسماند تر جزء پسماندهای شهری محسوب شده و در کارخانجات ویژه ای جداسازی و به تولید کود و انرژی برای نیروگاههای زباله سوز می رسد . ولی پسماندهای خشک که معمولاً از منزل جداسازی می شود برای عرضه به کانکس بازیافت زباله فرستاده می شوند .

اساس تولید کانکس بازیافت زباله در گروه صنعتی معین کانتین

در گروه صنعتی معین کانتین با توجه به اینکه مبحث پایداری انرژی و بهینه سازی مصارف در کنار حفظ منابع طبیعی در برابر آسیب های انسانی مسئله ی روز جهان است . اقدام به طراحی و ساخت این مدل از سازه ها نموده است . این مدل از سازه ها که دارای کیفیت بالا می باشند مورد استقبال شهرداری های کشور قرار گرفته است . ابعاد این سازه ها حدود 15 متر مربع هستند و به صورت سقف قوس دار تولید می شوند . داخل کانکس یک اتاق اداری کوچک برای بایگانی و محل نشستن متصدی تعبیه شده و روی دیواره های داخلی آن نیز از قفسه هایی برای قرار دادن پسماندها بهره برده می شود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بهترین و قابل اعتمادترین سازندگان کانکس در ایران می باشد . این شرکت صنعتی توانسته است در طول فعالیت خود تمامی پرسنل خود را بصورت دائم مورد آموزش قرار داده و تجربیات آنان را با علم روز افزایش داده و گام های بلندی در راه بهتر شدن بردارد . شما عزیزان در صورت نیاز به مشاوره می توانید با گروه مشاوران این شرکت صنعتی ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی آنان برخوردار شوید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

13 + سیزده =

فهرست