کانکس ایستگاه صلواتی

folder_openخدمات کانکس, کانکس ها
commentبدون دیدگاه
کانکس ایستگاه صلواتی گروه صنعتی معین کانتین

کانکس ایستگاه صلواتی

 

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس ایستگاه صلواتی است . این تیپ از سازه ها بیشتر برای استفاده در ایام محرم می باشند . همانطور که می دانیم ماه محرم برای ما ایرانیان معنا و مفهوم خاصی دارد و همه ساله در این ایام هیات های عزاداری برای بزرگداشت این ایام در خیابان های شهر فعال بوده و به پاسداشت شهادت امام حسین به عزاداری می پردازند . و عده زیادی از مردم نیز با تشکیل هیات های پیاده و در حاشیه پیاده روها و یا پشت این هیات ها به حرکت می پردازند .
بسیاری از ایرانیان در این ایام برای پذیرایی از عزاداران حسینی اقدام به برپایی کانکس ایستگاه صلواتی می نمایند . این کانکس های ایستگاه صلواتی بصورت موقت و در کنار خیابان ها نصب می شوند . و برای خدمات رسانی لازم است تعدادی از افراد خیر نسبت به سرویس دهی اقدام نمایند . و از افراد و عزادارانی که از آن محل عبور می نمایند به وسیله ی چای ، شربت و یا نوشیدنی های دیگر پذیرایی به عمل آورند . این افراد معمولاً خود دارای حاجات بوده و یا نذورات دیگر حاجتمندان را بصورت رایگان پخش می نمایند .
برای سرویس دهی به عزاداران لازم است یک فضایی از قبل تدارک دیده شده و در آن فضا کلیت کار را سازماندهی کرد که استفاده از کانکس ایستگاه صلواتی یکی از بهترین انتخاب ها در این مورد می باشد . دراین سازه ها می توان یک مطبخ کوچک ، فضای انباری و یک کانتر که در واقع محل قرار دادن نذورات بر روی آن است قرار داد . در این سازه ها هر بخش بصورت موازی با بخش دیگر فعالیت کرده و بدون هیچگونه اختلال در عملکرد یکدیگر به خدمات رسانی مشغول است .
گروه صنعتی معین کانتین در چند سال اخیر توانسته است ، کانکس ایستگاه صلواتی بسیاری برای سرویس دهی به عزاداران حسینی ساخته و با قیمت مناسب در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد . از اینرو توانسته است گامی هر چند کوچک در خدمت عزاداران عزیز بردارد .
در چند سال اخیر مقدار سفارش این تیپ از سازه ها بسیار زیاد شده و بسیاری از کسانی که به این خدمات می پردازند اقدام به سفارش این تیپ از سازه ها می نمایند . این عزیزان پس از اتمام فعالیت خود که این سازه ها را به مکان دیگری انتقال داده و آن را برای خدمت رسانی تا سال بعد نگهداری می نمایند .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته با توجه به سال ها تجربه ی کافی در زمینه ی طراحی و ساخت سازه های فلزی توانسته است . در این راه گام هایی بلند و اساسی بردارد . این شرکت صنعتی به پشتوانه ی نیروی انسانی با تجربه ی خود می تواند تمامی پروژه های شما عزیزان را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در سراسر ایران تحویل دهد . شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با گروه مشاوران این شرکت صنعتی ارتباط برقرار کرده و از مشاوره و راهنمایی آنان برخوردار شوید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

ده + 5 =

فهرست