کانکس اسکان موقت زلزله زدگان سرپل ذهاب

کانکس اسکان موقت زلزله زدگان سرپل ذهاب گروه صنعتی معین کانتین

کانکس اسکان موقت زلزله زدگان سرپل ذهاب

 

همانطور که تمام هموطنان عزیز مطلع شدند زلزله ی 7.3 ریشتری سرپل ذهاب استان کرمانشاه موجب تخریب منازل بسیاری از این عزیزان شده است . و تاکنون بیش از 500 کشته و هزاران مصدوم بر جای گذاشته است . گستردگی این تخریب بحدی بوده است که کشور همجوار عراق را نیز درگیر نموده است . کارشناسی های اولیه حکایت از تخریب و آسیب دیدگی بیش از یکصد هزار باب منزل مسکونی است .
این حجم از تخریب بعد از زلزله ی رودبار تاکنون سابقه نداشته است . و پس لرزه های آن نیز بیش از مقدار قابل پیش بینی بوده است . بسیاری از این پس لرزه ها قدرت 4 ریشتر و بیشتر را دارا بوده است . همین پس لرزه ها باعث تخریب ساختمان های آسیب دیده شده است . مشکلی که در این بین اتفاق افتاده بسیاری از مردم حاضر به استفاده از خانه های خود بدلیل ترس از وقوع مجدد زلزله نیستند . و به ناچار بیرون از خانه زندگی کرده و سرمای هوا مشکلات را برای آنان دو چندان نموده است . از اینرو بهترین اسکان برای آنها استفاده از کانکس های اسکان اضطراری می باشد کانکس اسکان موقت زلزله زدگان سرپل ذهاب کاملاً ضد زلزله بوده و تاکنون هیچ کانکسی در برابر زلزله تخریب نشده است . و دلیل آن نیز سبکی بسیار زیاد سقف آنها و یکپارچگی سازه و اسکلت آن می باشد . این کانکس ها با ورق های پلی استایرن در مقابل گرما و سرما عایق می شوند و برای کیفیت بیشتر از یک لایه پشم شیشه به ضخامت 2 سانتیمتر بهره می برند . کانکس اسکان موقت زلزله زدگان سرپل ذهاب به دلیل وجود شاسی از تیر آهن نمره ی 14 در ساختار آنها نیازی به زیر سازی ندارند و آنها را می توان با کمترین زحمت در محل مناسب نصب نمود .
کانکس های ارسال شده از گروه صنعتی معین کانتین به مناطق زلزله زده ی سرپل ذهاب از نوع 10 متر مربع و 15 متر مربع هستند . این مدل از سازه ها با بالاترین کیفیت برای اسکان خانوارهای 4 تا 6 نفره ساخته می شوند .
برای حمل 3 عدد از کانکس های 10 متر مربعی می توان از یک تریلر و برای 2 عدد از کانکس های 15 متر مربع نیز یک تریلر نیاز است . این کانکس ها را می توان با یک جرثقیل سبک تخلیه و در محل مناسب نصب نمود .
تمام سازه های تولید شده  در گروه صنعتی معین کانتین دارای کیفیت بالا می باشد . کف های کانکس بدون هیچگونه لرزشی ساخته می شوند و لوازم بکار رفته از بهترین نوع بازار تهیه شده است .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت صنعتی تمام تلاش و کوشش خود را در رابطه با کمک به هموطنان عزیز آسیب دیده نموده است . این شرکت صنعتی از خیران عزیز تشکر و قدردانی می نماید که با سعی و کوشش راه را برای اسکان این عزیزان هموار نموده تا هموطنان مصیبت دیده را اسکان دهند .

 

Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 × 3 =

فهرست