کانکس اتاق سیگار

folder_openانواع کانکس, کانکس ها
commentبدون دیدگاه
کانکس اتاق سیگار گروه صنعتی معین کانتین

کانکس اتاق سیگار

 

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی  و ساخت کانکس اتاق سیگار است . این سازه ها با ابعاد مختلف برای قرارگیری در فضای عمومی ساخته می شوند . در واقع این ایده از کشورهای توسعه یافته وارد ایران شده است . زیرا در بسیاری از این کشورها کشیدن سیگار در فضای عمومی ممنوع بوده و با شخص خاطی براساس مقررات از پیش تعئین شده برخورد می شود . بنابراین در برخی از فضاهای شهری در ایران و فضاهای عمومی مردم شاهد کشیدن سیگار هستند و از این مکان ها می توان به پاساژها و مجتمع های مسکونی و یا اداری اشاره کرد . این افراد سیگار خود را در راه پله استعمال می نمایند و بو و دود آن به تمام ساختمان سرایت می کند . لذا لازم است یک مکان و فضای مخصوص را برای کشیدن سیگار مهیا نمود تا باعث اذیت دیگران نشود . و از دلایل ساخت این ساخت این سازه ها می توان به از بین بردن خطر آتش سوزی اشاره کرد .
این سازه ها را برای ایمنی بیشتر مجهز به تجهیرات آتش نشانی نیز می نمایند . هر چند لوازم و مواد اولیه ی ساخت آن قابل اشتعال نبود و از پلاستیک و چوب برای ساخت آن بهره برده نمی شود و نمای بیرونی آنرا معمولاً از کامپوزیت و شیشه انتخاب می کنند و برای نمای داخلی آن نیز از ورق های آلومینیوم آجدار بیشترین بهره برده می شود .
ابعاد داخلی کانکس های اتاق سیگار حدود 9 الی 12 متر مربع است . که بنابر تعداد نفرات مجموعه ابعاد آن بزرگتر یا کوچکتر ساخته می شود . ولی در بعضی از مکان ها مانند فرودگاه ها این ابعاد بیشتر از 30 متر مربع است . این کانکس ها مجهز به فن های تهویه ی هوا نیز می باشند و جایگیری آنها در فضای بالای کانکس صورت می پذیرد . تا بتوان هوای داخل را با کمک کانال های تهویه تعبیه شده به خارج از ساختمان انتقال داد .
محل قرار گیری کانکس اتاق سیگار در مجتمع های مسکونی و تجاری معمولاً در پارکینگ و یا زیرزمین است . و برای تهویه ی آن از کانال های مخصوص استفاده می شود . و در شرکت صنعتی و کارخانجات در گوشه و پشت سالن در محوطه باز قرار می گیرد و در این صورت نیازی به کانال تهویه هوا نیست . و در فرودگاه ها نیز محل آنرا در جایی قرار می دهند که در دید عموم نباشد و معمولاً نزدیک سرویس بهداشتی نصب می شوند . ولی در برخی از فضاها مانند هتل ها و مجتمع های مسکونی و تجاری می توان محل نصب آنرا بر روی پشت بام قرار داد . در این حالت نیازی به کانال تهویه هوا نیست .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بهترین سازندگان کانکس در ایران می باشد . تمامی پرسنل این شرکت از افراد مجرب و آموزش دیده انتخاب می شوند . و تمامی تولیدات این مجموعه قبل از تحویل از لحاظ کیفی مورد بررسی کامل قرار گرفته تا در زمان استفاده مشکلی ایجاد نشود . شما عزیزان در صورت نیاز به مشاوره می توانید با گروه مشاوران این شرکت صنعتی ارتباط برقرار کرده و از مشاوره و راهنمایی آنان برخوردار شوید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دو × یک =

فهرست