نیاز کانکس در کرمانشاه

نیاز کانکس در کرمانشاه گروه صنعتی معین کانتین

نیاز کانکس در کرمانشاه

پس از وقوع زلزله در سر پل ذهاب مهمتری امر نیاز کانکس در کرمانشاه است بسیاری از سازمان ها و ارگان های دولتی با کمک خیرین شخصی برای کمک به زلزله زدگان اقدام نموده اند . در چند روز ابتدایی این کمک ها در رابطه با نجات افراد گرفتار در زیر آوار بود و هم زمان با آن کمک و امداد رسانی برای رساندن مایحتاج اولیه زندگی صورت پذیرفت . در این شرایط چادر های هلال احمر توزیع شده در بین آسیب دیدگان ، جوابگوی سرمای هوا نیست . بنابراین نیاز کانکس در کرمانشاه بسیار احساس می شود و بهترین سازه برای اسکان موقت کانکس های اسکان اضطراری می باشد . ولی با توجه به گستردگی حجم تخریب ها و آسیب به حدود 100 هزار مسکن و درخواست بالای تقاضا تولید و نصب کانکس ها چند ماه زمان نیاز دارد . از اینرو تمام سازندگان کانکس با تمام توان در حال تولید کانکس می باشند . ولی مشکل بوجود آمده کمبود نیروی کار به همراه بعضی از لوازم ساخت مانند ورق بدنه می باشد . و همین عامل باعث افزایش قیمت لوازم شده است .
گروه صنعتی معین کانتین به صورت شبانه روزی و در سه شیفت کاری مشغول به فعالیت است . و در این چند روز توانسته است کانکس های بسیاری روانه مناطق آسیب دیده کند . بیشتر این سفارشات از طریق خیران صورت پذیرفته است .
 لازم به ذکر است با توجه به تولید انبوه کانکس در این مجموعه کیفیت تولیدی کانکس بسیار بالا بوده و تمامی استانداردها به صورت کامل در آن ها لحاظ شده است .
کانکس مورد نیاز برای اسکان در دو تیپ 10 متر مربع که برای اسکان 4 نفر و در تیپ 15 متر مربع که برای اسکان 6 نفر کفایت می کند تولید می شود . البته در کانکس های 15 متر مربع می توان از آشپزخانه نیز بهره برد که در آن صورت این کانکس ها 4 نفره می شوند .
برای رفاه بیشتر آسیب دیدگان از کانکس سرویس بهداشتی و کانکس حمام می توان استفاده کرد . و برای هر 10 نفر یک کانکس حمام و یک کانکس سرویس بهداشتی لازم بهداشتی لازم و ضروری است .
تولید کانکس برای زلزله زدگان به اسکان اضطراری آنها ختم نمی شود . بلکه برای بهداشت و درمان این عزیزان نیاز به کانکس امدادی و درمانی است . و برای ارائه خدمات آموزشی کانکس های مدرسه درحال ساخت می باشد . البته ساخت کانکس های بانک ، کانکس اداره جات و موسسات درحال پیگیری می باشد . و تاکنون از این مدل از سازه ها سفارشاتی دریافت و در حال ساخت و تجهیز این کانکس ها می باشیم .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع  کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت صنعتی یکی از بزرگترین مجتمع های تولید کانکس در سطح کشور است . تولیدات این شرکت در دو خط تولید صورت می پذیرد . خروجی خط های تولید در این شرکت بسیار بالا بوده و با کیفیت بالا محصولات تولیدی را روانه بازار مصرف می نمایند . این شرکت صنعتی در صورت سفارش شما خیران عزیز در کوتاه ترین زمان ممکن سفارشات را تحویل می دهد .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نوزده + یک =

فهرست