نصب کانکس معمولی

folder_openخدمات کانکس, کانکس ها
commentبدون دیدگاه
نصب کانکس معمولی گروه صنعتی معین کانتین

نصب کانکس معمولی

 

یکی از مهمترین سوالات افراد در هنگام خرید کانکس و یا بعد از آن در رابطه با نصب کانکس معمولی و یا چگونگی قرار گیری آن در محل مورد نظر می باشد . گروه صنعتی معین کانتین در این مقاله به چگونگی نصب کانکس معمولی در محل مورد نظر می پردازد . البته این مقاله مربوط به نصب کانکس معمولی است و در مقالات دیگر نصب کانکس دو قلو و نصب کانکس ویلایی توضیحاتی داده شده است .
کانکس تولیدی گروه صنعتی معین کانتین با دو نوع شاسی طراحی و تولید می شوند و بیشترین تولید مربوط به شاسی موازی هم یا همان شاسی اسکی است . این شاسی ها در کانکس های عرض 2.4 متر و یا حداکثر 3 متر کاربرد دارد و بعد از این مقدار عرض از سه یا چهار عدد تیرآهن موازی بهره برده می شود . و نوع دیگر ، شاسی های دور کلاف است . این شاسی ها مقاوم تر از شاسی اسکی می باشند و کیفیت آنها بستگی به تعداد تیرآهن کف دارد . این مدل کانکس ها در قسمت کف سنگین تر از مدل شاسی اسکی هستند . در بسیاری از موارد نیازی به اقداماتی برای نصب کانکس نیست . زیرا این شاسی ها محکم بوده و با زحمت بسیار کم می توان آنها را در محل مورد نظر نصب نمود .
در سطوح شیب دار بدون آماده سازی بستر نباید اقدام به نصب کانکس معمولی نمود . البته منظور ما از شیب بیش از 10 درصد است . در این روش یک سطح مناسب از طریق کرسی چینی و یا ستون های آهنی ایجاد می شود و در آخر شاسی را به صفحه ی آهنی نصب می نمایند . این نصب می تواند از طریق پیچ و مهره و یا جوش انجام گیرد . و بهترین روش برای اجرای این کار کرسی چینی کامل بوده به طوری که باد به زیر کانکس نفوذ نکرده و از هدر رفت انرژی در مناطق سرد جلوگیری شود . این دور چینی کامل می تواند مانع از ورود جانوران موذی به زیر کانکس نیز شود و از تجمع زباله در زیر آن جلوگیری می کند .
بعضی از کانکس ها بر روی ارتفاع نصب می شوند و برای نصب آنها از پایه ها و ستون هایی که بصورت اصولی و استاندارد بر روی صفحه ستون هایی که در زمین تعببیه شده است متصل می گردد . برای نصب این صفحه ستون ها لازم است محاسبات دقیق صورت گیرد . و ابعاد آن با توجه به ارتفاع ستون ها و نوع خاک زمین مشخص گردد . در محاسبه ی ارتفاع این ستون ها باید دقت شود و اگر ارتفاع آن بیش از 2.5 متر باشد لازم است ستون ها به باد بند مجهز شوند تا وزن کانکس را بخوبی تحمل کرده و بار کانکس را به زمین منتقل کند . و در نهایت خود کانکس به این ستون ها و کلاف ها متصل شده و با پیچ و یا جوش مهار می شود . در هنگام بادهای شدید سازه مستحکم و مقاوم بوده و در جای خود باقی بماند .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت صنعتی توانایی اجرای تمامی سازه های فلزی یا همان ال اس اف را دارد و می تواند این سازه ها را با بهترین کیفیت تولید و اجرا نماید . لازم به ذکر است گروه صنعتی معین کانتین ساخت سازه های را نیز به صورت حرفه ای انجام می دهد . این سازه ها اصول ساختمان سازی را در ایران متحول خواهد نمود .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

1 + یک =

فهرست