کانکس پست برق

folder_openکانکس صنعتی
commentبدون دیدگاه
کانکس های مخابراتی گروه صنعتی معین کانتین

کانکس پست برق

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس پست برق می باشد . کانکس پست برق زیر مجموعه کانکس های صنعتی محسوب می شود . کانکس پست برق برای اداره جات برق ، تلفن و تاسیسات الکتریکی تهیه می شوند . و دلیل و نام گذاری این تیپ از سازه ها به این نام به خاطر استفاده های اولیه برای صنعت برق کشور بود ولی امروزه این تیپ از سازه ها برای کاربری های مخابراتی و نیروگاهی نیز کاربرد دارد . کانکس پست برق نسبت به رطوبت و گرد و غبار عایق ساخته می شود . زیرا تجهیزات مورد استفاده در آنها نسبت به رطوبت و گرد و غبار حساس هستند  زیرا قدرت موجود در آنها می تواند برای افراد خطر آفرین بوده و برای جلوگیری از خطر ترانس ها را درون سازه قرار داده تا از خطرات و آسیب ها محفوظ بماند .
در برخی از موارد برای کنترل کردن دمای سازه و خنک کردن تجهیزات داخل این سازه ها از کولر گازی که بر روی دستگاه نصب است . استفاده می شود تا دمای داخلی افزایش نیافته و مانع گرم شدن بیش از حد دستگاه شود . و بنابراین بدنه کانکس پست برق را از نوع ساندویچ پانل می سازند که هم عایق گرمای بسیار خوبی است و برای سرما نیز بسیار مناسب است . و هم نسبی به ورود گرد و غبار مانع خوبی محسوب می شود و همچنین درب کانکس نیز از نوع ساندویچ پانل با یراق و چارچوب های مخصوص ضد گرد و غبار انتخاب می شود . البته این تیپ از سازه ها از لحاظ ساختاری مقداری شبیه به کانکس مخابراتی می باشند .
ابعاد کانکس پست برق متناسب با ابعاد ترانس یا تجهیزات مورد نصب انتخاب می شود . و فضایی مناسب برای ورود تکنسین ها و تعمیرکاران نیز باید در آن لحاظ شود و دسترسی آنها را برای تعمیر هموار نماید .
برای ایجاد عایق در کف کانکس بهتر است کف کانکس پست برق را از تخته های چوب انتخاب کرد و در صورت استفاده از ورق فلزی در کف لازم است از لاستیک های عایق بهره برد . تا از برق گرفتگی افراد جلوگیری شود و البته تمامی این سازه ها مجهز به سیستم ارت و فیوزهای حفاظتی برای بالا بردن ضریب اطمینان هستند . که بموقع در زمان اتصال کوتاه بسرعت عمل کرده و جریان برق را قطع می نمایند و در ضمن تمامی تجهیزات ایمنی توسط ناظر متخصص و با تجربه مورد بررسی قرار گرفته و این بازرسی ها بصورت سالانه ادامه می یابد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این گروه صنعتی دارای نوآوری  ها و طرح های روزآمد برای صنعت کانکس کشور می باشد . و برای تمامی نیازهای صنعتی راه کار و ابداعاتی دارد . شما عزیزان می توانید برای آگاهی بیشتر و اطلاع از این طرح ها با گروه مشاوران این شرکت صنعتی ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی آنان برخودار شوید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

18 − 2 =

فهرست