کانکس مدولار

folder_openکانکس شیک, کانکس لوکس
commentبدون دیدگاه

کانکس مدولار

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس مدولار و یا پیچ و مهره ای است .کانکس مدولار در مواقعی که نیاز به سرعت بالا جهت اجرای سازه می باشد مورد استفاده قرار می گیرد . روش مدولار در ساخت و ساز از حدود 15 سال پیش توسط معماران اروپایی ابداع گردید و به مدت طولانی پس از آن در صنعت ساختمان سازی پابرجا بود و در توضیح این روش می توان گفت تمامی دیوارها و حتی سقف آن بصورت سری ساخته شده و درب ها وپنجره ها از پیش در دیواره ها جانمایی می شود .و فقط نصب آن در محل صورت می پذیرد .و تمامی مراحل کار بر اساس همان طرح اولیه انجام می شود و هرکس به سلیقه و با توجه به نیاز خود مدل را می چیند . البته مشکل ترین قسمت کار ایجاد تمهیداتی برای تاسیسات و سرویس های بهداشتی و مواردی ازین دست می باشد .

طراحی کانکس مدولار

اصول طراحی کانکس مدولار به این صورت است که  معمولا از قطعات پیش ساخته و یا پانل های پیش ساخته ای که به ساندویچ پانل معروف هستند  بهره برده می شود .و عرض ساندویچ پانل ها یک متر بوده و بصورت پیش ساخته دارای چفت های مخصوصی می باشند و با کمک زبانه ها در یکدیگر قرار می گیرند و تشکیل یک دیواره و یا تیغه را می دهند و می توان در هنگام دمونتاژ آن ها را از همین محل از یکدیگر جدا کرد .
از مهمترین مزایای کانکس  مدولار می توان به سرعت عمل اجرای آن بخصوص برای ایجاد شهرک های مسکونی اشاره کرد . و از دیگر مزایای آن کاهش هزینه های تولید و جلوگیری از اتلاف مصالح در هنگام ساخت است . زیرا در این نوع اجرا مدل مشخص و همه چیز بر اساس همان مدل ساخته می شود .
از معایب کانکس مدولار می توان به تکراری شدن سازه ها و ایجاد محدودیت در طراحی اشاره کرد . و امروزه کانکس های کمتری با این روش تولید می شوند ولی در سازه های نمایشگاهی وفروشگاهی مانند کانکس گل فروشی و این گونه صنایع همچنان به عنوان یک راه حل به آن نگاه می کنند .
برای ساخت کانکس به روش مدولار مانند ساختمان سازی ابتدا یک مدل با ابعاد مشخص از هرلحاظ مورد بررسی های فنی قرار کمی گیرد و سپس تمامی اجزا با توجه به این مدل تولیدمی شوند و در انتها تولیدکننده با تکرار این مدل ها در هر ابعادی که بخواهد می تواند کانکس مدولار تولید کند و یا می تواند کانکسی را که از ثبل تولید کرده است افزایش بنا دهد و اتاق های جدیدی به آن اضافه کند .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بهترین برندهای تولید این سازه ها در کشور است .تمامی تولیدات این شرکت از لحاظ کیفی بسیار مناسب بوده و تمامی تولیدات مورد بررسی کامل قبل از تحویل قرار می گیرند .شما عزیزان در صورت نیاز به آگاهی بیشتر می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از مشاوره و راهنمایی آنان برخوردار شوید .مشاوران این شرکت تمامی نکات مورد نیاز شمارا مورد بررسی قرار داده و بهترین راهنمایی ممکن را به شما ارائه می دهند .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

19 − 16 =

فهرست