کانکس سوپرمارکت

folder_openکانکس فروشگاهی
commentبدون دیدگاه

کانکس سوپرمارکت

کانکس سوپر مارکت یکی از تولیدات گروه صنعتی معین کانتین می باشد . کانکس سوپرمارکت در واقع همان کانکس فروشگاهی است که برای عرضه محصولات مورد نیاز خریداران در سطح شهر و یا جاده ها استقرار می یابد . این مکان ها ممکن است دارای فضایی کوچک و یا بزرگ باشند و معمولاً ابعاد آن را 15 متر مربع تا 30 متر مربع در نظر می گیرند .
امروزه کانکس سوپرمارکت دچار تحولات بزرگی شده است و امکانات داخلی آن را می توان براساس نیاز مشتری طراحی و تولید نمود . و دیگر مانند گذشته به آنها نگاه نمی کنند . و در طراحی و ساخت این تیپ از سازه ها زیبایی و دوام واستقامت ازمعیارهای مهم طراحی می باشند .

مشخصات کانکس سوپرمارکت

کانکس سوپرمارکت گروه صنعتی معین کانتین

کانکس سوپر مارکت گروه صنعتی معین کانتین

مهمترین نکته برای خرید یک کانکس سوپرمارکت ابعاد آن است . و بر اساس ابعاد و متراژ آن می توان این سازه را قیمت گذاری کرد و همانطور که پیشتر گفته شد ابعاد این تیپ از سازه ها 15 تا 30 متر مربع در نظر گرفته می شود و البته هرچه ابعاد بزرگتر باشد در مقدار فروش تاثیر مثبتی دارد .
در کانکس سوپرمارکت با ابعاد بزرگتر می توان از طریق درب وارد سازه شده و خرید را از داخل کانکس انجام داد ولی در ابعاد کوچکتر خریداران از بیرون محصول مورد نظر خود را دیده و انتخاب می نمایند و شخص فروشنده از طریق بازشوی کوچکی که در شیشه تعبیه شده به عرضه محصولات می پردازد .
تمامی بازشوها در کانکس سوپرمارکت بهتر است توسط کرکره برقی در ساعات بسته بودن سازه حفاظت شود . و می توان برای این منظور از کرکره برقی به همراه ریموت بهره برد . و همچنین برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به فضای داخل از سایبان استفاده کرد . این سایبان می تواند مانع از ریزش باران و برف به جلوی درب ورودی یا محل فروش محصول در کانکس شود . و بهتر است برای تبلیغات بهتر آن ها را با نام سوپرمارکت مورد نظر سفارش داد .
از نکاتی که لازم است قبل از شروع به ساخت کانکس سوپرمارکت مد نظر قرار گیرد و در طراحی و ساخت آن ها بهره برد ، زیبایی و کارآمدی سازه است . و این مقوله باید در مرحله طراحی مورد ارزیابی و بررسی قرار گیرد . و مهمترین دلیل آن ایجاد جلوه بصری بهتر برای استقبال خریداران و رهگذران از این سازه است . و همچنین باید به کارآمدی سازه برای شغل سوپرمارکت توجه ویژه شود .
رعایت مسائل مربوط به زیبایی و کارآمدی در طراحی کانکس سوپرمارکت سبب می شود . یک کانکس سوپرمارکت زیبا با قابلیت ارائه خدمات فروشگاهی داشته باشیم که تمامی نقص ها و مسائل کاربردی آن حل شده باشد و به همین دلیل می تواند مشتریان را به سوی خود جلب نماید .
برای رسیدن به این اهداف لازم است از مصالح با کیفیت و با دوام برای نمای داخلی سازه استفاده کرد . و محل بازشوها و تحویل کالا در نقاط مناسبی قرار داده شود تا برای تمامی افراد با سنین مختلف قابل دسترسی باشد .
از دیگر نکات مهم در کانکس سوپرمارکت اجرا و دقت در نورپرداز سازه است . زیرا فصول پائیز و زمستان که روزها کوتاهتر است می توان با کمک نورپردازی بهتر و زیباتر مشتریان بیشتری جذب نمود .
یکی از مهمترین امکانات برای یک کانکس سوپرمارکت طراحی و ساخت انبار نگهداری کالا ها و محصولات فروشگاهی است . این فضا می تواند محصولات فروشگاهی را به عنوان انبار در خود جای دهد و کمک بسیار بزرگی برای فروشنده می باشد و بهتر است بازشوی آن برای امنیت بیشتر به داخل کانکس باز شود .
و در آخر لازم به ذکر است که گروه صنعتی معین کانتین علاوه بر ساخت انواع کانکس فروشگاهی می تواند انواع کانکس مسکونی ، کانکس ویلایی ، کانکس خدمات شهری ، کانکس مدیریتی ، کانکس کارگری کارگاهی ، کانکس صنعتی ، کانکس کشاورزی ، کانکس سردخانه ، کانکس خوابگاهی و دهها کانکس دیگر را طراحی و تولید نماید .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت صنعتی یکی از تواناترین تولید کنندگان و اجرا کنندگان سازه های فلزی و خانه های پیش ساخته در ایران می باشد . تمامی تولیدات این گروه با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به خریداران عرضه می شود . و شما عزیزان در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در زمینه کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از مشاوره و راهنمایی آنان برخوردار شوید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یک × 1 =

فهرست