کانکس اضطراری

folder_openکانکس اضطراری
commentبدون دیدگاه

    کانکس اضطراری

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس اضطراری می باشد .کانکس اضطراری همان طور که از نام آن نیز پیداست در مواقع اضطراری کاربرد زیادی دارد .این مدل از سازه ها برای اسکان موقت طراحی می شوند تا استفاده کننده از ایمنی و آرامش نسبی برخوردار شود .

در گذشته این سازه ها چندان مورد توجه نبودند ولی امروزه با گذشت زمان برای مواقع اضطراری از ارزش بالایی برخوردارند و می توان این تیپ از سازه هارا در جایگاه ویژه ای در مدیریت بحران قرار داد .همانطور که می دانید سال های گذشته در مواقع اضطراری بیشترین بهره برداری از چادر بعنوان اسکان موقت صورت میگرفت .ولی امروزه کانکس اضطراری در روزهای اولیه ی حوادث جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است .

استفاده از کانکس اضطراری در زمان زلزله

از زمان زلزله ی بم تاکنون کانکس ها نقش عمده ای در اسکان اضطراری داشته اند و در زلزله ی ورزقان بیشتر آسیب دیدگان از این امکان برخوردار شدند و این عزیزان تا زمان ساخت خانه هایشان برای اسکان موقت از آن بهره بردند و بعد از آن از کانکس های اضطراری به عنوان انباری در حیاط خانه استفاده نمودند .

بیشترین نیاز کانکس در زمان زلزله ی سرپل ذهاب استان کرمانشاه در پاییز سال 96 احساس شد . از زمان وقوع زلزله تا پایان سال دولت و بویژه خیران با تمام توان نسبت به این کمبود تلاش نمودند . و در آن سال حدود 17000 عدد کانکس اضطراری فراهم شد . البته بیشتر این مقدار توسط خیران و خرید شخصی تأمین شد .در آن زمان مشخص شد کانکس های اضطراری می توانند بیشترین نقش را در اسکان موقت زلزله زدگان و دیگر آسیب دیدگان حوادث غیر قابل پیش بینی داشته باشند . در آن سال بارش باران باعث آب گرفتگی چادرهای آسیب دیدگان شد و بسیاری از زلزله زدگان توانایی خرید کانکس را نداشته که بسیاری از آنان توانستند از اهدا کنندگان کانکس این خدمات انسان دوستانه را دریافت کنند .

تلاش گروه صنعتی معین کانتین

در این زمان گروه صنعتی معین کانتین با توجه به امکانات بالای خود توانست بصورت سه شیفت به تولید کانکس بپردازد . تا بتواند گامی هرچند کوچک در راه اسکان این عزیزان برداشته باشد .که به دنبال آن خبرگزاری دانشجویان ایران یا همان آی اس ان ای بر صدد برآمد مطلبی را با موضوع تلاش این شرکت صنعتی در تأمین نیازهای آسیب دیدگان چاپ و منتشر سازد و به اطلاع عموم برساند . در این مطلب چاپ شده نیز اشاره شد که قیمت مواد اولیه و لوازمات ساخت کانکس اضطراری در زمان زلزله به شدت سیر صعودی را طی کرد اما این شرکت صنعتی توانست کانکس های تولیدی خود را با کمترین افزایش قیمت و با همان کیفیت به سفارش دهندگان تحویل دهد .

گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از قابل اعتماد ترین تولیکنندگان کانکس  اضطراری و کانکس ضد زلزله می باشد . این شرکت صنعتی در شرایط اضطراری می تواند به صورت سه شیفت به خدمات رسانی بپردازد تا کمبودی در ارائه خدمات برای خیران بوجود نیاید .

شما عزیزان برای راهنمایی و مشاوره ی می توانید با این شرکت صنعتی ارتباط برقرار کرده و از امکانات این شرکت بازدید بعمل آورید .

Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

3 × پنج =

فهرست