کانکس گل فروشی

folder_openکانکس فروشگاهی
commentبدون دیدگاه

کانکس گل فروشی

یکی از تولیدات گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس گل فروشی است . این نوع سازه یکی از محصولات تولید شده جهت استفاده در فضای شهری می باشد . کاربرد این سازه در اماکن عمومی برای ایجاد فضای شهری زیباتر بسیار موُثر است . و برای نصب نیاز به وجود فضایی از قبل تعیین شده است . و شکل ظاهری کانکس گل فروشی باید متناسب با کاربری و هماهنگ با مبلمان شهری باشد . از این رو طراحی کانکس گل فروشی نیاز به تجربه ی کاری دارد . و باید در طراحی آن دقت کافی صورت پذیرد زیرا کانکس گل فروشی در واقع یک کیوسک خدمات شهری می باشد که در واقع بصورت فروشگاهی به عرضه ی گل های زنده می پردازد .
کیوسک های خدمات شهری حداکثر با ابعاد 18 متر مربع ساخته می شوند . و بهترین نما برای کانکس گل فروشی از نوع کامپوزیتی یا نمای دکوراتیو با طرح چوب یا سنگ است زیرا با نوع کاربری مورد نظر هماهنگی داشته و موجب جذب مشتری بیشتر و در نتیجه بازدهی بیشتر کانکس گل فروشی خواهد شد .
بهترین محل برای نصب آن مسیرهای پر تردد مانند تقاطع ها و یا بیمارستان ها می باشد .

شرایط طراحی وساخت کانکس گل فروشی

از موارد قابل توجه در طراحی و ساخت کانکس گل فروشی مقدار نور ورودی و زاویه ی تابش نور خورشید می باشد . معمولا پنجره های کانکس گل فروشی در ابعاد بزرگ و اصطلاحاً ویترینی انتخاب می شوند و بهتر است پنجره ها سراسری بوده تا هم تاًمین کننده ی نور لازم برای فضای داخلی باشد تا باعث شادابی گل ها بوده وهم دید مناسبی برای خریداران نسبت به فضای داخل در آن ها ایجاد شود و بتوانند تنوع گل هارا از بیرون از کانکس گل فروشی ببینند .
کانکس گل فروشی بعضاً دارای طبقه هایی برای قرار دادن گلدان ها روی دیواره ها هستند و این طبقات بصورت پله ای و از کوچک به بزرگ نصب می شوند و این طبقات زیبایی داخل کانکس را دو چندان می کند .
یکی از بهترین موارد در طراحی این تیپ از سازه  مربوط به کف کانکس است که استفاده از نوع ضد آب آن از الزامات می باشد تا آبی که از گلدان ها بر روی کف می ریزد موجب پوسیدگی و فرسایش نشود و بهترین انتخاب استفاده از کف سرامیکی است ولی اگر مالک کانکس در آینده قصد جابجایی کانکس را داشته باشد می توان از تخته های چندلایه ی ضد آب بهره برد و برای دوام بیشتر بر روی آن ورق های آلمینیوم آجدار را نصب نمود .
از نکات قابل توجه در طراحی کانکس گل فروشی می توان به نورپردازی داخل و بیرون آن اشاره کرد و برای طراوت بیشتر گل ها در تابستان و یا زمستان لازم است درب ورودی بصورت کشویی اتومات طراحی شود وبهتر است دمای داخلی توسط کولر گازی اسپیلت تاًمین شود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از خوشنامترین سازندگان این سازه ها در کشور می باشد . تمامی تولیدات این مجموعه ی صنعتی از کیفیت بالا و قیمت مناسب برخوردار است . و از لحاظ کیفی تمامی محصولات مورد بررسی قرار می گیرند . شما عزیزان در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از مشاوره ی آنان برخوردار شوید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

13 − دو =

فهرست