کانکس مخابراتی

folder_openکانکس صنعتی
commentبدون دیدگاه

کانکس مخابراتی

یکی ازتولیدات گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس مخابراتی  است . کانکس مخابراتی برای قرار دادن دستگاه ها و تجهیزات مخابراتی و اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد .این کانکس ها بخاطر قرار گرفتن در کنار دکل های بی تی اس به کانکس مخابراتی بی تی اس نیز معروف هستند . کانکس مخابراتی باید به گونه ای طراحی و ساخته شود که کوچکترین رطوبت به داخل کانکس وارد نشود و برای این منظور تمامی منفذهای آن توسط لاستیک آب بند می شود . از طرف دیگر گرد و خاک نیز صدمات بزرگی به قطعات الکترونیکی وارد کرده و یا می تواند لوازم الکترونیکی موجود در کانکس مخابراتی را دچار اشکال نماید از این رو لاستیک آب بند مانع ورود گرد و خاک نیز می شود . کانکس مخابراتی را بدون پنجره تولید می نمایند .

مشخصات فنی کانکس مخابراتی

بدنه ی کانکس مخابراتی را معمولاً از جنس ساندویچ پانل می سازند . ساندویچ پانل بهترین انتخاب برای این سازه ها می باشد زیرا عایق آن بسیار عالی بوده و بیشترین مقاومت را نسبت به ورود گرما یا سرما به داخل کانکس های مخابراتی دارد . معمولا دانسیته ی عایق پلی اورتان موجود در آن 40 است و حداقل ضخامت برای ساندویچ پانل 8 تا 10 سانتی متر مورد استفاده قرار می گیرد . برای عایق نمودن بهتر درب آن را نیز از ساندویچ پانل می سازند .
برای خنک کردن و گرم نمودن داخل کانکس و تجهیزات موجود در فصل تابستان و یا زمستان از یک کولر گازی بهره برده می شود و این امر بسیار ضروری بوده و دلیل آن نیز عملکرد صحیح قطعات الکترونیکی است زیرا گرما و سرما بر روی قطعات الکترونیکی تاثیر منفی گذاشته و عملکرد آنها را ضعیف می نماید.

ابعاد کانکس مخابراتی

ابعاد کانکس مخابراتی 2.5*3 متر است و ارتفاع آن را نیز 3 متر انتخاب می نمایند و سقف آن را بصورت شیب یکطرفه در جهت خلاف درب در نظر می گیرند و معمولا رنگ آنها خاکستری مات می باشد البته لازم به ذکر است این ابعاد در صورت درخواست بزرگتر ساخته می شوند و یا می توان رنگ آن را به شکل محیط اطراف رنگ آمیزی نمود که بهترین استتار برای بیابان ها و جنگلها می باشد .
معمولا آنتن مخابراتی بهمراه کانکس مخابراتی می توانند در صورت مسطح بودن زمین منطقه ای تا شعاع 18 تا 35 کیلومتر را پوشش دهند وبا انجام تمهیداتی این مسافت افزایش می یابد ولی مطمئا دکل های مخابراتی برای سلامتی انسان ضرر دارند وبهتر است دکل های آن ها با فاصله ی 250 تا 350 متری از خانه های مسکونی نصب شوند تا این خطر به حداقل ممکن برسد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته می باشد . این شرکت صنعتی با توجه به داشتن تیم طراحی و تکنسین های زبده می تواند تمامی طرح های صنعتی و سازه های فلزی مورد نظر شما عزیزان را تولید نماید . تولیدات این شرکت با بهترین کیفیت ومناسب ترین قیمت به خریداران محترم عرضه می شود . شما عزیزان در صورت تمایل می توانید با گروه مشاوران این شرکت صنعتی ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی آنان برخوردار شوید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هفت + هفت =

فهرست